میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد؟ ❤️【سال1403】⚡

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد؟ ❤️【سال1403】⚡
میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد؟ ❤️【سال1403】⚡

شاید برای شما سوال باشد که میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد؟ میکروبلیدینگ یکی از روش های آرایش نیمه دائمی ابرو است که یکی از روش های نوین در حوزه آرایش دائم به شمار می رود. با میکروبلیدینگ می توانید ابروهای خود را مطابق با فرم صورت خود فرم دهید و آن ها را پرتر کنید و به زیبایی هر چه بیشتر آن ها کمک کنید. گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر برای کشیدن یک ابروی عالی و بی نقص تلاش می کنید، نتیجه نهایی با آنچه در ذهن دارید متفاوت است. برای داشتن یک ابروی ایده آل و زیبا باید هر روز زمان زیادی را صرف طراحی ابروی مورد نظر با مواد آرایشی مختلف کنید. زمان زیادی می برد و گاهی که عجله دارید اصلا امکان پذیر نیست و همچنین این مواد شیمیایی برای ابروهایتان مضر هستند و باعث ریزش ابروهایتان می شوند. در ادامه برای آشنا شدن با همه چیز درباره میکروبلیدینگ، مدت زمان انجام میکروبلیدینگ، مراحل میکروبلیدینگ ابرو با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد؟

برای اکثر افراد سوال است که میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد ؟ این دو روش از جدیدترین تکنیک های آرایش ابرو هستند. شاید اثربخشی این دو روش مشابه باشد و تفاوت واضحی بین آن ها وجود نداشته باشد. اما این دو روش آرایش ابرو مانند سایر تکنیک های صنعت آرایش دارای تفاوت هایی هستند. مهمترین تفاوت این دو روش در بنیانگذاران آن ها است. فیبروز توسط یک آکادمی زیبایی معتبر و مشهور بر اساس استانداردهای کاربردی جامع طراحی شده است، در حالی که میکروبلیدینگ جنبه کاربردی تری دارد و در زمینه های مختلف با روش های مختلف انجام می شود. هر دو روش به صورت دستی انجام می شود با این تفاوت که فیبروز ابرو استانداردهای خاصی دارد. سوزن ها و رنگدانه های مورد استفاده در فیبروز، می تواند کیفیت بسیار بهتری نسبت به نمونه های مورد استفاده در میکروبلیدینگ داشته باشند.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

همه چیز درباره میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ نسخه پیشرفته تری از تاتو است. انجام کار میکروبلیدینگ با ابزار خاصی صورت می گیرد و روش این کار دقیق است. میکروبلیدینگ با یک قلم مخصوص انجام می شود که دارای یک سری نوک زاویه دار است که حدود 10 تا 12 سوزن نازک تاتو در انتها دارد. این سوزن ها به داخل پوست نفوذ نمی کنند، اما سطح پوست را سطحی برش می دهند. این برش ها خطوط ظریفی را به سمت ابروها ایجاد می کند و رنگ خاص از طریق آن ها به لایه زیرین پوست نفوذ می کند. این فرآیند مانند موهای ابرو خطوط ظریفی را در جهت رشد ابرو ایجاد می کند. برای دریافت اطلاعات به سایت پریسا خاوندگار مراجعه نمایید.

همه چیز درباره میکروبلیدینگ 

میکروبلیدینگ چقدر ماندگاری دارد؟

میکروبلیدینگ یک روش نمیه دائمی است و این موضوع یعنی این که نیاز به ترمیم دارد و برای همیشه باقی نمی ماند. میکروبلیدینگ بین 12 تا 18 ماه طول می کشد. البته ماندگاری رنگدانه ها به نوع پوست بستگی دارد. برای افرادی که پوست چرب دارند، میکروبلیدینگ تا 12 ماه قبل از نیاز به ترمیم دوام دارد. افراد با پوست نرمال می توانند تا 18 ماه از میکروبلیدینگ بهره مند شوند. اگر ترمیم ابرو را ادامه ندهید، به تدریج محو شده و در نهایت ناپدید می شوند. اما اگر می خواهید میکروبلیدینگ روی پوست بماند، باید آن را هر 18 ماه یا کمتر لمس کنید. شما هر چقدر هم که از ابروی خود مراقبت کنید در نهایت ابروهای شما نیاز به ترمیم دارد برای آگاهی از بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را در این زمینه کسب کنید.

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

فیبروز ابرو یک روش جدید برای افزایش حجم ابروهای طبیعی است که به کمک مواد مخصوص به ایجاد ابروهای پرپشت و زیبا کمک می کند. این فرآیند توسط آرایشگران ماهر و با تجربه انجام می شود. در ادامه کاندیدای مناسب برای انجام فیبروز ابرو را بررسی می کنیم:

 • افرادی که ابروهای باریک و نازک دارند می توانند از فیبروز ابرو بهره ببرند تا ابروهای پرپشت و پهن داشته باشند.
 • برای افرادی که می خواهند ظاهر جوان و پرانرژی داشته باشند، افزایش حجم ابروها با فیبروز ابرو می تواند تغییرات چشمگیری در ظاهر آن ها ایجاد کند.
 • فیبروز ابرو می تواند برای افرادی که ابروهایشان به دلیل عوامل مختلفی نظیر بیماری ها، بارداری و غیره ریزش داشته و ناقص شده است، مفید باشد.
 • افرادی که تمایل دارند ظاهر شکیل تری داشته باشند و ابروهایی با شکل و حجم مناسب را داشته باشند، ممکن است به فیبروز ابرو روی بیاورند.
 • افرادی که به دلایل شغلی یا اجتماعی نیاز به ظاهری منظم دارند، می توانند با فیبروز ابرو، به ظاهری منظم و ایده آل دست یابند.
 • افراد با تجربه های قبلی ناموفق در شکل دهی ابروها و به دنبال روشی کارآمد و پایدار برای تغییر شکل و حجم ابروهای خود هستند، ممکن است با فیبروز ابرو به نتایج قابل قبول دست یابند.
 • افرادی که مایل به داشتن ابروهای پرپشت و پهن هستند و علاقه مند هستند که ابروهای طبیعی مطابق با روند مد و ترندهای دنیا داشته باشند، ممکن است از فیبروز ابرو استفاده کنند.
 • افرادی که بیماری هایی نظیر آلوپسی یا مشکلات دیگری در منطقه ابرو دچار هستند و نقص هایی در ابروهای خود مشاهده می کنند، از فیبروز ابرو برای اصلاح و بهبود ظاهر ابرو استفاده می کنند.
 • افرادی که به دلایل مختلف نظیر بروز علائم پیری، کاهش الاستیسیته پوست یا نقص در رشد موهای ابرو، به دنبال روشی برای جوان تر و جذاب تر به نظر رسیدن هستند، می توانند با فیبروز ابرو به ظاهری جوان و شاداب دست یابند.
 • افرادی که به دلیل عوامل ژنتیک یا فعالیت های قبلی ابروهای خود را از دست داده اند و دوست دارند ظاهر طبیعی تری داشته باشند، ممکن است با فیبروز ابرو به ترمیم ابروهای خود بپردازند.
 • افراد با تجربه های قبلی در حوزه آرایش دائم که به دنبال روش های جدید و مدرن برای بهبود ظاهر خود هستند، ممکن است به فیبروز ابرو علاقه مند شده و نتایج دلخواهی را تجربه کنند.

به طور کلی، هر کسی که تمایل به داشتن ابروهایی پرپشت، پهن و جذاب دارد و به افزایش زیبایی ظاهر خود علاقه مند است، می تواند از فیبروز ابرو برای بهبود و تغییر شکل ابروهای خود استفاده کند. اگر می خواهید ابروهایی زیبا و دخترانه داشته باشید برای آشنایی با جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کرده و با سبک ها و مدل های جدید در زمینه فیبروز ابرو اشنا شوید.

درباره سایه ابرو

سایه ابرو یکی از روش های شناخته شده تاتو موقت است که قدمت آن نسبت به سایر روش های آرایش ابرو بیشتر است. برای رسیدن به رنگ آمیزی ابرو، هنرمند تاتو زیر موهای ابرو را رنگ می کند و روی ابروی طبیعی مشتری کار می کند. رنگ ابرو بسیار شبیه تاتو است، فقط رنگ آن ملایم تر از تاتو است. روش های زیباسازی ابرو شامل سایه زدن است که برای پر کردن ابروهای کم پشت، بیش از حد موج دار یا کنده طراحی شده است.

اگر می خواهید از تکنیک سایه ابرو یا میکروبلیدینگ برای زیبایی ابروهای خود استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنید که سال ها در این زمینه تجربه دارد. ماندگاری رنگ بستگی به عواملی مانند وضعیت فیزیکی بدن، نوع پوست، عمق کاشت رنگ دارد که به طور کلی بین شش ماه تا یک سال ماندگاری دارد.

تفاوت اجرای سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو

تاتو کار برای انجام سایه ابرو، ابروها را بی حس می کند و در این شرایط هیچ انتخابی برای متقاضی و تاتو کار وجود ندارد. زیرا این روش دقیقا روی ابروی طبیعی کار می کند. تاتو کار رنگ ها را زمانی که ابروها بی حس هستند ترکیب می کند و از رنگ تیره در نواحی خاص و رنگ روشن در قسمت های دیگر ابرو برای اعمال سایه استفاده می کند. سپس از ابزار اولیه، خودکار و سوزن برای کشیدن ابروها استفاده می کند. سایه زدن از هاشور خطی استفاده نمی کند و نتیجه مشابه آرایش با مداد و پودر ابرو خواهد بود.

بر خلاف سایه، میکروبلیدینگ ابرو با مشاوره میکرو خودرو و متقاضی انجام می شود. متخصص زیبایی ابروها را بی حس می کند و تا زمانی که بی حسی اثر کند رنگ ها و مکمل ها را با هم ترکیب کرده و سوزن مناسب پوست را انتخاب می کند. پس از بیهوشی با استفاده از ابزار، نسبت طلایی را روی ابرو اعمال کرد تا ابروهایی کاملا مشابه و زیبا برای شما طراحی کند. پس از کشیدن ابرو، میکرو کار با توجه به ضخامت موهای ابرو و خط رشد آن ها خطوط را ترسیم می کند. تخصص آرایشگر در این مرحله به ابروهای شما ظاهری کاملا طبیعی می دهد. در مرحله آخر تجدید خطوط و برخورد رنگ ها صورت می گیرد.

 

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

مدت زمان انجام میکروبلیدینگ

مدت زمان انجام میکروبلیدینگ بیشتر از دو جلسه طول نمی کشد و به راحتی انجام می شود اما در روش هاشور ابرو زمان بیشتری نیاز است و مراقبت های زیادی دارد. میکروبلیدینگ دو جلسه طول می کشد. جلسه اول دو ساعت طول می کشد. در جلسه اول ابروها فرم داده شده و رنگدانه ها به شکل مورد نظر مشتری وارد پوست می شوند. جلسه دوم ترمیمی تر است و یک تا دو ساعت طول می کشد. به غیر از جلسات میکروبلیدینگ، ترمیم ابرو حدود ده روز یا بیشتر و برای برخی افراد تا سی روز طول می کشد. در این مدت قرمزی ابرو به تدریج کاهش می یابد و رنگدانه ها در زیر پوست تثبیت می شوند و رنگ طبیعی تری به خود می گیرند.

قبل از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

مراقبت های قبل از میکروبلدینگ ابرو تاثیرات زیادی در نتایج بعد از انجام آن دارد. قبل از میکروبلیدینگ تا 1 هفته از برداشتن موهای ابروی خود پرهیز کنید. از آفتاب گرفتن و یا در معرض نور خورشید برای 2 هفته خودداری کنید. یک هفته قبل از انجام کارهای صورت، پاکسازی و لایه برداری پوست خودداری کنید. از محصولات حاوی رتینول یا ویتامین A یک ماه قبل استفاده نکنید. در روز میکروبلیدینگ ورزش نکنید. از بوتاکس سه هفته قبل از میکروبلیدینگ استفاده نکنید. روغن ماهی و ویتامین E را یک هفته قبل مصرف نکنید، زیرا این مواد باعث رقیق شدن خون می شوند. سه روز قبل از میکروبلیدینگ از اپیلاسیون خودداری کنید. میکروبلیدینگ ابرو در دوران شیردهی ممنوع است.

 

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

صبح و عصر ابروها را به آرامی با آب و صابون های آنتی باکتریال بشویید. اطمینان حاصل کنید که صابون به طور کامل از صورت پاک شده است. ابرو را با یک حوله یا دستمال نرم خشک کنید. نگران نباشید زیرا این کار رنگدانه ها را از بین نمی برد. از شوینده های حاوی اسید یا لایه بردار استفاده نکنید. روغن های طبیعی مغذی مانند روغن نارگیل را به هر ابرو بمالید. از روبالشی های تمیز استفاده کنید. ابروهای خود را دستکاری نکنید. به مدت 4 هفته از انجام بوتاکس یا لایه برداری صورت خودداری کنید. یک هفته ورزش نکنید و به مدت یک هفته زیر نور مستقیم آفتاب نمانید. به مدت ده روز از حمام بخار طولانی خودداری کنید. به مدت 10 روز شنا نکنید. تا زمانی که ابروهای خود ترمیم نشدند از لوازم آرایشی و مراقبت از پوست استفاده نکنید.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

آیا می توان میکروبلیدینگ را ریمو کرد؟

در انجام میکروبلیدینگ هیچ نوع لکه و تغییر رنگ در پوست توسط رنگدانه ها ایجاد نمی شود. بعضی از افراد برای پاک کردن و ریموو ابروی خود از حلال رنگی استفاده می کنند. 7 تا 10 روز پس از میکروبلیدینگ، ابروهای شما 40 درصد تیره تر از نتیجه نهایی می شوند. با شروع فرآیند ترمیم ابرو، این رنگ روشن تر می شود. افرادی که در روزهای اول میکروبلیدینگ انجام می دهند از رنگ پرپشت ابروهای خود شکایت دارند و حتی می ترسند. اما باید صبور باشید تا رنگ ها به حالت عادی برگردند. بعد از 7-10 روز می توانید رنگ نهایی را مشاهده کنید که روشن تر از چند روز اول است.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

مراحل میکروبلیدینگ ابرو

در ادامه با مراحل میکروبلیدینگ آشنا می شوید :

پیدا کردن متخصص با تجربه :

برای انجام میکروبلیدینگ می توانید با پرس و جو و گشتن در اینترنت بهترین مرازک را انتخاب کنید اما باید دقت کنید که این مراکز کار خود را به خوبی انجام می دهند و تجربه زیادی در این کار دارند. قبل از انتخاب آن ها باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید. میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی برای آرایش ابرو است. حداقل قرار است 12 ماه یا یک سال تمام را در آنجا بگذرانید. ارتباط مستقیمی با سلامتی شما دارد. برای یافتن بهترین و شایسته ترین متخصص میکروبلیدینگ، باید تحقیقات زیادی انجام دهید و عوامل متعددی را در نظر بگیرید.

مدارک مربوطه و مجوزهای لازم را در نظر بگیرید. اگر متخصص انتخابی شما صلاحیت و مدارک لازم را ندارد هرگز این کار را به او سپرد. اسناد و مجوزها را می توانید در سایت اطلاع رسانی، صفحه شبکه های اجتماعی یا دفتر مجموعه زیبایی مربوطه پیدا کنید. در نهایت در مورد انواع آرایش دائمی و حتی تفاوت ها و شباهت های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن اطلاعات کاملی را از متخصص خود دریافت کنید.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

مشاهده نمونه کارها و سوابق متخصص :

یکی از راه های مطمئن شدن از نتیجه کار، دیدن نمونه های آرایشگاه است. این نمونه کارها می تواند در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود و یا در دفتر آن ها موجود باشد.  می توانید با مشتریان قبلی مجموعه مورد نظر مصاحبه کنید و نمونه کارها را از نزدیک ببینید. به عکس‌های قبل و بعد از مشتریان قبلی خود دقت کنید. تعیین کنید که آیا سبک کاری آن ها با آنچه در ذهن دارید مطابقت دارد یا خیر.

نظرات مشتریان و دنبال کنندگان را در رسانه های اجتماعی بخوانید. افرادی که میکروبلیدینگ ابرو را به روش فیبروز انجام می دهند سعی می کنند با توجه به فرم صورت شما آرایش دائمی انجام دهند، البته سلیقه شخصی شما را در نظر خواهند گرفت. یعنی اگر در بین نمونه کارهای شخصی ابروهایی وجود داشت که شما از آن راضی نبودید، این بدان معنا نیست که متخصص مربوطه کار او را نمی داند. حتما نمونه کارهای بیشتری را ببینید و با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم بگیرید.

مقایسه قیمت ها :

یکی از مهم ترین عواملی که قبل از انتخاب آرایشگاه باید در نظر گرفت قیمت آن است. بسته به محل سکونت خود، از قیمت این عمل مطلع شوید. این روش نسبتا وقت گیر است. اگر خرج کردن پول بیشتر به شما اجازه می دهد تا به نتایج بهتری دست یابید و از مهارت و تجربه نیروی با تجربه تری بهره مند شوید، قطعا ارزش خرج کردن را دارد.

جلسات مشاوره :

پس از انتخاب متخصص میکروبلیدینگ مورد نظر خود، با آن ها مشورت کنید. در این جلسه ابروهای شما بررسی می شود، این تکنیک را برای شما توضیح می دهند و بهترین رنگ و فرم ابروهای شما را مشخص یا پیشنهاد می کنند. در این جلسه گاهی با مداد ابرو یک شکل اولیه از ابرو می کشند تا متوجه شوید ظاهر نهایی شما چگونه خواهد بود.

مراحل میکروبلیدینگ ابرو 

آیا میکروبلیدینگ ابرو در بارداری ضرر دارد؟

یکی از بزرگترین نگرانی ها هنگام انجام میکروبلیدینگ ابرو در دوران بارداری، خطرات استفاده از ابزارهای آلوده است. با توجه به ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن مادر در این دوران، استفاده از سوزن های آلوده خطرات جبران ناپذیری را برای آن ها به همراه دارد. در صورت وقوع چنین اتفاقی ممکن است فرد دچار عفونت های جدی شود و در سطوح بالاتر سلامت جنین به خطر بیفتد. مواد استفاده شده در این تکنیک غیر شیمیایی بوده و آسیب های ناشی از استفاده از مواد شیمیایی را ندارند، اما می تواند جنین شما را تهدید کند. با وجود استفاده از ابزارهای استریل و رنگ های معدنی در این تکنیک، بسیاری از پزشکان توصیه می کنند تا حد امکان از استفاده از تکنیک های آرایش دائمی در دوران بارداری خودداری کنید. با توجه به تشکیل قسمت های اصلی بدن جنین و رشد فیزیکی آن در سه ماهه اول بارداری، استفاده از تکنیک هایی مانند تاتو صورت ممنوع است. بسیاری از پزشکان استفاده از این تکنیک ها را با احتیاط توصیه می کنند.

آیا میکروبلیدینگ ابرو در بارداری ضرر دارد ؟

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

بسته به نوع پوست و واکنش پوست شما به این فرآیند، نسخه ویژه ای از کلینیک یا متخصص زیبایی مربوطه دریافت خواهید کرد. این درمان بعد از میکروبلیدینگ بسیار مهم است و نحوه ترمیم ابرو و نتیجه نهایی آن را مشخص می کند. برخی افراد باید ابروهای خود را خشک نگه دارند، اما به برخی دیگر توصیه می شود از پمادهای ترمیم کننده استفاده کنند. تمام دستورالعمل ها و توصیه هایی را که دریافت می کنید دنبال کنید. اگر عادت دارید روزانه با محصولات آرایش از ابروهای خود مراقبت کنید، این مرحله برای شما سخت است. حداقل تا 10 روز پس از میکروبلیدینگ ابرو به ابروهای خود دست نزنید.

ممکن است متوجه تغییر رنگ، پوسته پوسته شدن و خراشیدگی ابروهای خود شوید، اما باید اجازه دهید روند بهبودی به طور طبیعی اتفاق بیفتد. اگر در طول فرآیند ترمیم ابروهای شما بی نقص به نظر نمی رسند، نگران نباشید و فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید. این مشکلات پس از ترمیم ابرو از بین می روند. در طول فرآیند بهبودی عرق نکنید، شنا نکنید و زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. همه این موارد می تواند روی رنگ و نتیجه نهایی میکروبلیدینگ تأثیر بگذارد. باید سعی کنید تا حد امکان رنگدانه های زیر پوست را تثبیت کنید.

رضایت مراجعین گرامی

هنگامی که می خواهید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید باید تایم خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید مراقبت های بعد از میکرو را به خوبی و درستی انجام دهید. میکروبلیدینگ به طور کلی یک فرآیند دو قسمتی است. پس از ترمیم آسیب ناشی از جلسه اول، برای ترمیم آن باید جلسه دوم را دنبال کنید. در طول این جلسه، متخصص میکروبلیدینگ بررسی می کند که پوست شما چه مقدار رنگدانه جذب کرده و چگونه به این فرآیند واکنش نشان داده است. در این جلسه می توانید هر مشکلی را که فکر می کنید در ابرو دارید برطرف کنید، رنگ ابرو را تیره کنید، شکل ابرو را کمی تغییر دهید.

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین آموزشگاه یا سالن زیبایی را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید زیرا برای انجام این کار مهارت آرایشگر نقش اساسی دارد و در نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارد. میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو از روش های جدید در حوزه آرایش دائم هستند و افراد بسیاری مایل به انجام این دو روش هستند. قبل از انجام این روش ها باید از مزایا و معایبشان آگاه شوید و سپس برای انجام آن اقدام کنید. سپاس گزاریم از اینکه تا انتهای مقاله میکروبلیدینگ با فیبروز چه تفاوتی دارد ؟ همراه ما بودید. در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.