بهترین هاشور کار ابرو در تهران ❤️【سال1403】⚡

 • خانه
 • -
 • هاشور ابرو
 • -
 • بهترین هاشور کار ابرو در تهران ❤️【سال1403】⚡
بهترین هاشور کار ابرو در تهران ❤️【سال1403】⚡

بهترین هاشور کار ابرو در تهران کسی است که بتواند زیبایی را به ابروهای شما هدیه دهد. هاشور ابرو با استفاده از بهترین مواد با کیفیت انجام می شود و برای رسیدن به فرم مطلوب ابرو استفاده می شود. با انجام فرم دهی طبیعی ابرو می توانید عیوب ابرو مانند قسمت خالی ابرو، تغییر فرم ابرو و … را اصلاح کنید. این تکنیک یکی از روش های مناسب برای زیبایی ابروهاست. این تکنیک تاتو با استفاده از دستگاه و رنگ مخصوص انجام می شود. در نهایت تارهای بسیار ریز با استفاده از دستگاه کشیده شده و فرم ابرو مطابق شکل مورد نظر مشتری تغییر می کند. در ادامه برای آشنا شدن با همه چیز درباره هاشور ابرو، انواع روش هاشور ابرو، مراقبت های بعد از هاشور ابرو و بهترین هاشور کار ابرو در تهران با ما همراه باشید.

همه چیز درباره هاشور ابرو

هاشور ابرو یک آرایش نیمه دائمی است که با کشیدن موها با استفاده از دستگاه کوتاه کننده انجام می شود. روش رنگ کردن ابرو شامل قرار دادن سایه های رنگی در لایه ای از پوست با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف است. رنگدانه ها به شکل کاملا طبیعی موهای ابرو و به طور کلی در جهت رشد موهای ابرو قرار می گیرند. ضخامت، شکل، موقعیت، فاصله بین نخ های ایجاد شده و جهت آن ها طبیعی بودن ابرو را در انتها مشخص می کند. مدل ابرو بر اساس سلیقه و فرم صورت مشتری انتخاب می شود، مثلا مدل ابرو برای صورت کشیده با مدل صورت گرد متفاوت است. رنگ پوست و موی هر فرد در انتخاب رنگ مو بسیار مهم است.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

هاشور ابرو برای چه افرادی مناسب است ؟

هاشور ابرو به شما این امکان را می دهد که ابروهای خود را به طبیعی ترین شکل پرتر کنید و فضاها و شکاف های بین تارهای ابروی خود را که به هر دلیلی خالی هستند پر کنید. این روش هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است. ابروها آنقدر طبیعی هستند که گاهی از موهای ابروی شما قابل تشخیص نیستند. افرادی که ابروهایشان به دلیل کندن بیش از حد یا آسیب های پوستی نامنظم شده است، می توانند ابروهای خود را تنظیم کرده و با هاشور، قسمت های خالی ابرو را پر کنند. بنابراین اگر به هر دلیلی ابروی طبیعی شما یا قسمت هایی از آن با هاشور دچار ریزش شد، می توانید آن را ترمیم کنید. اگر کاندیدای مناسبی برای انجام هاشور ابرو هستید و می خواهید در ارتباط با این روش اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می می کنیم مقاله هاشور ابرو چیست را مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

عواملی که بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیر می گذارد؟

هاشور ابرو یکی از روش های خوب برای پرپشت شدن و خوش فرم شدن ابروهاست که بسیار پرطرفدار است و سال هاست که توسط آرایشگران ماهر و کاربلد انجام می شود. این روش نیز همانند روش های دیگر نیاز به ترمیم دارد زیرا به مرور زمان نتایج حاصل شده کاهش می یابد. عوامل مختلفی وجود دارند که بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیر می گذارند در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می کنیم:

 • نوع پوست: نوع پوست شخص می تواند تاثیر زیادی بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو داشته باشد. به عنوان مثال در پوست چرب ممکن است هاشور ابرو ماندگاری کمتری نسبت به پوست خشک داشته باشد.
 • رنگ پوست: رنگ پوست نیز می تواند بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال در پوست روشن تر، هاشور ابرو ممکن است بهتر و بیشتر ماندگار باشد.
 • کیفیت مواد استفاده شده: استفاده از محصولات با کیفیت و معتبر برای انجام هاشور ابرو، می تواند به ماندگاری بهتر هاشور ابرو کمک کند. محصولات با کیفیت و برند، معمولا مدت زمان بیشتری می توانند روی پوست باقی بمانند.
 • تکنیک اجرای هاشور: تکنیک و دقت در اجرای هاشور ابرو نیز می تواند بر مدت زمان ماندگاری آن تاثیرگذار باشد. استفاده از تکنیک های حرفه ای و دقیق می تواند باعث ماندگاری بیشتر شود.
 • مراقبت و نگهداری پس از انجام هاشور: نحوه مراقبت و نگهداری از هاشور ابرو پس از انجام آن نیز می تواند تاثیرگذار باشد. استفاده از محصولات مناسب و رعایت نکات مراقبتی پس از هاشور ابرو، تاثیر بسزایی در ماندگاری هاشور ابرو دارد.
 • فعالیت های روزمره: فعالیت های روزمره شخص، ماندگاری هاشور ابرو را تحت تاثیر قرار داده و بر مدت زمان ماندگاری آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال شستشوی مکرر صورت یا استفاده از آب گرم ممکن است باعث کاهش ماندگاری شود.
 • عوامل خارجی: عوامل خارجی مانند آفتاب، آب و هوا و غیره نیز می توانند بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیرگذار باشند.
 • وضعیت سلامت عمومی: وضعیت سلامت عمومی شخص نیز ممکن است بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال در صورت داشتن بیماری های پوستی ممکن است ماندگاری هاشور ابرو کاهش یابد.
 • سلامت پوست: سلامت پوست نیز می تواند بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیرگذار باشد. پوست سالم و هیدراته، به ماندگاری بهتر هاشور ابرو کمک می کند.
 • تغذیه: تغذیه مناسب و مصرف آب کافی نیز به بهبود و حفظ سلامت پوست و در نتیجه به تاخیر در کاهش هاشور ابرو کمک می کند.
 • تغییرات هورمونی: تغییرات هورمونی در بدن بانوان نیز بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو تاثیر بسزایی دارد و یکی از عوامل مهم در ماندگاری هاشور ابرو به شمار می رود.
ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

در چه مواردی هاشور ابرو استفاده نمی شود ؟

در دوران شیردهی و قاعدگی به دلیل تغییرات هورمونی که ایجاد می شود رنگ پوست به خوبی رخ نمی دهد و بهتر است در این دوران از اصلاح خودداری شود. مشکلات پوستی و تبخال از دیگر موارد موقتی هستند که در صورت بروز باید منتظر بهبودی کامل باشید و سپس اقدام به تاتوی ابرو کنید. استفاده از داروهای بی حس کننده و لیدوکائین برای افراد مبتلا به مشکلات قلبی و فشار خون بسیار خطرناک است و به هیچ وجه توصیه نمی شود. این افراد از داروهای خاصی استفاده می کنند که خون آن ها را رقیق می کند و زخم ناشی از تاتو به سرعت خوب نمی شود. بیماران مبتلا به بیماری خود ایمنی سیستم ایمنی ضعیفی دارند، بنابراین برداشتن موهای ابرو برای این دسته از افراد توصیه نمی شود. در نهایت، افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند هپاتیت، ایدز، بیماری های مقاربتی و هموفیلی نباید از تاتو ابرو استفاده کنند.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

پاک کردن هاشور ابرو

اگر به هر دلیلی از تاتو ابروی خود ناراضی هستید، بهترین راه برای پاک کردن این تاتو لیزر است. البته نتایج لیزر به رنگ جوهر استفاده شده در تاتو شما بستگی دارد. اما توجه داشته باشید که حذف جوهرهای قدیمی دشوارتر از جوهرهای مدرن است. برخی از جوهرها پس از چند جلسه لیزر درمانی ناپدید می شوند، برخی اکسید می شوند و بسیار تیره تر می شوند. اگر این اتفاق بیفتد لیزر برای از بین بردن این مواد رنگی بی فایده است و بهتر است از روش های دیگر استفاده کنید.

یکی دیگر از روش های پاک کردن تاتو گلایکولیک اسید است که سطح پوست را لایه برداری می کند. این ماده که به صورت قرص و محلول در بازار یافت می شود، فرمولاسیون اسیدی دارد و می تواند سلول های مرده را از سطح پوست پاک کند. بنابراین استفاده از این روش به زمان بیشتری نیاز دارد. برای استفاده از این ماده نیازی به مشورت با پزشک نیست. اما قبل از استفاده مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.

آب نمک یا محلول نمکی یک راه آسان برای پاک کردن تاتو است که باید توسط افراد واجد شرایط انجام شود. این روش نسبت به سایر روش ها دردناک تر و موثرتر است. به تازگی کرم های پاک کننده ای در بازار عرضه شده است که بر روی انواع رنگ های تاتو تاثیر گذاشته و قادر به پاکسازی آن ها می باشد. فواصل استفاده از این کرم ها برای رفع سایه ابرو ماهی یک بار می باشد. روش های جراحی از دیگر انواع روش های پاک کردن تاتو هستند که با مشورت پزشک قابل انجام است.

پاک کردن هاشور ابرو

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

انواع روش هاشور ابرو

در ادامه با انواع روش هاشور ابرو آشنا می شوید :

میکروپیگمنتیشن :

میکروپیگمنتیشن ابرو یک روش  آرایش دائمی است که با دستگاه دیجیتالی انجام می شود. به همین دلیل این روش ماندگاری بالایی دارد و از طرفی شاهد پخش شدن رنگ خواهیم بود. با انجام میکروپیگمنتیشن ابرو پس از مدتی ابروهای شما به شکل سایه در می آیند.

فیبروز ابرو :

از روش های آرایش نیمه دائمی می توان به فیبروز اشاره کرد که یکی از جدیدترین خدمات ابرو و روش های آرایش نیمه دائمی است. فیبروز توسط یک شرکت صربستانی به نام فی شرکت معرفی شد. و اجرای آن با استفاده از قلم تاتو و رنگ ارائه شده توسط این شرکت انجام می شود.

میکروبلیدینگ :

میکروبلیدینگ ابرو یکی از محبوب ترین تکنیک های آرایش دائمی است. با استفاده از میکروبلیدینگ هاشور ابرو می توان تمام عیوب ابرو را با استفاده از رنگ ارگانیک و تیغه ابرو برطرف کرد. با استفاده از موهای ابرو میکروبلیدینگ به راحتی می توانید یک الگوی ابروی پهن ایجاد کنید.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

چرا مدل هاشور ابرو برای بعضی از افراد طبیعی تر است ؟

مدل ابرو به روش خاص سایه زدن، میکروپیگمنتیشن و انتخاب رنگ بستگی دارد. همینطور مدل ابرو می تواند به مهارت فردی که می خواهد برای شما میکرو انجام دهد بستگی دارد. افکت سه بعدی ابرو بسیار محبوب است و واقعی به نظر می رسد. انواع ابروها تا حدودی به مدلی که مشتری می خواهد بستگی دارد، به عنوان مثال، برخی افراد ابروهای دخترانه و برخی دیگر ابروهای برآمده را دوست دارند. به هر حال جدا از سلیقه، هر مدل ابرو با فرم صورت خاصی همخوانی دارد، مثلا مدل ابرو برای صورت کشیده با مدل ابرو برای صورت گرد متفاوت است.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو :

مدت زمان ماندگی ابرو می تواند دلایلی داشته باشد که یکی از آن ها مهارت فردی که میکرو انجام می دهد و نوع پوست افراد است. شستن صورت پس از هاشور ابرو نباید قبل از سه روز انجام شود. برای تمیز کردن صورت موضعی عمل کنید و هر قسمت را جداگانه با آب و صابون بشویید و خشک کنید. نگهداری ابرو به ترمیم ابرو در زمان مناسب بستگی دارد. جلسه ترمیم ابرو به شما کمک می کند که ابروهای شما 1 تا 3 سال بیشتر دوام بیاورد.

انواع روش هاشور ابرو

هاشور ابرو با میکرو، فیبروز و میکروپیگمنتیشن چه تفاوت هایی دارد ؟

تفاوت بین میکرو و هاشور ابرو بسیار کم است تا جایی که می توان گفت تفاوتی بین میکرو و هاشور ابرو وجود ندارد، میکروبلیدینگ یکی از نسخه های هاشور ابرو است. اگر به دنبال تفاوت بین ابرو و میکروپیگمنتیشن، تفاوت بین میکرو و ابرو یا تفاوت بین فیبروز و ابرو هستید، اساس کار هر یک از آن ها یکی است و همه آن ها زیر مجموعه ای از تاتو هستند. روش ها یا در برخی موارد رنگ ها و ابزارهای مورد استفاده برای دستیابی به هر کدام متفاوت است. اگر ساکن تهران هستید و علاقه مند هستید که ابروهای خود را هاشور کنید و اطلاع درستی از هزینه های آن ندارید توصیه می کنیم به مقاله هزینه هاشور ابرو در تهران مراجعه کنید تا پیش از انجام هاشور ابرو از هزینه آن مطلع شوید.

مراقبت های بعد از هاشور ابرو

سعی کنید در هفته اول بعد از هاشور ابروهایتان خیس نشوند. در روزهای اول سعی کنید از استفاده از پاک کننده یا صابون روی ابروهای خود اجتناب کنید، البته می توانید اطراف ابروهای خود را تمیز کنید اما مراقب باشید که آن ها خیس نشوند. از آرایش یا استفاده از محصولات آرایشی در اطراف ناحیه ابرو خودداری کنید. از هر گونه فعالیت بدنی که باعث تعریق بیش از حد می شود خودداری کنید. برای جلوگیری از محو شدن ابروها و از بین رفتن رنگدانه های ابرو در 7 روز اول خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید. در حین لایه برداری به ابروهای خود دست نزنید زیرا ممکن است باعث ایجاد زخم شود.

مراقبت های بعد از هاشور ابرو

 

آیا امکان دارد رنگ گیری در بعضی از افراد صورت نگیرد ؟

اصولا به خانم هایی که در دوران قاعدگی هستند توصیه می شود به فرم دادن به ابروها متوسل نشوند. دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد. در دوران قاعدگی، آستانه تحمل درد به دلیل تغییر ترشح هورمون کم می شود. رگ‌های خونی باز هستند و جریان خون سنگین است که منجر به کاهش حساسیت رنگ و افزایش خونریزی و کاهش رنگ در طول زایمان می‌شود. هاشور ابرو برای زنان باردار به دلایل مختلفی از جمله ورود مواد شیمیایی به جریان خون نوزاد، تغییر پوست مادر پس از زایمان و احتمال عفونت ممنوع است.

در مورد خانم هایی که از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند، بهتر است مدتی مصرف آن ها را قطع کنند تا رفع موهای زائد ابرو موفقیت آمیز باشد. در بیماران دیابتی مواردی وجود داشته است که پوست در برابر رنگ مقاومت نشان داده است. داروهای عصبی خاصی این مقاومت را ایجاد می کنند. ممکن است در افرادی که سیگار، مواد مخدر یا الکل زیاد مصرف می کنند، رنگ آمیزی مختل شود.

مراقبت های بعد از هاشور ابرو

مزایا و معایب هاشور ابرو

یکی از مزایای داشتن ابرو این است که لازم نیست هر روز نگران آرایش ابروهای خود باشید و زمان زیادی را صرف ایجاد تقارن ابروهای خود کنید. مهمتر از همه اینکه با روش هاشور ابروهای شما کاملا طبیعی به نظر می رسند و از نتیجه لذت خواهید برد. با استفاده از روش هاشور، هرگونه نقص قابل مشاهده ابرو مانند زخم یا بریدگی پوشانده می شود. این روش برای انواع پوست مناسب است و از نظر فنی یک روش عالی است. هیچ نکته منفی خاصی برای برداشتن ابرو وجود ندارد، فقط ممکن است هنگام برداشتن ابرو کمی احساس درد کنید، اگرچه درد ابرو برداشتن در جایی نیست که برای شما ناراحتی ایجاد کند.

هاشور ابرو ماندگاری زیادی دارد اما امکان دارد گران تر باشد. اگر فردی که برای شما هاشور می کند، مهارت کافی نداشته باشد یا از رنگ مناسب برای ابروهای شما استفاده نکند، نتیجه مورد پسند شما نخواهد بود. وقتی از رنگ های بی کیفیت استفاده می کنید ممکن است بعد از مدتی رنگ هاشور کمی قرمز شود و باعث نارضایتی شما شود. اگر با چنین مشکلی مواجه هستید، رفع قرمزی ابرو با استفاده از لیزر یا برخی ترکیبات گیاهی امکان پذیر است. در هر صورت برای جلوگیری از چنین مشکلاتی بهتر است از همان ابتدا فردی را برای انجام موهای زائد طبیعی خود انتخاب کنید، چه از تخصص او کاملا مطمئن باشید و چه نمونه کارهای او را دیده باشید.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

ریموو هاشور ابرو چگونه است ؟

ریموو کردن هاشور ابرو به روش های مختلفی مانند لیزر یا دکلره و استفاده از برخی مواد مانند اسید میوه انجام می شود. لیزر موهای زائد ابرو یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن رنگدانه های ابرو است. فرآیند پاک کردن ابرو شامل استفاده از یک لیزر قدرتمند برای پاک کردن رنگدانه از روی پوست است. این روش بدون درد نیست، اما ارزش آن را دارد زیرا نتایج عالی است.

بهترین رنگ هاشور ابرو :

انتخاب بهترین رنگ ابرو تاثیر زیادی در زیبایی و کیفیت کار دارد. اما دانستن بهترین رنگ و نحوه ترکیب رنگ تاتو بر اساس رنگ پوست، چشم ها و موهای طبیعی ابرو فرد، نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. بهترین تاتو کار ابرو باید مهارت انتخاب بهترین ترکیب رنگ تاتو ابرو را با توجه به رنگ پوست مشتری خود داشته باشد. برای این کار باید انواع اولیه و کمکی رنگ ها را بشناسید. رنگ های پایه شامل رنگ های قهوه ای است و درصد زیادی از رنگ های ابرو از این نوع رنگ ها هستند. رنگ های کمکی رنگ هایی هستند که برای تصحیح رنگ پایه با یک چهارم رنگ هاشور اضافه می شوند.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

ترکیب رنگ هاشور بر اساس رنگ پوست چگونه است ؟

برای انتخاب بهترین رنگ هاشور ابرو ابتدا باید رنگ پوست فرد بررسی شود و رنگ آن بر اساس آن انتخاب شود. برای کسانی که پوست سفید دارند، رنگ قرمز غالب است و رنگ سبز به عنوان رنگ مقابل هاشور انتخاب می شود. برای این نوع افراد با تناژ زیتونی مناسب است. برای افرادی که پوست سبز و تیره دارند، رنگدانه های سرد و آبی غالب هستند. این افراد باید از رنگ های گرم و تن قرمز استفاده کنند. کسانی که پوست گندمی دارند رنگدانه های قرمز و آبی یا گرم و سرد دارند. این افراد می توانند از دو رنگ با هم استفاده کنند، یعنی هم رنگ زیتونی و هم قرمز. اگر رنگ پوست گندمی روشن و سفید باشد، ترکیب رنگ از 80 درصد رنگ زیتونی و 20 درصد قرمز تشکیل شده است. اما اگر گندمی رو به سبزه باشد 80 درصد رنگ قرمز و 20 درصد رنگ زیتونی استفاده می شود.

بهترین هاشور کار ابرو در تهران

داشتن ابروهای خوش فرم و قرینه باید توسط بهترین هنرمند ابرو در تهران انجام شود. بهترین هاشور کار ابرو در تهران باید با موضوعاتی مانند آناتومی صورت هر فرد، پوست تاتو، ترکیب رنگ تاتو ابرو، پوشش قدیمی تاتو، نحوه استفاده از تاتو دستگاه تاتو آشنا باشد. بهترین هاشور کار ابرو در تهران فردی است که با تسلط بر ابزار تیغه ابرو بتواند ابرویی متناسب با فرم صورت مشتری و مطابق با سلیقه خود طراحی کند. این شخص باید طرح اولیه تاتو را با استفاده از ابزارهای تطبیق ابرو مانند جداکننده ابرو، کولیس دیجیتال، نرم افزار تطبیق ابرو در آکادمی ترسیم کرده و بهترین تاتو ابرو را انجام دهد.

رضایت مراجعین گرامی

افرادی که هاشور ابرو انجام می دهند باید تسلط زیادی به فشار دست های خود داشته باشند و خط های نازک و ظریف در ابروی افراد به وجود بیاورند. اگر برای انجام خدمات آرایش ابرو و دائمی ابرو به مرکز تخصصی ابرو مراجعه نکنید، به دلیل عدم تجربه پیگمنتر، ممکن است بعد از تاتو ابرو دچار عوارض شود. یا به دلیل نارضایتی شما از شکل تاتو، مجبور شوید ابروهای خود را ریموو کنید. بنابراین برای داشتن بهترین ابروهای طبیعی و خوش فرم لازم است به بهترین هاشور کار ابرو در تهران مراجعه کنید.

بهترین هاشور کار ابرو در تهران

کلام آخر

آرایش ابرو یکی از زمان برترین و پر زحمت ترین کارهای آرایش صورت است زیرا باید بتوانید ابروهای خود را به صورت طبیعی و متقارن آرایش کنید بنابراین نیازمند صرف مدت زمان زیادی است و گاهی ممکن است نتایج دلخواه شما حاصل نشود. با فرم دادن به ابروها می توانید زمان صرف شده برای آرایش خود را کاهش دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید. این روش می تواند برای کسانی که از فرم ابروهای خود ناراضی هستند بسیار مناسب باشد و به زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر ابروهایشان کمک می کند. زیرا آرایشگر می تواند ابرویی را طراحی کند که متناسب با صورت شخص باشد. این روش برای افرادی با چشمان ریز بسیار مناسب است. ما سعی کردیم در این مقاله از سایت پریسا خاوندگار مطالب جدیدی در اختیار شما قرار دهیم. متشکریم از این که تا آخر مقاله بهترین هاشور کار ابرو در تهران همراه ما بودید. در صورت داشتن هر گونه نظر می توانید از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.