هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس【سال1402】❤️

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس آشنا کنیم. در گذشته برای باز کردن پوست و کاشت رنگدانه از تیغ های پوسته ای یا استخوانی استفاده می شد و امروزه از تیغ های ظریف در میکروبلیدینگ برای بازکردن بافت پوست و قرار دادن رنگدانه در پوست استفاده می شود. می توان از تیغ های میکروبلیدینگ برای ایجاد خطوط ریز مانند مو بر روی پوست استفاده کرد، بنابراین نتیجه نهایی میکروبلیدینگ بسیار ظریف و طبیعی است و طرفداران بسیاری را به دست آورده است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس با ما همراه باشید.

میکروبلدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ ابرو روشی نیمه دائمی است که در آن اپیدرم با استفاده از تیغ خراشیده می شود و سپس رنگدانه های ارگانیک با دستگاه های مخصوص به قسمت تحتانی پوست تزریق می شود و فضای خالی ابرو با رنگدانه ها پر می شود و ابروها دارای یک رنگدانه هستند. توجه داشته باشید که 3 تا 4 ماه پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو، نیاز به ترمیم دارید و باید دوباره به مرکز زیبایی مراجعه کنید.

میکروبلیدینگ می تواند منجر به عوارضی برای افراد شود. احتمال عفونت و واکنش های آلرژیک از این قبیل عوارض است. رنگ های آلی مورد استفاده در این روش مورد تایید FDA نیستند. به همین دلیل بسیاری از افراد این روش را توصیه نمی کنند. اگرچه میکروبلیدینگ نوعی آرایش است و برای زیبایی و ضخامت ابرو استفاده می شود، اما ظاهری طبیعی به شما نمی دهد.

این روش نوعی تاتو محسوب می شود. میکروبلیدینگ ابرو محدودیت هایی دارد. به عنوان مثال، این روش برای افراد مبتلا به دیابت، سرطان، مشکلات خونی مانند مشکلات لخته شدن خون توصیه نمی شود. زنان باردار و شیرده بهتر است برای زیبایی ابروهای خود از این روش خودداری کنند.

میکروبلدینگ چیست ؟

نانو بلدینگ ابرو :

هر میکروبلیدینگی که با سوزن جدید شرکت فیبروز انجام شود و کاملاً ظریف باشد، نانوبلیدینگ ابرو نامیده می شود. این 3 صدم در ظرافت کار میکروبلیدینگ بسیار موثر است. سوزن میکروبلیدینگ نانو فقط برای افراد با تجربه است. تیغه GRAND MASTER جدید از 18 پین تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آن ها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ به پوست می شود.

تیغه نانو ریزترین خطوط را با کمترین فشار روی پوست در حین کار بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 است و اولین تیغه میکروبلیدینگ پولیش شده با لیزر است. تیغ نانوبلیدینگ فقط برای اعضای رسمی آکادمی در دسترس است. استفاده از سوزن های میکروبلیدینگ نانو برای تمرین روی لاتکس توصیه نمی شود. این سوزن فقط در یک جهت حرکت می کند و نسبت به سوزن نانو 24 رنگ کمتری دارد.

مدت ماندگاری میکروبلدینگ چقدر است ؟

در خانم ها به اشتباه این ذهنیت شکل گرفته است که میکروبلیدینگ عمر کوتاهی دارد و بعد از سه تا شش ماه نیاز به تکرار دارد در حالی که اگر میکروبلیدینگ به درستی انجام شود عمر آن تا دو سال یا حتی بیشتر بسته به نوع پوست مشتری خواهد بود. ماندگاری این تکنیک روی پوست های چرب کوتاه مدت است، اما در ابتدای معرفی تکنیک میکروبلیدینگ در ایران، هر آرایشگری مدعی شد که در تکنیک میکروبلیدینگ به ویژه فیبروز ابرو حرفه ای است و به دلیل اینکه این همان میکروپیگمنتیشن ابرو یا در نتیجه از بین رفتن سریع رنگدانه زیر پوستی است. طول عمر میکروبلیدینگ به عوامل مختلفی از جمله نوع پوست مشتری، وضعیت فیزیکی بدن مشتری و مراقبت از مشتری پس از میکروبلیدینگ بستگی دارد.

زمان ترمیم میکروبلدینگ ابرو :

زمان ریکاوری میکروبلیدینگ ابرو بین 5 تا 6 هفته پس از اولین جلسه است. پوست امکان دارد نیاز به ترمیم داشته باشد اما این مورد برای 95 درصد از زنان صدق نمی کند. برای اکثر زنان، یک جلسه ترمیم تا دو ماه پس از اولین جلسه مورد نیاز است. برای پوست های بسیار چرب، گاهی اوقات دو جلسه ترمیم اولیه طول می کشد. پیشنهاد ما برای پوست های چرب، استفاده از تکنیک لایه برداری نانو یا پودری است. تکنیک بریزی ممکن است گزینه مناسبی برای پوست های چرب باشد.

میکروبلدینگ بهتر است یا کاشت ابرو ؟

فرم ابروها در زیبایی چهره تاثیر بسزایی دارد. به خصوص خانم ها بیشتر از آقایان به زیبایی ابروهای خود اهمیت می دهند و سعی می کنند با آرایش بهترین حالت ابرو را برای خود ایجاد کنند. گاهی اوقات عوامل خاصی مانند تصادف، ریزش ابرو در اثر عواملی خاص، شکستگی، سوختگی و عوامل ژنتیکی منجر به ناپدید شدن تمام یا بخشی از ابرو می شود. روش هایی مانند میکروبلیدینگ و کاشت ابرو به عنوان راه حل هایی برای رفع مشکلات ابروهای کمری در چنین مواردی به افراد ارائه می شود.

معایب میکروبلدینگ ابرو :

میکروبلیدینگ مانند میکروپیگمنتیشن ابرو مزایای زیادی دارد و در کنار این مزایا باید معایب آن را در نظر گرفت. بهتر است مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس آن را انجام دهید. میکروبلیدینگ بسیار طبیعی است اما بعد از مدتی رنگ پریده و کمرنگ می شود که شاید دوست نداشته باشید. میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که می خواهند تاتوهای رنگارنگ و دائمی داشته باشند مناسب نیست.

اگر میکروبلیدینگ با متریال اورگانیک فیبروز انجام شود و فشار پیگمنتر دستی مناسب باشد، مشکلی برای پوست مشتری وجود ندارد، اما اگر میکروبلیدینگ با رنگ های حاوی سرب و فشار دستی بالا انجام شود، آسیب بیشتر از تاتو یا میکروپیگمنتیشن است. زیرا در این تکنیک پوست دائما در حال خراشیدن است. اگر فشار دست زیاد باشد خونریزی در حین کار بیشتر می شود و مراجعه کننده تا مرحله بهبودی ریزش زیادی دارد.

مدت ماندگاری میکروبلدینگ چقدر است ؟

میکروبلدینگ ابرو چه عوارضی دارد ؟

میکروبلدینگ ابرو مانند روش های دیگر دارای عوارضی است که در ادامه با آن آشنا می شوید :

طراحی ابرو :

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و طراحی ناخواسته و نامناسب، کارفرما می تواند از پیگمنتر بخواهد تا با نظارت و تایید وی مراحل طراحی را مرحله به مرحله انجام دهد. ​​همه تکنیک های آرایش تاتو به راحتی پاک نمی شوند. ممکن است طرحی که امروز برای ابروهای خود در نظر می گیرید تا 10 سال آینده برای مثال مناسب نباشد و در آن زمان این مدل طرحی نامناسب تلقی شود.

این امر به ویژه در مورد ابروهای مد طراحی شده صدق می کند. همانطور که در دهه های اخیر، ابروهای نازک با خطوط تیز مد شده است و اکنون ابروهای پهن و طبیعی تر محبوب هستند. برای جلوگیری از چنین مشکلی، پیگمنتر باید حرفه ای باشد و به مشتری مشاوره مناسب بدهد.

رنگ های خیلی تیره یا بد رنگ :

در صورتی که پیگمنتر پوست را به خوبی بشناسد، ترکیب رنگ را بشناسد و به مراجعه کننده به درستی توصیه کند و مراجعه کننده توقعات غیر منطقی نداشته باشد می توان از موارد نامطلوب و غیر منطقی جلوگیری کرد.

قرینه نبودن طراحی و تاتو :

پیگمنتر موظف است طرح نهایی و کیفیت آن را زیر نظر کارفرما بررسی و پس از تایید کارفرما نسبت به انجام کار اقدام نماید. برای بررسی شباهت ابروها، پیگمنتر می تواند از اپلیکیشن قرینه سازی استفاده کند.

چه مدت بعد از میکروبلدینگ جای خراش ها بهتر می شود ؟

روند بهتر شدن بسته به بازسازی و سن بدن شما بین 4 تا 6 هفته طول می کشد. ابروهای شما در طول چرخه بهبودی چندین مرحله را طی می کنند. رنگدانه ها بلافاصله پس از میکروبلیدینگ بسیار طبیعی به نظر می رسند. روز بعد از میکروبلیدینگ به دلیل تیره شدن رنگ ابروها امکان دارد از نتیجه کار ناراضی باشید. این امر به دلیل بازسازی پوست است و طبیعی است. سپس دوره ای از پوسته پوسته شدن و لایه برداری رخ می دهد.

پس از دو هفته، ابروها به تدریج شروع به محو شدن می کنند. امکان دارد در این مرحله احساس کنید که رنگ ها خیلی زود محو می شوند و ماندگاری زیادی ندارند، اما اینطور نیست. حتی با مراقبت مناسب، اغلب اوقات مشتری ممکن است ناهمواری یا تغییر رنگ بیش از حد در نواحی خاص را تجربه کند. این طبیعی است زیرا پوست شما در حال بازسازی است. به همین دلیل است که مشتریان باید پس از 6 هفته برای تعمیر مراجعه کنند.

چهار تا شش هفته پس از درمان، ابروهای شما امکان دارد در جاهایی خالی به نظر برسند. در برخی موارد، خراش ها پوسته پوسته می شوند. این فقط یک رنگ سطحی است و پوسته های خشک شده به تدریج به طور طبیعی و با حمام از ابروهای شما جدا می شود. یعنی بالاخره وقت آن رسیده که ابروهایتان را لمس کنید. در این مرحله می توانید ابروهای خود را لمس کرده و به آرامی پوسته های ابرو را بردارید. نتیجه نهایی پس از 30 روز مشخص خواهد شد.

میکروبلدینگ ابرو در بارداری

میکروبلیدینگ در دوران بارداری مانند سایر تکنیک های آرایش دائمی ممنوع است. رنگ های میکروبلیدینگ حاوی مقدار کمی فلز هستند که پس از رسوب رنگ در لایه درم پوست وارد خون مادر شده و توسط مادر به جنین منتقل می شود و می تواند باعث سقط جنین و ایجاد واکنش های آلرژیک در جنین شود. بعضی از افراد می گیوند بعد از ماه ششم و هفتم می توان از این روش استفاده کرد که این گفته کاملا اشتباه است و استفاده از این روش در دوران بارداری ممنوع است.

میکروبلدینگ ابرو در بارداری

بعد از انجام میکروبلدینگ چطور از پوست ناحیه ابرو محافظت کنیم ؟

اگر هنگام انجام میکروبلیدینگ تمام مراقبت ها را در مدت زمان لازم در اولین ویزیت رعایت کردید، برای اولین ترمیم نیازی به سخت گیری برای اولین بار نیست. پس از اولین ترمیم، روند مراقبت از ابرو به همین صورت است. شما باید اولین ترمیم را جدی بگیرید و آن را به موقع انجام دهید. اگر ترمیم ابرو را جدی نگیرید، پولی که برای میکروبلیدینگ خرج کردید هدر می شود.

برای جلوگیری از کم رنگ شدن ابروها بهتر است ترمیم های بعدی را به موقع انجام دهید. از کرم ضد آفتاب فقط در ناحیه اطراف ابرو استفاده کنید. استفاده از کرم ضد آفتاب باعث می شود ابروها دیرتر محو شوند. همچنین از محصولات حاوی رتینول در اطراف ابروها استفاده نکنید. رتینول از بین بردن رنگدانه ها را تسریع می کند.

ریزش ابرو بعد از میکروبلدینگ  :

اگر به پیگمنتر متخصص و نه الزاما معتبر مراجعه کنید مشکلی برای موهای ابروی شما پیش نمی آید. زیرا پیگمنتر می داند که چگونه بدون تماس با ریشه یا فولیکول مو و بدون آسیب به پوست مشتری قسمتی از پوست را رنگ بزند.

بعد از میکروبلدینگ چه انتظاراتی باید داشت ؟

ابروهای میکروبلیدینگ مراحل مختلفی را برای بهبودی کامل طی می کنند. رنگدانه ها در روز اول درمان بسیار تیره به نظر می رسند و دلیل آن این است که رنگدانه ها هنوز روی سطح پوست هستند و به طور کامل به عمق نفوذ نکردند. رنگ استفاده شده به تدریج کم می شود. اگر رنگدانه روی بافت مشاهده کردید، نترسید زیرا این ها رنگدانه ها یا مایعات اضافی بدن هستند که به طور طبیعی از پوست خارج می شوند.

هنگامی که پوست شروع به بهتر شدن می کند، ناحیه پوست خشک یا ذرات شوره مانند را نشان می دهد. ممکن است باعث شود فکر کنید رنگدانه ها به سرعت محو و ناپدید می شوند. این رنگ سطح و پوست خشک است که از ابروهای شما پاک می شود.تا زمانی که ابروها به طور کامل بهبود پیدا کنند، حتما قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از ضد آفتاب با حداقل SPF 30 استفاده کنید. قرار گرفتن در معرض نور شدید باعث می شود رنگدانه ها سریعتر محو شوند.

هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس

عوامل مختلفی در هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس نقش دارد. یکی از این عوامل امکانات و موقعیت کلینیک زیبایی است که می تواند نقش مهمی در هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس داشته باشد. کلینیک زیبایی که انتخاب می کنید روی قیمت میکروبلیدینگ تاثیر دارد، این موضوع تاثیر غیرقابل انکاری در هزینه میکروبلیدینگ ابرو دارد. بسته به شهر و منطقه آرایشگاه یا سالن زیبایی در شهر شما، امکان دارد قیمت این خدمات تغییر کند. کلینیک‌های زیبایی که در نقاط مرتفع و گران‌تر شهر هستند، هزینه خدماتشان بیشتر می‌شود، به خصوص اگر شهرت داشته باشند.

البته امکانات کلینیک در قیمت ها تاثیر دارد و بسیاری از مراکز از مواد با کیفیت بالاتر و تجهیزات مدرن و مطمئن تری استفاده می کنند که این امر منجر به بیشتر شدن قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می شود به خصوص در مواردی که نوع قلم و نام تجاری و رنگ ممکن است در نتیجه کار تغییر کند. می توانید قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی از هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس در کلینیک های مختلف مطلع شوید.

هزینه انجام میکروبلدینگ در تهرانپارس

در جلسه میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از اینکه متخصص مورد نظر ابرو را بی‌حس می‌کند، با شما درمورد شکل ابرو که روی آن کشیده می‌شود، مشورت می‌کند. در حالی که می‌توانید مانند مدل مو، عکس ابرو موردنظرتان را نیز نشان بدهید. البته بعضی از متخصصان برای ایجاد ابرو واقعی و طبیعی، دوست دارند از همان جهت موهای طبیعی ابرو پیروی کند و تقارن صورت و سن مشتری را نیز در نظر بگیرند. افراد متخصص در این کار همچنین با شما درمورد رنگ‌دانه جوهر مشورت می‌کنند و رنگ‌دانه‌ای را بر اساس رنگ طبیعی موهای ابرو و پوست شما انتخاب می‌کنند.

سپس آرایشگر با استفاده از قلم میکروبلیدینگ روی خط ابرو شما می‌کشد، که باتوجه به ناحیه ابرو ممکن است از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول بکشد. بعد از اتمام ابروها متخصص میکروبیلدینگ برای کمک به بهبودی از پماد مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ استفاده می‌کند و جلسه بعدی را  ۴ تا ۶ هفته بعد تعیین می‌کند. در این جلسات، او می‌تواند در صورت نیاز نتیجه نهایی را تغییر دهد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد ؟

میکروبلیدینگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین تکنیک های زیبایی چهره امروزی مزایا زیادی دارد. روکش کامل و طبیعی، اصلاح ابروهای کم پشت یا نا متقارن و ده ها مزایای دیگر که در ادامه برخی از آن ها  را لیست کرده ایم:

ایمن، موثر و بدون درد :

اگر می‌خواهید شکل مناسبی برای ابروهای خود ایجاد کنید ، حتماً میکروبلیدینگ ابرو را در نظر بگیرید. با این گزینه ابروهایی با ظاهر طبیعی و نیمه دائمی خواهید داشت که جذاب به نظر می رسند. اکثر مردم از این روش استفاده می کنند زیرا بی خطر است و هیچ عارضه ای ندارد.

نتایج طبیعی :

اگر تصمیم به انجام این روش گرفته اید، مطمئن شوید که بهترین کلینیک های میکروبلیدینگ را انتخاب می کنید تا از نتیجه رضایت کامل داشته باشید. پس از اتمام این روش، از نتیجه آن راضی خواهید بود زیرا ابروهای طبیعی خواهید داشت و مطمئن باشید که تشخیص تفاوت بین ابروی میکروبلید شده و طبیعی گاهی غیرممکن است.

صرفه جویی در زمان :

یکی از مزایای این روش این است که می تواند به شما کمک کند در زمان صرفه جویی بیشتری کنید، به خصوص صبح که برای رفتن به کار روزانه خود آماده می شوید! اگر صبح زمان زیادی را صرف آماده کردن ابروهای خود می کنید، با این روش، زمان زیادی را صرفه جویی خواهید کرد زیرا این آرایش دائمی است.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهرانپارس و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.