بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • میکروپیگمنتیشن
 • -
 • بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران❤️【سال1403】⭐
بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران❤️【سال1403】⭐

بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران کسی است که با تجربه باشد و دارای مدارک معتبر باشد و بتواند خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد. امروزه بیشتر خانم ها دوست دارند همیشه آراسته باشند، اما شاید وقت و حوصله انجام هر روزه آرایش و کارهایی از این قبیل را نداشته باشند، میکروپیگمنتیشن راز زیبایی این خانم ها است. میکروپیگمنتیشن القای گرانول های رنگی بین قسمت های فوقانی و تحتانی پوست است که نتایجی بسیار طبیعی و شگفت انگیز حاصل می کند. میکروپیگمنتیشن یک روش زیبایی موثر است اما بهتر است پیش از اینکه برای انجام این روش اقدام کنید با یک پزشک یا کارشناس مربوطه مشورت نمایید و از بی خطر بودن آن اطمینان حاصل کنید. در ادامه برای آشنا شدن با کاربرد میکروپیگمنتیشن، ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو، کاندیدای مناسب این روش و ویژگی های بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران با ما همراه باشید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن روشی است که در آن پیگمنتر یا کاربر از دستگاه های استاندارد و دستگاه های یکبار مصرف استریل برای ایجاد آرایش دائمی استفاده می کند. پیگمنتر مهمترین عامل برای میکروپیگمنتیشن موفق و ایمن است. یک پیگمنتر واجد شرایط به سلامت شما اهمیت می دهد و از دستگاه ها و مواد مصرفی مجاز برای شما استفاده می کند. در این روش گیاهان رنگدانه رنگدانه های زیست سازگار را در عمق مشخصی از لایه پوست می کارند تا پوست آسیب نبیند. روش میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل سازی و تقویت صورت استفاده می شود و این روش باعث زیباتر شدن چهره می شود. برای انجام این روش به بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران مراجعه فرمایید.

میکروپیگمنتیشن چیست ؟

کاربرد میکروپیگمنتیشن

در ادامه با کاربرد میکروپیگمنتیشن آشنا می شوید :

 • از بین بردن سفیدی بیش از اندازه لب ها و یا سیاهی دور لب
 • تقویت مژه برای مژه های کم پشت
 • هاشور رژ لب برای قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب
 • بهتر شدن ظاهر پلک ها
 • سایه چشم پلک بالا و پایین که به آن به آن هاشور خط چشم یا هاشور مژه می گویند.
 • بهتر شدن خط لب
 • طراحی و قرینه سازی ابرو ها با روش های مختلف به عنوان مثال هاشور ابرو، سایه ابرو و …
 • به جود آمدن خط چشم دائمی پلک بالا و پایین
 • اضافه کردن یا جایگزین کردن ابرو
ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

یکی از تفاوت های میکروبلییدینگ و میکروپیگمنتیشن این است که رنگدانه های میکرو ایمن تر است اما ماندگاری میکروپیگنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است. میکروبلیدینگ ایمن تر است، زیرا در میکروبلیدینگ، رنگدانه ها به صورت سطحی به پوست نفوذ می کنند. تفاوت دیگر بین رنگدانه ها این است که میکروپیگمنتیشن رنگدانه ها را عمیق تر به پوست وارد می کند. در هر دو روش درد، تورم، قرمزی، کبودی وجود دارد که پس از یک هفته باید بهبود یابد، هر دو روش بی خطر هستند.

میکروبلیدینگ برای ابرو استفاده می شود و یک سال تا یک سال و نیم دوام دارد. البته میکروپیگمنتیشن علاوه بر پیگمنتیشن ابرو برای صورت و پوست سر استفاده می شود و ماندگاری آن سه سال است. نمی توان گفت میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن بهتر است، زیرا هر کدام ویژگی ها و ویژگی های خاص خود را دارند. اما می توانید به یک مرکز زیبایی معتبر مراجعه کنید و یکی از روش ها را با توجه به نیاز پوست خود انتخاب کنید.

نکاتی کلیدی برای انتخاب بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران

پیگمنتر نقش بسیار مهمی در اجرای هر چه بهتر فرآیند میکروپیگمنتیشن دارد. بنابراین باید در انتخاب پیگمنتر بسیار دقت کنید. در ادامه توضیحاتی مختصر و کلیدی را برای انتخاب بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران بیان می کنیم:

 • تجربه و مهارت: انتخاب بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران نیازمند بررسی تجربه و مهارت پیگمنتر می باشد. تکنسین های با تجربه و مهارت بالا ممکن است نتایج بهتری ارائه دهند.
 • محصولات و تجهیزات: بررسی محصولات و تجهیزات استفاده شده در فرآیند میکروپیگمنتیشن نیز اهمیت دارد. بهتر است از محصولات با کیفیت و استاندارد استفاده شود.
 • نمونه کارها: مشاهده نمونه کارهای قبلی انجام شده توسط پیگمنترکاران مختلف، به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را انجام دهید.
 • قیمت و هزینه: بررسی قیمت و هزینه خدمات ارائه شده نیز از جوانب مهم در انتخاب بهترین پیگمنترکار است.
 • محصولات مصرفی: اطمینان حاصل کنید که مواد مصرفی مورد استفاده برای میکروپیگمنتیشن مناسب و با کیفیت است.
 • نظرات و بازخوردها: مطالعه نظرات و بازخوردهای دیگران که از افراد مختلف خدمات دریافت کرده اند، به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بهتری بگیرید.
 • آشنایی با فناوری های جدید: اطلاعات در خصوص استفاده از فناوری های جدید و روش های پیشرفته در زمینه میکروپیگمنتیشن نقش بسزایی در انتخاب بهترین پیگمنتر دارد.
 • پروتکل های بهداشتی: رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی مناسب تجهیزات نقش حائز اهمیتی در انتخاب بهترین پیگمنترکار داد.
 • سبک کار: بررسی سبک کار و طرح های میکروپیگمنتیشن کار باید در نظر گرفته شود.
 • گواهینامه ها و مجوزها: اطمینان حاصل شود که سالن یا آموزشگاه مورد نظر دارای مجوزهای لازم برای انجام این فعالیت است.
 • پشتیبانی پس از خدمات: پشتیبانی و خدمات مناسب پس از انجام میکروپیگمنتیشن برای بهبود نتایج حاصل شده بسیار حائز اهمیت است.
 • مشاوره: اطمینان حاصل کنید که میکروپیگمنتیشن کار اطلاعات کافی در زمینه سبک های مختلف دارد و قادر به ارائه مشاوره مناسب است.

با رعایت نکات فوق می توانید بهترین میکروپیگمنتیشن را انتخاب نمایید و با آسودگی خاطر خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

میکروپیگمنتیشن لب چگونه است ؟

مدتی است که استفاده از میکروپیگمنتیشن لب بسیار رایج شده است. این تکنیک به شما این امکان را می دهد که لب ها و همچنین پروتز را مشخص کرده و آن ها را برجسته کنید. به علاوه، حتی می توان از آن برای رنگ کردن لب ها استفاده کرد. اگر لب های نازک یا رنگ پریده ای دارید و قصد اصلاح آن ها را دارید، استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن یکی از گزینه های خوب برای افزایش جلوه و همچنین زیبایی لب ها است. حتی ممکن است شکل اولیه لب ها به طور تصادفی یا حتی به مرور زمان از بین برود که باز هم میکروپیگمنتیشن راه حل خوبی برای اصلاح آن است.

چه افرادی برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو مناسب هستند ؟

افرادی که دوست دارند تغییر کنند و دوست دارند به ابروهای خود شکل جدیدی ببخشند. مانند افرادی که تمایل بیشتری به ابروهای خود دارند، افرادی که نمی توانند برای ابروهای خود به محصولات آرایشی و بهداشتی اعتماد کنند، زیرا به آن ها حساسیت دارند، افرادی که زندگی شخصی و شغلی پرمشغله ای دارند و در عین حال همیشه دوست دارند از آن ها مراقبت شود. افرادی که ابروهای نازکی دارند اما معمولا ابروهای پهن تری دارند. افرادی که ابروهای کم پشتی دارند و به دنبال راهی برای پرپشت تر نشان دادن ابروهای خود هستند. افرادی که اتفاقی افتادند که شکل ابروهایشان را تحت تاثیر قرار داده است یا به هر دلیل دیگری، احساس می کنند که حالت ابروی زشتی دارند. برای اطلاع از قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو با بهترین پزشکان مشورت کنید.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو :

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو در این است که در میکروپیگمنتیشن رنگ مانند دانه های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست قرار می گیرد و مانند تاتو دیگر فریم پررنگ وجود ندارد و فقط نخ هایی مانند مو وجود دارد. در ابرو با سوزن ظریف، که بسیار چرب و روشن نیستند، اما رنگ طبیعی دارند. تفاوت دیگر دستگاه میکروپیگمنتیشن است. امروزه برای این کار از دستگاه هایی استفاده می شود که اجزای ثابت آن از قطعات قابل تعویض و یکبار مصرف جدا می شود تا جریان معکوس نداشته باشند و از نظر عدم انتقال بیماری ضامن ایمنی است. برخلاف تاتو که برای نقاشی روی بدن استفاده می شود، میکروپیگمنتیشن باعث درد و خونریزی کمتری می شود و ماندگارتر است.

آسیب کمتری به پوست وارد می کند و با تکرار ترمیم هر چند سال یکبار رنگ آن به قرمز یا سبز تغییر نمی کند. در روش میکروپیگمنتیشن با توجه به نوع پوست و ویژگی های بدن فرد، التهاب و زخم بسیار کمی وجود دارد و فرد به راحتی در اجتماع ظاهر می شود. سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن است. کارتریج یک دستگاه یکبار مصرف است و به جای سوزن های یکبار مصرف در دستگاه های تاتو سنتی استفاده می شود که با سیستم بسته خود تضمین کننده عدم بازگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر می باشد. سوزن های کارتریج استاندارد بسیار تیز هستند و رنگدانه ها را به درستی با حداقل تخریب بافت کاشت می کنند.

کاربرد میکروپیگمنتیشن 

میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه انجام می شود ؟

در مراکز بهداشتی معتبر، پیگمنتر قبل از هر اقدامی از دستکش یکبار مصرف استفاده می کند. سپس فرم ابروها را به صورت موقت می کشد و در صورت تمایل فرد برای ماندگاری این طرح اقدام می کند. برای این کار از وسیله ای برای تنظیم دور موتور استفاده می کند که در انتهای آن سوزن های ظریفی دارد. رنگ ها در کارتریج های یکبار مصرف ریخته می شوند که هر بار به منظور افزایش ایمنی و کاهش خطر انتقال بیماری تغییر می کنند. رنگدانه با استفاده از این سوزن ها سطح پوست را خراش می دهد. این خراش باعث می شود که موهای ابرو به صورت خطوط مو در پوست نفوذ کنند. زمان لازم برای تکمیل فرآیند میکروپیگمنتیشن تقریبا 2 ساعت است. البته در برخی موارد تمامی این مراحل در 20 دقیقه انجام می شود و در نهایت فرد خود را با ابروهایی کاملا مشخص و زیبا مواجه می کند.

اهمیت رنگ در روش میکروپیگمنتیشن

انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن بسیار مهم است و استفاده از رنگ هایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشدند، سلامت افراد را به خطر می اندازد. در صورت عدم حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن، 7 روز قبل از عمل تست رنگ و حساسیت انجام می شود که نتایج آن به شما امکان می دهد بدانید که آیا حساسیت دارید یا خیر. برای انجام این آزمایش، مقدار کمی رنگدانه جدا شده به پوست تزریق می شود.

چه افرادی برای انجام میکروپیگمنتیشن مناسب نیستند ؟

اگر سلامت عمومی شما مشکل خاصی ندارد و مشکلات پوستی یا عفونت در ناحیه مورد نظر ندارید، دلایل پزشکی محدودی وجود دارد که از انجام میکروپیگمنتیشن جلوگیری می کند. زنان باردار و مادران شیرده میکروپیگمنتیشن را تا بعد از بارداری و شیردهی به تاخیر بیندازند. افراد دیابتی که انسولین تزریق می کنند و مشکلات قلبی خاص، شرایط ایده آلی برای انجام میکروپیگمنتیشن ندارند. اگر در مورد سلامتی و بیماری های فعلی خود شک دارید و می خواهید بدانید که آیا میکروپیگمنتیشن برای شما مضر است یا خیر، حتما با پزشک و متخصص میکروپیگمنتیشن مشورت کنید و وضعیت سلامتی خود را ذکر کنید. اگر مستعد ابتلا به کلوئید یا تشکیل گوشت اضافی به دلیل زخم ها و جراحات هستید، ممکن است بعد از میکروپیگمنتیشن، زخم و حتی گوشت اضافی در ناحیه آسیب دیده ایجاد شود. اگر تا به حال چنین مشکلاتی داشتید، حتما این مسائل را با پزشک خود در میان بگذارید.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

بهتر است پس از هاشور فرد کمتر در معرض آفتاب قرار گیرد، در غیر این صورت ماندگاری هاشور بسیار کاهش می یابد. افرادی که نوع پوستشان چرب است، اثرات هاشور خیلی زودتر روی صورتشان محو می شود. اگر الکل مصرف می کنید، نباید انتظار ماندگاری طولانی مدت ابرو را داشته باشند. پیگمنتر چقدر ماهرانه کار شما را تکمیل کرده است می تواند تاثیر زیادی بر دوام یا عدم وجود ابرو داشته باشد. بدیهی است که رنگ های اصلی دارای کیفیت بالا و جلوه های با کیفیت هستند. آن ها تأثیر جذاب و ماندگارتری از خود به جای خواهند گذاشت. افرادی که در آب و هوای مرطوب زندگی می کنند به دلیل تعریق زیاد دوام زیادی ندارند.

بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

پس از انجام میکروپیگمنتیشن ممکن است علائمی مانند تورم و قرمزی در ناحیه مورد نظر مشاهده شود که طبیعی است و پس از چند ساعت تا چند روز از بین خواهند رفت. برای از بین بردن تورم و قرمزی می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. علاوه بر این، رنگ ها در چند روز اول بسیار پررنگ و غیرعادی به نظر می رسند. اما با گذشت زمان رنگ آن ها به تدریج نرمتر و طبیعی تر می شود. در هفته اول پس از میکروپیگمنتیشن، از هرگونه فعالیتی که باعث تعریق و دوری از نور مستقیم خورشید می شود خودداری کنید. زیرا نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش از ماندگاری کار می کاهد.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو 

دستگاه مورد نیاز برای میکروپیگمنتیشن :

تنها دستگاه هایی که برای میکروپیگمنتیشن ابرو استفاده می شوند فقط برای کاشت ابرو نیستند و برای تاتو ابرو، خط چشم و لب قابل استفاده هستند. برخی از دستگاه های میکروپیگمنتیشن ابرو ممکن است قیمت بسیار بالایی داشته باشند و برخی دیگر قیمت پایین تری داشته باشند. اما این بدان معنا نیست که اگر دستگاهی قیمت پایین تری دارد، پس از آن بی کیفیت است. برخی از دستگاه ها به دلیل اینکه متعلق به برند یک شرکت خاص هستند قیمت بالاتری دارند. نکته ای که در خرید مدل های مختلف این دستگاه ها باید به آن توجه کنید قدرت موتور است. هر چه قدرت موتور دستگاه قوی تر باشد، قدرت کاشت آن بهتر است. نکته بعدی که مورد توجه قرار می گیرد نوع کارتریج است، سوزن های مختلفی برای این دستگاه ها وجود دارد، اما سه نوع پیچ، T و کلاهکی از مهمترین و پرطرفدارترین آن ها هستند.

سوزن تی ضعیف ترین از این سه نوع است زیرا خون و رنگ را جذب می کند و از نظر بهداشتی چندان توصیه نمی شود و ایمپلنت ضعیف تری به شما می دهد. دستگاه های میکروپیگمنتیشن ابرو کم موتور مجهز به سوزن های تیپ می باشند، سوزن پیچ اما دارای محفظه بسته است و از ورود خون و رنگ به داخل دستگاه جلوگیری می کند و کاشت عمیق و بسیار بهتری را برای شما فراهم می کند. صفحه کاور که قوی ترین نوع در بین این کارتریج ها می باشد، بدون محفظه و پیچ است، مانند میخ در دستگاه ثابت می شود. این مدل کارتریج فقط به دستگاه های خود متصل است و قابلیت اتصال به دستگاه های پیچ و تی را ندارد و همیشه قبل از خرید دستگاه به کیفیت و اصالت آن توجه کنید.

میکروپیگمنتیشن ابرو چه عوارضی دارد ؟

عوارض میکروپیگمنتیشن در عدم رعایت نکات بهداشتی و استفاده از رنگ های بی کیفیت و سرطان زا است. استفاده از وسایل و تجهیزات بهداشتی و استریل شده و رنگ های با کیفیت و مراقبت از پوست بعد از کار عوارض این روش آرایش دائمی را تقریباً به صفر می رساند.

ویژگی های بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران

در ادامه با ویژگی های بهترین دستگاه میکروپیگمنتیشن کار در تهران آشنا می شوید :

وزن و طراحی دستگاه :

میکروپیگمنتیشن یک کار بسیار ظریف است که برای اجرای خوب آن نیاز به تسلط زیادی دارد. به همین دلیل است که وزن، طراحی یا ارگونومی دستگاه باید به گونه ای باشد که بتواند همیشه بر روی پوست شما غالب باشد.

میکروپیگمنتیشن بدون درد و خونریزی :

از آنجایی که میکروپیگمنتیشن مقداری رنگدانه را به پوست تزریق می کند و بافت پوست را مانند تاتو از بین نمی برد، نباید به اندازه آن باشد. البته از آنجایی که برخی از افراد ممکن است به درد حساسیت داشته باشند، قضاوت در این مورد را به چشم خود بسپارید، در ناحیه میکروپیگمنتیشن نباید خونریزی داشته باشد و اگر این اتفاق پیش آمد بدانید مشکل از دستگاه یا پیگمنتر بوده است.

صدای دستگاه :

دستگاه های میکروپیگمنتیشن مناسب و استاندارد باید کم صدا باشند. از طرفی صدای بالای دستگاه میکروپیگمنتیشن می تواند بر غلظت رنگدانه شما تأثیر بگذارد و از آنجایی که میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی کار بسیار حساسی است، هرگونه سهل انگاری و یا از دست دادن تمرکز می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

میزان لرزش دستگاه :

یک دستگاه میکروپیگمنتیشن خوب نباید لرزش محسوسی داشته باشد، زیرا اگر دستگاه میکروپیگمنتیشن دارای ارتعاشات زیادی باشد، ممکن است کنترل آن ها برای متخصص شما مشکل باشد و جدا از مشکل کار متخصص، یکی از ویژگی های یک دستگاه میکروپیگمنتیشن خوب دستگاه این است که لرزش کمی دارد.

قابلیت نصب کارتریج یکبار مصرف :

یکی از مهمترین نکات دستگاه میکروپیگمنتیشن امکان نصب کارتریج یکبار مصرف می باشد. دستگاه میکروپیگمنتیشن وسیله ای است که از بازگشت خون و لنف به داخل دستگاه جلوگیری می کند، اما با وجود این کارتریج باید به طور کلی تعویض شود تا احتمال بروز هر گونه بیماری یا مشکل سلامتی به حداقل برسد.

استفاده از دستگاه هوشمند :

هر چقدر هم که انسان مهارت داشته باشد، همیشه اشتباه می کند، این در مورد میکروپیگمنتیشن صدق می کند. برای کاهش این خطا، بهتر است دستگاهی که با آن آرایش دائمی روی صورت شما اعمال می شود، تنظیمات پیش فرض برای قسمت های مختلف صورت و پوست با جنسیت های مختلف داشته باشد.

ویژگی های بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران

کلام آخر 

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید است که می تواند نقص های ابرو را برطرف کند و فرم زیبایی به ابروها دهد. از میکروپیگمنتیشن فقط برای ابروها استفاده نمی شود بلکه برای چشم، لب و خط رشد مو استفاده می شود که تاثیرات چشمگیری بر نواحی ذکر شده می گذارد و می تواند به طور کلی سبب جذابیت چهره شود و می تواند باعث زیبایی ظاهر شما شود. برای اینکه بتوانید بهترین نتایج ممکن را از انجام میکروپیگمنتیشن دریافت نمایید لازم است به یک پیگمنترکار حرفه ای و کاربلد مراجعه نمایید و مشاوره های اولیه را انجام دهید تا بهترین نتایج ممکن را از این روش دریافت نمایید.

همچنین توصیه می کنیم پیش از اینکه برای انجام میکروپیگمنتیشن اقدام کنید با روش انجام آن و مزایا و معایب مرتبط با آن آشنا شوید و با آگاهی کامل برای انجام آن اقدام کنید. از اینکه سایت پریسا خاوندگار را برای مطالعه مطالب خود انتخاب کردید از شما سپاس گزاریم. امیدواریم که مقاله بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران برای شما مفید بوده باشد. اگر هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی درباره این مطالب دارید می توانید برای ما کامنت بگذارید تا در اسرع وقت به شما دوستان عزیز پاسخ داده شود.

5/5 - (2 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.