قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • میکروپیگمنتیشن
 • -
 • قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو❤️【سال1403】⭐
قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو❤️【سال1403】⭐

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر یک از این عوامل می توانند تاثیرات چشمگیری بر هزینه نهایی بگذارند. میکروپیگمنتیشن ابرو روشی نیمه دائمی برای پرپشت کردن و اصلاح ابروها است که می تواند ابروهایی زیبا و خوش حالت ایجاد کند. میکروپیگمنتیشن ابرو را می توان برای پوشاندن جای زخم و شکستگی انجام داد و خطوطی مطابق با ابروهای طبیعی ایجاد نمود. برای میکروپیگمنتیشن ابرو از روش های مختلفی مانند سایه ابرو، نانو سایه ابرو، روش تلفیقی استفاده می شود. میکروپیگمنتیشن ابرو بسته به نوع پوست، تکنیک، کیفیت رنگدانه و مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن بین 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد و اگر مراقبت های مناسبی انجام دهید می توانید ماندگاری آن را افزایش دهید. در ادامه برای آشنا شدن با همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن ابرو، دستگاه میکروپیگمنتیشن، مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو، قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو با ما همراه باشید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن ابرو

روشی مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و دستگاه‌های یکبار مصرف استریل است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا طبق درخواست مشتری، آرایش دائمی را با ایمنی کامل انجام دهد. این فرآیند کاشت رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از لایه پوست، با حداقل آسیب به بافت های پوست است. این روش علاوه بر کاربردهای آرایشی، در زمینه پزشکی کاربرد فراوانی دارد. برای انجام این رش به بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران مراجعه فرمایید.

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست ؟

تاثیرات شگفت انگیز میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو یک فرآیند زیبایی است که با استفاده از تزریق رنگ در لایه زیرین پوست، ابروهایی زیبا و جذاب ایجاد می کند. این فرآیند برای افرادی که ابروهای کم پشت و بی حالتی دارند یا به دنبال اصلاح شکل و ظاهر ابروهایشان هستند، گزینه مناسبی است. در ادامه به برخی از تاثیرات شگفت انگیز میکروپیگمنتیشن ابرو می پردازیم:

 • بهبود شکل و ظاهر ابروها: میکروپیگمنتیشن ابرو با ایجاد خطوط رنگی دقیق، شکل و ظاهر طبیعی تری به ابروها می بخشد. ابروهای زیبا به عنوان جزو مهمی از زیبایی چهره شناخته می شوند و میکروپیگمنتیشن ابرو این فرآیند را آسان تر و موثرتر می کند.
 • زیبایی چهره: ابروهای زیبا در تغییر و جذابیت چهره افراد بسیار موثر هستند و میکروپیگمنتیشن ابرو برای این منظور بسیار کارآمد است.
 • پوشش نقص ها: مثلا اگر ابروها ناقص یا نامنظم هستند، میکروپیگمنتیشن می تواند این نقص ها را پوشش دهد.
 • فرآیند غیرجراحی: میکروپیگمنتیشن ابرو یک فرآیند غیرجراحی است و معمولا با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود، که می تواند آسیب کمتری به پوست وارد کند.
 • صرفه جویی در زمان: افراد بسیاری از صبح تا شب وقت زیادی را صرف می کنند تا ابروهای خود را آرایش کنند. میکروپیگمنتیشن باعث می شود که این زمان به شکل قابل توجهی کاهش یابد. همچنین این فرآیند عموما زمان کمتری نسبت به فرآیندهای جراحی مانند کاشت ابرو نیاز دارد.
 • انعطاف پذیری در طراحی: افراد می توانند طرح و شکل ابروهای خود را برای تطبیق بیشتر با صورت خود، انتخاب کنند.
 • ماندگاری: طرح و خطوط ابروهای به دست آمده از میکروپیگمنتیشن بسته به نحوه مراقبت شخص دارد و می تواند برای مدتی دوام داشته باشد.
 • خودباوری: داشتن ابروهایی زیبا و جذاب ممکن است خودباوری شما را بالا ببرد و احساس خوبی را به شما منتقل کند.
 • صرفه جویی مالی: میکروپیگمنتیشن ابرو در مقایسه با هزینه های مربوط به آرایش روزانه ابروها در طولانی مدت می تواند صرفه جویی مالی خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.
 • اعتماد به نفس: ابروهای زیبا ممکن است اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و به شما احساس خوبی در محیط های اجتماعی بدهد.
ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

دستگاه میکروپیگمنتیشن

برای دستیابی به میکروپیگمنتیشن، اهمیت کیفیت دستگاه مهم است. طراحی سازگار و ارگونومیک هندپیس با وزن کم و حداقل لرزش به پیگمنتر کمک می کند تا طرح خود را به بهترین شکل بر روی صورت شما پیاده کند. یک هندپیس نامناسب یک مانع جدی برای تحقق هنری میکروپیگمنتیشن است. قابلیت تنظیم دقیق سرعت و عمق نفوذ سوزن به پیگمنتر این امکان را می دهد که رنگ ها را با ظرافت و دقت کامل زیر پوست قرار دهد. اکثر دستگاه ها قابلیت تنظیم دقیق سرعت را ندارند یا اگر هم دارند فقط یک کار رسمی است و تاثیر زیادی در نتیجه کار ندارد. عدم توانایی در تنظیم عمق نفوذ در بسیاری از دستگاه های میکروپیگمنتیشن بی کیفیت، ظرافت عملکرد رنگدانه را تحت الشعاع قرار می دهد.

معایب میکروپیگمنتیشن ابرو

یکی از معایب این روش استفاده نکردن از ابزار های یک بار مصرف است و این اتفاق باعث ابتلا به بیماری های هیپاتیت، ایدز می شود. به همین دلیل برای انجام این روش باید از ابزار و وسایل یک بار مصرف استفاده شود. انتخاب یک مرکز معتبر پوست سر ما را از بروز چنین اختلالات و مشکلاتی نجات می دهد. مدل ابرویی که امروز انتخاب می کنید کاملا با مد امروزی مطابقت دارد و بسیار زیبا به نظر می رسد. اما با گذشت زمان تعاریف مد و زیبایی تغییر کرده و مدل دیگری مد می شود و یکی از معایب میکروپیگمنتیشن عدم برگشت پذیری است.

به عنوان مثال در گذشته ابروهای منظم و یکدست مد بودند اما امروزه ابروهای کاملا طبیعی و ناهموار معیار زیبایی شدند. ممکن است در مراکز غیر معتبر از رنگ های غیر استاندارد پوست سر استفاده شود و این رنگ ها جذب بدن فرد شود. در صورت استفاده از مواد غیر استاندارد ممکن است خطر ابتلا به سرطان وجود داشته باشد که البته ثابت نشده است. برخی از رنگ های پوست سر موجود در بازار حاوی رنگ های صنعتی مانند جوهر چاپگر و رنگ خودرو هستند و استفاده از این رنگ های غیربهداشتی عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

استفاده از رنگ های بهداشتی و استاندارد باعث ماندگاری بیشتر در این روش می شود و می تواند نتایج ماندگار تری بر جای بگذارد. هر چقدر از رنگ های غیر بهداشتی استفاده شود می تواند خطرات جبران ناپذیری برای افراد داشته باشد. بنابراین مواد اولیه مورد استفاده در مراکز اسکالپ باید استاندارد و دارای مجوز باشد. میکروپیگمنتیشن ابرو یا پوست سر یک روش دردناک مانند تاتو است اما با شدت کمتر. اگرچه در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود، اما تا مدتی پس از از بین رفتن بی حسی، درد خفیفی احساس خواهید کرد.

بعد از میکروپیگمنتیشن چه اتفاقاتی می افتد ؟

پس از میکروپیگمنتیشن، بیماران معمولا در ناحیه مورد نظر دچار تورم می شوند. متخصصانی که میکروپیگمنتیشن را روی شما انجام می دهند به شما توصیه می کنند که هر چند وقت یکبار از کیسه یخ استفاده کنید. آن ها پمادهای ویژه ای را برای کاهش تورم و التهاب معرفی می کنند. افرادی که میکروپیگمنتیشن اطراف چشم خود دارند ممکن است دچار آبریزش چشم شوند. این علامت در همه افراد شایع است. به همین دلیل، بهتر است با شخصی به کلینیک مربوطه بروید و خودتان رانندگی نکنید. متخصص مربوطه مواد ضدعفونی کننده خاصی را برای تمیز کردن مناطق آسیب دیده توصیه می کند.

توصیه می شود از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید اجتناب کنید. شما باید از برخی محصولات و مواد غذایی مانند پراکسید خودداری کنید. این محصولات ممکن است تاثیر منفی بر روند تثبیت رنگ داشته باشند. پس از میکروپیگمنتیشن، رنگ هایی که مشاهده می کنید بسیار روشن تر و تیره تر از آنچه در نظر داشتید به نظر می رسند. اما بعد از چند هفته این رنگ ها محو می شوند و رنگ دلخواه را به خود می گیرند. اگر تب، بثورات پوستی یا ضایعات پوستی و تورم و سوزش بیش از حد معمول را تجربه کردید، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. برای اطلاع از هزینه میکروپیگمنتیشن در تهرانپارس با بهترین پزشکان مشورت کنید.

مراقبت های قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو

حداقل 7 روز قبل از انجام این کار نباید از ریتول استفاده کرده باشید. به مدت 30 روز نباید از این محصول در اطراف ناحیه ابرو استفاده کرد زیرا منجر به از بین رفتن رنگدانه و تغییر رنگ ابرو می شود. برای میکروپیگمنتیشن 3 روز قبل از مراجعه بهتر است از آسپرین، چای سبز، ویتامین ها استفاده نکنید. اگر پزشک دارویی برای شما تجویز کرده است که حتما باید روزانه از آن استفاده کنید، در مورد آن با پزشک خود مشورت کنید تا داروی خود را به مدت 3 روز ترک کنید. اگر برای هر نوع سرطانی تحت درمان هستید، بهتر است تا پایان دوره درمان صبر کنید. آرایش دائمی یا هر نوع تاتو در طول دوره درمان توصیه نمی شود. 24 ساعت قبل از انجام میکروپیگمنتیشن نباید هیچ گونه نوشیدنی الکلی مصرف کنید.

دستگاه میکروپیگمنتیشن 

میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است ؟

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کسانی مناسب است که می‌خواهند تغییری در ظاهر خود مثلا خط رویش مو، ابرو، لب ایجاد کنند و ظاهر خود را بهتر جلوه دهند. این روش برای کسانی ایده آل است که به مواد آرایشی سنتی حساسیت دارند و نمی‌توانند از آن ها استفاده کنند. سایر افرادی که ممکن است از میکروپیگمنتیشن بهره مند شوند، افرادی با محدودیت های فیزیکی هستند. کسانی که از عینک، لنزهای تماسی یا چشم های حساس استفاده می کنند، ممکن است گزینه خوبی برای این کار باشند. این افراد میکروپیگمنتی دیگر نیازی به استفاده از محصولات آرایشی ندارند. میکروپیگمنتیشن علاوه بر اهداف مرتبط با زیبایی، برای اهداف درمانی استفاده می شود. این روش درمپیگمنتیشن نامیده می شود و برای از بین بردن اسکار یا اسکار و جوش، اصلاح عیوب لب، بازگرداندن هاله سینه در افرادی که تحت شیمی درمانی قرار می گیرند و برای جراحی های بازسازی سینه استفاده می شود.

مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو

شما نمی خواهید وقت خود را صرف آرایش کردن کنید. شما به محصولات آرایشی حساسیت چشم دارید که باعث واکنش به آرایش می شود. ابروهای نازک یا ناهمواری دارید. از استفاده از رژ لب خسته شدید. مشکلات بینایی دارید که آرایش کردن را دشوار می کند. لب های شما نازک و حجم کمی دارند. طرح کلی لب های شما تار یا محو شده است. همه این ها می تواند مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو باشد.

دوره ترمیم میکروپیگمتیشن ابرو چقدر طول می کشد ؟

دوره ترمیم و بهتر شدن در میکروپیگمنتیشن زیاد نیست. در روزهای اول ابرو یا ناحیه مورد نظر بسیار تیره تر به نظر می رسد. با گذشت زمان و به لطف لایه برداری، رنگ آن روشن تر، نرم تر و در نتیجه طبیعی تر می شود. به همین دلیل دومین جلسه ترمیم برای اصلاح رنگ و ظاهر بسیار مهم است. در افرادی که پوست حساس دارند، ممکن است تورم و کبودی ایجاد شود. می توانید به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید و بلافاصله پس از انجام میکروپیگمنتیشن به سر کار بروید.

خطرات و عوارض میکروپیگمتیشن ابرو :

روش های آرایش نیمه دائمی روش های تهاجمی هستند و شباهت زیادی به تاتو دارند. بنابراین می توانند باعث ایجاد ناراحتی در افراد شوند. عوارض جانبی و ناراحتی ناشی از میکروپیگمنتیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی میزان تحمل درد در افراد و دیگری تجربه، تخصص و مهارت فردی که میکروپیگمنتیشن را انجام می دهد. راه های زیادی برای کنترل درد وجود دارد، از جمله بی حس کننده های موضعی. عوارض جانبی این فرآیند، مانند تورم و قرمزی پوست، بسیار خفیف هستند و در عرض چند روز بهبود می یابند. پوست به سرعت به حالت عادی باز می گردد. واکنش های آلرژیک به آرایش نیمه دائمی بسیار نادر است. قبل از انجام هر کاری می توانید روی قسمتی از بدن که مشخص نیست تست کنید تا حساسیت پوست را بررسی کنید.

بسیاری از متخصصان میکروپیگمنتیشن ملزم به انجام تست حساسیت پوست در طول فرآیند میکروپیگمنتیشن هستند. ابزار میکروپیگمنتیشن قلمی است که دارای مجموعه ای از سوزن های کوچک است که به عمق پوست نفوذ می کند. در نتیجه خطر خونریزی، پخش شدن رنگدانه و آسیب به فولیکول مو وجود دارد. لکه ها و اسکارهای پوستی بسیار نادر هستند. اگر این اتفاق می افتد، معمولا به این دلیل است که فرآیند میکروپیگمنتیشن به درستی انجام نمی شود. در صورتی که فرآیند میکروپیگمنتیشن به درستی انجام شود و وسایل مورد استفاده استریل شده باشند، این روش بسیار ایمن است و هیچ گونه خطر یا عوارض جانبی جدی ندارد. برای کم شدن خطر عفونت در ناحیه آسیب دیده، از دست زدن به ناحیه آسیب دیده خودداری کنید.

مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو 

قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

قبل از انجام میکروپیگمنتیشن، هنرمند باید سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و یک معاینه فیزیکی انجام دهد. این زمان برای صحبت پزشک و بیمار در مورد انتظارات، خطرات احتمالی و نتایج این روش بسیار مهم است. سعی کنید انتظارات واقع بینانه داشته باشید. هرگونه سابقه واکنش های آلرژیک به داروهای بیهوشی را گزارش دهید. در مورد تمام داروها و مکمل های بدون نسخه که در حال حاضر مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. از تراشیدن ناحیه درمان قبل از جراحی خودداری کنید. حداقل دو هفته قبل از عمل از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید. حداقل دو ماه قبل از عمل از استعمال دخانیات خودداری کنید.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

عوامل زیادی در تعیین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو موثر است که از آن جمله می توان به رنگ تاتو، دستگاه میکروپیگمنتیشن، تجربه و مهارت پیگمنتر، تاییدیه پزشکی و بهداشت محل کار و محل کلینیک یا سالن زیبایی اشاره کرد. در ادامه با عوامل مختلف قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو آشنا می شوید :

تاییدیه پزشکی :

برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو بهتر است به مراکز و کلینیک های تایید شده زیبایی مراجعه کنید که آموزش های لازم را گذرانده و دارای تجهیزات حرفه ای هستند. اطمینان داشته باشید که میکروپیگمنتیشن ابرو را به شیوه ای سالم و ایمن انجام می دهید و کاری برای زیباتر به نظر رسیدن انجام ندهید. برای اطمینان، می توانید از پیگمنتر خود بخواهید تا گواهی آموزشی خود را به شما نشان دهد و از مجاز بودن رنگ و مواد استفاده شده مطمئن شود. عوامل دیگری مانند محل کلینیک در تعیین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو موثر است. هزینه ابرو در مناطق شمالی تهران با سایر مناطق متفاوت است. هزینه میکروپیگمنتیشن در شهر کمتر از تهران خواهد بود.

رنگ تاتو :

یکی از عوامل موثر در قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو، نوع و کیفیت رنگ استفاده شده است. رنگ های متنوع و برندهای زیادی در این زمینه فعال هستند اما به جرات می توان گفت که تعداد انگشت شماری از برندهای معتبر در این فضا وجود دارد. از آنجایی که قیمت رنگرزی برندهای معروف بالا است، می توان گفت که در افزایش قیمت رنگرزی ابرو به روش میکروپیگمنتیشن تاثیر بسزایی دارد. شاید کیفیت رنگ های مختلف در مراحل انجام کار چندان قابل مشاهده نباشد. اما به مرور زمان با تغییر رنگ ماندگاری خود را از دست می دهد. احتمال وجود فلزات خطرناکی مانند سرب زیاد است که عواقب ناخوشایندی را در پی خواهد داشت.

دستگاه میکروپیگمنتیشن :

یکی از بهترین برندهای دستگاه میکروپیگمنتیشن در دنیا آمیا است که کیفیت، سلامت، ایمنی و سهولت استفاده حرف اول را می زند. این دستگاه ها با حداقل لرزش طراحی شدند تا منافذ بسیار ظریف و یکنواختی را در عمق دلخواه پوست ایجاد کنند. تمامی محصولات آمیا بر اساس استانداردهای پزشکی تولید می شوند و می توان گفت تنها محصولات موجود در بازار هستند که از برگشت خون و لنف در فرآیند رفع موهای زائد ابرو جلوگیری می کنند و از انتقال بیماری ها جلوگیری می کنند. اگر پیگمنتر از دستگاه های مرغوب آمیا استفاده کند کیفیت کار و قیمت آن بالاتر خواهد بود.

چه مواردی در ماندگاری میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار است ؟

عوامل زیادی در ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیر گذار است که در ادامه با آن آشنا می شوید :

تاثیر جنس پوست :

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در ماندگاری ابرو، نوع پوست مشتری است. هر چه نوع پوست چرب تر باشد، از آنجایی که چربی ترشح شده از پوست به پوست آسیب می رساند و باعث از بین رفتن آن می شود، دوام میکروپیگمنتیشن ابرو را کم می کند.

تاثیر جنس رنگ :

امروزه با توجه به بیشتر شدن تقاضا برای فرم دادن به ابرو، رنگ های زیادی روانه بازار شده است که برخی از آن ها غیر استاندارد هستند. برای اینکه بهترین نوع رنگ برای میکروپیگمنتیشن ابرو را انتخاب کنید، حتما با کارشناسان این موضوع مشورت کنید.

تاثیر روش و نوع اجرا :

کیفیت کار پیگمنتر شما بسیار مهم است. نوع اجرا و روش میکروپیگمنتیشن ابرو می تواند در ماندگاری آن تاثیر مستقیم داشته باشد.

تاثیر شرایط آب و هوا :

شرایط آب و هوایی محلی که فردی که عمل میکروپیگمنتیشن ابرو را انجام می دهد مهم است. هر چه محیط زندگی مرطوب و مرطوب باشد، تعریق پوست بیشتر می شود و ماندگاری ابرو کم می شود.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

کلام آخر

میکروپیگمنتیشن ابرو یکی از روش های موثر در حوزه آرایش دائم است که می تواند خطوطی را مطابق با تارهای طبیعی ابرو ایجاد کند و به زیبایی ابروهای شما و در در نتیجه جذابیت صورتتان کمک شایانی نماید. میکروپیگمنتیشن ابرو باید توسط افراد متخصص و کاربلد در این حوزه انجام شود و افرادی که میکروپیگمنتیشن ابرو را انجام می دهند باید بسیار در این کار وارد باشند و بتوانند نتایج مناسبی را ایجاد نمایند و ابروهای افراد را به طور قرینه و ظریف در بیاورند. سعی کنید برای انجام این روش به یک پیگمنتر حرفه ای مراجعه نمایید تا از ایجاد آلودگی جلوگیری شود و نتایج مطلوبی در پایان کار حاصل شود.

از اینکه ما را انتخاب کردید و به یکی از همراهان ما در سایت پریسا خاوندگار اضافه شدید بسیار سپاس گزاریم. ما در مقاله قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو جدیدترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. اگر سوالی در رابطه با قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو دارید، برای ما کامنت بگذارید تا در سریع ترین زمان به شما پاسخ داده شود.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.