بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران⭐️【سال1403】❤️
ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران آشنا کنیم. امروزه نام میکروبلیدینگ یکی از نام های رایجی است که می شنویم. در این روش با استفاده از تیغ یا بلید، برشی روی پوست ایجاد می کنند و رنگ را در قسمت های زیرین پوست قرار می دهند. میکروبلیدینگ از سال 2014 و 2015 مورد توجه عموم مردم در صنعت آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران با ما همراه باشید.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

میکروبلدینگ چیست ؟

در روش میکروبلیدینگ ابرو خطوط نامنظمی با طول های نامساوی به صورت هچ روی سطح پوست ایجاد می شود، در نتیجه خطوط هچ شده بسیار شبیه و نزدیک به شکل طبیعی موهای ابرو هستند، در نتیجه دارای یک حالت می باشند. اثری طبیعی که باعث می شود افرادی که این عمل را انجام می دهند چهره ای کاملا طبیعی پیدا کنند در حالی که در گذشته انجام عمل های زیبایی برای افرادی که قصد انجام آن ها را داشتند صورت مصنوعی ایجاد می کرد. نکته قابل توجه این است که با انجام روش میکروبلیدینگ خراش های ایجاد شده روی سطح پوست است زیرا افزایش عمق زخم ها منجر به خونریزی در نواحی خراشیده می شود که ما آن را نمی خواهیم. میکروبلدینگ چیست ؟

نحوه انجام میکروبلدینگ ابرو

برای میکروبلیدینگ ابرو از چندین سوزن کوچک استفاده می شود که چندین بار برای افزودن رنگدانه دائمی به پوست استفاده می شود. سوزن های میکروبلیدینگ مخصوص دارای تیغه های استاندارد برای ابروهای مختلف هستند و برای شکل دادن به هر الگوی ابرو از سوزن های مخصوص آن ابرو استفاده می شود. دلیل این امر این است که هر چرخه ای که با دست انجام می شود می تواند یک خط ابروی ظریف و طبیعی ایجاد کند که با موهای ابروی شما ترکیب می شود و ابروهای یکدست و طبیعی ایجاد می کند. نحوه انجام میکروبلدینگ ابرو میکروبلدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟ میکروبلیدینگ ابرو یا به اختصار میکرو ابرو برای رفع دائمی ایرادات ابرو انجام می شود و باعث می شود خانم ها لوازم آرایشی مانند مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند. میکروبلیدینگ یک روش دائمی است، اما خالکوبی در نظر گرفته می شود و به دلیل اینکه مانند روزهای اول است. برای زیبا شدن بعد از چند سال، ریز ابروها نیاز به ترمیم دارند. میکرو یکی از آرایش های دائمی صورت است و عواملی مانند برند رنگ، رنگ تیره میکرو ابرو، نوع پوست و میزان نفوذ رنگ در ماندگاری میکرو ابروها و مراحل ارتقای آن موثر است. ماندگاری میکرو ابرو بسیار طولانی است و نیازی به اصلاح آن حتی بعد از یک ماه نیست و این یکی از دلایل محبوبیت میکرو ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران است. برای آشنا شدن با میزان ماندگاری میکروبلدینگ به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.
تفاوت میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن : در ادامه با تفاوت های میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن آشنا می شود : ابزار : میکروبلیدینگ با خودکاری انجام می شود که به صورت دستی استفاده می شود و دارای سوزن های یکبار مصرف ریز است که با فشار دادن روی پوست، کشیدن را انجام می دهد. اما میکروپیگمنتیشن یک خودکار دیجیتال با موتور الکتریکی دارد که قابل تنظیم است. رنگ : در میکروبلیدینگ رنگ نفوذ می کند و اثرات آن نیمه دائمی است در حالی که میکروپیگمنتیشن عمیق تر نفوذ می کند و اثرات دائمی دارد. میزان طبیعی بودن ابرو : در میکروبلیدینگ که به صورت دستی انجام می شود و رنگ آمیزی به صورت خط به خط و کوتاه و بلند است مانند نخ های ابرو، ابرو حالت طبیعی تری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد که به شکل قلب است. زمان بهبودی و هزینه : میکروبلیدینگ زمان و هزینه ریکاوری کمتری دارد.

رضایت مراجعین گرامی

نحوه انجام میکروبلدینگ ابرو  بعد از میکروبلدینگ چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟ اجازه ندهید آب، لوسیون، صابون یا مواد آرایشی در 7 روز اول پس از میکروابرو زدن به ناحیه ابروی شما برخورد کند. خارش و پوسته پوسته شدن ممکن است در هفت روز اول پس از عمل رخ دهد. از چیدن یا خراشیدگی خودداری کنید زیرا این کار می تواند پوست را زود از موعد کنده کند و باعث ایجاد لکه های لکه دار یا دردناک شود. پس از 4 روز، مطمئن شوید که دست‌هایتان کاملا تمیز هستند و نرم‌کننده ابرو میکروبلیدینگ را به آرامی با پنبه و دست‌های تمیز روی آن ناحیه بمالید. این کار را می توان دو بار در روز انجام داد. لطفا استفاده از پماد را به مدت 7 روز ادامه دهید. افزایش تعریق، ورزش، شنا، سونای داغ، حمام یا جکوزی داغ، برنزه کردن آفتاب یا سالن های برنزه کردن باعث تغییر رنگ زودرس میکروبلیدینگ می شود. کارهای سنگین خانه را انجام دهید مانند تمیز کردن جاهایی که زباله های زیادی در هوا وجود دارد. مصرف زیاد الکل بعد از انجام میکرو ابرو ممنوع است. ناحیه ابرو و میکروبلیدینگ را به جز هنگام شستشو و استفاده از کرم درمانی ریکاوری میکروبلیدینگ با سواب پنبه ای لمس کنید. برای آشنا شدن با مراقبت های بعد از میکروبلدینگ به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

پوسته پوسته شدن بعد از میکروبلدینگ

در حین میکرو ابروها زخم های بسیار ریز روی سطح پوست ایجاد می شود و پوسته شدن ابروها به دلیل ترمیم زخم ها است. پوسته پوسته شدن ابرو بستگی به نوع پوست افراد دارد. به همین دلیل میزان پوسته پوسته شدن ابروی خود را با فرد دیگری مقایسه نکنید. میکروبلیدینگ ابرو موضوعات زیادی دارد که یکی از آن ها مربوط به پوسته ریزی است. برای جلوگیری از لایه برداری ابرو باید به مراقبت هایی مانند مرطوب نکردن جای زخم، دست زدن به دست های آلوده، شنا نکردن در استخر، استفاده منظم از میکروپمادها و عدم استفاده از محصولات آرایشی توجه کرد، زیرا به هر حال محل زخم است. برای مدتی حساسیت بالاتری دارد.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروبلدینگ ابرو دارد ؟ تلفظ میکرو ابرو برای برخی افراد دشوار است و برخی از متخصصان زیبایی ترجیح می دهند از مخفف این کلمه به عنوان میکرو ابرو یا تیغه ابرو استفاده کنند. بنابراین، هر جا که نام تیغه ابرو یا میکرو ابرو را شنیدید، به معنای میکرو بلیدینگ است. میکروبلیدینگ یکی از طبیعی ترین و بهترین تکنیک ها برای تغییر الگوی ابرو است. تغییر الگوی میکرو ابرو برای هر فردی می تواند متفاوت باشد. برخی از خانم ها نیاز به تغییر جزئی دارند و ترجیح می دهند ابروهای میکرو را در داخل ابروها انجام دهند تا تا حدی ابروها ضخیم شوند. اما برخی از خانم ها قصد دارند ابروهای خود را فرم دهند و از میکرو مخلوط برای تاج ابرو و فرم دهی کلی ابروهای خود استفاده کنند. برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران و مدل ابرو و یا تعیین فرم نهایی ابرو حتما با استاد یا مشاوران حرفه ای مشورت کنید. مشاوره به انتخاب بهترین فرم با توجه به هماهنگی اندازه اجزای صورت شما منجر می شود. نکته مهم و موثر در زیبایی چهره، هماهنگی اجزای صورت با یکدیگر است.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

مراحل تغییر فرم ابرو : میکروبلدینگ ابرو یک روش تاتو نیمه دائمی ابرو می باشد. که ظاهر ابروهای ما را برای مدت نسبتا طولانی بهبود می بخشد. عملیات اصلی در رسیدن به میکرو ابروهای طبیعی ایجاد خطوط ریز مو در ناحیه ابرو است که باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا ظاهر آن حفظ شود. با کاشت رنگدانه توسط دستگاه های مخصوص برای تاتو ابرو انجام می شود. در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های ابرو بلید که از سوزن های بسیار ریز تشکیل شده است برای کشیدن تارهای موی نازک استفاده می شود و به همین دلیل میکرو ابروها ابروهایی کاملا طبیعی و بی عیب هستند و یا در صورت تمایل میکرو ابرو رنگی زنده به شما می دهد. پوسته پوسته شدن بعد از میکروبلدینگ میکرو با سایر روش ها چه تفاوتی دارد ؟ تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با هاشور در ابزار آن ها است. تاتو ابرو ماندگاری بیشتری دارد اما نتیجه چندان طبیعی نخواهد بود و پس از مدتی شاهد تغییر رنگ جوهر آن خواهید بود. اگر نتیجه میکرو ابرو بسیار طبیعی تر از این باشد. کاشت ابرو در مقایسه با میکروبلیدینگ بسیار گران است. تاتو یک روش قدیمی است که بسیار متفاوت از میکرو است که سعی می کند تا حد امکان طبیعی و محجوب باشد. نحوه پخش رنگ در تاتو از ظرافت کمتری برخوردار است و زیر پوست پخش می شود، در حالی که در روش های جدید تارهای ابرو با دقت و ظرافت کشیده می شوند. ابروهای طبیعی، ظریف و طبیعی جزء معیارهای بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران است.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

میکروبلدینگ به روش فیبروز : میکروبلیدینگ به روش فیبروز یکی از تکنیک‌های آرایش دائم است که برای ایجاد جانشینی طبیعی و دقیق برای ابروها استفاده می‌شود. در این روش، از یک دستگاه خاص به نام میکروبلیدر استفاده می‌شود که دارای تیغه‌ای ریز و نازک که دارای سوزن‌های میکروسکوپیک است. در این روش، با استفاده از سوزن‌های ریز و قلم، رنگ مخصوصی که برای آرایش دائم استفاده می‌شود، به صورت دقیق در لایه بالای پوست ابروها تزریق می‌شود. همچنین، سوزن‌ها در عمق کنترل شده‌ای درون پوست فرو می‌رود تا جانشینی طبیعی و دقیق برای موهای ابروها ایجاد شود.   با استفاده از تکنیک فیبروز در میکروبلیدینگ، خطوط ایجاد شده با رنگ‌های مختلف و با طول و ضخامت متفاوت به صورت فشرده و در نقاطی که نیاز به تکمیلی بوده و یا جانشینی طبیعی موهای ابروها لازم است، درون پوست تزریق می‌شود. این روش به دلیل استفاده از سوزن‌های ریز و قلم و کنترل عمق تزریق، امکان ایجاد جزئیات ظاهری طبیعی و دقیق در ابروها را فراهم می‌کند. مزایای استفاده از میکروبلیدینگ به روش فیبروز شامل ایجاد ابروهای طبیعی و دارای جزئیات، دوام طولانی مدت آرایش دائم، حفظ شکل و طرح ابروها در طول زمان و امکان تطبیق با شکل صورت و سلیقه شخص می‌باشد.

رضایت مراجعین گرامی

چند روز بعد از میکروبلدینگ می توان صورت را شست ؟ این یک نوع تکنیک آرایش دائمی است که برای رسیدن به یک نتیجه زیبا نیاز به مراقبت های پس از ترمیم دارد. یکی از پرطرفدارترین روش های تاتو ابرو است و برای رسیدن به نتیجه عالی و ماندگار نباید از مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ غافل شوید. زیرا مراحل ترمیم مهمترین بخش تثبیت رنگ است و هرگونه نقصی می تواند نتیجه نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. برای آشنایی کامل با میکروبلیدینگ ابرو می توانید با مشاورین حرفه ای و یا اساتید مجرب تماس بگیرید.

بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران

در تهران با افزایش تقاضا برای خدمات زیبایی از جمله میکروبلیدینگ ابرو، مراکز بیشتری در حال توسعه هستند. برای یافتن بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران باید به نکات زیادی توجه کرد. این مراکز در رقابت با یکدیگر سعی در ارتقای کیفیت خدمات و محصولات دارند و متخصصان واجد شرایط بیشتری را در مجموعه خود فرا می‌خوانند. اما ممکن است برخی مراکز به این مشکل توجهی نداشته باشند و نتیجه کار مطابق میل شما نباشد. پس اگر به دنبال بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران هستید، حتما در مورد موارد زیر اطلاعات کافی کسب کنید.
 • حضور متخصصان مجرب که نمونه کار های فوق العاده خوبی با عکس میکروبلندینگ ابرو مطابق نیاز شما ارائه دهند.
 • تنوع کار و طراحی میکروی ابرو.
 • کیفیت محصولات از جمله دستگاه ها و سوزن های مرغوب و رنگ های با کیفیت.
 • سالن مجهز که از استاندارد های پاکیزگی رعایت می کند.
 • حضور پرسنل صبور و منظم برای دریافت اطلاعات و پیگیری کار.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

مدت زمان انجام میکروبلدینگ چقدر است ؟ فرآیند میکروبلیدینگ بسیار کوتاه تر از زمانی است که خانم ها در هر مراسم و مراسمی برای داشتن ابروهای زیبا صرف می کنند. این فرآیند بیش از دو جلسه طول نمی کشد. بر خلاف اکستنشن ابرو که طولانی تر است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد، میکروبلیدینگ با دقت کمی و در کوتاه مدت انجام می شود. میکروبلیدینگ دو جلسه طول می کشد. جلسه اول دو ساعت طول می کشد. در جلسه اول، ابروها مدل سازی شده و رنگدانه ها به شکل مورد نظر مشتری وارد پوست می شوند. جلسه دوم ترمیمی تر است و حدود یک تا دو ساعت طول می کشد. به غیر از جلسات میکروبلیدینگ، ترمیم ابروها حدود ده روز یا بیشتر و برای برخی افراد تا سی روز طول می کشد. در این مدت قرمزی ابرو به تدریج کاهش می یابد و رنگدانه ها در زیر پوست تثبیت می شوند و رنگ طبیعی تری به خود می گیرند. بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران مراحل تغییر فرم ابرو چیست؟ میکروبیلدینگ ابرو یک روش تتو نیمه دائم برای ابروها است. این روش برای مدت نسبتا طولانی فرم ظاهری ابرو های ما را بهبود می بخشد. در جواب میکرو بلیدینگ چیست باید گفت اتفاق اصلی در انجام میکروی ابرو طبیعی، ایجاد خطوط ریز مویی است. این کار باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا ابرو بتواند ظاهر طبیعی خود را حفظ کند، این خطوط ریز مویی با کاشت رنگدانه ها توسط دستگاه های مخصوص تتو ابرو انجام می شود.  در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های بلید ابرو استفاده می شود که از سوزن های بسیار ریزی تشکیل شدند. از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ظریف مویی استفاده می شود و نتیجه این است که میکروابرو ، ابروهایی کاملا طبیعی و بدون نقص را برایتان به ارمغان می آورد. در صورت تمایل نیز میکرو ابرو با رنگ روشن برای شما انجام می شود که با شستن از بین نمی رود. فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو در دستگاه هایی است که برای هر کدام استفاده می شود. بستگی به نظر پزشک شما دارد ولی بهتر است تا بهبودی کامل زخم ها صبر کنید. اگر کار خود را به دست بهترین میکروبلیدینگ کار ابرو در تهران بسپارید، شاهد بهترین نتایج خواهید بود. لیست کامل لوازم مورد نیاز برای انجام این خدمات : ابزار مورد نیاز برای طراحی تارهای ابرو روی پوست در عموم سالن ها یکسان است و تفاوت آن ها در مارک و برند لوازم یا رنگ مورد استفاده است. اگر قصد یادگیری این تکنیک ابرو طبیعی و نچرال را دارید باید ابتدا قلم میکروبلیدینگ تهیه کنید. قلم بلید قلمی عمدتا غیر برقی است که تارهای ابرو به کمک آن کشیده می شود و ابزار اصلی کار است. نمونه های برقی و چند کاره قلم بلید موجود است. مورد بعدی مواد بی حسی است. این مواد برای راحتی زیباجو حین طراحی و تغییر فرم ابرو استفاده می شود. شما باید میزان و نحوه استفاده از این مواد را آموزش ببینید. تفاوت میکرو با سایر روش ها مربوط به لوازم مورد نیاز آن ها می شود. برای پخش رنگ یا پاک کردن تار ابرو و همچنین ترکیب کردن رنگ، نیاز به میکرو براش دارید. به علت ظرافت کار میکروبلیدینگ، سر باریک براش بسیار کاربردی خواهد بود. از دیگر ابزارها سوزن سرکج است که همان نقش تیغ را برای طراحی تارهای ابرو ایفا می کند. این ابزار، رنگ را از طریق شیارهای ایجاد شده وارد پوست می کند. باقی لوازم شامل لوازم بهداشتی نظیر پد الکلی برای ضد عفونی و دستکش یکبار مصرف می شود. برای اطمینان از استاندارد بودن لوازم بهتر است نظر کاربران در مورد میکروبلدینگ ابرو و دستگاه های مورد استفاده را مطالعه کنید. آیا ابروهای میکروبلیدینگ شده را می توان پاک کرد؟ شما می توانید ابروی میکرو بلیدینگ شده خود را در مراکز تخصصی و زیبایی انجام دهید. روشهای زیادی برای پاک شدن ابروهای میکرو شده از جمله لیزر، کاور کردن و استفاده از موادی مانند اسید وجود دارد. توجه داشته باشید که برای محو کردن ابروهای میکرو خود این کار را به هیچ وجه در خانه انجام ندهید. معمولا هیچ آسیب و یا گودی در پوست ابروی شما با عمل پاک کردن اتفاق نمی‌افتد. اما حدودا سه روز ناحیه ابروها پس از محو شدن زخم است. بسته به عمق و جنس رنگ، تقریبا در یک جلسه کاری عمل پاک کردن ابرو انجام می گیرد. به طور کلی هیچ آسیبی به موی ابرو بعد از ناپدید کردن میکروبلیدینگ وارد نمی‌شود. کلام آخر  قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

چرا مرکز میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار را انتخاب کنیم؟ 

با افتخار اعلام می‌کنم که ما اولین مرکز میکرو ضمانتی در ایران هستیم. تمامی خدمات آرایش دائم را با استفاده از بهترین مواد و جدیدترین تکنیک‌ها ارائه می‌دهیم. هدف ما، رضایت مراجعین عزیزمان است و برای این منظور، تلاش می‌کنیم تا با مناسب‌ترین قیمت‌ها خدمات با کیفیت و حرفه‌ای را به شما ارائه دهیم.

تیم ما از افراد مجرب و ماهر در زمینه آرایش دائم تشکیل شده است، که با استفاده از مواد با کیفیت بالا و تکنیک‌های پیشرفته و جدید در بخش‌های مختلفی از آرایش دائم از جمله فرمدهی و میکروبلیدینگ ابرو، اسکالپ سر،شیدینگ لب ، خط چشم دائم و …خدمات حرفه‌ای ارائه می دهیم.

و به دقت بسیار بالا در انجام خدمات آرایش دائم توجه داریم تا نتیجه‌ای طبیعی و زیبا را به شما ارائه دهیم. همچنین، ما به رعایت استانداردهای بهداشتی و بهبود مستمر خدماتمان اهمیت می‌دهیم.

با انتخاب ما، شما بهترین تجربه آرایش دائم را با قیمت مناسب و با اطمینان از کیفیت و قابلیت ضمانت دریافت خواهید کرد.

دریافت تخفیف ویژه


تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی خدمات   

  5/5 - (1 امتیاز)

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.