انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو❤️【سال1403】✅

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو❤️【سال1403】✅
انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو❤️【سال1403】✅

میکروبلیدینگ ابرو یک فرایند زیبایی است که در آن از یک دستگاه تخصصی استفاده می‌شود. این فرایند به طور معمول برای ایجاد یک ابروی پر و زیبا، تغییر شکل یا رنگ ابروها استفاده می‌شود. در این فرایند، با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز در دستگاه، رنگ یا پیگمنت در لایه زیرین ابرو وارد می‌شود. انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو توسط یک آرایشگر یا تکنسین متخصص صورت می‌گیرد و نیاز به مهارت و دقت بسیاری دارد تا به نتایج زیبا و طبیعی منجر شود. باید توجه داشت که میکروبلیدینگ ابرو فرایندی است که نیازمند دقت و صبر است. پس از انجام این فرایند، ممکن است ابروها در چند روز اول قرمز باشند. از آنجا که رنگ یا پیگمنتی که وارد می‌شود، ممکن است در طول زمان کمی تغییر کند، ممکن است نیاز به جلسات ترمیم برای حفظ نتایج داشته باشید. در ادامه مطالبی را در ارتباط با همه چیز درباره میکروبلیدینگ، انواع تکنیک‌های میکروبلیدینگ ابرو و مزایای منحصربه‌فرد میکروبلیدینگ ابرو را بیان می‌کنیم.

همه چیز در ارتباط با میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که با استفاده از سوزن‌های ریز و نوک تیز، پیگمنت‌های رنگی به لایه زیرین پوست وارد می‌شود. این روش به عنوان یک روش جایگزین برای برطرف نمودن مشکلات ابروهای ناقص یا نامنظم استفاده می‌شود و به افراد کمک می‌کند تا ابروهایی زیبا و طبیعی‌تر داشته باشند. شما با آگاهی کامل از همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو می توانید در ارتباط با روش انجام آن و مراقبت های بعد از آن آگاه شوید. مرحله اول در میکروبلیدینگ ابرو، شامل طراحی و کشیدن خطوط اصلی ابرو با قلم مخصوص است. این مرحله بسیار مهم است؛ زیرا شکل نهایی ابرو به این خطوط وابسته است. سپس، با استفاده از سوزن‌های ریز و نوک تیز، پیگمنت‌ها به لایه‌های زیرین پوست منتقل می‌شوند.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو شامل داشتن ابروهای طبیعی‌تر، ماندگاری بالاتر نسبت به روش‌های دیگر و قابلیت تغییر و شخصی‌سازی، بهبود شکل و زیبایی ابرو، پوشش‌دهی به نواحی خالی می‌شود. همچنین این روش می‌تواند به طور قابل ملاحظه‌ای زمان مورد نیاز برای انجام آرایش روزانه را کاهش دهد. به‌علاوه این روش کمترین خطرات و عوارض جانبی را به همراه دارد. معمولاً پس از انجام میکروبلیدینگ، نیاز به دوره‌های تکراری برای حفظ شکل و رنگ ابروها وجود دارد. همچنین، برخی از افراد ممکن است حساسیت نسبت به این روش داشته باشند، بنابراین تست پوست قبل از انجام میکروبلیدینگ توصیه می‌شود.

مدت زمان بهبودی بعد از این فرایند متفاوت است. افراد ممکن است به مدت چند روز تا یک هفته پس از این روش دچار قرمزی و تورم در ناحیه ابروها شوند. انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو توسط افراد متخصص و با تجربه اغلب در آرایشگاه‌ها یا مراکز زیبایی انجام می‌شود. پیش از شروع این روش، متخصص باید نیازهای شخصی را مورد بررسی قرار دهد و نقاطی که نیاز به تغییر دارند را ارزیابی کند. در نهایت، میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی مؤثر است که به افراد کمک می‌کند تا ابروهای زیبا و طبیعی‌تری داشته باشند؛ بنابراین بهتر است این روش توسط آرایشگران حرفه‌ای انجام شود زیرا نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد.

همه چیز در ارتباط با میکروبلیدینگ ابرو

انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک فرایند زیبایی است که با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ برای ایجاد خطوطی نازک و ظریف مشابه تارهای ابروها استفاده می‌شود. این فرایند برای اصلاح شکل، افزایش ضخامت و پر کردن ابروهای نازک و کم‌پشت استفاده می‌شود. امروزه این فرایند بسیار محبوب شده و تکنیک‌های مختلفی برای اجرای آن وجود دارد. در ادامه انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو را بیان می‌کنیم:

تکنیک نچرال بروز: تکنیک نچرال بروز میکروبلیدینگ ابرو، یک روش نوین برای زیبایی ابروهاست که از ترکیب دو روش معمول میکروبلیدینگ و هاشور ابرو بهره می‌برد. این روش شامل استفاده از مواد رنگی و ایجاد خطوط نازک و مشابه موهای ابرو توسط دستگاه میکروبلیدینگ است. این فرایند باعث می‌شود که ابروها طبیعی‌تر به نظر برسند.

تکنیک بولد بروز: تکنیک بولد بروز میکروبلیدینگ ابرو یک روش جدید برای بهبود شکل ابروهاست که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این تکنیک یکی از مؤثرترین روش‌های میکروبلیدینگ ابرو است که به بهبود شکل و رنگ ابروها منجر می‌شود. این تکنیک به علت روش انجام آن به طور ویژه‌ای برجسته‌تر و زیباتر از روش‌های میکروبلیدینگ معمولی به نظر می‌رسد.

تکنیک میکروشیدینگ: تکنیک میکروشیدینگ یک روش محبوب در زمینه میکروبلیدینگ ابرو است که با استفاده از سوزن‌های بسیار کوچک و رنگ به صورت‌های مختلف به انجام می‌شود. این روش ترکیبی از سایه و هاشور ابرو است که با یکدیگر ادغام شده و توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

 انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو توسط آرایشگران متخصص و حرفه‌ای انجام می‌شود که هر یک از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

مزایای منحصر به فرد میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش جدید و مؤثر برای بهبود شکل و حالت ظاهری ابروهاست. این روش با استفاده از یک دستگاه مخصوص، انجام می‌شود که سوزن‌های بسیار کوچک خطوطی را بر روی پوست ایجاد می‌کنند که انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو برای افراد قابل اجراست. مزایای منحصربه‌فرد میکروبلیدینگ ابرو عبارت‌اند از:

 • ظاهر طبیعی: این روش به ابروها ظاهری طبیعی و زیبا می‌بخشد که بسیار به ابرو طبیعی شباهت دارد.
 • اصلاح شکل: میکروبلیدینگ به شما اجازه می‌دهد تا شکل ابروهای خود را به زیبایی تغییر دهید. اگر ابروهای شما مشکلاتی داشته باشند، میکروبلیدینگ می‌تواند آن رها را بهبود بخشد.
 • ماندگاری: رنگ‌های استفاده شده در میکروبلیدینگ ماندگاری بسیاری دارند و به مدت چند سال ماندگاری دارند.
 • کوتاهی زمان: این روش به طور معمول تنها 2 تا 3 ساعت زمان می‌برد تا ابروها را زیبا و جذاب کند.
 • کمترین درد: شخصی که اقدام به انجام میکروبلیدینگ ابرو می‌کند مقدار کمی درد و سوزش را محتمل می‌شود که در اغلب موارد این درد غیر قابل تحمل نیست.
 • بهبودی سریع: افراد به راحتی می‌توانند به فعالیت‌های روزانه خود بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ ادامه دهند.
 • امکان تنظیم رنگ: با استفاده از میکروبلیدینگ، رنگ ابروها به دقت تعین می‌شوند و تغییرات لازم انجام می‌شود تا بهترین نتیجه برای شما به دست آید.
 • کاهش زمان آرایش: زمان مورد نیاز برای آرایش کمتر می‌شود؛ زیرا ابروهای دائمی نیازی به آرایش‌ها و تغییرات روزانه ندارند.
 • ایمنی بالا: این روش با رعایت استانداردهای بهداشتی و استفاده از وسایل تمیز و ضدعفونی شده انجام می‌شود؛ بنابراین خطری را برای شخص به وجود نمی‌آورد.
 • تطابق با پوست: با توجه به ترکیبات مخصوص رنگ‌های مورد استفاده، این روش مناسب برای هر نوع پوستی است.
 • افزایش اعتماد به نفس: ابروهایی زیبا و پرپشت می‌توانند بر جذابیت ظاهری شما بیفزایند و در نتیجه به افزایش اعتماد به نفس شما منجر شود.
 • هزینه مقرون به صرفه: به نظر می‌رسد که در مقایسه با دیگر روش‌های زیبایی ابرو، میکروبلیدینگ هزینه‌ای مقرون به صرفه و مناسب‌تر دارد.

این مزایا نشان‌دهنده این است که میکروبلیدینگ ابرو یک گزینه مؤثر و پرطرفدار برای افرادی است که به دنبال اصلاح شکل و ظاهر ابروها به صورت طبیعی و دائمی هستند.

مزایای منحصر به فرد میکروبلیدینگ ابرو

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو نیستند؟

انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو برای ایجاد زیبایی و تغییر در ابروها برای افراد مختلف قابل اجراست، اما برخی افراد به دلایل مختلف ممکن است کاندیدای مناسبی برای انجام این روش نباشند. در ادامه به برخی از این دلایل پرداخته خواهد شد:

 • افرادی که دارای پوستی حساس هستند و به ترکیبات شیمیایی حساسیت دارند، باید از انجام میکروبلیدینگ ابرو خودداری کنند. این روش ممکن است باعث تحریک و التهاب پوست شود.
 • افرادی که دارای مشکلات پوستی مانند آکنه یا پسوریازیس هستند، نباید به میکروبلیدینگ ابرو روی آورند؛ زیرا ممکن است عوارض جانبی شدیدتری برای آن‌ها داشته باشد.
 • افرادی که دارای زخم‌های باز یا عفونت‌های پوستی هستند، برای انجام میکروبلیدینگ مناسب نیستند. زیرا ممکن است انجام این روش به تشدید مشکلات پوستی منجر شود.
 • اگر ابروهای فرد دچار چین‌وچروک و خطوطی باشد، میکروبلیدینگ گزینه مناسبی برای این افراد نمی‌باشد.
 • افرادی که دارای تاریخچه خونریزی‌های نامعمول یا مشکلات خونریزی هستند، باید از انجام میکروبلیدینگ ابرو پرهیز کنند؛ زیرا ممکن است باعث خطرات جدی شود.
 • افراد باردار یا در دوران شیردهی نباید به این روش روی آورند؛ زیرا تأثیرات آن بر سلامت جنین قابل پیش‌بینی نیست.
 • کسانی که سابقه جراحی چشم را دارند باید قبل از میکروبلیدینگ با پزشک مشورت کنند؛ زیرا ممکن است خطرات جانبی برای آن‌ها وجود داشته باشد.
 • افراد دارای تاریخچه حساسیت به رنگ‌ها یا پیگمنت‌ها، نباید به این روش روی آورند؛ زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود.
 • کسانی که سابقه جذب نامنظم پیگمنت‌ها یا عوارض نادر بعد از روش‌های زیبایی را دارند، باید قبل از میکروبلیدینگ با پزشک مشورت کنند. همچنین افرادی که به محلول‌های تزریقی حساسیت دارند، نباید برای انجام این روش اقدام کنند؛ زیرا ممکن است باعث عوارض جانبی شدید شود.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو نیستند؟

10 راهکار موثر برای تشخیص بهترین حالت ابرو

برای تشخیص حالت مناسب ابروها بر اساس فرم صورت، نیاز است که به چند نکته کلیدی توجه کنید. ظاهر ابروها می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر زیبایی و جذابیت صورت شما داشته باشد. به همین خاطر در ادامه نکاتی را بیان می‌کنیم تا بتوانید حالت مناسب برای ابروهای خود را انتخاب کنید.

 1. مشاوره با آرایشگر حرفه‌ای: ابتدا باید فرم صورت خود را شناسایی کنید. آیا فرم صورت شما گرد، مربعی، بیضی یا غیره است؟ آرایشگران متخصص می‌توانند با بررسی فرم صورت شما، شما را راهنمایی کنند که چگونه حالت مناسبی برای ابروهای خود انتخاب کنید.
 2. موقعیت قرارگیری چشم‌ها: مکان قرارگیری چشم‌ها نسبت به سایر اجزای صورت نقش مهمی در تعیین حالت مناسب ابرو دارد.
 3. لحاظ نمودن اندازه و شکل چشم: شکل و اندازه چشم‌ها هم می‌تواند در تعیین حالت مناسب ابرو مؤثر باشد. می‌توانید با توجه به این عامل نیز تصمیم‌گیری کنید.
 4. انطباق با ابعاد صورت: با توجه به نسبت طول و عرض چهره، می‌توانید حالتی را برای ابروهای خود انتخاب کنید که بهترین تعادل را بین اجزای صورت شما ایجاد کند.
 5. استفاده از دستگاه‌های مخصوص: برخی دستگاه‌های تصویربرداری سه‌بعدی مانند دستگاه‌های اسکنر چهره می‌توانند به شما کمک کنند تا شکل دقیق چهره خود را بشناسید و حالت مناسبی برای ابروهای خود انتخاب کنید.
 6. آزمون و خطا: ممکن است نیاز باشد تا چند حالت مختلف ابرو را بر روی چهره خود امتحان کنید تا بهترین حالت برای خودتان را پیدا کنید.
 7. استفاده از قلم ابرو: استفاده از قلم ابرو می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی حالت‌های مختلف ابرو را روی چهره خود تست کنید.
 8. پیگیری مدل‌های معروف: بررسی عکس‌ها و مدل‌های مورد علاقه افراد معروف و یا نمونه کارهای آرایشگران با شکل صورت شما می‌تواند راهنمایی خوبی باشد.
 9. بررسی ترندهای زیبایی: ممکن است با مطالعه ترندها و مدل‌های جدید ابرو، به راحتی بتوانید حالت مناسب ابرو برای خود را پیدا کنید.
 10. استفاده از برنامه‌های هوش مصنوعی: برنامه‌های هوش مصنوعی و ویرایش تصاویر می‌توانند به شما کمک کنند تا حالت‌های مختلف ابرو را بر روی عکس‌های خود تست کرده و انتخاب مناسبی را انجام دهید.

در نهایت، حتماً باید نظر و سلیقه شخصی خود را نیز در انتخاب حالت مناسب ابرو مد نظر داشته باشید. توجه به ترندها و مدل‌های زیبایی مهم است همچنین بهره‌گیری از انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو بسیار کاربردی است، اما به طور کلی روش و سبکی که به شما اعتماد به نفس بیشتری می‌بخشد، همیشه بهترین است.

10 راهکار موثر برای تشخیص بهترین حالت ابرو

سخن پایانی

میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که یکی از روش‌های مؤثر در حوزه آرایش دائم است که برای بهبود شکل و زیبایی ابروها استفاده می‌شود. در این روش از یک دستگاه پیشرفته و نوین استفاده می‌شود که این دستگاه دارای نوک‌های مخروطی میکروسکوپی است که به طور دقیق در لایه بیرونی پوست خطوطی باریک ایجاد می‌کند و سپس رنگ و پیگمنت‌های مورد نظر از طریق این خطوط به لایه زیرین پوست وارد می‌شوند. این فرایند باعث می‌شود که ابروها به شکلی زیباتر و طبیعی‌تر به نظر برسند و می‌تواند برای افرادی که ابروهای کم و یا نامنظم دارند مناسب باشد. این فرایند به بهبود شکل ابروها و حتی تغییر رنگ ابروها منجر شود. امروزه انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو توسط آرایشگران حرفه‌ای در 2 تا 3 ساعت انجام می‌شود. پس از انجام این فرایند، تغییر در شکل و زیبایی ابروها قابل مشاهده است و اغلب به مدت یک تا دو سال ماندگار است.

از اینکه تا پایان مقاله انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو همراه ما بودید بسیار سپاس گزاریم. مطالبی که در سابت پریسا خاوندگار منتشر می‌شوند همواره در ارتباط با روش‌های مختلف آرایش دائم می‌باشد. شما عزیزان اگر سوال، پیشنهاد و انتقادی در این زمینه دارید می‌توانید از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.