جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه【سال1402】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه آشنا کنیم. فیبروز ابرو یکی از روش های جدید نیمه دائمی آرایش و زیبایی ابرو است که به صورت دستی و با کمک سوزن های یکبار مصرف در لابه لای هاشور یا سایه ایجاد می کند. هدف اصلی این روش ارائه راه حل و رفع عیوب ابرو با طرح و رنگ خاص است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین می توان از این روش برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص به صورت دائمی استفاده کرد. در ادامه برای آشنا شدن با جدید ترین مدل فیبروز ابرو دخترانه با ما همراه باشید.

تعریف فیبروز ابرو

یکی از روش های جدید زیبایی در ابرو ها فیبروز ابرو است. این روش با استفاده از سورن های دستی در لایه های ابرو سایه و خطوط ظریف ایجاد می کند. هدف از انجام این روش ارائه راه حل و از بین رفتن عیوب ابرو با طرح و رنگ خاص است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین می توان از این روش برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص به صورت دائمی استفاده کرد. نام این روش فیبروز از شرکتی در صربستان است که این روش زیبایی را پایه گذاری کرده است.

فیبروز ابرو دخترانه یکی از روش های نیمه دائمی برای زیبایی ابرو است. آرایش آن به این صورت است که می توانید با استفاده از سوزن های یکبار مصرف به صورت دستی از آن استفاده کنید و پس از انجام این روش زیبایی ابروهای خود را با فرمی بسیار طبیعی و عالی خواهید دید. امروزه بیشتر افراد از این روش زیبایی و آرایش استفاده می کنند.

تعریف فیبروز ابرو

فیبرزو ابرو چه عوارضی دارد ؟

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و طراحی ناخواسته و نامناسب، مشتری می تواند از پیگمنتر بخواهد که مراحل طراحی را گام به گام تحت نظارت و تایید وی انجام دهد. تمام تکنیک های آرایش تاتو در صورت عدم تمایل به راحتی پاک نمی شوند. ممکن است طرحی که امروز برای ابروهای خود در نظر می گیرید، در 10 سال آینده مناسب نباشد و در آن زمان طرحی زشت به حساب بیاید. این به ویژه در مورد ابروهایی که مطابق با مد طراحی شدند صدق می کند.

مانند دهه های گذشته، ابروهای نازک با خطوط تیز مد شده است و اکنون ابروهای پهن تر و طبیعی تر محبوب هستند. برای جلوگیری از چنین مشکلی، پیگمنتر باید حرفه ای باشد و به مشتری به درستی توصیه کند. در صورتی که پیگمانتر پوست را به خوبی بشناسد، ترکیب رنگ را بشناسد و مشتری را به درستی نصیحت کند و مراجعه کننده توقعات غیر منطقی نداشته باشد، می توان از موارد ناخواسته و غیر منطقی جلوگیری کرد. پیگمنتر موظف است نقشه نهایی و کیفیت آن را زیر نظر کارفرما بررسی و پس از تایید کارفرما نسبت به انجام کار اقدام نماید.

انواع روش فیبروز ابرو

در ادامه با انواع روش فیبروز ابرو آشنا می شوید :

مدل هاشور spine- 3 :

در این هاشور ابرو که به تیغ ماهی معروف است، نقطه کانونی ابرو در انتهای ابرو قرار دارد و تمام قسمت های ابرو به سمت انتهای ابرو کشیده می شود.

هاشور spine- 5 :

این مدل به ابروی آسیایی معروف است و نقطه کانونی ابرو در قسمت پایینی ابرو و جایی بین ابتدا و قوس ابرو قرار می گیرد.

هاشور spine-6 :

در ابروی ستون فقرات-6 یا کلاسیک، نقطه کانونی ابرو در قوس پایینی ابرو قرار می گیرد و تمام ابروها به سمت این نقطه قرار می گیرند.

هاشور upper spine :

در این مدل فیبروز، نقطه کانونی هاشور در قسمت بالایی ابروها قرار دارد و همه هاشور ها در جهت بالای ابرو قرار می گیرند.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

مدت زمان ماندگاری ابرو بین 6 تا 1 سال است و بعد از این مدت ابرو ها باید ترمیم شود. در این روش از سوزن های یکبار مصرف استفاده می شود و جای ابرو و هاشور و سایه خورده می شود. به این ترتیب کم پشتی ابروها جبران شده و حالت کامل و زیبای خود را به دست می آورند. این دوره کم و بیش طولانی به میزان مراقبت شما بستگی دارد. در صورت استفاده از رنگ مرغوب، ماندگاری فیبروز به 1 سال نزدیکتر می شود. عوامل موثر بر دوام فیبروز ابرو شامل نوع پوست، رنگ پوست، هورمون های بدن است.

مراقبت های قبل از فیبروز ابرو :

رعایت نکات مهم قبل از فیبروز ابرو برای اطمینان از انجام صحیح تاتو ابرو ضروری است. پیدا کردن یک آرایشگر ماهر و با تجربه بسیار مهم است. نکاتی که در انتخاب متخصص فیبروز باید به آن توجه کرد این است که باید تجربه کافی داشته باشد و از وسایل مدرن و بهداشتی استفاده کند. به خصوص اگر قصد انجام فیبروز طبیعی ابرو را دارید. اطمینان از بهداشت ابزارهای مورد استفاده مانند سوزن، دستگاه های تاتو، پانسمان ها و مواد ضدعفونی کننده بسیار مهم است. قبل از انجام فیبروز دائمی ابرو، باید ابروهای خود را به درستی تمیز کرده و از محصولات مرطوب کننده استفاده کنید تا آن ها را شاداب و نرم کنند.

برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک، بهتر است قبل از انجام تاتو یک آزمایش پوستی انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما به رنگ و مواد استفاده شده در تاتو حساسیت ندارد. واکنش های آلرژیک به مواد و رنگ های صنعتی بسیار رایج است و اگر سابقه حساسیت پوستی به اشکال مختلف دارید و پوست حساسی دارید، حتما این موضوع را جدی بگیرید و با پیگمنتر خود در میان بگذارید. اگر از مواد تقویت کننده خاصی استفاده می کنید، حتما در مورد نوع و برند مواد تقویتی با متخصص فیبروز طبیعی ابرو صحبت کنید و پس از مشاوره با بهترین متخصص فیبروز ابرو مصرف تقویت کننده ها را ادامه دهید یا قطع کنید.

انواع روش فیبروز ابرو

فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو چه تفاوت هایی دارند ؟

تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو به نوع سوزن و ظرافت آن بستگی دارد و روش کلی اجرا و نتایج بسیار نزدیک به هم خواهد بود. شاید فردی که اطلاعات کاملی در مورد تفاوت این روش ها ندارد نتواند این فیبروز را از میکروبلیدینگ ابرو تشخیص دهد. فیبروز ابرو توانایی بیشتری در اصلاح ابرو خواهد داشت و کاملا علمی است اما میکروبلیدینگ ابرو بر اساس مهارت و توانایی فرد پیگمانتر انجام می شود. فیبروز زمانی قابل توجه می شود که از سوزن فیبروز و رنگ فیبروز برای انجام میکروبلیدینگ استفاده کنند. اکثر پیگمنتر های تاتو با استفاده از سوزن ها و جوهرهای ارزان قیمت خدمات میکروبلیدینگ را ارائه می دهند که فیبروز نیست. ممکن است در برخی موارد شبیه به هم به نظر برسند، اما در درازمدت اصلا شبیه به هم نیستند و نتیجه یکسانی ندارند. برای آشنا شدن با بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور به روش فیبروز

در ادامه با عوامل تاثیر گذار در ماندگاری هاشور به روش فیبروز آشنا می شوید :

عمق هاشور ابرو :

افزایش عمق هاشور توسط پیگمنتر باعث ماندگاری بیشتر آن می شود. هرچه تاتو با قلم میکروبلیدینگ دستی کمتر باشد، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

نوع پوست :

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در طول عمر ابرو، نوع پوست است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری آن کوتاه تر است. برای افزایش طول عمر هاشور بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپت صورت انجام شود.

تغییر هورمون های بدن :

قاعدگی، بارداری و شیردهی زمان هایی هستند که هورمون های بدن تغییر می کند و این تغییرات تاثیر زیادی در طول عمر ابروها دارد. بنابراین بهتر است رسیدن به فیبروز به بعد از این دوره موکول شود.

آیا دوران بارداری می توان فیبروز ابرو انجام داد ؟

رنگ های میکروبلیدینگ حاوی مقدار کمی فلز است که پس از رسوب رنگ در لایه پوستی، وارد جریان خون مادر شده و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و علاوه بر ایجاد واکنش های آلرژیک می تواند باعث سقط جنین می شود. بعضی از افراد گمان می کنند بعد از ماه ششم یا هفتم هیچ ایرادی ندارد و پیگمنتر می تواند در دوران بارداری بدون بی حسی برای مادر میکروبلیدینگ انجام دهد که کاملا نادرست است. هیچ منبع علمی تایید شده ای در مورد مجوز میکروبلیدینگ در دوران بارداری وجود ندارد. میکروبلیدینگ در دوران بارداری مانند سایر روش های آرایش دائمی ممنوع است.

جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه

یکی از مزایای فیبروز ابرو طبیعی جلوه دادن ابروهای شما است. در حالی که ابروهای رسمی شامل خطوط سخت و مشخص هستند، تاتو ابرو می تواند ابروی طبیعی را برجسته کند. این نکته امروزه بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است زیرا بر خلاف گذشته، ابروهای نازک و به اصطلاح نخی با آرایش ابروهای تیره و تاتو های پررنگ رایج بود. حالت طبیعی صورت این روزها بسیار محبوب تر شده است. فیبروز تلفیقی به درخواست متخصصین زیبایی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو قابل انجام است. انتخاب مدل طبیعی فیبروز ابرو یکی از مهم ترین مراحل است.

جدیدترین مدل فیبروز ابرو دخترانه

فیبروز تلفیقی چگونه است ؟

تکنیک فیبروز ترکیبی در واقع روش فیبروز روی سایه ابرو یکی از روش های میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن ترکیب می کند. روش های ترکیبی به دلیل افزایش دوام و نتیجه نهایی طبیعی تر انجام می شود. فیبروز دائمی ابرو یا سایر تکنیک های دائمی ابرو برای زیباسازی صورت انجام می شود. فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی جای نگرانی برای رعایت بهداشت و اجرای حرفه ای این تکنیک باقی نمی گذارد.

اما نکته مهم برای رسیدن به نتیجه نهایی ایده آل رسیدن به زمان توافق شده برای ترمیم فیبروز ابرو است. ترمیم ابرو با هدف تثبیت رنگ انجام می شود و یکی از مهم ترین مراحل به حساب می آید. رعایت نکات مراقبتی و ترمیم اولیه تاتو ابرو مهمترین نکات برای افزایش ماندگاری فیبروز روی پوست های چرب است. قیمت تاتو فیبروز طبیعی ابرو در سالن ها متفاوت است و بسته به عوامل مختلفی تغییر می کند. هر زمان که بخواهید فیبروز ابرو را در مرکز تخصصی از بین ببرید به راحتی برای شما انجام می شود و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو زمانی بیشتر می شود که این روش به درستی انجام شود. در هیچ صنعتی، هیچ تضمینی برای بروز عوارض و مشکلات وجود ندارد. تنها یک راه حل برای جلوگیری از عوارض فیبروز ابرو وجود دارد، آن هم با تجربه و مهارت. اگر سالنی را انتخاب کنید که سابقه درخشانی در رضایت مشتری داشته باشد و از مدرن ترین امکانات استفاده کند، قطعا هیچ عارضه ای نخواهید داشت. با رعایت موارد فوق متوجه می شوید که فیبروز ابرو چقدر دائمی است. برای انجام خدماتی مانند تاتو ابرو، لیفت مژه، تاتو خط چشم در صورت مراجعه به بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران یا شهرستان ها با کادری حرفه ای هیچ گاه دچار عارضه ای نخواهید شد.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو 

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید به بهترین کلینیک و بهترین متخصص مراجعه فرمایید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.