بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡
بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡

بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو 4 تا 6 هفته بعد از میکروبلیدینگ است. امروزه آرایش دائم بسیار مد شده و این آرایش بیشتر در قسمت ابروها و چشم ها متمرکز شده است که تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت چهره دارند. بنابراین زیبایی ابروها بسیار اهمیت پیدا کرده است و افراد بسیاری در سنین مختلف به این روش ها روی آورده اند. یکی از روش هایی که امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته است میکروبلیدینگ ابرو است که طرفداران بسیاری دارد. این روش می تواند ابروهای پرپشت و زیبا به شما هدیه دهد و جلوه صورت شما را زیباتر و جوان تر نماید. این روش باید توسط افراد متخصص و با تجربه در حوزه آرایش دائم انجام شود تا نتایجی مطلوب و خوشایند حاصل شود. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو، مزایا میکروبلیدینگ ابرو، مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ ابرو با ما همراه باشید.

همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو

هنگامی که در بخش های نازک پوست همان رنگدانه ها کشات می شود به آن میکروبلیدینگ می گویند که این روش از زمان های قدیم تا به الان قدمت داشته است. این روش زیباسازی ابرو بعدها به عنوان میکروبلیدینگ شناخته شد، اما در اصل همان تاتو است، اما شامل استفاده از ابزار دستی تخصصی و ظریف تر است. در این روش به جای اینکه رنگی مانند تاتو سنتی به شما بدهد، رنگ طبیعی تری ایجاد می کند زیرا با ضربه های ظریف دست انجام می شود و حالتی شبیه به موهای واقعی ایجاد می کند.

به همین دلیل کسانی که به دنبال ابروهای زیبا و پرپشت اما طبیعی هستند این روش را به تاتو ابرو ترجیح می دهند. بسیاری از متخصصان زیبایی آن را به عنوان یک روش نیمه دائمی طبقه بندی می کنند، اما با پر کردن و تعمیرات منظم و مراقبت های بعدی عالی، می توانید تا پایان عمر از نتایج میکروبلیدینگ لذت ببرید. این روش برای افراد مبتلا به آلوپسی یا کسانی که تحت شیمی درمانی قرار گرفتند و یا برای کسانی که می خواهند ابروهای زیباتری داشته باشند مناسب است. برای دریافت اطلاعات و مشاوره به سایت پریسا خاوندگار مراجعه نمایید.

 

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

روند انجام میکروبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

در روش میکروبلیدینگ ابرو ها پرتر و زیباتر می شود که به آن روشی نیمه دائمی گفته می شود. در میکروبلیدینگ می توان هر نوع ابرویی را با هز رنگی و مدلی ایجاد کرد. ابتدا میکروبلید کار با مشتریان در مورد بهترین شکل ابرو برای صورت آن ها مشورت می کند و رنگی را انتخاب می کند که با رنگ طبیعی مو و رنگ پوست آن ها مطابقت داشته باشد. در مرحله بعد، ناحیه ابرو برای درمان تمیز و بی حس می شود.

پیگمنتر از یک دستگاه کوچک برای کشیدن دستی موها استفاده می کند و در آخر از ترمیم کننده استفاده می کند تا ابرو ها زودتر بهتر شوند. بسته به اینکه مشتری می خواهد ابروهایش چقدر پر باشد، این فرآیند می تواند 30 تا 40 دقیقه طول بکشد. به مشتریان توصیه می شود چهار تا شش هفته پس از میکروبلیدینگ یک قرار ملاقات بگذارند تا مطمئن شوند که از نتایج راضی هستند و در صورت نیاز به تنظیمات جزئی می توانند این کار را انجام دهند.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

هزینه میکروبلیدینگ ابرو به چه عواملی بستگی دارد؟

میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که با استفاده از سوزن های ریز و نوک تیز انجام می شود تا ابروهای زیباتر و پرتراکم تری ایجاد شود. هزینه این روش ممکن است تا حدی متغیر باشد و به فاکتور‌های متعددی بستگی دارد. در ادامه به برخی از عواملی که ممکن است بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تاثیرگذار باشند اشاره می کنیم:

 • تجربه و مهارت آرایشگر: هزینه میکروبلیدینگ ابرو بستگی به تجربه و مهارت آرایشگر دارد. آرایشگر با تجربه و ماهر ممکن است هزینه بیشتری دریافت کند.
 • محل انجام خدمات: هزینه میکروبلیدینگ ابرو ممکن است بستگی به محل انجام خدمات داشته باشد. در شهرهای بزرگ هزینه بیشتری ممکن است دریافت شود.
 • کیفیت مواد استفاده شده: استفاده از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بهداشتی، ممکن است هزینه را افزایش دهد.
 • تکنولوژی استفاده شده: استفاده از تکنولوژی های جدید و به روز در انجام میکروبلیدینگ ابرو، ممکن است هزینه را افزایش دهد.
 • نوع و شکل ابرو: نوع و شکل ابروها نیز می تواند بر هزینه میکروبلیدینگ تاثیر بسزایی بگذارد. برای ابروهایی که نیاز به اصلاح جزئی دارند، قاعدتا هزینه کمتری دریافت می شود.
 • تعداد جلسات مورد نیاز: هزینه میکروبلیدینگ ابرو بستگی به تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب دارد.
 • سطح سختی و پیچیدگی کار: هزینه میکروبلیدینگ ابرو ممکن است بستگی به سطح سختی و پیچیدگی کار داشته باشد.
 • نام تجاری یا برند: هزینه ممکن است بستگی به نام تجاری یا برند آرایشگر یا مرکز انجام دهنده داشته باشد. مراکز معتبرتر و معروف تر عموما هزینه بیشتری دریافت می کنند.
 • خدمات پس از میکروبلیدینگ: هزینه ممکن است به خدمات پس از انجام میکروبلیدینگ نیز بستگی داشته باشد.
 • نوع و میزان محصولات استفاده شده: هزینه ممکن است بستگی به نوع و میزان محصولات استفاده شده در روند میکروبلیدینگ داشته باشد.
 • بازار و رقابت: همیشه بهتر است بازار و رقابت در منطقه مورد بررسی باشد. در مناطقی که رقابت زیادی وجود دارد، هزینه ها ممکن است پایین تر باشد.

همانطور که مشاهده می کنید، این عوامل می توانند باعث تغییرات قیمت در میکروبلیدینگ ابرو شوند. انتخاب بهترین گزینه با توجه به اولویت ها و نیازهای شما می تواند هزینه هایتان را به طور چشمگیری کاهش دهد. همچنین باید پیش از انجام مرکز مناسب برای انجام میکروبلیدینگ باید نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی آن مرکز را مطالعه نموده و با اطمینان مرکزی مناسب و معتبر را انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

تفاوت هاشور ابرو و میکروبلیدینگ

اولین تفاوت هاشور و میکروبلیدینگ دوام آن ها است. هاشور 2-3 سال دوام می آورد اما میکروبلیدینگ 6 ماه طول می کشد. فردی که برای اولین بار میکروبلیدینگ را انجام می دهد بعد از یک ماه دچار افت رنگ می شود و از آنجایی که نمی تواند رنگ را روی زخم ها و خراش های قبلی بمالد تا آن ها را تثبیت کند، خطوط دیگری در کنار آن ایجاد می شود، به همین دلیل این روش تثبیت رنگ است خوب نیست.

در روش میکروبلیدینگ با چندین بار تراشیدن پوست، زخم ها و اسکارهایی روی آن ایجاد می شود که با هر ترمیم این زخم ها بدتر می شود، در حالی که ترمیم ابرو فقط بار اول به پوست آسیب می رساند و زمان ترمیم آن طولانی است و پوست مانند میکروبلیدینگ آسیب جدی ندیده است. تفاوت دیگر هاشور و میکروبلیدینگ روش کار آن ها است. در روش میکروبلیدینگ رنگ با استفاده از برس دستی به پوست تزریق می شود اما در روش هاشور خودکار با موتور الکتریکی کار تزریق رنگ را انجام می دهد.

در هاشور ابرو بیشتر از روش میکروبلیدینگ است. برخی افراد درد ناشی از میکروبلیدینگ را مشابه برداشتن ابرو می دانند. در روش میکروبلیدینگ زخم ها سطحی هستند و خونریزی کمی دارند اما در روش هاشور نسبت به میکروبلیدینگ پوست بیشتر خونریزی می کند. تفاوت دیگر این دو روش این است که در هاشور از از جوهر INK استفاده می شود اما در میکروبلیدینگ از PIGMENT استفاده می شود. در روش میکروبلیدینگ کشیدن ابرو طبیعی تر از هاشور است.

روش هاشور ابرو روشی دائمی است که اگر بخواهید آن را بردارید در جای خود باقی می ماند اما در میکروبلیدینگ ابروها پس از 6 ماه تا یک سال به حالت طبیعی خود باز می گردند. یکی دیگر از تفاوت های هاشور و میکروبلیدینگ این است که با گذشت زمان و تغییر مد نمی توانید الگوی هاشور ابروهای خود را تغییر دهید اما در میکروبلیدینگ می توانید به الگوی ابروی خود شکل دلخواه را بدهید.

تفاوت هاشور ابرو و میکروبلیدینگ

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

میکروبلیدینگ چه عوارضی دارد ؟

تمام عمل های زیبایی از جمله میکروبلیدینگ و تاتو دائمی عوارض جانبی دارند. اگرچه واکنش های آلرژیک به رنگدانه های آلی مورد استفاده در این روش نادر است، اما ممکن است رخ دهد. بنابراین مهم است که از آرایشگر بپرسید که از چه نوع رنگدانه ای استفاده می کند. از آنجایی که این روش پوست را خراش می دهد، خطر جدی انتقال بیماری های عفونی از جمله HIV و عفونت های پوستی باکتریایی وجود دارد. ابزارهای غیر استریل و سایر تجهیزات از جمله خطرات اصلی انتقال عفونت هستند. برای جلوگیری از هرگونه عارضه عفونی، ضروری است که تمام تجهیزات قبل از عمل استریل شوند.

اگر میکروبلیدینگ اشتباه انجام شود، به راحتی قابل اصلاح نیست. اگر این اتفاق بیفتد، فرد باید هزینه های اضافی برای اصلاح روش و رسیدگی به عوارض بپردازد. بهترین راه برای اطمینان از اینکه عمل به درستی انجام شده است، مراجعه به یک سالن و متخصص زیبایی معتبر است. بنابراین، یکی از مهم ترین مواردی که باید در مورد میکروبلیدینگ در نظر بگیرید، سالنی است که در آن این روش را انجام می دهید. فردی که میکروبلیدینگ را انجام می دهد باید یک متخصص زیبایی دارای مجوز با آموزش مناسب باشد.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت های قبل از میکروبلدینگ ابرو مهم است زیرا باعث راحتی فرد در حین عمل می شود و تاثیر این عمل روی ابروها و صورت بیشتر می شود. در روز جراحی از نوشیدنی های کافئین دار یا الکل خودداری کنید. رنگ کردن ابروها قبل از میکروبلیدینگ ممنوع است. 3 روز قبل از قرار ملاقات از برنزه کردن خودداری کنید. 2 روز قبل از برداشتن یا اپیلاسیون ابروها خودداری کنید. حداقل 2 تا 3 هفته قبل از عمل از لایه برداری شیمیایی و سایر درمان های شدید صورت خودداری کنید. قبل از عمل حمام کنید، زیرا ابروها حداقل به مدت 7 روز نباید با آب تماس داشته باشند. حداقل یک ماه قبل از مصرف ویتامین A و بوتاکس خودداری کنید. حداقل یک هفته قبل از عمل، مصرف روغن ماهی یا هر رقیق کننده خون طبیعی دیگر مانند ویتامین E را متوقف کنید.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای میکروبلیدینگ هستند ؟

در حالی که هزاران محصول پرکننده و تقویت کننده ابرو در بازار وجود دارد، کسانی که به میکروبلیدینگ ابرو علاقه دارند ممکن است ابروهایی کاملا طبیعی داشته باشند اما نمی خواهند هر روز صبح آن ها را با مدادهای موقت پر کنند و نگران رنگدانه ها باشند. اگر از مداد ابرو استفاده می کنید، می توانید میکروبلیدینگ را امتحان کنید. اگر باردار هستید یا اگر منع مصرف پزشکی دارید، نباید ابروهای خود را میکرو کنید. تاتو ابرو و میکروپیگمنتیشن در دوران بارداری ممنوع است.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

 

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو :

بعد از انجام میکروبلیدینگ امکان دارد ابروها به دلیل تازگی کار تیره تر به نظر برسند و کمی زخم باشند و کمی احساس تورم و درد داشته باشید که همه این امور طبیعی است اما باید نکاتی را رعایت کنید تا زودتر بهبود یابید. ابروها را به آرامی با نوک انگشتان خود مسواک بزنید، حدود 10 ثانیه با آب و صابون آنتی باکتریال بشویید و سپس خشک کنید. در طول روز از مرطوب کننده استفاده کنید. ابروها را به مدت 7 تا 10 روز بدون دوش گرفتن یا شنا دور از آب نگه دارید. در حین بهبودی از آرایش کردن روی ناحیه ابرو خودداری کنید تا این ناحیه تا حد امکان تمیز بماند. حداقل تا 4 هفته پس از عمل از نور مستقیم خورشید یا برنزه شدن خودداری کنید.

حداقل تا 4 هفته پس از جراحی از اسکراب یا لایه بردار صورت استفاده نکنید. تا 10 روز پس از جراحی روی صورت نخوابید. مهمترین محصولی که می توانید بعد از درمان میکروبلیدینگ استفاده کنید ضد آفتاب است. کرم ضد آفتاب به افزایش عمر ابروها و جلوگیری از محو شدن آن ها در زیر نور خورشید کمک می کند. یک هفته قبل از عمل و 30 روز بعد از آن، از مصرف رتینول خودداری کنید، زیرا این مواد می توانند باعث محو شدن زودرس رنگدانه ها شوند.

آیا می توان ابروهای میکرو شده را تغییر داد یا پاک کرد ؟

ابروها تا چند روز اول بسیار تیره هستند و امکان دارد کمی زخم و پوسته پوسته شود. رنگدانه استفاده شده هیچ گونه جای زخم و تغییر رنگ ایجاد نمی کند و می توانید از محلول سالین برای برداشتن ابروهای میکرو شده استفاده کنید. گاهی اوقات، 2 روز پس از میکروبلیدینگ، ممکن است از تیره شدن ابروهای خود بترسید. اما صبور باشید، زیرا این کاملا طبیعی است. بعد از 7 تا 10 روز رنگ طبیعی ابروهای خود را خواهید دید.

مزایا میکروبلیدینگ ابرو

در ادامه با مزایا میکروبلیدینگ ابرو آشنا می شوید :

مدت زمان کوتاه :

جلسه میکروبلیدینگ سریع و کوتاه است و حدود دو ساعت طول می کشد. برای اعمال این روش به هیچ مشکلی نیاز ندارید. بنابراین می توانید دو ساعت وقت بگذارید و ابروهای طبیعی زیبایی داشته باشید که ماندگاری طولانی مدت دارند.

ایمن و بدون درد :

اگر می خواهید شکل مناسبی برای ابروهای خود ایجاد کنید، حتما میکروبلیدینگ ابرو را در نظر بگیرید. با این گزینه ابروهای نیمه دائمی طبیعی و جذاب خواهید داشت. اکثر افراد از این روش استفاده می کنند زیرا بی خطر است و هیچ عارضه ای ندارد.

 

صرفه جویی در زمان :

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد این روش وجود دارد این است که می تواند در زمان شما حتی بیشتر صرفه جویی کند، به خصوص در صبح که برای رفتن به محل کار آماده می شوید. اگر صبح زمان زیادی را صرف آماده کردن ابروهای خود می کنید، این روش باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا آرایش دائمی است.

نتیجه طبیعی :

اگر می خواهید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید سعی کنید بهترین کلینیک میکروبلیدینگ را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. بعد از انجام این روش ابروهای شما طبیعی و زیباتر می شود و نمی توان تفاوت بین ابروی طبیعی و میکرو شده را تشخیص داد.

در جلسه میکروبلیدینگ چه اتفاقاتی می افتد ؟

بعد از تزریق بی حسی متخصص از شما درباره مدلی که می خواهید انجام دهید سوال می کند. البته برخی از متخصصان دوست دارند جهت ایجاد موهای طبیعی و طبیعی ابرو را دنبال کنند و تقارن صورت و سن مشتری را در نظر بگیرند. متخصصان در مورد رنگدانه جوهر با شما مشورت می کنند و رنگدانه ای را بر اساس رنگ طبیعی ابرو و پوست شما انتخاب می کنند. در مرحله بعد، پیگمنتر با استفاده از قلم میکروبلیدینگ خط ابروی شما را می کشد که بسته به ناحیه ابرو می تواند 30 تا 40 دقیقه طول بکشد. پس از تکمیل ابرو، متخصص میکروبلیدینگ از پماد میکروبلیدینگ برای کمک به بهبودی استفاده می کند و جلسه بعدی را 4 تا 6 هفته بعد برنامه ریزی می کند. در این جلسات او می تواند در صورت لزوم نتیجه نهایی را اصلاح کند.

بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو بین 4 تا 6 هفته پس از میکروبلیدینگ ابرو است. هرگز قبل از بهبود کامل ابروها برای ترمیم به آرایشگاه مراجعه نکنید، زیرا اگر ابروها به طور کامل خوب نشوند، خطر ایجاد اسکار وجود دارد.

روند ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

هنگامی که میکرو ابرو انجام می دهید ابروی شما پر رنگ است و امکان دارد شما از کار خود پشیمان شوید اما تا یک هفته باید صبر کنید تا ابرو رنگ اصلی خود را بگیرد. ابرو از هنگام میکرو تا زمان بهبودی هر روز در حال تغییر است. ناحیه ابرو در هفته اول دردناک است و حتی ممکن است قرمز شود اما این طبیعی است. اگر پوست شما شروع به لایه برداری کرد، لایه برداری را حذف نکنید و اجازه دهید ابروها روند بهبودی خود را به طور طبیعی طی کنند.

در صورت لزوم می توانید این ناحیه را با استفاده از پمادهای توصیه شده چرب کنید. در اولین جلسه میکروبلیدینگ ابرو، درمان اسکار بین 4 تا 6 هفته طول می کشد. اما پس از این مدت ابروها رنگ واقعی خود را به شما نشان می دهند و زیبایی ابروها آشکار می شود. اکنون نوبت به جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو می رسد. در این جلسه خطوط ترمیم شده و جزئیات بیشتری به ابرو اضافه می شود. از آنجایی که سوزن مجددا استفاده می شود و روی پوست خراشیده می شود، باید منتظر تکرار این مراحل باشید. اما 6 هفته بعد از جلسه ترمیم، ابروهای طبیعی زیبای شما بین 1 تا 8 سال زیبایی خود را حفظ خواهند کرد.

مراحل تغییر فرم ابرو

میکروبیلدینگ ظاهر ابروهای را برای مدتی زیبا می کند. این روش باعث می شود خطوط ریزی روی ابرو های افراد ایجاد شود تا باعث ظرافت و زیبایی در ابروها شود.  در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های تیغه ابرو استفاده می شود که از سوزن های بسیار ریز تشکیل شده است. از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ریز مو استفاده می شود و نتیجه این است که ریز ابروها ابروهایی طبیعی و بی عیب به شما می دهد. در صورت تمایل میکرو ابروهایی با رنگ روشن برای شما ساخته می شود که هنگام شستشو از بین نمی روند. تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در دستگاه هایی است که برای هر کدام استفاده می شود. اگر کار خود را به بهترین میکروبلیدینگ ابرو بسپارید بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

کلام آخر

اگر از مداد ابرو، ژل ابرو و صابون ابرو خسته شده اید و هر روز زمان زیادی را صرف ابروهای خود می کنید، میکروبلیدینگ یکی از بهترین روش ها برای شما است. میکروبلیدینگ ابرو نوعی خالکوبی نیمه دائمی است که پس از هر بار انجام آن 1 تا 3 سال طول می کشد و به شما این امکان را می دهد که از زیبایی ابروهای خود لذت ببرید و احساس راحتی کنید. این روش برای اغلب افراد مناسب است با این حال پیش از اینکه برای انجام آن اقدام کنید به کارشناسان مربوطه مراجعه کنید و مشاوره های اولیه را انجام داده و اطمینان حاصل کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر. ما سعی کردیم در مقاله بهترین زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به روز ترین مطالب را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. سپاس گزاریم از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز است.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.