هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران⭐️【سال1403】❤️

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران آشنا کنیم. میکروبلیدینگ روشی است که بر روی ابروها به صورت نیمه دائمی انجام می شود. معمولا خانم ها برای آرایش ابرو از مداد یا ژل ابرو استفاده می کنند. این روش ها پرهزینه و زمان بر هستند که در دراز مدت به صرفه نیستند. اما با میکروبلیدینگ ابروها برای مدت طولانی ثابت می مانند. در دوره های آموزشی میکروبلیدینگ، انواع میکروبلیدینگ توسط اساتید مجرب با استفاده از بهترین و جدیدترین ابزار طراحی میکروبلیدینگ روی بدن و ارائه مدارک بین المللی فنی و حرفه ای آموزش داده می شود. این دوره ها در سطح مبتدی و حرفه ای برگزار می شود. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران با ما همراه باشید.

میکروبلدینگ چیست ؟

در میکرو ابرو با ایجاد خطوط راه راه در لایه سطحی پوست، رنگدانه های ریز مولکولی خاصی به لایه سطحی ابرو شما وارد می شود که ابروی شما را پر و جذاب می کند. ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به عواملی مانند موادی که استفاده می کنید، نوع پوست شما و تجربه و تخصص میکرو کار شما بستگی دارد و همچنین می توان رنگ آن را از رنگی نزدیک به موهای شما انتخاب کرد تا میکروبلیدینگ ابرو را طبیعی کند. این روش به دلیل ظرافتی که دارد شباهت زیادی به ابروی طبیعی شما خواهد داشت و تشخیص تیغه ابرو از ابروی طبیعی دشوار است. در انتخاب سالن میکروبلیدینگ باید نهایت دقت و حساسیت را به خرج دهید تا بهترین سالن را برای تمامی مراحل میکروبلیدینگ ابرو بیابید و از نتیجه کار رضایت بیشتری داشته باشید.

میکروبلدینگ چیست ؟

مراحل انجام آموزش میکروبلدینگ

توصیه ما برای آموزش میکروبیلدینگ و انجام آن این است که دوره های این تکنیک را در آموزشگاه های معتبر بگذرانید. زیرا فقط آموزش تئوری برای این تکنیک کافی نیست. آموزش اصلاح ابرو برای تمرین میکروبلیدینگ ضروری است. قبل از انجام میکروبلیدینگ، ابروهای فرد را کوتاه کرده و اطراف ابروها را کاملا تمیز کنید. پس از آن با استفاده از خط کش ابرو را بکشید. توجه داشته باشید که مشتری باید طرح نهایی را تایید کند.

ابروها و نواحی اطراف را با داروهای بی حس کننده بی حس کنید. استفاده از پماد و قطره بی حس کننده معمول است. یک لایه نایلون روی ابروها قرار دهید. این ماده بی حس کننده نباید بیش از 30 دقیقه روی پوست بماند. پس از بیهوشی، مواد را از ابرو خارج کرده و آن را کاملا تمیز کنید. رنگ ها را با هم ترکیب کنید. سوزن را از بسته بندی خارج کرده و روی قلم نصب کنید. قلم را در زاویه 90 درجه نسبت به پوست قرار دهید.

سپس با استفاده از خودکار شروع به کشیدن خطوط در جهت ابرو کنید. برای این کار باید آموزش های تخصصی را طی کنید. فشار دست باید نه خیلی قوی و نه خیلی ضعیف باشد. اگر فشار دست خیلی قوی باشد منجر به خونریزی می شود. پس از کشیدن خطوط لازم، یک لایه از رنگ دلخواه را به کل ابرو بزنید و 20-30 دقیقه صبر کنید. رنگ را بردارید سپس مراحل را از ابتدا تکرار کنید. این کار را تا کامل شدن ابرو انجام دهید.

بعد از انجام میکروبلدینگ چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مراقبت از ناحیه ای از پوست که در آن میکروبلیدینگ انجام می شود تا حدودی شبیه مراقبت پس از تاتو است. مراقبت بعد از میکروبلیدینگ برای ظاهر و دوام ابروهای جدید بسیار مهم است. رعایت نکردن دستورات پزشک می تواند باعث عفونت یا از بین رفتن رنگدانه شود. بلافاصله بعد از انجام میکروبلیدینگ رنگ ابرو کاملا تیره و پوست زیر آن قرمز می شود. در روز چهارم، رنگدانه ها همچنان بسیار تیز و تیره به نظر می رسند، زیرا رنگدانه ها هنوز به خوبی روی پوست نشستند. اما نگران نباشید رنگ رنگدانه به تدریج نرم می شود.

برای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ، دو ساعت پس از عمل، باید یک پد پنبه ای مرطوب آغشته به آب استریل شده را به آرامی روی ابروها بمالید. با این کار رنگ اضافی ابروهای شما پاک می شود و از تجمع خون جلوگیری می شود. این کار را 2-4 بار انجام دهید. در حین انجام این کار بسیار مراقب باشید که ابروهای خود را مالش ندهید. برای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو باید صبور باشید زیرا بین 7 تا 14 روز طول می کشد تا پوست بهبود یابد و رنگدانه به سایه معمول خود برسد.

بهبودی کامل 4-6 هفته طول می کشد. پس صبور باش از مرطوب نگه داشتن ابروها به مدت 10 روز خودداری کنید. به عبارت دیگر هنگام دوش گرفتن صورت خود را خشک نگه دارید. حداقل یک هفته آرایش نکنید. این به این دلیل است که رنگدانه ها هنوز در برش های کم عمق پوست شما که توسط میکروبلیدینگ ایجاد شدند، رسوب می کنند. در 10 روز اول از دوش گرفتن طولانی و آب گرم خودداری کنید. در طول دوره مراقبت پس از میکروبلیدینگ ابرو، از انجام کارهای سنگین مانند کارهای خانه در این دوران خودداری کنید.

دوچرخه، قایق یا موتور سواری نکنید؛ زیرا نباید خود را در معرض باد قرار دهید. ناحیه ابرو را خراش ندهید. از سونا، شنا، دوش گرفتن طولانی مدت و تعریق بیش از حد در طول درمان ابرو پس از میکروبلیدینگ تا زمانی که ناحیه ابرو به طور کامل بهبود یابد خودداری کنید. موهای خود را از خط ابرو دور نگه دارید. برای مراقبت از ابرو پس از میکروبلیدینگ، از هر کرم دارویی یا پماد درمانی تجویز شده توسط تکنسین طبق دستور استفاده کنید.

فقط از محصولاتی استفاده کنید که توسط متخصص زیبایی تجویز شده است. از سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده نکنید زیرا ممکن است حاوی موادی مانند لایه بردار و اسیدهایی باشند که ممکن است بر رنگدانه تاثیر بگذارد. در طول درمان بعد از میکروبلیدینگ ابرو، روی صورت نخوابید و از روبالشی تمیز استفاده کنید. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و برنزه شدن خودداری کنید. ابروهای شما برای بهبودی نیاز به زمان دارند. بنابراین بهتر است زمانی را برای انجام آن انتخاب کنید که حداقل 2 ماه بعد از آن تعطیلی نداشته باشید و فرصت انجام جلسات نگهداری و تعمیر را داشته باشید.

قبل از دست زدن به ابروها مطمئن شوید که دستانتان تمیز هستند. در روزهای درمان پس از میکروبلیدینگ ابرو از خوردن غذاهای تند، سیگار کشیدن و نوشیدن الکل خودداری کنید. حداقل به مدت 10 روز از هیچ نوع پاک کننده یا پاک کننده صورت در ناحیه ابرو استفاده نکنید. در روزهای مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو، از پماد، کرم آنتی بیوتیک، ژل یا کرم ویتامینه در ناحیه ابرو استفاده نکنید، زیرا باعث از بین رفتن رنگدانه می شود. برای آشنا شدن با مراقبت های بعد از میکروبلدینگ به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

مراحل انجام آموزش میکروبلدینگ 

عوارض میکروبلدینگ ابرو :

اگرچه میکروبلیدینگ ظاهر طبیعی زیبایی در ابروها ایجاد می کند، اما می تواند آسیب جدی به بافت پوست وارد کند. در میکروبلیدینگ حرکت تیغه روی پوست باعث پارگی کامل بافت پوست می شود تا بتوان رنگدانه را کاشت. در این روش به دلیل پارگی بافت پوست، ترمیم پوست زمان زیادی می برد. اگر تیغ به عمق پوست نفوذ کند آسیب جدی به پوست وارد می شود و پوست دیگر قدرت ترمیم و بازسازی کامل را نخواهد داشت و بعد از ترمیم جای زخم ناشی از تیغ یا اسکار برای همیشه روی پوست باقی خواهد ماند. بافت پوست این اسکارها نه تنها به طور کامل ترمیم نمی شود، بلکه قابلیت رنگ شدن خود را از دست می دهد و خطوط سفید به جا مانده از این اسکارها را حتی با آرایش دائمی نمی توان پوشاند.

میکروبلدینگ چه محدودیت هایی دارد ؟

میکروبلیدینگ کمترین ماندگاری رنگ را دارد. این باعث خونریزی بیشتر از روش های دیگر می شود. یادگیری این روش بسیار دشوار است و همه نمی توانند تکنسین میکروبلیدینگ باشند که نتایج طبیعی و ماندگاری را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند. در این روش از انرژی الکتریکی استفاده نمی شود و تنها فشار فیزیکی است که باعث پارگی پوست و ایجاد رنگ در زیر پوست می شود. هر چقدر هم که هاشور مو طبیعی باشد و روش کار بسیار ماهرانه باشد، هاشور های طراحی شده از نظر ضخامت بیشتر از موهای طبیعی هستند.

تکنسین هایی که میکروبلیدینگ انجام می دهند بعد از مدتی دچار درد مچ دست می شوند زیرا برای انجام این روش باید از فشار فیزیکی استفاده کنند و به دلیل این فشارهای فیزیکی همان فشارهای یکنواخت در ابتدا و انتهای عمل دریافت نمی شود. در این روش می توان خطوط را به صورت نامطلوب ترسیم کرد زیرا این روش مکانیکی است و فقط با فشار دستی انجام می شود. تکنسین ها هنگام کشیدن قلم روی پوست، کنترل 100 درصدی روی دست های خود ندارند.

مواد مورد نیاز برای میکروبلدینگ ابرو

شما نمی توانید به تنهایی در خانه میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهید، اما خوب است کمی در مورد مواردی که در این روش زیباسازی ابرو استفاده می شود، بدانید. موارد مورد نیاز برای میکروبلدینگ عبارت است از :

 • تشتک رنگ
 • قلم تاچ به علاوه بلید مناسب برای طراحی قطر ابرو
 • سرم شست و شو
 • مواد بی حسی موضعی مثل پماد، اسپری، قطره
 • پنبه های بهداشتی
 • کلاه و کاور مخصوص
 • ماسک صورت

هزینه ترمیم میکروبلدینگ ابرو چقدر است ؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائمی ابرو است. اما این تکنیک برای افزایش ماندگاری و تثبیت رنگ نیاز به جلسات ترمیمی دارد. جلسات ترمیم تیغه به منظور تثبیت رنگ و افزایش ماندگاری نتیجه نهایی انجام می شود. به همین دلیل مراجعه در تاریخ مقرر برای ترمیم ابرو یکی از نکات مهم و ضروری است. موضوعات زیادی در رابطه با تکنیک های آرایش دائمی مانند اسکالپینگ، خالکوبی خط چشم، فرم دادن به ابروها و تکنیک های دیگر وجود دارد.

شایع ترین موضوعی که توسط مدعیان مطرح می شود بحث هزینه و مراقبت بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو است. هزینه تکنیک های آرایشی بر اساس فاکتورهایی مانند برند رنگ، تجهیزات سالن، موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی تعیین می شود. به همین دلیل برای اطلاع از هزینه ترمیم در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران و یا سایر تکنیک ها به وب سایت رسمی آکادمی مد نظر خود مراجعه کنید یا با مشاورین آن ها تماس بگیرید.

مواد مورد نیاز برای میکروبلدینگ ابرو

 

مدل های ابرو طبیعی جدید :

میکرو بیلدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های تاتو ابرو است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این تکنیک نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارد. به همین دلیل خانم ها می توانند شاهد نتیجه نهایی میکروبلیدینگ ابرو برای دختران باشند. نتیجه نهایی زنانه به معنای ابروهای پهن و خوش فرم است. زیرا امروزه دیگر ابروهای نازک مرسوم نیست و بیشتر خانم ها به دنبال ابروهای پهن و خوش فرم هستند. مدل ابرو میکرو به دلیل طبیعی بودن بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. با تاتو ابرو، برای مدت طولانی نیازی به مداد ابرو، سایه ابرو و لوازم آرایشی معمولی مربوط به ابرو نخواهید داشت. تمام تکنیک های آرایش دائمی مانند رژ لب دائمی و سایر تکنیک ها نیاز شما را به آرایش منظم برطرف می کند.

چه شرایطی با انجام میکروبلدینگ ابرو تداخل دارد ؟

بعضی از شرایط هستند که با انجام میکروبلدینگ امکان دارد تداخل داشته باشد و بهتر است در این زمان از میکروبلدینگ ابرو استفاده نشود. در ادامه با این شرایط آشنا می شود :

 • بعد از لایه برداری شیمیایی
 • بارداری
 • وجود آفتاب سوختگی
 • دوران شیردهی
 • وجود شکستگی در ناحیه ابرو
 • دیابت
 • استفاده کردن از بوتاکس در فاصله زمانی کم با میکروبلیدینگ
 • بیماری های جدی مانند اختلالات خود ایمنی، صرع، سرطان
 • وجود سوزش و بیماری های پوستی یا سایر علائم در ناحیه که می خواهید میکروبلیدینگ انجام دهید.
 • اختلالات گردش خون
 • استفاده از هرگونه دارو
 • هر نوع اختلال خونی
 • هنگام استفاده از داروهای رقیق کننده خون

برای انجام روش میکروبلیدینگ باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید زیرا در غیر این صورت عوارض میکروبلیدینگ می تواند به صورت چشمگیری برای شما پیش بیاید و با مشکلات دیگری روبرو شوید زیرا این روش یکی از دقیق ترین و مهم ترین روش ها است. که اگر پزشک یا تکنسین مورد نظر شما کار خود را با کیفیت لازم انجام ندهد می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران

هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، قیمت ها بسته به موقعیت مکانی و تخصص هنرمند، هزینه مورد نیاز برای انجام میکرو ابرو، هزینه ای که باید برای نگهداری پس از اتمام متحمل شوید، هزینه ترمیم آن متفاوت است. با توجه به نوع ابرو، هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران ممکن است متفاوت باشد. قیمت قلم میکروبلیدینگ با توجه به برند و جنس آن متفاوت است که روی میکروبلیدینگ ابرو تاثیر می گذارد. قیمت هاشور ابرو با میکروبلیدینگ بسیار بالاتر از موی ابرو با روش میکروپیگمنتیشن می باشد. هرکسی برای خدمات میکروبلیدینگ قیمت های متفاوتی دارد.

هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران

آیا ابروهای میکروبلیدینگ شده را می توان پاک کرد؟

شما می توانید ابروی میکرو بلیدینگ شده خود را در مراکز تخصصی و زیبایی انجام دهید. روشهای زیادی برای پاک شدن ابروهای میکرو شده از جمله لیزر، کاور کردن (همرنگ کردن ابرو با رنگ پوست با استفاده از مواد شیمیایی) و استفاده از موادی مانند اسید وجود دارد. توجه داشته باشید که برای محو کردن ابروهای میکرو خود این کار را به هیچ وجه در خانه انجام ندهید. معمولا هیچ آسیب و یا گودی در پوست ابروی شما با عمل پاک کردن اتفاق نمی‌افتد. اما حدودا سه روز ناحیه ابروها پس از محو شدن زخم است. بسته به عمق و جنس رنگ، تقریبا در یک جلسه کاری عمل پاک کردن ابرو انجام می گیرد. به طور کلی هیچ آسیبی به موی ابرو بعد از ناپدید کردن میکروبلیدینگ وارد نمی‌شود.

مراحل تغییر فرم ابرو چیست؟

میکروبیلدینگ ابرو مریم حمزه ای یک روش تتو نیمه دائم برای ابروها است. این روش برای مدت نسبتا طولانی فرم ظاهری ابرو های ما را بهبود می بخشد. اتفاق اصلی در انجام میکروی ابرو طبیعی، ایجاد خطوط ریز مویی است. این کار باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا ابرو بتواند ظاهر طبیعی خود را حفظ کند، این خطوط ریز مویی با کاشت رنگدانه ها توسط دستگاه های مخصوص تتو ابرو انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد آموزش کانتور لب با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید. در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های بلید ابرو استفاده می شود که از سوزن های بسیار ریزی تشکیل شدند.

از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ظریف مویی استفاده می شود و نتیجه این است که میکروابرو ، ابروهایی کاملا طبیعی و بدون نقص را برایتان به ارمغان می آورد. در صورت تمایل میکرو ابرو با رنگ روشن برای شما انجام می شود که با شستن از بین نمی رود. فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو در دستگاه هایی است که برای هر کدام استفاده می شود. اینکه بعد از میکرو بلیدینگ ابرو میشه بوتاکس کرد یا خیر بستگی به نظر پزشک شما دارد ولی بهتر است تا بهبودی کامل زخم ها صبر کنید.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.