جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه شیک و نچرال ❤️【سال1403】✅

 • خانه
 • -
 • فیبروز ابرو
 • -
 • جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه شیک و نچرال ❤️【سال1403】✅
جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه شیک و نچرال ❤️【سال1403】✅

جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه ابروهایی زیبا و مشابه ابروهای طبیعی هستند که طی سال های اخیر بسیار مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. فیبروز ابرو یکی از روش های جدید نیمه دائمی آرایش و زیبایی ابرو است که به صورت دستی و با کمک سوزن های یکبار مصرف در لا به لای هاشور یا سایه ایجاد می کند. هدف اصلی این روش ارائه راه حل و رفع عیوب ابرو با طرح و رنگ خاص و پرپشت نمودن و خوش حالت کردن ابرو است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین در فواصل زمانی مشخص نیاز به ترمیم دارد و باید جلسات ترمیم را به طور منظم پیگیری نمود. در ادامه برای آشنا شدن با آشنایی با فیبروز ابرو، انواع روش فیبروز ابرو، مراقبت های بعد از فیبروز ابرو و جدیدترین مدل فیبرز ابرو دخترانه با ما همراه باشید.

جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه

یکی از مزایای جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه طبیعی جلوه دادن ابروهای شما است. در حالی که ابروهای رسمی شامل خطوط سخت و مشخص هستند، تاتو ابرو می تواند ابروی طبیعی را برجسته کند. این نکته امروزه بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است زیرا بر خلاف گذشته، ابروهای نازک و به اصطلاح نخی با آرایش ابروهای تیره و تاتو های پررنگ رایج بود. حالت طبیعی صورت این روزها بسیار محبوب تر شده است. فیبروز تلفیقی به درخواست متخصصین زیبایی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو قابل انجام است. انتخاب مدل طبیعی فیبروز ابرو یکی از مهم ترین مراحل است.

جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

آشنایی با فیبروز ابرو

یکی از روش های جدید زیبایی در ابرو ها فیبروز ابرو است. این روش با استفاده از سوزن های دستی در لایه های ابرو سایه و خطوط ظریف ایجاد می کند. هدف از انجام این روش ارائه راه حل و از بین رفتن عیوب ابرو با طرح و رنگ خاص است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین می توان از این روش برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص به صورت دائمی استفاده کرد. نام این روش فیبروز از شرکتی در صربستان است که این روش زیبایی را پایه گذاری کرده است.

فیبروز ابرو دخترانه یکی از روش های نیمه دائمی برای زیبایی ابرو است. آرایش آن به این صورت است که می توانید با استفاده از سوزن های یکبار مصرف به صورت دستی از آن استفاده کنید و پس از انجام این روش زیبایی ابروهای خود را با فرمی بسیار طبیعی و عالی خواهید دید. امروزه بیشتر افراد از این روش زیبایی و آرایش استفاده می کنند.

 

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

فیبرزو ابرو چه عوارضی دارد؟

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و طراحی ناخواسته و نامناسب، مشتری می تواند از پیگمنتر بخواهد که مراحل طراحی را گام به گام تحت نظارت و تایید وی انجام دهد. تمام تکنیک های آرایش تاتو در صورت عدم تمایل به راحتی پاک نمی شوند. ممکن است طرحی که امروز برای ابروهای خود در نظر می گیرید، در 10 سال آینده مناسب نباشد و در آن زمان طرحی زشت به حساب بیاید. این به ویژه در مورد ابروهایی که مطابق با مد طراحی شدند صدق می کنپند.

مانند دهه های گذشته، ابروهای نازک با خطوط تیز مد شده است و اکنون ابروهای پهن تر و طبیعی تر محبوب هستند. برای جلوگیری از چنین مشکلی، پیگمنتر باید حرفه ای باشد و به مشتری به درستی توصیه کند. در صورتی که پیگمانتر پوست را به خوبی بشناسد، ترکیب رنگ را بشناسد و مشتری را به درستی نصیحت کند و مراجعه کننده توقعات غیر منطقی نداشته باشد، می توان از موارد ناخواسته و غیر منطقی جلوگیری کرد. پیگمنتر موظف است نقشه نهایی و کیفیت آن را زیر نظر کارفرما بررسی و پس از تایید کارفرما نسبت به انجام کار اقدام نماید. اگر تمایل دارید که ابروهایتان را فیبروز نمایید می توانید به مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی آن بهره مند شوید.

فیبرزو ابرو چه عوارضی دارد ؟

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

در قدیم افراد از خالکوبی یا همان تاتو استفاده می کردند که این روش نتایج مناسبی نداشت و حالت طبیعی به ابروها نمی داد. امروزه با انجام فیبروز شما می توانید ابروهایی طبیعی و زیبا داشته باشید. در این روش مقداری از جوهر زیر پوست می ماند زیرا جوهر به عمق پوست نفوذ می کند. در روش فیبروز، جوهر تزریق شده به سطح پوست، عمق لایه های زیر پوست را درگیر نمی کند. همچنین پاک کردن تاتو قدیمی بسیار مشکل بود و به سختی این مشکل برطرف می شد.

به همین دلیل پاک کردن آن بسیار راحت تر است و پس از آن اثری باقی نمی ماند. علاوه بر این، الگوی ابرو را می توان در زمان های زیر تغییر، باریک یا پهن کرد. قلم مورد استفاده در فیبروز بسیار نازک و با ظرافت طراحی شده است که متخصصین با آن کار می کنند و ابروها را به صورت تار مو می کشند به گونه ای که هیچکس بعد از کار متوجه تاتو ابروی شما نشود و در صورت شما طبیعی به نظر برسد. با فیبروز می توان ابروها را مانند روش هاشور ضخیم طراحی کرد. اگر تمایل دارید که ابروهایتان را فیبروز کنید و در عین حال نیز به هاشور ابرو علاقه دارید و نمی توانید تصمیم نهایی را اتخاذ کنید پیشنهاد می کنیم مقاله فرق فیبروز و هاشور ابرو را مطالعه کرده تا با مزایا و معایب هر یک از این روش ها آشنا شده و در نتیجه بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

هزینه فیبروز ابرو چقدر است؟

فیبروز ابرو یکی از روش های رایج برای تقویت و زیبایی ابروهاست که طرفداران بسیاری دارد. این روش نسبت به روش های دیگر هزینه متفاوتی دارد و نمی توان به طور دقیق در ارتباط با هزینه آن صحبت نمود، با این حال در ادامه به عواملی که می توانند بر هزینه فیبروز ابرو تاثیر بگذارند اشاره می کنیم:

 • تجربه و مهارت آرایشگر: یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه فیبروز ابرو، تجربه و مهارت آرایشگر است. آرایشگران با تجربه و مهارت بالا معمولا هزینه بیشتری برای انجام فیبروز ابرو دریافت می کنند، زیرا نتایج بهتری ارائه می دهند و در این حیطه از تخصص ویژه ای برخوردار هستند.
 • موقعیت سالن: موقعیت سالن نیز می تواند بر هزینه فیبروز ابرو تاثیرگذار باشد. در شهرها و مناطقی با هزینه های بالا، هزینه فیبروز ابرو ممکن است بیشتر باشد.
 • نوع مواد و تجهیزات استفاده شده: نوع مواد و تجهیزات استفاده شده در فیبروز ابرو نیز می تواند تاثیر بسزایی بر هزینه فیبروز ابرو داشته باشند. استفاده از مواد با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته هزینه بیشتری را در پی دارد.
 • زمان مورد نیاز: زمانی که برای انجام فیبروز ابرو صرف می شود نیز می تواند به عنوان یک عامل تاثیرگذار بر هزینه محسوب شود. زمان بیشتر عموما هزینه بیشتری را در پی دارد.
 • جلسات لازم: بستگی به شرایط ابرو و نیاز به جلسات دوره ای برای ترمیم، هزینه فیبروز ابرو متغیر است. بعضی از افراد نیاز به جلسات دوره ای برای حفظ نتایج دارند که ممکن است هزینه را افزایش دهد.
 • طراحی و سبک: فیبروز ابرو طرح ها و سبک های مختلفی دارد، اگر شما سبک خاصی از فیبروز ابرو مدنظرتان می باشد ممکن است هزینه فیبروز ابرو را افزایش دهد.
 • سطح سختی و پیچیدگی کار: سطح سختی و پیچیدگی کار نیز می تواند به عنوان یک عامل تاثیرگذار بر هزینه فیبروز ابرو شناخته شود. کارهای پیچیده تر و سخت تر ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند.
 • نحوه پرداخت: نحوه پرداخت نیز ممکن است بر هزینه فیبروز ابرو تاثیرگذار باشد. پرداخت نقدی نسبت به پرداخت اقساطی هزینه کمتری دارد.
 • در دسترس بودن: قابلیت دسترسی به خدمات فیبروز ابرو نیز ممکن است به عنوان یک عامل تاثیرگذار در تعیین هزینه شناخته شود. در مناطق کم برخوردار که افراد متخصص کمتری برای انجام فیبروز ابرو دارد هزینه ممکن است بالاتر باشد.
 • رقابت در بازار: رقابت در بازار نیز ممکن است به عنوان یک عامل تاثیرگذار در تعیین هزینه فیبروز ابرو محسوب شود. وجود رقبا و تنوع در خدمات ممکن است هزینه های سالن ارائه دهنده فیبروز ابرو را افزایش دهد.
 • شهرت آرایشگر: سطح شهرت و مشهوریت آرایشگر نیز ممکن است به عنوان یک عامل تاثیرگذار در تعیین هزینه فیبروز ابرو باشد. آرایشگران معروف و شناخته شده معمولا هزینه بالاتری برای ارائه خدمات دریافت می کنند.
 • مراقبت های بعد از فیبروز ابرو: در برخی موارد بعد از فیبروز ابرو نیاز است که محافظت های خاص یا محصولات مراقبتی مختلفی استفاده شود اگر این محصولات را از سالن مربوطه تهیه کنید هزینه نهایی فیبروز ابرو را افزایش می دهند.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

همه افرادی که می خواهند فیبروز ابرو انجام دهند برایشان سوال است که آیا این روش ماندگاری دارد و برای آن ها مناسب است یا خیر. رفع موهای زائد ابرو با تکنیک فیبروز به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما در حالت عادی می توان گفت از 6 ماه تا یک سال ماندگاری دارد زیرا خطوط ایجاد شده به روش میکروبلیدینگ نسبت به سایر روش ها عمق کمتری دارند و در نتیجه ماندگاری آن ها کمتر است. ایجاد خطوط عمیق و استفاده از رنگ های فعلی در روش فیبروز باعث افزایش ماندگاری آن می شود. جوهر تاتو که در این روش استفاده می شود کمتر به پوست نفوذ می کند و ماندگاری آن کمتر است اما در روش تاتو ماندگاری کشیدن ابرو از فیبروز بیشتر است.

مدل فیبروز ابرو طبیعی

طبیعی تر شدن ابرو و زیبایی چهره شما یکی از مزایای فیبروز ابرو است. این روش به شما کمک می کند تا ابروهای ما پرپشت و زیبا دیده شود. در حالی که ابروهای رسمی معمولا شامل خطوط سخت و مشخص هستند، خالکوبی ابرو می تواند ابروی طبیعی را برجسته کند. این نکته امروزه بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است زیرا بر خلاف گذشته، ابروهای نازک و به اصطلاح نخی با آرایش ابروهای تیره و خالکوبی های پررنگ رایج بود. حالت طبیعی صورت این روزها بسیار محبوب تر شده است. فیبروز تلفیقی به درخواست متخصصین زیبایی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو قابل انجام است. انتخاب مدل طبیعی فیبروز ابرو یکی از مهم ترین مراحل است.

انواع روش فیبروز ابرو

در ادامه با انواع روش فیبروز ابرو آشنا می شوید :

مدل هاشور spine- 3 :

در این هاشور ابرو که به تیغ ماهی معروف است، نقطه کانونی ابرو در انتهای ابرو قرار دارد و تمام قسمت های ابرو به سمت انتهای ابرو کشیده می شود.

هاشور spine- 5 :

این مدل به ابروی آسیایی معروف است و نقطه کانونی ابرو در قسمت پایینی ابرو و جایی بین ابتدا و قوس ابرو قرار می گیرد.

هاشور spine-6 :

در ابروی ستون فقرات-6 یا کلاسیک، نقطه کانونی ابرو در قوس پایینی ابرو قرار می گیرد و تمام ابروها به سمت این نقطه قرار می گیرند.

هاشور upper spine :

در این مدل فیبروز، نقطه کانونی هاشور در قسمت بالایی ابروها قرار دارد و همه هاشور ها در جهت بالای ابرو قرار می گیرند.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

مدت زمان ماندگاری ابرو بین 6 تا 1 سال است و بعد از این مدت ابرو ها باید ترمیم شود. در این روش از سوزن های یکبار مصرف استفاده می شود و جای ابرو و هاشور و سایه خورده می شود. به این ترتیب کم پشتی ابروها جبران شده و حالت کامل و زیبای خود را به دست می آورند. این دوره کم و بیش طولانی به میزان مراقبت شما بستگی دارد. در صورت استفاده از رنگ مرغوب، ماندگاری فیبروز به 1 سال نزدیکتر می شود. عوامل موثر بر دوام فیبروز ابرو شامل نوع پوست، رنگ پوست، هورمون های بدن است.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

مراقبت های قبل از فیبروز ابرو :

رعایت نکات مهم قبل از فیبروز ابرو برای اطمینان از انجام صحیح تاتو ابرو ضروری است. پیدا کردن یک آرایشگر ماهر و با تجربه بسیار مهم است. نکاتی که در انتخاب متخصص فیبروز باید به آن توجه کرد این است که باید تجربه کافی داشته باشد و از وسایل مدرن و بهداشتی استفاده کند. به خصوص اگر قصد انجام فیبروز طبیعی ابرو را دارید. اطمینان از بهداشت ابزارهای مورد استفاده مانند سوزن، دستگاه های تاتو، پانسمان ها و مواد ضدعفونی کننده بسیار مهم است. قبل از انجام فیبروز دائمی ابرو، باید ابروهای خود را به درستی تمیز کرده و از محصولات مرطوب کننده استفاده کنید تا آن ها را شاداب و نرم کنند.

برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک، بهتر است قبل از انجام تاتو یک آزمایش پوستی انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما به رنگ و مواد استفاده شده در تاتو حساسیت ندارد. واکنش های آلرژیک به مواد و رنگ های صنعتی بسیار رایج است و اگر سابقه حساسیت پوستی به اشکال مختلف دارید و پوست حساسی دارید، حتما این موضوع را جدی بگیرید و با پیگمنتر خود در میان بگذارید. اگر از مواد تقویت کننده خاصی استفاده می کنید، حتما در مورد نوع و برند مواد تقویتی با متخصص فیبروز طبیعی ابرو صحبت کنید و پس از مشاوره با بهترین متخصص فیبروز ابرو مصرف تقویت کننده ها را ادامه دهید یا قطع کنید.

مراقبت های قبل از فیبروز ابرو

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو چه تفاوت هایی دارند ؟

تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو به نوع سوزن و ظرافت آن بستگی دارد و روش کلی اجرا و نتایج بسیار نزدیک به هم خواهد بود. شاید فردی که اطلاعات کاملی در مورد تفاوت این روش ها ندارد نتواند این فیبروز را از میکروبلیدینگ ابرو تشخیص دهد. فیبروز ابرو توانایی بیشتری در اصلاح ابرو خواهد داشت و کاملا علمی است اما میکروبلیدینگ ابرو بر اساس مهارت و توانایی فرد پیگمانتر انجام می شود. فیبروز زمانی قابل توجه می شود که از سوزن فیبروز و رنگ فیبروز برای انجام میکروبلیدینگ استفاده کنند. اکثر پیگمنتر های تاتو با استفاده از سوزن ها و جوهرهای ارزان قیمت خدمات میکروبلیدینگ را ارائه می دهند که فیبروز نیست. ممکن است در برخی موارد شبیه به هم به نظر برسند، اما در درازمدت اصلا شبیه به هم نیستند و نتیجه یکسانی ندارند.

عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور به روش فیبروز

در ادامه با عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور به روش فیبروز آشنا می شوید :

عمق هاشور ابرو :

افزایش عمق هاشور توسط پیگمنتر باعث ماندگاری بیشتر آن می شود. هرچه تاتو با قلم میکروبلیدینگ دستی کمتر باشد، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

نوع پوست :

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در طول عمر ابرو، نوع پوست است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری آن کوتاه تر است. برای افزایش طول عمر هاشور بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپت صورت انجام شود.

تغییر هورمون های بدن :

قاعدگی، بارداری و شیردهی زمان هایی هستند که هورمون های بدن تغییر می کند و این تغییرات تاثیر زیادی در طول عمر ابروها دارد. بنابراین بهتر است رسیدن به فیبروز به بعد از این دوره موکول شود.

آیا دوران بارداری می توان فیبروز ابرو انجام داد ؟

رنگ های میکروبلیدینگ حاوی مقدار کمی فلز است که پس از رسوب رنگ در لایه پوستی، وارد جریان خون مادر شده و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و علاوه بر ایجاد واکنش های آلرژیک می تواند باعث سقط جنین می شود. بعضی از افراد گمان می کنند بعد از ماه ششم یا هفتم هیچ ایرادی ندارد و پیگمنتر می تواند در دوران بارداری بدون بی حسی برای مادر میکروبلیدینگ انجام دهد که کاملا نادرست است. هیچ منبع علمی تایید شده ای در مورد مجوز میکروبلیدینگ در دوران بارداری وجود ندارد. میکروبلیدینگ در دوران بارداری مانند سایر روش های آرایش دائمی ممنوع است.

 

عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور به روش فیبروز

فیبروز تلفیقی چگونه است ؟

تکنیک فیبروز ترکیبی در واقع روش فیبروز روی سایه ابرو یکی از روش های میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن ترکیب می کند. روش های ترکیبی به دلیل افزایش دوام و نتیجه نهایی طبیعی تر انجام می شود. فیبروز دائمی ابرو یا سایر تکنیک های دائمی ابرو برای زیباسازی صورت انجام می شود. فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی جای نگرانی برای رعایت بهداشت و اجرای حرفه ای این تکنیک باقی نمی گذارد.

اما نکته مهم برای رسیدن به نتیجه نهایی ایده آل رسیدن به زمان توافق شده برای ترمیم فیبروز ابرو است. ترمیم ابرو با هدف تثبیت رنگ انجام می شود و یکی از مهم ترین مراحل به حساب می آید. رعایت نکات مراقبتی و ترمیم اولیه تاتو ابرو مهمترین نکات برای افزایش ماندگاری فیبروز روی پوست های چرب است. قیمت تاتو فیبروز طبیعی ابرو در سالن ها متفاوت است و بسته به عوامل مختلفی تغییر می کند. هر زمان که بخواهید فیبروز ابرو را در مرکز تخصصی از بین ببرید به راحتی برای شما انجام می شود و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو زمانی بیشتر می شود که این روش به درستی انجام شود. در هیچ صنعتی، هیچ تضمینی برای بروز عوارض و مشکلات وجود ندارد. تنها یک راه حل برای جلوگیری از عوارض فیبروز ابرو وجود دارد، آن هم با تجربه و مهارت. اگر سالنی را انتخاب کنید که سابقه درخشانی در رضایت مشتری داشته باشد و از مدرن ترین امکانات استفاده کند، قطعا هیچ عارضه ای نخواهید داشت. با رعایت موارد فوق متوجه می شوید که فیبروز ابرو چقدر دائمی است. برای انجام خدماتی مانند تاتو ابرو، لیفت مژه، تاتو خط چشم در صورت مراجعه به بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران یا شهرستان ها با کادری حرفه ای هیچ گاه دچار عارضه ای نخواهید شد.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو 

چکیده مطلب

در روش میکروبلیدینگ با استفاده از تیغ خطوطی روی ابرو ایجاد می شود و از این طریق رنگدانه ها در لایه زیرین پوست تزریق می شوند. در میکروبلیدینگ انتقال رنگ نسبت به روش های دیگر اهمیت بیشتری دارد زیرا این روش رنگ بیشتری را در لایه های زیرین پوست قرار می دهد و خطوطی ظریف و باریک مشابه با تارهای ابرو ایجاد می کند. این روش به زیبایی و پرپشت شدن ابروها کمک شایانی می کند و به همین خاطر طرفداران بسیاری دارد و طی سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر ابروهایتان به دلایل مختلف کم پشت شده و حالت خاصی ندارد فیبروز ابرو می تواند یک روش موثر برای بهبود فرم و حالت ابروهایتان باشد و جذابیت بیشتری به صورتتان ببخشد. از اینکه که تا انتهای مقاله جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه همراه ما بودید کمال تشکر و قدردانی را داریم. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد یا انتقاد می توانید در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارد. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.