هزینه فیبروز ابرو در تهران⭐️【سال1403】❤️

 • خانه
 • -
 • فیبروز ابرو
 • -
 • هزینه فیبروز ابرو در تهران⭐️【سال1403】❤️
هزینه فیبروز ابرو در تهران⭐️【سال1403】❤️

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه فیبروز ابرو در تهران آشنا کنیم. ابروها تکنیک های منحصر به فرد خود مانند فیبروز را دارند. حتما این نام را زیاد شنیدید یا افرادی را می شناسید که ابروهایشان فیبروز شده است. از آنجایی که ابروهای طبیعی پرپشت مد شده و افراد سعی می کنند فرم ابروی خود را به روش های مختلف یا با تقویت ابروهای طبیعی و یا با میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن با ترندهای روز تنظیم کنند و ابروهایی پرپشت داشته باشند. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه فیبروز ابرو در تهران با ما همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز یکی از روش های جدیدتر فرم دادن به ابرو است که توسط آقای برانکو بابیچ در آکادمی فای پایه گذاری شد. اساس اصلی فیبروز ابرو ایجاد یک رنگ ابرو بر اساس هماهنگی ابروها با فرم کلی صورت است. برای هماهنگی بیشتر با قسمت های صورت و برخلاف روش های قدیمی تاتو، ظاهر طبیعی تری برای ابروها ایجاد می کند تا ابروهای طبیعی خود شما باشند.

فیبروز ابرو چیست ؟

مراحل فیبروز ابرو

در این روش ابتدا باید الگوی مورد نظر انتخاب شود و پس از آن با استفاده از تجهیزات اندازه گیری، ابروها طراحی شده، کنار هم قرار گرفته و آماده اجرا می شوند، ابتدا خطوط ابرو در قسمت تاج ابرو اجرا می شود و ابرو بی حس می شود، هر خط اجرا شده 2 بار کشیده می شود، سپس نوبت به زدن رنگ شوک می رسد، بعد از 3-4 دقیقه ابروها رنگ می شوند، لطفا توجه داشته باشید که 10 روز قبل از عمل فیبروز ابرو، ابروها نباید رنگ آمیزی شود، رنگ انتخابی نباید روشن باشد، در مرحله بعد قوس ابرو و دم ابرو کشیده می شود، ضخامت خط باید دو برابر شود تا با توجه به نوع پوست افراد، تاتو رنگ پریده به نظر نرسد. فیبروز ابرو در چند مرحله حاصل می شود و پوست خشک و نرمال برای فیبروز بهتر ابرو مناسب تر است.

مراحل فیبروز ابرو

طراحی ابرو در روش فیبروز چگونه انجام می شود ؟

درست برخلاف روش های قدیمی تاتو، هاشور ابرو در متد فیبروز به درخواست مشتری انجام نمی شود؛ بلکه با توجه به معیارهایی بر اساس فرم کلی صورت و متناسب با نسبت های طلایی طراحی می شود. طرح ابرو روی صورت کاملا متناسب با سایر اجزای صورت انجام شده و حالت طبیعی خواهد داشت، بعد از این که طراحی ابرو را انجام دادیم، می توانیم از درستی طراحی خود اطمینان حاصل کنیم. این کار به وسیله اپلیکیشن طراحی شده توسط آکادمی فی میسر انجام می شود. اپلیکیشن کاربردی فیبروز به شما کمک می کند تا ابروها را به خوبی قرینه کرده و از درستی طراحی خود اطمینان حاصل کنید. از این اپلیکیشن می توان جهت طراحی و قرینه سازی خط چشم و خط لب استفاده کرد.

ماندگاری فیبروز ابرو :

ماندگاری فیبروز برای افرادی که مایل به اجرای این روش زیبایی ابرو هستند بسیار مهم است. ابروهای متاثر از فیبروز به دلایل مختلفی بستگی دارد. به طور معمول ماندگاری این روش آرایش ابرو حدود 6 ماه تا یک سال است. هاشور هایی که به روش میکروبلیدینگ انجام می شود نسبت به سایر روش های زیبایی ابرو کم عمق تر است، بنابراین ماندگاری کمتری دارد و میزان فیبرو افزایش می یابد. استفاده از جوهر تاتو در این روش به دلیل نفوذ کم ماندگاری کمتری دارد اما ماندگاری تاتو در بین روش های آرایش ابرو بیشتر است.

مراحل فیبروز ابرو 

فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟

فرآیند کاشت رنگدانه در زیر پوست توسط قلم دستی به نام قلم یا پایه لمسی فیبروز ابرو نامیده می شود. فیبروز ابرو یکی از جدیدترین و پیچیده ترین تکنیک های جدید و نیمه دائمی آرایش ابرو است. این آکادمی بین المللی فی متعلق به آقای برانکوبابیک به دنیا ارائه شد که با استفاده از سوزن های یکبار مصرف به صورت دستی بین ابروها سایه یا سایه ایجاد می کند. هدف اصلی از این روش ارائه راه حل و رفع ایرادات ابرو با طرح و رنگ خاص است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص می توانید از فیبروز ابرو به صورت دائمی استفاده کنید.

مزایای فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو عبارتند از :

 •  دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش
 •  قرینه سازی هر دو ابرو
 •  درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کمتر پوست
 •  فرم دادن به تاج و آرک ابروها
 •  پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو
 •  حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد

آیا فیبروز ابرو درد دارد ؟

از آنجایی که قلم مورد استفاده در روش فیبروز دستی است و سوزن آن در عمق زیر سطح پوست تزریق می شود، نسبت به روش های قدیمی درد و سوزش کمتری ایجاد می کند. همچنین روشی نیمه دائمی محسوب می شود. این بدان معناست که با گذشت زمان کمی رنگ پریده یا پاک می شود و امکان تغییر وضعیت آن وجود دارد که باید آن را ترمیم کنید. برای بهترین نتیجه باید با یک متخصص حرفه ای مشورت کنید. همچنین افرادی که در گذشته از تاتو استفاده کردند دیگر نمی توانند از روش فیبروز برای کشیدن ابروهای خود استفاده کنند. به عبارت دیگر تنها افرادی می توانند از روش میکرو فیبروز بهره ببرند که هرگز از هیچ یک از روش های تاتو استفاده نکرده و حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کرده باشند.

تاثیر رنگ روی مدل فیبروز ابرو :

رنگ فیبروز ابرو باید با رنگ مو، مژه و تارهای ابرو هماهنگ باشد. زمان خداحافظی با مدل های ابرو براق فرا رسیده است. زیرا رنگ ها و مدل های طبیعی دوباره بسیار مد شدند. استفاده از رنگ های طبیعی و اصیل جلوه ای طبیعی به ابروها می بخشد و مانع از باقی ماندن رنگ قرمز به مرور زمان بر روی پوست می شود.

فیبروز برای چه افرادی مناسب نیست ؟

افرادی که در گذشته تاتو کردند نمی توانند از فیبروز استفاده کنند. همچنین این کار برای زنان باردار ممنوع است و فیبروز به آن ها آسیب می رساند. فلزات رنگ آن باعث واکنش های آلرژیک می شود که حتی می تواند باعث سقط جنین شود. اگر می خواهید ابروهایی فوق العاده پررنگ با ماندگاری دائمی داشته باشید، این روش برای شما مناسب نیست. فردی که خواهان فیبروز است باید پوستی بدون آسیب و اسکار داشته باشد و برای این کار صبر کند تا آسیب ترمیم شود.

طبیعی ترین مدل فیبروز ابرو :

هرچه الگوی فیبروز ابرو طبیعی تر باشد، زیباتر به نظر می رسد. همانطور که اثربخشی این روش نشان می دهد، برای اصلاح عیوب و کمبود ابرو استفاده می شود. هنگام ساخت مدل های طبیعی، فرم طبیعی ابرو حفظ می شود و قسمت های نازک و ناقص ابرو با این تکنیک پر می شود. در مدل های طبیعی هیچ خطی خارج از قاب طبیعی کشیده نمی شود. نتیجه نهایی تنظیم ابرو به قدری طبیعی و زیبا است که هیچ کس متوجه این روش نمی شود. شاید شما ابروهای طبیعی ندارید و فقط می خواهید این کمبود رنگ را با یک میکرو برطرف کنید. در چنین شرایطی شکل طبیعی ابروها همچنان ثابت است و فقط سعی می شود رنگ قهوه ای ابرو اصلاح شود.

مزایای فیبروز ابرو 

فیبروز چه معایبی دارد ؟

یکی از نکات مورد توجه این روش، دستی بودن آن است که همانطور که در فواید فیبروز ذکر شد، می تواند یک عیب بزرگ باشد. متخصص زیبایی و متخصصی که این روش را روی ابروها اجرا می کند باید بسیار قوی و با تجربه باشد و با سوزن دستی به ابرو آسیب نرساند. مواد ارگانیک و رنگ های فیبر با کیفیت بالا نباید به مواد بی کیفیت تبدیل شوند. فشار دست پیگمنتر باید مناسب باشد تا مشکلی برای پوست ایجاد نشود، در صورت استفاده از رنگ های سربی و فشار زیاد دست آسیب بیشتری نسبت به میکروپیگمنتیشن وارد می شود و مشتری دچار خراشیدگی پوست، خونریزی و ریزش می شود.

شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که اکنون و برای مد زیبا است، اما چند سال دیگر از بین می رود و پشیمان می شوید. به همین دلیل، بهتر است با یک مشاور متخصص مشورت کنید و احساسی انتخاب نکنید. آرایشگر یا هنرمند پیگمنت شما باید در مورد رنگ ها آگاه باشد. اگر ترکیب رنگ را نداند، ابروها خیلی تیره، روشن یا کم رنگ می شوند. مشکل دیگر فیبروز این است که پیگمنتر باید خطوط کاملا مشابه ایجاد کند و اگر حرفه ای نباشد نمی تواند این کار را انجام دهد. برای آشنا شدن با معایب فیبروز ابرو به سایت مربوطه مراجعه کنید.

مراقبت های قبل از فیبروز ابرو :

افراد مبتلا به بیماری های خاص، بیماری های پوستی و بقایای تاتو ابرو روی پوست باید قبل از انجام میکروبلیدینگ فیبروز با میکرو کار مشورت کنند. همه افرادی که قصد انجام میکروبلیدینگ فیبروز را دارند باید از انجام برخی کارها اجتناب کنند. در ادامه با مراقبت های قبل از فیبروز ابرو آشنا می شوید :

 •  دوش گرفتن و اصلاح موهای سر قبل از کار
 •  پرهیز از نوشیدن قهوه، الکل و نوشیدنی های انرژی زا در روز انجام کار
 •  انجام ندادن لایه برداری شیمیایی و لیزر موهای زائد 2 هفته قبل از کار
 •  عدم مصرف آسپرین، نیاسین، ویتامین E یا ایبوپروفن از 24 ساعت قبل انجام کار
 •  انجام ندادن وکس صورت 3 روز قبل کار
 •  عدم مصرف امگا 3 از یک هفته قبل کار
 •  قرار نگرفتن در معرض آفتاب شدید 3 روز قبل کار

فیبروز ابرو برای چه افرادی مناسب است ؟

اجرای مدل فیبروز ابرو برای همه افراد امکان پذیر است. اما اگر حجم ابروهای شما نرمال است و می توانید مدل مناسب صورت خود را اصلاح کنید. بنابراین بهتر است از روش های اصلاحی استفاده نشود. اما گاهی اوقات فرم ابروی شما به هیچ وجه با فرم صورت شما مطابقت ندارد و هر کاری که انجام می دهید حجم ابروی مناسبی را برای مدل مناسب به شما نمی دهد. در این صورت با فیبروز به راحتی می توانید هر طرحی را که می خواهید بسازید.

با فیبروز، قسمت های خالی و طاس ابرو به خوبی پر می شود و اگر ابروها ناهموار باشند، به راحتی فرم می گیرند و یکدست می شوند. ایده آل بودن مدل ابرو زمانی است که با توجه به فرم صورت فیبروز شود. برای مثال ابروهای زاویه دار و هشت ضلعی برای صورت های گرد، ابروهای بلند برای صورت های کشیده، ابروهای تمیز و مرتب برای صورت های قلبی و ابروهای کمانی برای صورت های مربعی مناسب و زیبا هستند. اپلیکیشن قالب فیبروز ابرو برای افرادی که به دلیل شیمی درمانی یا رادیوتراپی موهای خود را از دست دادند بسیار راحت و زیبا است. برای آشنا شدن با کاندیدای مناسب فیبروز ابرو با ما همراه باشید.

هزینه فیبروز ابرو در تهران

هزینه فیبروز ابرو در تهران در هر سالن متفاوت خواهد بود. ممکن است یک پیگمانتر مبتدی باشد و قیمت فیبروز ابروی او برای کسب تجربه کافی پایین باشد. اما پیگمنتر مستر فیبروز ابرو است. هرچه مهارت پیگمنتر در فیبروز ابرو بیشتر باشد، قیمت خدمات آن ها بالاتر است. اما این بدان معنا نیست که همه کسانی که خدمات با قیمت بالا ارائه می دهند بهتر هستند یا از مواد با کیفیت و بی ضرر استفاده می کنند. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه فیبروز ابرو در تهران، رنگ و سوزن استفاده شده توسط پیگمنتر است. فیبروز ابرو زمانی خودش را نشان می دهد که از الگوی Faye Company همراه با سوزن و رنگ فیبروز استفاده شود.

هزینه فیبروز ابرو در تهران

آیا فیبروز ابرو پاک می شود؟

در اکثر افراد فیبروز ابرو بین یک الی 3 سال ماندگاری دارد .همچنین ماندگاری فیبروز ابرو به عوامل زیادی بستگی دارد مواردی مانند رنگ، روش انتخاب شده ،مراقبت های بعد از انجام فیبروز همگی برای حفظ ماندگاری فیبروز تاثیر دارند.

ریزش ابرو بعد از فیبروز ابرو چگونه است ؟

اگر به پیگمنتر متخصص مراجعه کنید مشکلی برای موهای ابروی شما پیش نمی آید. در دوره های آکادمی اروپا به رنگدانه ها آموزش داده می شود که روی قسمتی از پوست رنگ بمالند که به ریشه یا فولیکول مو برخورد نمی کند و به پوست مشتری آسیبی نمی رساند.

روش انجام فیبروز :

فیبروز ترکیب دو عبارت فی و بروز است. قسمت اول یعنی فی نشان دهنده عدد تناسب فرم و شکل ابرو است. در واقع برای فرم دهی و طراحی ابرو از نسبت این عدد استفاده می شود. بروز نیز به معنی ابرو است. فیبروز ابرو شباهت بسیار زیادی به روش میکروبلیدینگ دارد. حتی می توان فیبروز را زیرمجموعه ای از آن دانست. یکی از تفاوت های اصلی این روش قابلیت استفاده آن است. میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز معمولا برای افرادی پیشنهاد می شود که پیش تر از دیگر روش های زیبایی ابرو همانند تاتو و یا هاشور ابرو استفاده نکرده باشند.

روش آرایش نیمه دائم فیبروز Phibrows یا فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز یک برند اروپاییست که از روش آرایش نیمه دائم یا میکروبلیدینگ برای حالت دادن و تغییر فرم ابرو به وسیله هاشور های مو مانند با کمک یک تیغ و یا سوزن مخصوص استریل استفاده می کند. رنگهای آن ارگانیک یعنی فاقد اکسید فلزات و آهن است به همین دلیل هیچ گاه قرمز نمی شود و اثر ان مثل تاتو باقی نمی ماند. اثر این روش بسته به نوع پوست حدود یک سال یا کمی بیشتر باقی خواهد ماند که می توان ترمیم شود.

این روش برای افرادی که ابروهای کم پشت یا ناقرینه دارند انجام می شود تا نیاز به ارایش روزانه یا جراحی و مشکلات ان را نداشته باشد آرایش مداوم ابرو ممکن است باعث ریزش آن شود که این روش کمک می کند چندین ماه یا سال نیاز به آرایش نداشته باشید. در این روش بدلیل بالا بودن تکنولوژی سوزن و آموزش دقیق فیبروز آرتیست برای کاشت رنگدانه هیچگونه آسیبی به موی ابرو نمی رسد بلکه باعث تقویت مو و فولیکول ان شده و شاهد رشد ابروهایتان نیز هستید.

وقتی فیبروز ابرو انجام می شود سه روز ابروی شما تیره می شود و بعد از آن کاملا پوست ریزی شروع و کمرنگ می شود و بعد از ۱۴ تا ۲۸ روز رنگ کاشت شده در لایه درم دیده می شود. همچنین بعد ۳۰ تا ۶۰ روز می توانید برای رسیدن به حالت ایده آل خود آن را ترمیم کنید. همچنین، خدمات میکروبلیدینگ، هاشور ابرو یا فیبروز ابرو در دو پکیج در این مرکز ارائه می شود، پکیج فیبروز و پکیج نانو فیبروز. تفاوت روش نانو فیبروز در ظریفتر بودن هاشور ها و انتقال بیشتر رنگ است که البته نوع پوست و نوع مو ها نیز تاثیر چشمگیری در ظرافت و نتیجه نهایی کار دارد.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین مرکز فیبروز در تهران و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.1/5 - (7 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.