هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس ❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • نانو بلیدینگ
 • -
 • هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس ❤️【سال1403】⭐
هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس ❤️【سال1403】⭐

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس آشنا کنیم. ابرو یکی از عوامل اساسی زیبایی صورت است. به گونه ای که تغییر وضعیت آن ها می تواند چهره را تغییر دهد. با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای مختلفی ساخته شده است که می توان از آن ها برای تغییر ابرو به دلخواه استفاده کرد. یکی از متداول ترین روش های امروزی نانوبلیدینگ ابرو است. این روش به آرایش دائم یا نیمه دائمی معروف است. در این روش با استفاده از رنگ ها و ابزار مخصوص سایه زدن ابروها این کار انجام می شود. نانوبلیدینگ زیرمجموعه ای از میکروبلیدینگ است که به جای فشار دستی از نانو دستگاه ها استفاده می کند. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس با ما همراه باشید.

نانوبلیدینگ ابرو چیست ؟

نانوبلیدینگ نسخه دقیق‌تری از میکروبلیدینگ است که در آن متخصص رنگدانه‌ها را با ابزار سوزنی مانند تاتو به پوست ابرو تزریق می‌کند. این سوزن ها منعطف هستند و به اندازه نخ ابرو ظریف هستند. رایج‌ترین آن ها سوزن‌های 0.18 میلی‌متری هستند که برخی آن‌ها را ابروهای نانوی سه بعدی می‌نامند زیرا هیچ تفاوتی با موهای واقعی ندارند. برای انجام این روش سعی کنید بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران را انتخاب کنید.

نانوبلیدینگ ابرو چیست ؟

چگونگی انجام نانوبلیدینگ ابرو

برای انجام این روش، متخصص از دستگاهی استفاده می کند که سوزن های بسیار ظریفی در سر دارد. رنگدانه های جوهر را به زیر پوست ابرو منتقل می کند. این روش شباهت زیادی به تاتو دارد. یک روز قبل از شروع کار، متخصص از شما می خواهد که یک آزمایش پوستی انجام دهید تا مطمئن شود که به رنگ ها حساسیت ندارید. پس از آن، در مورد شکل ابروی انتخابی با متخصص صحبت خواهید کرد.

در مرحله بعد با استفاده از مداد الگوی مورد نظر روی ابروها اجرا می شود. در صورت تایید مدل، اکنون زمان استفاده از داروهای بیهوشی است و پس از آن می توان کار را آغاز کرد. برای انجام این کار بین 2 تا 3 ساعت زمان لازم است. ابروها ضخیم تر از آن چیزی هستند که بعد از نانوبلیدینگ باید باشد. اما نگران نباشید زیرا به مرور زمان به حالت عادی برمی گردند. این روش بسته به نوع و رنگ پوست شما بین 1 تا 3 سال دوام می آورد.

 

 

چه افرادی برای نانوبلیدینگ ابرو مناسب هستند ؟

اگر می خواهید نانوبلیدینگ انجام دهید اما شک دارید که آیا کاندیدای مناسب هستید یا خیر. آن هایی که ابروهای کم پشت یا کم پشت دارند. خانم هایی که مشغله زیادی دارند و در طول روز زمان زیادی را بیرون از خانه می گذرانند. در نتیجه نمی توانند به آرایش ابروهای خود توجه کنند. افرادی که از ابروهای خود راضی نیستند و می خواهند مدل خود را تغییر دهند. خانم هایی که ابروهای نامتقارن دارند می توانند از این روش برای متقارن کردن ابروها استفاده کنند. همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با کاندیدای مناسب میکروبلدینگ به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

تفاوت نانوبلیدینگ و میکروبلیدینگ ابرو :

تکنیک نانوبلیدینگ مانند میکروبلیدینگ ابرو مدتی است که در بین خانم ها بسیار رواج یافته است. با توجه به شباهت در نتیجه نهایی این دو روش، بسیار مهم است که بدانید کدام روش برای شما بهترین است.  شما داوطلبان از روش نانوبلیدینگ نتایج موثر و بهتری خواهید گرفت زیرا آسیب کمتری به پوست وارد می کند و با هدف ارائه نتیجه طبیعی و شفاف خطرات احتمالی کاشت رنگدانه های پوست را از بین می برد.

آیا نانوبلیدینگ ابرو درد دارد ؟

برای اجرای آن باید چندین خراش و برش کوچک روی پوست ایجاد شود، البته اکثر طراحان برای اجرای این روش از داروهای بی حس کننده استفاده می کنند. این روش مانند میکروبلیدینگ نسبت به روش های سنتی مانند اصلاح ابرو با موچین و موم و موارد دیگر دردناک تر است. متقاضی دردی را احساس نمی کند، اما فشار ناشی از قرار دادن دستگاه بر روی صورت یا خراش آن قابل درک و احساس است. میزان درد هنگام انجام نانوبلیدینگ ابرو به میزان تحمل افراد بستگی دارد و اکثر افراد دردهای جزئی و کوتاه مدت را تجربه می کنند.

چگونگی انجام نانوبلیدینگ ابرو

مزایای نانوبلیدینگ ابرو :

در ادامه با مزایای نانوبلیدینگ ابرو آشنا می شوید :

 • جلوگیری از آسیب پذیری پوست و ایجاد عوارض احتمالی
 • درد و خونریزی کمتر بدلیل بهره‌گیری از سوزن‌های ظریف و سطحی
 • برتری بر دیگر روش های زیباسازی ابرو بدلیل دفعات کمتر ترمیم
 • طبیعی شدن کار بدلیل ظرافت بالا
 • مناسب برای پوست‌های خشک و چرب و افراد دارای بیماری‌های خاص
 •  زیبایی همیشگی و نیاز نداشتن به آرایش ابرو

چه زمانی باید برای ترمیم نانوبلیدینگ ابرو مراجعه کرد ؟

4 تا 8 هفته پس از نانوبلیدینگ ابرو، باید اولین ترمیم خود را انجام دهید. در این جلسه، پیگمنتر تنظیمات لازم را روی ابروهای شما انجام می دهد. تعداد تکرارها به عوامل مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سبک زندگی و نوع پوست بستگی دارد. اکثر افراد بعد از یک یا یک سال و نیم ابروهای خود را اصلاح می کنند. این به شما و ترجیحات شما بستگی دارد.

مراحل نانوبلیدینگ ابرو

در ادامه به مراحل نانوبلیدینگ ابرو می پردازیم :

مشاوره :

اولین مرحله یک قرار ملاقات است که می تواند قبل یا در روز عمل انجام شود. شما در مورد درمان، اقدامات اولیه و مراقبت های بعد از نانوبروز اطلاعات کسب کنید و خواهید آموخت که در طول و بعد از عمل چه انتظاراتی داشته باشید. پیگمنتر پوست شما را ارزیابی می کند و سابقه پزشکی شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که از عوارض لیفت ابرو نانو رنج نمی برید. شما در مورد شکل و رنگ نانو تیغه ای که می خواهید صحبت می کنید و یک آزمایش پوستی انجام می دهید تا مطمئن شوید که به رنگدانه ها حساسیت ندارید.

طراحی ابرو :

پیگمنتر شکل ابروهای آینده شما را می کشد و از شما می پرسد که آیا با طرح ابرو موافق هستید یا خیر. و شما به نانوبلیدینگ کار خود بگویید که آیا از آن راضی هستید یا می خواهید تیره تر یا روشن تر باشد.

بی حس کردن ناحیه ابرو :

قبل از نانوبلیدینگ ابرو، یک بی حس کننده روی پوست استفاده می شود تا درد را بی حس کند. 15-20 دقیقه طول می کشد تا کار شروع شود و پس از آن تاتو شروع می شود. برخی از پیگمنترها قبل از بی حس کردن طرح را انجام می دهند  تا کرم آن را لکه نکند.

انجام نانوبلیدینگ :

این پیگمنتر در حال کندن موهای خود با دستگاه برقی است. این کار دو بار انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که رنگدانه کافی کاشته شده است.

مرحله ترمیم :

هنگامی که ابروهای شما از این وضعیت بهتر شود، 6 تا 8 هفته بعد، باید یک جلسه ترمیم نانوبلیدینگ ابرو داشته باشید. که طی آن پیگمنتر رنگدانه هایی را در قسمت هایی که ممکن است سبک تر شده باشند اضافه می کند و اصلاحات لازم را انجام می دهد. پس از آن همه چیز انجام می شود و در نهایت می توانید از ابروهای زیبای خود لذت ببرید.

نانوبلیدینگ ابرو چه معایبی دارد ؟

از آنجایی که در این روش از مواد و رنگ های شیمیایی استفاده می شود. در نتیجه ممکن است دچار عوارض شود. نمی توان گفت که هر فردی که از این روش استفاده می کند این عوارض را تجربه خواهد کرد. پوست نسبت به جوهر استفاده شده واکنش های آلرژیک نشان می دهد. اگر وسایل مورد استفاده استریل نشده باشند، ممکن است افراد به بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت مبتلا شوند و پوست ممکن است عفونی شود. گاهی اوقات به دلیل عدم تجربه متخصص، سوزن بیش از حد به پوست نفوذ می کند. در نتیجه آسیب های بیشتری رخ خواهد داد. حتی رگ های عصبی این ناحیه ممکن است دچار اختلال شوند. در صورت بروز عفونت، تورم شدید، درد، ترشح چرک، تب توصیه می شود حتما با پزشک مشورت کنید.

مراحل نانوبلیدینگ ابرو 

مراقبت های بعد از نانوبلیدینگ ابرو :

بعد از نانوبلیدینگ ابرو، ممکن است تورم، درد و قرمزی را تجربه کنید. این موارد بعد از چند روز حل می شود. اما حدود 4 هفته طول می کشد تا ابروهای شما ترمیم شوند. ممکن است رنگ ابروها درست پس از اتمام کار تیره تر از حد انتظار باشد. با تقویت ابروها و ایجاد پوست جدید در ناحیه، رنگ ابرو روشن تر می شود. ابروها را تا حد امکان خشک نگه دارید و در طول شستشوی صورت و حمام ابروها را خیس نکنید.

هر روز ابروهای خود را با دستمال مرطوب تمیز کنید و سپس کرم مخصوص توصیه شده توسط متخصص را روی آن ناحیه بمالید. 7 روز اول از عرق کردن خودداری کنید، این به معنای اجتناب از ورزش شدید، سونا، شنا و حمام آب گرم است. حداقل به مدت 1 هفته ابروها و ناحیه اطراف آن ها را آرایش نکنید. تا 30 روز پس از نانوبلیدینگ به سولاریوم، نور درمانی، میکرودرم ابریژن و لایه برداری شیمیایی نروید. از روبالشی تمیز استفاده کنید و آن را عوض کنید. صورت را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید و از ضد آفتاب استفاده کنید.

بهبود نانوبلیدینگ ابرو چقدر زمان می برد ؟

تنها پس از یک هفته شاهد بهبود قابل توجهی خواهید بود و قرمزی و خارش به میزان قابل توجهی کم می شود. این بدان معنا نیست که ابروهای شما بهبود یافته است. باید 4 تا 8 هفته بعد از ترمیم نانو صبر کنید و مراقبت های بعد از ترمیم نانو را به خوبی دنبال کنید.

تفاوت نانوبلیدینگ و فیبروز ابرو :

این دو روش به صورت دستی و با سوزن های مخصوص انجام می شود، اما فیبروز ابرو، همانطور که برای اولین بار توسط یک آکادمی زیبایی معتبر و معروف مطرح شد، دارای استانداردهای خاصی است. نانوبلیدینگ ابرو اصول و قوانین خاصی دارد اما دست طراح باز است و تغییرات بیشتری ایجاد می کند.

آموزش میکروبلیدینگ و نانوبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

یادگیری هنرهای مفید برای خانم فواید زیادی دارد که یکی از آن ها ایجاد شرایط مساعد برای کسب درآمد است. دوره آموزشی میکروبلیدینگ شامل آموزش جامع کشیدن خطوط ظریف و طبیعی، آشنایی با آناتومی صورت و طراحی ابرو با توجه به فرم صورت مشتری، کشیدن خطوط هاشور شده روی ابرو و اصلاح حرکات دست هنگام کار می باشد. با قلم میکروبلیدینگ و بسیاری از هنرهای دیگر، مشابه است.

هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس

تعیین و استعلام هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس و سالن های زیبایی مختلف متفاوت است و تحت تاثیر عواملی مانند کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت پیگمنتر، نوع و کیفیت رنگ های استفاده شده و سوزن های استفاده شده می باشد.

آیا نانوبلیدینگ از میکروبلیدینگ بهتر است ؟

نانوبلیدینگ ظاهر دقیق تری دارد. هر ضربه فردی و ظریف است و متخصص می تواند آن را با دقت بیشتری ایجاد کند. نانوبلیدینگ برای افرادی که ابروهای روشن تری دارند طبیعی تر به نظر می رسد. بیشتر برای مراجعه کنندگانی که پوست چرب و منافذ باز دارند مناسب است، به خصوص مراجعینی که به دلیل بیماری ابرو ندارند، زیرا ظاهر ابروها طبیعی است. با این حال میکروبلیدینگ حرفه ای تفاوت چندانی با ابروهای طبیعی ندارد. میکروبلیدینگ کمی ارزان‌تر است، بنابراین اگر می‌خواهید با قیمت مناسب ظاهری شیک داشته باشید، این روش را انتخاب کنید.

نانوبلیدینگ روی پوست ها تیره :

نانوبلیدینگ روی تمام رنگ های پوست از جمله پوست تیره کار می کند. هنگامی که رنگدانه مناسب انتخاب می شود، نانو تیغه ابروهای ضخیم زیبایی را روی رنگ پوست تیره ایجاد می کند. تجربه نشان می دهد که نانوبلیدینگ یک انتخاب عالی برای افرادی با پوست تیره است.

چه افرادی برای انجام نانوبلیدینگ ابرو مناسب نیستند ؟

اکنون که می دانید چه کسی مجاز به استفاده از این روش است. بهتر است بدانید چه کسانی نمی توانند از این روش استفاده کنند. خانم هایی که در دوران بارداری به سر می برند. خانم هایی که کودک شیرخوار دارند. پرستارها و بانوانی که حوزه کاری آن ها در این زمینه است. افرادی که هنوز به 18 سالگی نرسیدند.

هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس

آیا می توان نانو بلیدینگ ابرو را پاک کرد؟

با افزایش محبوبیت این روش در سراسر دنیا، متخصصان زیبایی در سراسر دنیا هستند که این روش را انجام می دهند. مهم ترین چیز برای شما این است که متخصص زیبایی را انتخاب کنید که در انجام این روش ، با تجربه باشد. اگر نانو بروز ابروها را نزد یک فرد غیر حرفه ای انجام دادید و دچار عوارض نانو بروز ابرو شدید به موارد زیر توجه کنید.

اولا ، نگران نباشید ، احتمالاً آنقدرها هم که فکر می کنید اوضاع ابرو هایتان بد نیست. شما باید صبر کنید و ببینید روند بهبود نانو بلیدینگ ابرو چگونه پیش می رود و سپس تصمیم بگیرید.  باید بدانید که در ابتدا ، رنگ همیشه تیره تر است و پس از چند روز محو می شود. همچنین ، فراموش نکنید که شما چهار تا هشت هفته بعد از عمل ،می توانید ترمیم نانو بلیدینگ ابرو را انجام دهید.  با این حال ، اگر دیگر به متخصص زیبایی خود اعتماد ندارید ، شاید بهتر باشد که شخص باتجربه تری را برای تصحیح نقایص نانو بروز ابروهایتان بیابید.

یک گزینه دیگر ، که مطمئن ترین روش هم هست ، این است که منتظر بمانید. ترمیم نانو بروز ابرو را انجام ندهید و منتظر باشید تا رنگدانه محو شود. راه حل نهایی این است که سعی کنید آن را با لیزر درمانی آن را پاک کنید. اما این روش توصیه نمی شود زیرا می تواند به پوست شما آسیب جدی برساند. درمان دیگری بنام پاک کردن تاتو قدیمی نیز وجود دارد که البته تهاجمی تر است. به طور خلاصه ، ایمن ترین کار این است که تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید . یک متخصص نانو بروز ابرو معتبر و ماهری را پیدا کنید که بتواند ابرو های ایده آل شما را برایتان ایجاد کند.

نانو بلیدینگ ابرو روی پوست چرب بهتر نتیجه می دهد ؟

انواع پوست های معمولی تا خشک کاندیدهای مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو هستند. روش میکروبلیدینگ شامل یک ابزار فوق العاده ظریف است که رنگدانه را در پوست رسوب می دهد. این ابزار خراش هایی ایجاد می کند که بسیار شبیه به موهای طبیعی است. با این حال، اگر دارای پوست چرب هستید، ابروهای میکروبلیدینگ به دلیل تولید بالای چربی و جذب رنگدانه در پوست، شانس بیشتری برای محو شدن در طول زمان دارد. با ابروهای نانو، حتی مشتریانی که پوست چرب دارند نیز می توانند از داشتن موهای طبیعی ابرو لذت ببرند. با استفاده از تکنیک نانوبلیدینگ ابرو می توان به راحتی سایه‌های نرم را برای تقلید از تراکم و ابروهای پرپشت لایه‌بندی کرد و این سرویس به دلخواه هر مشتری قابل تنظیم است. اگر پوست چرب دارید نانو بلیدینگ ابرو بهترین انتخاب است.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر مقاله هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.