مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅

 • خانه
 • -
 • فیبروز ابرو
 • -
 • مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅
مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران آشنا کنیم. یکی از بهترین راه ها برای زیبایی و فرم دادن به ابروها فیبروز نام دارد. فیبروز ابروها را پرتر می کند و ناهماهنگی بین ابروها و عدم تقارن آن ها را برطرف می کند و به همین دلیل در بین خانم ها بسیار محبوب شده است. فیبروز در سالن های زیبایی توسط میکروپیگمنتر با استفاده از مواد و ابزار مخصوص انجام می شود. در ادامه برای آشنا شدن با مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران با ما همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز روشی مدرن است که به تازگی وارد بازار آرایش و زیبایی شده است. وقتی به اندازه کافی فیبروز داشتید، می توانید آن را پاک کنید و از روش جدیدی استفاده کنید. اگر این روش به خوبی و توسط یک متخصص انجام شود بسیار طبیعی به نظر می رسد و هیچ تفاوتی با ابروهای خودتان نخواهد داشت و هر کسی که آن را می بیند فکر می کند که این ابروهای خودتان است. برای رسیدن به فیبروز از سوزن‌های یکبار مصرف استفاده می‌شود که در سایه‌ای که با دقت روی ابرو کشیده شده و شبیه تارهای ابرو است فرو می‌روند و عیوب ابرو را از بین می‌برند.

دلیل اصلی استفاده بیشتر خانم ها از این روش رفع عیوب و صرف نکردن وقت برای اصلاح ابروهای خود است. فیبروز به دو صورت رخ می دهد. روش اول دائمی است که می توانید آن را به صورت دائمی به ابروهای خود بزنید و سالی یک بار آن را ترمیم کنید. روش دوم غیر دائمی است و می توانید بعد از چند ماه آن را بردارید و از روش دیگری استفاده کنید. اما روش اول بسیار توصیه می شود زیرا ابروها را بهتر، زیباتر و حتی طبیعی تر نشان می دهد. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین مرکز فیبروز در تهران مراجعه فرمایید.

فیبروز ابرو چیست ؟

مراحل انجام فیبروز ابرو

برای اعمال فیبروز ابرو ابتدا باید از تاج ابرو شروع کنید و فیبروز را روی خطوط اعمال کنید. پس از رسیدن به فیبروز باید آن را به آرامی و با دقت دو نفره بکشید تا طبیعی و زیبا به نظر برسد. بعد از اینکه بار دوم را تمام کردید، وقت آن است که به آن خطوط برای رنگ ضربه بزنید. پس از تجربه شوک، 3 تا 4 دقیقه طول می کشد تا رنگ جذب شود. وقتی رنگ به خود گرفت، باید ابروها را بی حس کنید. یادتان باشد که اگر قصد انجام فیبروز ابرو را دارید نباید قبل از انجام آن هر 10 ابرو را رنگ کنید. زیرا اگر ابروهای شما روشن باشد باعث زشت شدن آن ها می شود. ابرو روشن برای این روش استفاده توصیه نمی شود.

در مرحله بعد باید انتهای ابرو را که به آن دم ابرو می گویند با استفاده از قوس بکشید تا در زمان فیبروز دچار مشکل نشوید. اگر دوست دارید نوک ابرو کم رنگ نباشد، می توانید از آرایشگرتان بخواهید که طول یا ضخامت حرکت ها را افزایش دهد تا به رنگ خوبی برسید. فیبروز در چند مرحله رخ می دهد و تعداد مراحل بستگی به پوست شما دارد. فیبروز در پوست های خشک و نرمال پاسخ خوبی می دهد و در 2 تا 3 مرحله کم می شود، اما در پوست های چرب این موضوع صدق نمی کند و می توان آن را تا 5 مرحله افزایش داد.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

رنگ کردن ابرو با تکنیک فیبروز 1 تا 6 سال روی صورت باقی می ماند. دلیل آن این است که میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر دارای خطوط کم عمق است و نتیجه آن دائمی نیست. وقتی متوجه شدید که فیبروز ابرو کم رنگ شده است، می توانید آن را ترمیم کنید و مثل قبل می شود. اگر ابروهای خود را بکنید و این رفع موهای زائد از روش فیبروز باشد، عمق آن بیشتر شده و ماندگاری آن تا چندین سال باقی می ماند. جوهر مورد استفاده برای فیبروز کمتر به پوست نفوذ می کند و ماندگاری بسیار کوتاهی دارد و حتی در عرض 6 ماه از بین می رود. اما اگر ابروهای خود را تاتو کنید، ماندگاری بیشتری خواهد داشت و هر زمان که بخواهید می توانید آن را بردارید.

رنگ های مورد استفاده در فیبروز :

رنگ هایی که برای فیبروز استفاده می شود، مواد معدنی هستند که فاقد فلزات سنگین هستند که می توانند به صورت آسیب برسانند و خیلی سریع جذب پوست می شوند و چهره و ابروهای شما را زیباتر می کنند. این رنگ ها به ابروها رنگ طبیعی می دهند، پس از جدا شدن کامل از صورت، اثری روی پوست باقی نمی ماند. در موارد دیگر، هنگام برداشتن، رنگ قرمز روی ابروها باقی می ماند، اما در مورد فیبروز اینطور نیست.

فیبروز ابرو چه مزایایی دارد ؟

در ادامه با مزایای فیبروز ابرو آشنا می شوید :

 • نداشتن درد و سوزش
 •  بیشتر شدن تراکم بالا در ابرو ها
 •  ایجاد کم شدن خش و زخم بر روی ابرو ها
 •  خوش فرم شدن آرک ابرو ها
 •  حالت دادن ظریف به ابرو ها و طبیعی شدن آن
 •  پاک شدن آسان و سریع فیبروز
 •  تغییر دادن حالت های ابرو به آسانی
 •  یکی شدن ابرو ها
 •  خوش فرم شدن تاج ابرو
 •  بالا بودن دقت به دلیل آن که فیبروز دستی می باشد.

مراحل انجام فیبروز ابرو

ابزار و لوازم فیبروز :

ابزارهای اندازه گیری مانند خط کش، جداکننده، خط کش چسب، مداد طراحی برای جمع کردن ابروها و ترسیم خطوط اصلی ابرو ضروری است. اگر ابروهای شما به درستی برجسته و کشیده نشده باشند، حتی اگر اجرا درست باشد، نمی توان به نتیجه درستی دست یافت. دسته دوم ابزارها ابزارهای اجرا هستند که شامل خودکار، سوزن و رنگ می شود. خودکارها به این صورت یکبار مصرف نیستند. اگرچه نوع یکبار مصرف آن در بازار موجود است.

اما سوزن ها کاملا یکبار مصرف بوده و در دو نوع در بازار موجود می باشد. انتخاب سری سوزنی به نوع پوست فرد بستگی دارد و باید با پوست سازگار باشد. رنگ های مورد استفاده در فیبروز باید از مواد مرغوب تهیه شود که در آن از مواد مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نشود. استفاده از رنگ های بی کیفیت علاوه بر کم شدن ماندگاری، سایه ای قرمز رنگ زیر قفسه باقی می گذارد. مراکز فیبروز ابرو باید تایید شوند. توصیه های بهداشتی مانند ماسک، دستکش و سوزن یکبار مصرف را رعایت کنید. برای اطلاع از هزینه فیبروز ابرو در تهرانپارس با پزشکان با تجربه مشورت کنید.

فیبروز ابرو چه مدل هایی دارد ؟

فیبروز ابرو در مدل های مختلفی انجام می شود، آرایشگر می تواند با توجه به سلیقه خود مدل فیبروز ابرو را انتخاب کند و از آرایشگر بخواهد که آن را به ابروهایش بزند. اما میکروپیگمنتر می تواند بر اساس فرم صورت و مهارت های اکتسابی بهترین مدل فیبروز را انتخاب کند و در نهایت با هماهنگی متقاضی موافقت کند. انجام فیبروز باعث می شود که خطوط هاشوری به صورت طبیعی و بسیار هنرمندانه در لایه های ابرو نمایان شود. در روش فیبروز، رنگدانه‌ها به عمق پوست نفوذ نمی‌کنند، بلکه روی سطحی‌ترین لایه پوست اعمال می‌شوند که تمیز کردن آن را بسیار آسان می‌کند و می‌توان الگوی ابرو را هر لحظه بدون مشکل تغییر داد. قابلیت تغییر الگوی ابرو یکی از مزایای فیبروز ابرو است.

آموزش فیبروز ابرو

امروزه فیبروز ابرو یک روش بسیار محبوب و پرطرفدار است که توسط بسیاری از خانم ها انجام می شود و با حفظ حالت طبیعی چهره آن ها را زیباتر می کند. برای رسیدن به فیبروز ابرو چند قدم ساده اما حساس پیش روی خود دارید که اگر آن ها را به خوبی انجام دهید به نتیجه خوبی خواهید رسید. اگر قصد انجام فیبروز برای ابروهای مشتری را دارید، ابتدا باید در مورد نحوه انجام کار، مدل یا رنگ ابرو با او صحبت کنید. بعد از آن نوبت به کشیدن ابرو می رسد. این مقایسه مانند میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ است. پس از آن، نوبت به بیهوشی ابروها می رسد. در این مرحله می توانید قبل و بعد از کانتورینگ ابرو از بی حسی استفاده کنید.

زمان مورد نیاز برای این کار بستگی به نحوه عملکرد طرح رنگدانه شما دارد. 15 تا 20 دقیقه صبر کنید تا فرد بیهوشی کامل شود سپس سطح ابرو را با دستمال پاک کنید. در مرحله چهارم آموزش فیبروز ابرو نوبت به انتخاب سوزن مناسب می رسد. بهترین سوزن برای فیبروز ابرو تیغ مدل U است که توسط آرایشگران مختلف توصیه می شود. البته از تیغه مدل شیب دار برای فیبروز هم استفاده می شود اما اگر قرار است کار حرفه ای انجام دهید حتما از مدل U استفاده کنید در مرحله بعد قلم مناسب انتخاب شده و سوزن در آنجا قرار می گیرد. در این مرحله، مطمئن شوید که سوزن محکم در قلم قرار گرفته است. زیرا ممکن است در حین کار تکان بخورد و فرم ابروهای شما را خراب کند.

مرحله ششم آموزش فیبروز ابرو مربوط به انتخاب رنگ مناسب برای فیبروز می باشد. این رنگ معمولا شکلاتی، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن است. این سه رنگ جزو مناسب ترین و پرکاربردترین رنگ ها در فیبروز هستند. البته انتخاب رنگ مناسب کاملا به رنگ پوست فردی که می خواهید این کار را انجام دهید بستگی دارد و رنگدانه کار باید آن را تشخیص دهد. ممکن است رنگ پوست یک فرد روشن باشد و رنگ های بالا برای او جذاب به نظر نرسد. در این موارد پیگمنتر و مشتری باید در مورد انتخاب رنگ تصمیم بگیرند. نکته ای که در انتخاب رنگ فیبروز وجود دارد این است که در فیبروز ابرو به طور کلی باید رنگ را یک درجه تیره تر انتخاب کرد. زیرا این تکنیک با دست انجام می شود و احتمال ریزش ابرو وجود دارد. اگر رنگ ابرو تیره تری باشد، ریزش آن باعث خالی و رنگ پریدگی آن می شود.

آموزش فیبروز ابرو 

قدم هفتم در آموزش فیبروز ریختن مقداری رنگ در قالب انگشتی است. پس از ریختن رنگ باید تیغه را به آرامی به سمت پایین فشار داد تا کمی رنگ دریافت کند. تیغ هرگز نباید رنگ زیادی به خود بگیرد. زیرا اگر رنگ از حد معینی فراتر رود فقط روی پوست پخش می شود و به زیبایی اضافه نمی کند. در مرحله بعدی فیبروز، باید به آرامی و با دقت زیاد شروع به کشیدن خطوط نازک و موها در قسمت های مشخص شده کنید. این خطوط هم در جهت رویش ابرو کشیده می شوند و هم کمی پراکنده می شوند تا نتیجه حالت طبیعی تری داشته باشد. بستگی به شما دارد که از کجا شروع کنید، اما رنگدانه ها از تاج ابرو شروع می شوند و به ترتیب خط انتقال و ستون فقرات را تکمیل می کنند یا ابتدا خطوط ابرو بالا و پایین را پر کنید و سپس خطوط را همزمان بکشید.

این خطوط را به دلخواه خود بکشید تا ابرو حالت مناسبی به خود بگیرد. زاویه دست در فیبروز ابرو بسیار مهم است و اگر دست کاملا عمودی باشد رنگ به لایه سطحی تری از پوست تزریق می شود. فشار دست باید کمی قوی تر باشد تا تیغه و رنگ جلوه بهتری به جا بگذارند. برای بهتر کشیدن خطوط سعی کنید قلم را کمی بین انگشتان خود بچرخانید تا حالت خمیده به خود بگیرد و تسلط شما بیشتر شود. اگر این مراحل را دنبال کنید، خطر از بین رفتن رنگ به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟

قیمت فیبروز ابرو در هر کلینیک متفاوت است. ممکن است یک پیگمنتر مبتدی باشد و قیمت فیبروز ابروی او برای کسب تجربه کافی پایین است. اما استاد رنگدانه ها فیبروز ابرو است. هر چه پیگمنتر در زمینه فیبروز ابرو صلاحیت بیشتری داشته باشد، قیمت خدمات او بالاتر می رود. عوامل موثر بر قیمت و هزینه فیبروز ابرو عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیای مرکزی که به آن مراجعه کردید.
 • تخصص و مهارت تکنسین
 • تعداد سوزن‌ها
 • میزان،‌ نوع و برند رنگ

مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران

مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران باید مورد تایید باشد. توصیه های بهداشتی مانند ماسک، دستکش و سوزن یکبار مصرف را رعایت کنید. اگر عناصر فوق توسط مرکز رعایت نمی شود، بهتر است مرکز دیگری را انتخاب کنید. محیط آرام و برنامه ریزی دقیق بر آرامش و تمرکز کار تاتو تاثیر می گذارد. اگر مرکز شلوغ باشد و همزمان مشتریان زیادی بیایند، طبیعی است که تاتو تمرکز خود را از دست بدهد. تحقیقات لازم را در مورد تاتو کار خود انجام دهید و با او مشورت کنید تا نتیجه خوبی از فیبروز ابروی خود بگیرید.

مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران

نحوه شستن صورت بعد از فیبروز ابرو :

شستن صورت بعد از فیبروز ابرو یکی از مهم ترین مواردی است که باید حتما آن را رعایت کنید، اولین و بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تا 3 روز بعد از فیبروز کردن ابروهایتان اصلا به آن آب نزنید و آن ها را نشورید. پس اولین نکته که تا جایی که مقدور است تا بهبودی کامل جای  فیبروز ابرو  از شستن ابروهای خود پرهیز کنید. برای شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ به روش فیبروز بهتر از تنها از آب ولرم یا سرد استفاده کنید. در صورت نیاز به استفاده از شوینده از شامپو بچه یا یک صابون ملایم استفاده کنید.

تا جایی که امکان دارد از تماس مستقیم وسایل شستشو یا دست ها با ابروهای خود جلوگیری کنید. پس از اتمام شستشوی صورت، ابروهایتان را با با یک حوله ی تمیز، خیلی آرام خشک کنید. تاکید می کنیم به هیچ عنوان حوله را بر روی ابروهای فیبروز خورده نکشید و تنها به آرامی روی ابروها  قرار داده و بردارید. پس از خشک کردن، بر روی ابروهایتان لایه ای نازک از پماد هیدروکورتیزون چشمی یا پماد ویتامین آ را بر روی ابروها بمالید. سعی کنید تا سه روز بعد از انجام فیبروز ابرو از حمام رفتن پرهیز کنید اما اگر مجبور به استحمام کردن هستید با قرار دادن پنبه و چسب در قسمت ابروها مانع از رسیدن آب به ابروهای خود گردید.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو :

ابروها را دوبار در روز شسته و سپس از پماد مخصوص مراقبت بعد از فیبروز استفاده کنید. توجه داشته باشید که این پماد باید پس از هر دوبار شستشو مصرف شود. مصرف بیش از حد پماد توصیه نمی شود زیرا باعث تداخل در روند بهبود طبیعی پوست و گرفتگی منافذ آن خواهد شد. پیش از شستشوی ابروها دستان خود را به خوبی بشویید. برای شستن ابرو بهتر است از یک صابون ملایم استفاده کنید. مدت زمان شستشو باید بین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه و بدون فشار آوردن به ناحیه فیبروز باشد. به آبکشی دقت کنید تا صابون به صورت کامل از روی پوست تمیز شود. پس از شستشو حتما ابروها را با یک حوله یا دستمال نرم خشک کنید. مصرف پماد باید پس از خشک شدن کامل ابرو باشد. مقدار پماد مصرفی در هر بار نباید بیش از اندازه نصف یک دانه برنج باشد. از مصرف شوینده های حاوی لاکتیک، AHA، گلیکولیک و هرگونه اسکراب دیگر پرهیز کنید.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر مقاله مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.