هزینه هاشور ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅

 • خانه
 • -
 • هاشور ابرو
 • -
 • هزینه هاشور ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅
هزینه هاشور ابرو در تهران ❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه هاشور ابرو در تهران آشنا کنیم. ابروها علاوه بر محافظت از چشم ها در فرم دادن به صورت بسیار مهم هستند. به همین دلیل بسیاری از خانم ها مراقبت و آرایش ابرو را در برنامه روزانه خود قرار می دهند. اما برای راحتی و سرعت در آرایش روزانه، مخصوصا برای خانم هایی که ابروهایشان نیاز به مداد ابرو و آرایش روزانه دارند، هاشور ابرو بهترین کار است. مداد ابرو ممکن است به دلیل تعریق یا شستن کمرنگ شود، اما این مشکل با هاشور کردن ابروها قابل حل است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه هاشور ابرو در تهران با ما همراه باشید.

هاشور ابرو چیست ؟

شاید برای شما سوال باشد هاشور ابرو چیست ؟ هاشور ابرو یکی از روش های چینش و قرینه سازی ابرو است که در بین خانم های ایرانی طرفداران زیادی دارد. هاشور نوعی تاتو است که در آن خطوط نازک مو مانند به طور طبیعی بین ابروها کشیده می شود تا آن ها را پرتر و پرتر نشان دهد. این امر باعث می‌شود که ابروها در خانم‌هایی که با کم پشتی ابرو روبرو هستند، پر تر به نظر برسد. هاشور ابرو برای افرادی توصیه می شود که از کم پشتی ابروهای خود راضی نیستند، آرایش روزانه یا تجدید آرایش خود را چندین بار در روز برایشان مشکل است و افرادی که مدل ابروهای خود را دوست ندارند یا به دلایلی می خواهند تغییر دهند شکل آن برای مدت طولانی تغییر می کند.

هاشور ابرو چیست ؟

چگونگی انجام هاشور ابرو

ابتدا با مداد ابرو متناسب با صورت فرم ابرو را می کشند و به آن شکل می دهند که طرح به حساب می آید. سپس با خط کش مخصوص طرح ابرو، نخ، پرگار و ماژیک به صورت استاندارد علامت گذاری می کنند. اکنون زمان بی حس کردن ابروها است. برای بیهوشی می توان از ژل ها، کمپرس ها، قطره ها و کرم های بی حس کننده استفاده کرد. بعد، زمان انتخاب رنگ است. رنگی که با رنگ پوست شما همخوانی دارد. پس از آن متخصص کار هاشور را شروع می کند. پس از کشیدن فریم مخصوص ابرو، خطوط اصلی کشیده شده و تارهای مو کشیده می شود. در پایان کار ابروها رنگ تیره دارند اما بعد از ده روز رنگ های اضافی می افتند و رنگ طبیعی ظاهر می شود. اگر در جلسه اول رنگ مورد نظر را دریافت نکردید یا در طرح ابرو مشکلی پیدا کردید، می توانید در جلسه ترمیم آن را برطرف کنید.

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی می شود ؟

در این مورد، رنگ پوست شما و مهارت های متخصص مرتبط است. هر چه قبل و در حین اپیلاسیون ابرو، پوست سالم بیشتری داشته باشید، زمان کمتری طول می کشد تا به حالت عادی برگردد. یک تا دو هفته طول می کشد تا رنگ زیر پوست اکسید شود، جای زخم ها خوب شود و پوسته ها از بین بروند. پس از انجام این مراحل رنگ اصلی هاشور مشخص می شود که ممکن است کمی روشن تر شود. این تغییر رنگ بین 20 تا 80 درصد متغیر است به همین دلیل پیگمنتر معمولا حدود 3 هفته زمان می برند تا رنگ ابرو را اصلاح کنند و در صورت لزوم ترمیم های لازم را انجام دهند. در مورد پوست چرب، تمرکز بیشتر بر روی تعیین مرحله ترمیم است. همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

انواع روش های هاشور ابرو :

هاشور ابرو 3 روش مختلف دارد که در ادامه با آن آشنا می شوید :

میکروبلیدینگ :

در این روش بر خلاف روش میکروپیگمنتیشن از هیچ وسیله ای استفاده نمی شود و فقط از یک قلم برای انجام سایه زدن ابرو استفاده می شود. این خودکار که قلم بلید نام دارد، حاوی مواد رنگی درون آن است که به آرامی روی فرم ابروهای شما قرار می گیرد و تار های ظریفی روی ابرو ایجاد می کند. مدت زمان رنگ در میکروبلیدینگ حدود یک ماه تا یک سال می باشد.

فیبروز :

این روش مشابه میکروبلیدینگ است و تنها در نوع دستگاه با یکدیگر تفاوت دارند. در فیبروز تیغه‌های بسیار نازک جایگزین سوزن شده و همین امر به طبیعی‌تر جلوه کردن ابروها کمک می‌کند. در این روش رنگدانه‌ها در عمق کمتری از پوست نفوذ کرده تا مدت زمان ماندگاری آن کمتر از روش مشابه خود باشد.

میکروپیگمنتیشن ابرو :

در این کار از یک وسیله الکتریکی استفاده می شود که در آن رنگدانه ها به وسیله سوزن به لایه های زیر پوست نفوذ می کنند. ماندگاری این روش از شش ماه تا دو سال متغیر است، اما هر شش ماه یک بار نیاز به ترمیم دارد.

چگونگی انجام هاشور ابرو

هاشور ابرو چگونه پاک می شود ؟

هاشور ابرو شش ماه طول می کشد و در برخی افراد این دوره تا یک سال بیشتر می شود. اما گاهی ممکن است بعد از مدتی ناراحت شوید و بخواهید مدل ابروی خود را تغییر دهید. در این صورت باید به سراغ پاک کننده های تاتو بروید. در چنین شرایطی پودرها و مواد خاصی وجود دارند که رنگدانه های تزریق شده به هاشور ابرو را جذب می کنند و به این ترتیب هاشور ابرو از بین می رود. اگر ابرویی که از ابتدا هاشور می شود مناسب نباشد و مطابق با سلیقه شما نباشد، برداشتن آن کمی سخت است، پس باید در انتخاب دقت کنید. هنگام پاک کردن ابرو، کیفیت موادی که ابروها با آن ساخته می شوند بسیار مهم است.

مزایای انجام هاشور ابرو :

از مزایای هاشور ابرو می توان به صرفه جویی در زمان اشاره کرد زیرا در حین آرایش، سایه زدن ابروها و کشیدن آن به زمان زیادی نیاز دارد تا حالتی زیبا و طبیعی به ابرو بدهد، اما در انجام روش هاشور ابرو، زمان بیشتری برای آرایش غیر از زیبایی وجود دارد. یکی دیگر از مزایای این طرح ابرو، مطابقت آن با فرم صورت است، زیرا اگر ابروها طبق استاندارد در جای خود قرار گیرند، چهره را زیباتر و چشم ها را بزرگتر نشان می دهند. افرادی که هاشور را جایگزین ابرو طبیعی کردند بر این باورند که مراقبت از ابرو با روش هاشور آسانتر از ابروهای طبیعی است که برای هاشور یک فایده محسوب می شود. در نهایت افرادی که به دلیل آلوپسی موهای ابروی خود را از دست دادند می توانند با انجام هاشور حالت و رنگ مناسبی به ابروهای خود داده و ریزش مو را تا حد زیادی پنهان کنند.

تاتو ابرو و هاشور ابرو چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

استفاده از دستگاه تاتو ابرو در آموزش تاتو باعث انتقال انواع بیماری ها می شد اما در دستگاه هاشور ابرو به دلیل استفاده از کارتریج شخصی و استفاده یکباره امکان انتقال بیماری به صفر می رسد. در تاتو های باستانی به مرور زمان استفاده از رنگ ها به آبی سرمه ای، خاکستری، قرمز و نارنجی ختم می شد، اما در هاشور رنگ ها ثابت هستند و حساسیت ایجاد نمی کنند.

تاتو های باستانی با خونریزی و درد همراه بود زیرا فرد را از فعالیت های روزمره دور می کرد، اما در هاشور بسته به وضعیت بدن و نوع پوست افراد، درد، جراحت و التهاب بسیار کم است و این روند بدون خونریزی انجام می شود. رنگ هاشور پس از چند روز از بین می رود. عمق تزریق رنگدانه در هاشور در مقایسه با تاتو کمتر است، بنابراین ایجاد تغییرات آسانتر است. هاشور در لایه سطحی ابرو انجام می شود و ماندگاری آن حدود پنج سال است اما در تاتو امکان پذیر نیست.

معایب هاشور ابرو :

از مضرات هاشور ابرو می توان به درد ناشی از آن اشاره کرد زیرا پوست اطراف چشم و ابرو ظریف و حساس است بنابراین میزان درد در این نقاط بیشتر احساس می شود. یکی دیگر از معایب هاشور تغییر مد است زیرا ممکن است مدل ابرویی که امروزه مد شده است به مرور زمان جذابیت خود را از دست بدهد و جای خود را به مدل دیگری بدهد. امروزه مدل ابروهای طبیعی و پهن مد شده است اما در گذشته ابروهای نازک و مرتب رواج بیشتری داشت.

دلایل رنگ نگرفتن هاشور چیست ؟

رنگ نگرفتن هاشور دلایلی دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

جنس پوست :

پوست های چرب به دلیل باز شدن منافذ پوست و ترشح بیش از اندازه چربی، زودتر رنگ خود را از دست می دهند یا رنگ نمی گیرند. پوست معمولی به دلیل آبرسانی کافی، قدرت رنگ دهی زیادی دارد. برای پوست های خشک به دلیل ترشح کم غدد چربی و لایه برداری بیش از حد پوست باید از رنگ تیره استفاده شود.

سیکل ماهانه :

قبل از شروع چرخه ماهانه تا چهار روز پس از اتمام آن، به دلیل تغییرات هورمونی در بدن، رنگ پذیری ابروها کاهش می یابد.

استفاده از داروهای هورمونی :

داروهای ضد بارداری، داروهایی که بر سیستم ایمنی اثر می گذارند، داروهای اعصاب، رقیق کننده های خون و دیابت بر روی رنگ هاشور تأثیر دارند.

عمل جراحی :

تا شش ماه پس از عمل، هاشور تغییر رنگ نمی دهد.

زایمان و شیردهی :

شش ماه بعد از زایمان و در دوران شیردهی علاوه بر رنگ، هاشور برای نوزاد مضر است.

دلایل رنگ نگرفتن هاشور چیست ؟

در هاشور ابرو به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

بهتر است از چند ساعت قبل از مصرف مواد حاوی کافئین مانند چای و قهوه خودداری کنید به هیچ عنوان از بتادین استفاده نکنید و به جای پنبه از رول پنبه ای استفاده کنید. در طول هاشور ابرو، آنچه اتفاق می افتد این است که آب بین پوست از بافت پوست خارج می شود که به عنوان خون شناخته می شود. اگر خروجی این مایع بیش از حد زیاد باشد، رنگ تزریق شده می ریزد، هرچند خروجی در مقدار کمی طبیعی است.

پوسته پوسته شدن یکی از عوارض هاشور و میکروپیگمنتیشن است که چند روز بعد از این عمل شروع می شود به همین دلیل باید صبح و عصر از مرطوب کننده ابروهای خود استفاده کنید. ابروها باید تا 3 ماه ترمیم شوند و توصیه می شود در این مدت از آفتاب گرفتن، سونا و بخار آب خودداری کنید. بعد از آن حدود 2 سال طول می کشد و بعد از این مدت دوباره ابروها نیاز به ترمیم دارند.

انواع هاشور ابرو

در ادامه انواع هاشور ابرو را بررسی می کنیم :

هاشور نچرال :

یکی از بهترین راه ها برای داشتن ابروهایی زیبا، طبیعی و پرپشت، هاشور طبیعی است، در این روش ابروها حالت اولیه خود را حفظ می کنند و فقط قسمت های خالی ابرو ها بیرون زده می شوند.

هاشور ترکیبی :

در این روش هاشور ابرو که به روش میکس  معروف است، دم ابرو سایه زده و انتهای ابروها هاشور می شود. این روش بسیار جذاب و طبیعی است. یک تا دو درجه روشن تر از رنگ ابرو بهترین رنگی است که می توانید برای ابروهای خود انتخاب کنید.

هاشور کرکی :

ابروی کرکی برای افرادی که ابروهای کم پشتی دارند مناسب است. در این روش خطوط ریز لایه به لایه ایجاد می شود تا حالت طبیعی خود را حفظ کند. ابروها به صورت کرکی هاشور زده شده و پرتر و زیباتر به تصویر کشیده می شوند.

هاشور سه بعدی :

در این روش وقتی کار هاشور تمام شد، یک هایلایت با رنگ هاشور یا رنگ روشن زده می شود، سپس با استفاده از رنگ سوخته تر، موهایی مانند موهای ریز وسط کار کشیده می شود که این کار باعث می شود شکلی جذاب و طبیعی به ابروها دهد. الگوی هاشور به این صورت است که در ابتدای ابرو خطوط هاشور به سمت بالا و خطوط انتهای ابرو هم به سمت بالا و هم پایین کشیده می شود، در این الگو ابرو برجسته به نظر می رسد و امروزه بسیار پر طرفدار است.

هاشور دو بعدی :

هاشور ابرو دو بعدی برای افرادی که نمی خواهند زیر ابروی خود خط بکشند و برای افرادی که ابروهایشان پایین است استفاده می شود. در این روش خطوط ابرو ابتدا به سمت بالا هستند که به سمت دم ابرو خمیده می شوند و در انتهای ابرو خطوط هاشور به سمت پایین کشیده می شوند.

هاشور تیغ ماهی :

افرادی که می خواهند فرم جدید ابرو را تجربه کنند می توانند از روش تیغ ماهی استفاده کنند. در این روش ابتدا شکل ابروی مورد نظر طراحی شده و پس از تایید مشتری، ابرو ترکیب می شود.

هاشور هایلایت :

در این نوع هاشور از دو رنگ بلوند تیره و بلوند روشن استفاده می شود که رنگ تیره برای فریم ابرو و داخل آن با رنگ بلوند روشن سایه می زند. برای این کار بهتر است از دو سوزن مجزا استفاده شود.

هزینه هاشور ابرو در تهران

هزینه هاشور ابرو در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه با آن آشنا می شوید :

 • سالن زیبایی یا آرایشگاه
 • هزینه مواد اولیه
 • مهارت متخصص زیبایی
 • قیمت مداد هاشور ابرو
 • قیمت دستگاه هاشور ابرو
 • قیمت سایه ابرو دائمی

هزینه هاشور ابرو در تهران

آیا ممکن است رنگ گیری در برخی افراد صورت نگیرد؟

اصولا توصیه می‌شود خانم‌هایی که در دوران قاعدگی به سر می برند جهت هاشور ابرو مراجعه نکنند. چند دلیل برای این مسئله وجود دارد: در دوران قاعدگی آستانه تحمل درد به دلیل تغییر ترشح هورمون‌ها پایین می‌آید. همچنین رگ‌های خونی باز هستند و گردش خون زیاد است که هم سبب کاهش رنگ‌پذیری و هم افزایش خونریزی و ریزش رنگ حین کار می‌شود. هاشور ابرو برای خانم‌های باردار به دلایل گوناگونی از جمله ورود مواد شیمیایی به خون نوزاد، تغییر حالت پوست مادر پس از زایمان و امکان ایجاد عفونت و … ممنوع است.در مورد خانم‌هایی که داروی ضد بارداری مصرف می‌کنند بهتر است از مدتی قبل این مصرف این قرص‌ها را قطع کرده باشند تا هاشور ابرو موفق باشد. در میان بیماران مبتلا به دیابت نیز مواردی مشاهده شده که پوست به رنگ‌ گیری مقاومت نشان داده است؛ همچنین برخی داروهای اعصاب نیز این مقاومت را ایجاد می‌کنند. در افرادی که مصرف زیاد سیگار، مواد مخدر یا مشروبات الکلی دارند نیز ممکن است رنگ‌ گیری با اختلال مواجه شود.

آیا امکان پاک کردن هاشور ابرو وجود دارد؟

هاشور ابرو دوام مناسبی دارد. معمولا دست کم حدود شش ماه ماندگاری دارد و در برخی از افراد این مدت زمان تا یک سال افزایش می‌یابد. ممکن است به دلایلی برخی افراد تمایل به پاک کردن هاشور ابرو زودتر از مدت زمان دوام آن داشته باشند. در چنین شرایطی نیز جای نگرانی نیست. پودرها و مواد مخصوصی وجود دارند که بدون نفوذ به پوست، رنگدانه‌های تزریق شده در هاشور ابرو را جذب خود می‌کنند و به این ترتیب هاشور ابرو در کوتاه‌ترین زمان پاک می‌شود. هاشور ابرو به طور کلی به افرادی توصیه می‌شود که از کم‌پشت بودن ابروهای خود ناراضی هستند و به عللی آرایش هرروزه یا چند بار تجدید آرایش در روز برایشان دشوار است، افرادی که مدل ابروی خود را دوست ندارند یا به هر دلیلی تمایل دارند شکل آن را برای مدت زمان طولانی تغییر دهند. برخی از افراد که مشکلشان نامنظم بودن خط ابروست، می‌توانند فقط به کشیدن قاب ابرو اکتفا کرده و داخل آن را خود با مداد و سایر لوازم آرایش ابرو پر کنند. اگر قصد انجام هاشور ابرو را دارید، همه‌ی موارد را بسنجید و پرسش‌های لازم را از افراد متبحر و کاردان بپرسید. همچنین اگر در مورد عوارض احتمالی هاشور ابرو نگرانی هستید، در این مورد نیز تحقیق کنید تا با خیال راحت این کار را انجام دهید.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.