بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • فیبروز ابرو
 • -
 • بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران❤️【سال1403】⭐
بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران❤️【سال1403】⭐

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران آشنا کنیم. برای افرادی که ابروهای کم پشت یا شکستگی در ابرو دارند، می توانند از فیبروز ابرو برای زیبایی ابروهای خود استفاده کنند. فیبروز نام یک شرکت صربستان است که این روش را پایه گذاری کرده است. فیبروز ابرو یک روش نیمه دائمی برای زیبایی ابروها است. امروزه این روش طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی از این روش نتیجه گرفتند. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست ؟

از نظر لغوی کلمه فیبروز از دو قسمت fi و broz تشکیل شده که فی از نام شرکتی در صربستان است که این روش زیباسازی ابرو را ابداع کرده است گرفته شده است و broz به معنی خط ابرو است. در صنعت آرایش و زیبایی مدرن، فیبروز ابرو یکی از روش های آرایش ابرو با ایجاد سایه یا هاشور ابرو به صورت دستی است. هدف از این روش اصلاح موقت عیوب ابرو است و اگر می خواهید ابروهایی زیبا داشته باشید باید به طور مداوم این کار را انجام دهید. برای ایجاد خطوط ظریف با این روش از قلم میکروبلیدینگ استفاده می کنند. برای انجام این روش سعی کنید به مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران مراجعه فرمایید.

فیبروز ابرو چیست ؟

مراحل انجام فیبروز ابرو

باید مراقب باشید که قبل از انجام فیبروز ابرو حدود 10 روز ابروهای خود را رنگ نکرده باشید و بی رنگ باشند و فیبروز ابرو  بسته به نوع پوست می تواند مراحل مختلفی را طی کند. پوست خشک و معمولی گزینه بسیار مناسبی برای فیبروز ابرو است و این روش برای افرادی که پوست چرب دارند چندان مناسب به نظر نمی رسد و انجام این مرحله برای ابروهای آن ها کمی سخت به نظر می رسد. برای رسیدن به فیبروز ابرو ابتدا از تاج ابرو شروع می شود سپس به دم قوس های ابرو می رسد. باید دقت کرد که رنگی که برای فیبروز ابرو استفاده می شود زیاد روشن نباشد، زیرا پس از گذشت چند روز از فیبروز، رنگ آن کاملا باز شده و روشن می شود.

فیبروز ابرو چه مزایایی دارد ؟

از فواید فیبروز ابرو می توان به این نکته اشاره کرد که پس از یک دوره شش ماهه تا یک ساله رنگ فیبروز از بین می رود که می تواند مزیت بزرگی برای فرد باشد زیرا می تواند شکل جدیدی به ابروهای او ببخشد. هر ساله و به دور از یکنواختی می باشد از طرفی رنگ مورد استفاده در فیبروز کاملا طبیعی بوده و آسیبی به پوست و بدن نمی رساند و احتمال ایجاد حساسیت بسیار کم است. می توانید فیبروز ابرو را در رنگ های مختلف درست کنید. برخی ابروهای خود را روشن تر و برخی دیگر تیره تر دوست دارند. بنابراین می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود در تکنیک فیبروز طرح و رنگ ابرو را انتخاب کنید.

یکی از معایب فیبروز ابرو که به مهارت پیگمنتر مربوط می شود، این است که ابروهای شما ممکن است به طور متقارن رشد نکنند. در صورتی که فردی که این کار را انجام می دهد صلاحیت کافی برای این کار را نداشته باشد. ممکن است رنگ ابروهای شما خیلی تیره تر یا خیلی روشن تر از آن چیزی باشد که می خواهید و باید در انتخاب مدل ابرو دقت کنید، زیرا ممکن است تا سه ماه مد نباشد و مجبور شوید دوباره برای برداشتن آن تلاش کنید. پس سعی کنید قبل از فیبروز ابرو با متخصص رنگدانه مشورت کنید.

ماندگاری فیبروز ابرو :

مدت زمان فیبروز ابرو بسته به مهارت فردی که این کار را انجام می دهد و پوست فرد می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی فیبروز ابرو بین 6 ماه تا یک سال طول می کشد و دلیل آن است که فیبروز ابرو را با آن مقایسه می کنند. سایه های دیگر ابرو در روش‌ها، رنگ نزدیک‌تر به پوست قرار می‌گیرد و رنگ در لایه عمیق پوست قرار نمی‌گیرد. بنابراین این مشکل باعث می شود که رنگ سریعتر از بین برود و نیاز به بازیابی داشته باشد. در ادامه با عوامل ماندگاری فیبروز ابرو آشنا می شوید :

نوع پوست :

هر چه پوست شما چرب تر باشد، فیبروز ابرو ماندگارتر می شود. برای پوست های خشک و نرمال بهترین گزینه برای لایه برداری با تکنیک فیبروز محسوب می شود. اگر پوست چرب دارید، می توانید قبل از فیبروز از اسکراب های پوستی استفاده کنید.

تغییر هورمون :

دوران بارداری و شیردهی و قاعدگی در خانم ها از جمله دوره هایی است که به نظر نمی رسد برای فیبروز مناسب باشد، زیرا در این دوران هورمون های بدن به طور کامل تغییر می کند و در هاشور ابرو تاثیر می گذارد.

عمق هاشور :

هر چه عمق هاشور یا ابرو فیروزه ای کمتر باشد، طول عمر آن کوتاه تر و رنگ آن زودتر از بین می رود.

مراحل انجام فیبروز ابرو 

میکروبلیدینگ ابرو چه عوارضی دارد ؟

در مورد فیبروز ابرو و سایر روش های آرایش دائمی و نیمه دائمی می توان گفت که هیچ عارضه ای نخواهد داشت. عوارض گزارش شده با این نوع اقدامات مربوط به پیگیری است، زیرا افراد آن ها را به درستی رعایت نمی کنند و به خود آسیب می رسانند. این کار به دلیل نفوذ به پوست یک عمل بسیار حساس است و باید در محیطی بهداشتی و با تجهیزات استریل شده و توسط متخصص زیبایی مرتبط با این کار انجام شود. پس بهتر است افراد پس از انجام این کار نکات لازم را برای رعایت و دریافت آموزش های لازم برای جلوگیری از هرگونه عارضه بررسی کنند. اگرچه بروز آلرژی و حساسیت به رنگدانه های مورد استفاده بسیار نادر است، با این حال ترجیح داده می شود قبل از اقدام، جزئیات و آلرژی هایی را که ممکن است ایجاد شود از آرایشگر خود بپرسید. برای اطلاع از هزینه فیبروز ابرو در تهران با بهترین پزشکان مشورت کنید.

انواع مدل فیبروز ابرو

در ادامه انواع مدل فیبروز ابرو را بررسی می کنیم :

مدل spine-3 :

به این مدل مدل تیغه ماهی می گویند. در مدل Spine-3 ابرو به سمت نوک ابرو کشیده می شود و در واقع نقطه توجه ارائه دهنده خدمات ابرو با این روش در نوک ابرو قرار دارد.

مدل spine-5 :

مدل Spine-5 به مدل ابروی آسیایی معروف است. نقطه توجه این مدل قسمت پایین ابرو و ابتدای استخوان ابرو است.

مدل spine-6 :

به این ترتیب، ابروی کلاسیک در هاشور به مدل Spine-6 ​​اشاره دارد که در آن قسمت پایین استخوان ابرو در نظر گرفته شده است.

مدل upper spine :

برخلاف مدل های قبلی که هر کدام به نوعی روی قسمت پایینی ابرو متمرکز بودند، در مدل ستون فقرات بالایی تمرکز روی قسمت بالایی ابرو است و تمام خطوط دریچه به سمت بالا کشیده می شوند.

آیا درمان فیبروز دردناک است ؟

توضیح فرآیند باعث می شود که به نظر بسیار وحشتناک به نظر برسد. اما فیبروز می تواند کاملا بدون درد باشد. با این حال، دردناک‌تر از سوراخ کردن گوش یا حذف موهای زائد با لیزر نیست. علاوه بر این، به عنوان یک تکنیک تاتو نیمه دائمی، نیازی به روند طولانی و ناراحت کننده اپیلاسیون نیست. به علاوه، حداقل به مدت 18 ماه نیازی به اصلاح ندارید.

 

 

تفاوت فیبروز و میکروبلیدینگ :

میکروبلیدینگ که یکی از پرطرفدارترین روش ها برای زیبایی ابرو است به شما این امکان را می دهد که به صورت کاملا طبیعی و بین موهای ابرو هاشور یا تاتو ایجاد کنید. در واقع می توان میکروبلیدینگ را زیر مجموعه ای از هاشور در نظر گرفت. به این ترتیب هاشور با دو روش دستی و ماشینی یعنی روش دستی، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به روش ماشینی انجام می شود. حال با توجه به اینکه در روش های میکروبلیدینگ و فیبروز عمل هاشور با استفاده از قلم میکروبلیدینگ و به صورت دستی انجام می شود و در هر دو حالت ایجاد خطوط ریز مشابه موهای ابرو برجسته می شود تا جلوه طبیعی زیبایی داشته باشد.

هر دو روش یکسان عمل می کنند، تنها تفاوتی که می توان بین این دو روش در نظر گرفت نوع طراحی ابرو است. در فیبروز هاشور ابرو با توجه به مدل طبیعی ابرو و بدون در نظر گرفتن سلیقه مشتری انجام می شود اما در میکروبلیدینگ می توان این کار را به نوعی حتی کاملا متفاوت از مدل طبیعی ابرو فردی دانست. علاوه بر این، کسانی که تحت هیچ گونه عمل زیبایی مانند تاتو، سایه زدن ابرو قرار نگرفتند. روی ابروهایشان ممکن است از فیبروز ابرو رنج ببرند.

انواع مدل فیبروز ابرو 

فیبروز ابرو در بارداری چگونه است ؟

فیبروز ابرو در دوران بارداری مانند سایر تکنیک های آرایش دائمی صورت، حتی در صورت عدم استفاده از بیهوشی ممنوع است. رنگ های میکروبلیدینگ حاوی فلز هستند که پس از رسوب رنگ در لایه پوستی پوست و انتقال آن از مادر به جنین وارد جریان خون مادر می شود و علاوه بر ایجاد واکنش های آلرژیک در جنین می تواند باعث سقط جنین شود. به گفته بعضی افراد فیبروز بعد از ماه ششم یا هفتم مشکلی وجود ندارد و رنگدانه های بدون بیهوشی می توانند در دوران بارداری باعث فیبروز در مادر شوند که کاملا نادرست است. هیچ منبع علمی تایید شده ای در مورد قانونی بودن یا بی خطر بودن فیبروز در دوران بارداری وجود ندارد.

تفاوت فیبروز و تاتو ابرو :

تاتو که روشی سنتی برای ترمیم و اصلاح ابرو برای زیبایی بیشتر آن است، به گونه ای انجام می شود که جوهر به صورت مداوم و مصنوعی به زیر پوست تزریق می شود. در این روش از آنجایی که جوهر به عمق پوست نفوذ می کند شاهد ماندگاری بالایی خواهیم بود و به راحتی نمی توان جوهر زیر پوست را پاک کرد. در روش ایجاد هاشور با فیبروز تاکید بر حفظ حالت طبیعی ابرو با ایجاد خطوطی شبیه به تارهای مو است. از طرفی پاک کردن خطوط هاشور با این روش نسبت به روش تاتو راحت تر است و برای افرادی که می خواهند تغییرات موقتی در فرم ابروی خود ایجاد کنند مناسب است.

زمان ترمیم فیبروز چه موقع است ؟

زمان ترمیم فیبروز ابرو حداقل 6 تا 7 هفته پس از اولین جلسه است. لطفا به مدت 40 روز ابروهای مشتری خود را ترمیم نکنید. اولین ترمیم در همه انواع پوست ضروری است. شاید از هر هزار نفر یک نفر نیازی به ترمیم اولیه نداشته باشد. برای پوست های چرب، گاهی اوقات دو جلسه اول ترمیم ضروری است. پیشنهاد ما برای پوست های چرب استفاده از تکنیک لایه برداری نانو یا لایه برداری پودری است. پرداخت هزینه هر جلسه ترمیم طبق توافق بین پیگمنتر و کارفرما انجام خواهد شد. معمولا هزینه ترمیم یک سوم هزینه جلسه اول است اما همیشه به قیمت رنگدانه بستگی دارد.

بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

تکنیک های آرایش دائمی مانند فیبروز، میکروبلیدینگ ابرو، تاتو خط لب و رژ لب باید در بهترین سالن آرایش دائمی انجام شود. انجام تاتو ابرو در مراکز غیر معتبر و زیر نظر پیگمنتر های بی تجربه عوارض و خطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. بنابراین برای رسیدن به فیبروز ابرو مراجعه به بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران و اساتید مجرب ضروری است. بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران مرکزی است که در آن از مجهزترین دستگاه های تاتو صورت و ابزارهای کانتورینگ استفاده می شود. رنگ مورد استفاده برای فیبروز در این مرکز باید یکی از محصولات اورجینال ساخت شرکت فی باشد. در ادامه با ویژگی های بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران آشنا می شوید :

 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی
 • قیمت مناسب
 • بکارگیری مسترهای باتجربه و متخصص
 • کیفیت فوق‌العاده خدمات
 • بکارگیری بروزترین تکنیک‌ها
 • ماندگاری خدمات بالا

بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

مدل فیبرو ابرو برای چه افرادی کارایی دارد ؟

اجرای مدل فیبروز ابرو برای تمامی افراد امکان‌پذیر است. اما اگر حجم ابرو‌های شما طبیعی است و می‌توانید مدل مناسب با صورت خود را اصلاح دهید. پس بهتر است از تکنیک‌های اصلاحی استفاده نکنید. اما گا‌ها فرم ابروی شما اصلاً به فرم صورتتان نمی‌خورد و هر کاری هم می‌کنید حجم ابرو جوابگوی اجرای مدل مناسب را به شما نمی‌دهد. در این صورت با فیبروز به راحتی می‌توانید به هر مدلی که خواستید دست پیدا کنید.

با فیبروز قسمت‌های خالی و کچل ابرو به خوبی پر می‌شود و اگر ابرو‌ها قرینه نباشند به راحتی خوش فرم و قرینه می‌شوند. ایده‌آل بودن مدل ابرو زمانی است که شما بر اساس فرم صورت آن را فیبروز کنید. به طور مثال برای صورت‌های گرد ابرو زاویه دار و هشتی، برای صورت‌های کشیده ابرو‌های بلند، برای صورت‌های قلبی ابرو‌های آراسته و مرتب و برای صورت‌های مربعی ابرو‌های قوس دار گزینه مناسب و زیبایی هستند. پیاده کردن مدل ابرو فیبروز برای افرادی که در اثر شیمی درمانی یا پرتو درمانی مو‌های خود را از دست داده‌اند بسیار کاربردی و زیبا است.

فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو

انجام فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو نیازمند تحقیق و بررسی هوشمندانه است. فيبروز ابرو طبیعی با بهترین ماندگاری و هزینه در دسته تکنیک های آرایش دائم قرار دارد. انجام تکنیک های آرایش دائم در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است. در گذشته این تکنیک ها فقط برای نواحی چشم و ابرو و لب کاربرد داشتند. اما امروزه تکنیکی با عنوان اسکالپ سر معرفی شده است که به منظور پرپشت تر دیده شدن موها استفاده می شود. بسیاری از بانوان ریزش رنگ را با ریزش ابرو اشتباه می گیرند و همواره سوال می کنند آیا فیبروز باعث ریزش ابرو می شود. در واقع ابرو فیبروز در طی دوران نقاهت دچار پوسته پوسته شدن و رنگ ریزی می شود اما این امر هیچ ارتباطی با ریزش ابرو ندارد. در واقع اگر شما هم درباره سوالی چون فيبروز ابرو چيست کنجکاو هستید و ترجیح می دهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید می توانید با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.

پاک شدن فيبروز ابرو بعد از یک هفته :

پاک شدن فیبروز ابرو بعد از یک هفته اگر مراقبت های لازم را انجام دهید، امری محال است. نتیجه فيبروز ابرو طبیعی با بهترین ماندگاری و هزینه بعد از یک هفته تقریبا قابل مشاهده می باشد زیرا این روش تاتو ابرو معمولا به 7 روز مراقب اولیه مهم نیاز دارد.  پس از خروج از سالن زیبایی، مراقبت از فيبروز ابرو شروع می شود. زیرا قسمت هایی که فیبروز خوردند مانند یک زخم باز هستند و نیاز به مراقبت دارند تا دچار عفونت نشوند. به طور معمول بین 5 تا 7 روز مراقبت از فیبروز طول می کشد. بسیار مهم است که تا 3 روز اول به هیچ عنوان ابروهای خود را بشویید. توصیه می شود از روز اول تا حدود یک هفته با استفاده از گوش پاک کن مقداری ویتامین آ بر روی ابروها بمالید.

همچنین تا یک هفته از رفتن به سونا و استخر پرهیز کنید. تمامی نکاتی که باید رعایت کنید در سالن زیبایی به شما گفته می شود. زیرا مراقبت از فيبروز در برخی از بانوان به دلیل چرب بودن پوست صورت می تواند متفاوت باشد. در سالن زیبایی نکاتی گفته می شود که با توجه به پوست شما باشد. فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو ماندگاری بالایی دارد چرا که بهترین مواد اولیه برای این کار را استفاده نموده است. همچنین در صورت تمایل فیبروز ابرو طبیعی را برای شما انجام می دهند.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.