آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • میکروپیگمنتیشن
 • -
 • آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه❤️【سال1403】⭐
آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه❤️【سال1403】⭐

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه باید توسط یک فرد با تجربه صورت گیرد تا شما بتوانید به صورت تخصصی این روش را فرا بگیرید و به درستی آن را اجرا نمایید. با آموزش این روش روش می توانید درآمد خوبی داشته باشید و خدمات بسیار با کیفیت و منحصر به فردی را به زیباجویان عزیز ارائه دهید. با ارائه میکروپیگمنتیشن به خانم های عزیز کمک می کنید تا همواره ظاهری آراسته داشته باشند و دغدغه آرایش های روزمره را نداشته باشند. این موضوع به آن ها کمک می کند تا به راحتی در جامعه حضور یابند و زمان زیادی را صرف این موضوع نکنند. به همین خاطر خدمات حوزه آرایش دائم طی سال های اخیر بسیار رواج یافته و افراد بسیاری به این روش ها علاقه مند هستند. در ادامه مطالب به آشنایی با میکروپیگمنتیشن، انواع روش میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو می پردازیم با ما همراه باشید.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

آشنایی با میکروپیگمنتیشن

برخلاف تاتو که برای علامت گذاری روی بدن استفاده می شود، میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، تقویت و متعادل سازی صورت استفاده می شود. اساس کار میکروپیگمنتیشن مبتنی بر اصول علمی است که با استفاده از دستگاه های استاندارد و دستگاه های یکبار مصرف انجام می شود که به پیگمنتر اجازه می دهد تا آرایش دائمی را با خیال راحت انجام دهد. در حین میکروپیگمنتیشن، رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست تزریق می شوند که آسیب به بافت پوست را به حداقل می رساند. این نوع تاتو علاوه بر کاربردهای زیبایی در زمینه پزشکی کاربرد دارد. در مقایسه با تاتوهای سنتی، میکروپیگمنتیشن باعث درد و خونریزی کمتری می شود و ماندگاری بیشتری دارد. برای انجام این روش به بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران مراجعه فرمایید.

میکروپیگمنتیشن چیست ؟

فواید میکروپیگمنتیشن

یکی از فواید میکروپیگمنتیشن ابرو این است که در زمان آرایش کردن صرفه جویی می کنید و وقت خود را برای مداد کشیدن از دست نمی دهید و همچنین می تواند باعث زیبایی ظاهری شما شود. میکروپیگمنتیشن برای افرادی که به مواد آرایشی حساسیت دارند بسیار موثر است. بعضی از افراد امکان دارد اختلالات حرکتی داشته باشند و آرایش کردن برای آن ها مشکل باشد که انجام این روش بری آن ها مناسب است. در این روش می توان ابروها را با توجه به ویژگی های صورت ما طراحی کرد.

اگر به روشی درست طراحی شوند و در جای مناسب قرار گیرند، می توانند جلوه بیشتری ببخشند. یکی از فواید پوست سر برای کسانی است که از ریزش ابرو و مو رنج می برند. این روش به بازیابی حالت طبیعی ابروها و پنهان کردن ریزش مو و ابرو کمک می کند. پزشکان از پوست سر برای درمان ضایعات پوستی، اسکارها و آثار سوختگی استفاده می کنند. به عنوان مثال، رنگی را ایجاد می کنند که با پوست افراد مطابقت داشته باشد و در نواحی تغییر رنگ و ناهموار به دلیل ماه گرفتگی یا بخیه کار می کنند. میکروپیگمنتیشن نسبت به تاتو عوارض جانبی کمتری مانند درد و خونریزی دارد.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو

ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. در ادامه به چند مورد از این عوامل اشاره می کنیم:

 • نوع پوست: نوع پوست از عوامل مهمی است که بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیرگذار است. پوست چرب ممکن است باعث کاهش ماندگاری رنگ ابرو شود، در حالی که پوست خشک ممکن است باعث جذب بیشتر رنگ و افزایش ماندگاری آن شود.
 • رنگ پوست: رنگ پوست نیز بر تاثیر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیرگذار است. در افراد با پوست روشن تر، میکروپیگمنتیشن ابرو ممکن است ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 • رنگ بندی مطابق با پوست: استفاده از رنگ بندی مناسب که با رنگ پوست همخوانی داشته باشد، می تواند به ماندگاری بهتر آن کمک کند.
 • وضعیت پوست: وضعیت پوست شخص نیز می تواند تاثیرگذار باشد. پوست سالم و بدون مشکل می تواند به ماندگاری رنگ و اثرات میکروپیگمنتیشن کمک شایانی کند.
 • تکنیک اجرا: تکنیک اجرای میکروپیگمنتیشن نیز بر ماندگاری آن تاثیرگذار است. تکنسین های با تجربه و مهارت بالا ممکن است نتایج بهتری ارائه دهند که ماندگاری رنگ ابرو را افزایش دهد.
 • استفاده از محصولات با کیفیت: استفاده از محصولات با کیفیت و استاندارد نیز بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیرگذار است. محصولات با کیفیت و استاندارد ممکن است باعث افزایش ماندگاری رنگ خطوط شوند.
 • فواصل بین جلسات: فواصل بین جلسات نیز ممکن است بر ماندگاری آن موثر باشد. در صورت رعایت زمان بندی مناسب برای ترمیم ابروها ماندگاری میکروپیگمنتیشن به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.
 • ایجاد اسکار: ممکن است برخی افراد با مشکلات واکنش پوستی و یا ایجاد اسکار روبرو شوند که بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن تاثیر گذاشته و آن را کاهش دهد.
 • سلامت عمومی: وضعيت سلامت عمومی شخص نيز بر روی قابليت جذب رنگ و در نتيجه بر روی ماندگاري آن تاثير می گذارد.
 • عوامل دیگر: سابقه استفاده از داروها يا عوامل ديگری كه بر روی پوست تاثير داشته باشد، نقش بسزايی در ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو دارد.
 • پیروی از راهنمایی های حرفه ای: رعایت نکات مراقبتی پس از انجام آن توسط شخص و همچنین مراجعه به پیگمنترهای حرفه ای و متخصص می تواند به ماندگاری بهتر این روش کمک کند.

هرچند که ممکن است عوامل دیگری نیز بر ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیرگذار باشند، اما این عوامل از مهم ترین و اصلی ترین عوامل موثر بر ماندگاری آن هستند.

عوامل تاثیر گذار در درد میکروپیگمنتیشن

درد در انجام این روش به خود افراد بستگی دارد. امکان دارد بعضی از افراد بتوانند درد زیادی را تحمل کنند و بعضی از افراد تحمل درد پایینی داشته باشند و کوچک ترین خراش باعث اذیت آن ها شود. روش هایی مانند میکرو تلفیقی و میکروپیگمنتیشن و همچنین سایر روش های تاتو ابرو با بی حسی موضعی انجام می شود. به همین دلیل، زیباجو درد بسیار کمی را احساس می کند، که مانند خارش پوست است.

این تکنیک با تراشیدن پوست انجام می شود و کمی دردناک است. اما درد بسیار کم است و این مانعی برای انجام ندادن این روش نیست. ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو به عمق نفوذ رنگ بستگی دارد. به همین دلیل روش میکروپیگمنتیشن کمی عمیق تر به اپیدرم نفوذ می کند. اگر بدون بی حسی موضعی انجام شود، دردناک خواهد بود. اما با گذشت سال ها زیبایی، روش های آرایش دائمی از جمله تاتو ابرو با بی حسی موضعی انجام می شود.

انواع روش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن شامل روش های زیادی از جمله میکروپیگمنتیشن پوست سر، میکروپیگمنتیشن چشم، خط لب و میکروپیگمنتیشن رژ لب و میکروپیگمنتیشن مژه می باشد. در ادامه با انواع روش میکروپیگمنتیشن آشنا می شوید :

میکروپیگمنتیشن ابرو :

با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن می توانید ابروها را تاتو کرده و با کشیدن حالت طبیعی مو حالت طبیعی تری به صورت ببخشید. حتی می توان ناحیه بیرونی ابرو را اصلاح کرد و به آن فرم داد تا چهره جوان تر و زیباتر به نظر برسد. اصلاح رنگ و فرم ابروها با این روش امکان پذیر است.

میکروپیگمنتیشن پوست سر :

میکروپیگمنتیشن پوست سرکه که با نام SMP یا پوست سر شناخته می شود، برای درمان ریزش مو و طاسی استفاده می شود. در روش SMP لکه های کوچکی شبیه فولیکول های مو روی پوست سر ایجاد می شود و به این ترتیب نواحی خالی پوست سر به خوبی پوشانده می شود. یک متخصص باید توانایی اجرای این نکات را به صورت کاملا طبیعی و هماهنگ با صورت شما داشته باشد. میکروپیگمنتیشن پوست سر می تواند برای افرادی که از هر نوع ریزش مو رنج می برند مفید باشد. این افراد شامل افراد مبتلا به طاسی، ریزش موی ناشی از سرطان و آلوپسی، افراد دارای اسکار و جراحت سر، افرادی با موهای نازک می باشند. برای اطلاع از قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو با بهترین پزشکان مشورت کنید.

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

میکروپیگمنتیشن پوست سر :

هر جلسه درمان به مدت 4 الی 5 ساعت به طول می انجامد. تعداد جلسات هم با توجه به شرایط افراد متفاوت است ولی حدود 3 یا 4 جلسه خواهد بود.  قبل از انجام اسکالپ سر از مصرف نوشیدنی های الکلی و برخی داروها پرهیز کنید. چند روز قبل از انجام میکرو اسکالپ دخانیات نباید مصرف کرد. 4 روز پس از انجام اسکالپ سر باید از شستشوی سر خودداری نمایید. جلسات اسکالپ سر با فاصله چند هفته از هم انجام خواهد شد. در این مدت باید از رفتن به استخر، سونا و جکوزی خودداری نمایید.

حمام بسیار داغ توصیه نمی شود. پس از درمان ریزش مو با روش پوست سر تا چهار روز از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب خودداری کنید. هنگام بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب مناسب و کلاه استفاده کنید. شما باید تا پنج روز پس از اسکالپینگ از ورزش های شدید خودداری کنید. بعد از روز چهارم درمان می توانید از مرطوب کننده برای پوست سر خود استفاده کنید. این کار را در هفته های بین درمان انجام دهید.

انواع روش میکروپیگمنتیشن 

میکروپیگمنتیشن خط لب و رژ لب :

میکروپیگمنتیشن لب، تاتو رژ لب یا خط لب روشی است که برای فرم دادن به لب ها یا افزایش حجم آن ها استفاده می شود. تاتو کانتور لب گاهی اوقات برای از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها استفاده می شود. انجام این کار جذابیت ها و مزایای زیادی دارد. تاتو کانتور لب یک روش درمانی برای اصلاح عیوب افرادی است که به دلایل مادرزادی یا اکتسابی کانتور لب را از دست دادند. در افراد مبتلا به لب های دیابتی، پس از درمان نقص اصلی، می توان از تاتو برای ترمیم کانتور لب استفاده کرد.

اصولا خانم هایی که از رژ لب یا خط لب میکروپیگمنتیشن استفاده می کنند به دنبال زیبایی دائمی هستند. این افراد نمی خواهند در طول روز درگیر تجدید رنگ رژ لب خود شوند. در مورد تاتو و آرایش دائمی باید به انتخاب رنگ و مدل تاتو رژ لب و خط لب دقت شود. زیرا این رنگ تا مدت ها با ما خواهد بود و پشیمانی و تغییر رنگ تاتو رژ لب یا تغییر طرح تاتو خط لب کاری سخت و طاقت فرسا است. واکنش هر پوستی به رنگ تاتو لب متفاوت است و این تغییر رنگ نباید شما را نگران کند. زیرا پس از مدتی رنگ اصلی لب نمایان می شود.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه :

روش خط چشم و خط چشم روش های بسیار ظریف و زیبایی هستند که به ما کمک می کنند چشمانی زیباتر و پرتر داشته باشیم. ممنوعیت هایی وجود دارد که باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال، از تاتو غدد اشکی خودداری کنید. میکروپیگمنتیشن مژه را نمی توان روی لثه چشم انجام داد. مراجعه کننده در هنگام مراجعه نباید هیچ گونه التهاب یا قرمزی روی پلک داشته باشد. هنگام میکروپیگمنتیشن خط چشم و مژه باید از بهترین مارک رنگ تاتو استفاده کرد تا به مرور زمان آبی و خاکستری نشود. می توانید از رنگ های بدون اکسید آهن برای خط چشم و میکروپیگمنتیشن مژه استفاده کنید. رنگ مشکی یک رنگ میکرونی است که پس از مدتی زیر پوست پخش می شود. بنابراین نباید از رنگ مشکی به صورت خالص استفاده کرد. البته می توان از رنگ های دیگر برای خط چشم یا مژه استفاده کرد. رنگ های قهوه ای تیره بهترین جایگزین برای خط چشم و میکروپیگمنتیشن مژه هستند.

بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

تورم و التهاب از جمله عوارض شایع پس از میکروپیگمنتیشن ابرو است و در این موارد استفاده از کمپرس توصیه می شود. پمادهای مخصوص ضد تورم و التهاب پوست در بازار موجود است. متخصصان میکروپیگمنتیشن ابرو به شما توصیه می کنند که از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید. ممکن است رنگ ابروها در چند روز اول تیره‌تر از حد انتظار باشد، اما پس از چند هفته ابروها به رنگ طبیعی خود باز می‌گردند. اگر دچار تب یا ضایعات پوستی شدید یا تورم و سوزش شما غیرقابل تحمل است، حتما با پزشک مربوطه تماس بگیرید.

تفاوت میکروپیگمنتیشن و تاتو قدیمی

تفاوت بین رنگدانه و تاتو در روش اجرای آن نهفته است. به این ترتیب چشم یک قاب پررنگ و غیر طبیعی نیست و فقط رشته های مو مانند در داخل ابرو کشیده می شود و باعث می شود چهره طبیعی تر به نظر برسد. از دیگر تفاوت‌های میکروپیگمنتیشن با تاتو قدیمی‌تر می‌توان به بی‌درد بودن و خونریزی نکردن آن و کاهش چشمگیر التهاب اشاره کرد. در روش میکروپیگمنتیشن از کارتریج های یکبار مصرف استفاده می شود، خطر انتقال بیماری ها و ویروس ها به حداقل می رسد. این در حالی است که تاتو های قدیمی فقط امکان تعویض سوزن را دارند. دستگاه میکروپیگمنتیشن دارای محفظه ایمنی برای جلوگیری از برگشت مواد و خون به هندپیس می باشد. در مورد دستگاه های تاتو قدیمی، خون و لنف فرد قبلی حتی با استفاده از یک سوزن جدید به دیگران منتقل می شود. سوزن های استفاده شده در دستگاه پیگمنتر بر خلاف مدل های قدیمی بسیار ظریف هستند که درد تاتو را به حداقل می رساند.

رنگ در میکروپیگمنتیشن ابرو چه اهمیتی دارد ؟

انتخاب رنگ مناسب برای یک تاتو ایمن یا آرایش دائمی بسیار مهم است. بنابراین در صورت استفاده از رنگ ها بدون رعایت اصول بهداشتی، خطر به خطر افتادن سلامت افراد بیشتر می شود. طبق روش هاشور، رنگدانه ها باید از اولین سد دفاعی بدن یعنی اپیدرم عبور کرده و توسط کارتریج های استریل به لایه پوستی منتقل شوند. بنابراین اطمینان از استریل بودن رنگ و عاری از هرگونه مواد سرطان زا بسیار مهم است. توصیه می شود 7 روز قبل از آرایش دائم مقدار کمی از رنگدانه های مورد نظر را به پوست تزریق کنید تا از واکنش های ناخواسته جلوگیری شود.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه

محصولات آمیا بر اساس استانداردهای پزشکی تولید می شوند و تنها محصولاتی هستند که از بازگشت خون و لنف در طی فرآیند میکروپیگمنتیشن جلوگیری می کنند. این محصولات مجهز به هندپیس های سبک وزن و ارگونومیک هستند که از صدمات جلوگیری می کند. دستگاه های تاتو آمیا با کمترین لرزش ممکن طراحی شدند تا منافذ بسیار ظریف و یکنواختی را در عمق پوست مورد نظر ایجاد کنند. در ادامه با آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه آشنا می شوید:

دستگاه symphony :

حمل و نقل این دستگاه بسیار آسان بوده و دارای پدال می باشد. عنوان سبک ترین و کوچک ترین هندپیس آمیا را می توان گفت متعلق به دستگاه سمفونی است. طراحی آن ارگونومیک است و به شما امکان می دهد عمق نفوذ سوزن را تنظیم کنید.

دستگاه Med revive :

این دستگاه دارای صفحه نمایش دیجیتال با بدنه خارجی سالم و مقاوم می باشد. قدرت و سرعت Med Revive بسیار بالا و میزان صدا و لرزش آن کم است. دو خروجی برای هندپیس این دستگاه در نظر گرفته شده است.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه

دستگاه linelle two :

Linelle two بسیار سبک و دقیق است و سرعت بالایی دارد. این دستگاه قابلیت تنظیم تعداد ضربه در ثانیه و عمق نفوذ سوزن را دارد.

میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتو چه تفاوتی دارد ؟

میکروپیگمنتیشن ابرو روشی برای آرایش دائمی یا نیمه دائمی ابرو است که فقط بر روی لایه های بیرونی پوست انجام می شود و از نظر ایمنی بسیار مناسب تر از تاتو ابرو است. در این روش رنگ مورد استفاده کاملا طبیعی و شبیه رنگ موهای شماست. هنگام میکروپیگمنتیشن ابرو، بافتی کاملا طبیعی ایجاد می شود و فرم ابرو در این روش علاوه بر حالت سه بعدی، جزئیات ابروی طبیعی را ارائه می دهد.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در سطح حرفه ای با بهترین مربیان انجام می شود. تاتو ابرو اهداف متفاوتی دارد، خانم ها پیروان قدیمی و اصیل میکروپیگمنتیشن ابرو هستند که به صورت ماشینی و در عمق لایه های پوست انجام می شود، البته نسبت به میکروبلیدینگ ابرو ظریف است. اما هنوز طرفداران زیادی از این نوع آموزش تاتو ابرو وجود دارد. با آموزش حرفه ای می توانید به راحتی تاتو سایه ابرو را با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن انجام دهید و فریم جذابی برای ابروهای خود ایجاد کنید. در این دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو آموزشگاه، روش های مختلف ترکیب سایه ابرو و سایه زدن، سایه زدن و سایر نکات مهم پیگمنتیشن ابرو به صورت فوق تخصصی آموزش داده می شود.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ چه تفاوت هایی دارد ؟

میکروبلیدینگ ابرو شباهت زیادی به میکروپیگمنتیشن ابرو دارد. تا آنجا که برخی این دو روش را یکی می دانند. تفاوت اصلی بین میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو نتیجه نهایی است. از آنجایی که در میکروبلیدینگ، افراد ماهر به صورت دستی خطوط و خطوط ابرو را با قلم های نوک تیز مخصوص ایجاد می کنند، نتیجه نهایی بسیار طبیعی تر است. در میکروپیگمنتیشن، دستگاه مورد استفاده دیجیتال است و نتیجه آن بیشتر شبیه یک رنگ ابرو نیمه دائمی خواهد بود. اما قلم میکروبلیدینگ مخصوص و مهارت فردی که آن را انجام می دهد جلوه های بیشتری ایجاد می کند.

رضایت مراجعین گرامی

تفاوت دیگر میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو تعداد جلسات و مدت زمان درمان است. میکروبلیدینگ در دو جلسه انجام می شود. در جلسه اول طرح ابرو ایجاد می شود و در جلسه دوم هزینه طراحی اولیه را پرداخت می کنند. مرحله ریکاوری ابرو پس از میکروبلیدینگ طولانی تر است و تورم و التهاب طولانی تر باقی می ماند. اکنون سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن بسیار نازکتر از قلم میکروبلیدینگ است و میکروپیگمنتیشن را به روشی کمتر تهاجمی تبدیل می کند. با این روش پوست کمتر آسیب می بیند و برای پوست های حساس و نازک مناسب تر است. استفاده از دستگاه دیجیتال در این روش باعث می شود که تقارن ابروها حفظ شود.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو 

کلام آخر

میکروپیگمنتیشن ابرو نتایج ماندگاری دارد و می تواند ایرادات ابرو را از بین ببرد و ابروهایی زیبا به شما هدیه دهد. با انجام این روش بسیاری از افراد اعتماد به نفس بیشتری می گیرند به همین دلیل است که این روش طرفداران زیادی پیدا کرده است و بیشتر افراد خواستار انجام این روش هستند و طی سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می شود. با انجام میکروپیگمنتیشن ابرو افراد می توانند در زمان خود صرفه جویی کرده و دیگر زمانی را برای طراحی ابروهای خود اختصاص ندهند. اما مهم است که برای انجام این کار به افراد متخصص و کاربلد در حوزه آرایش دائم مراجعه نموده تا خدمات تخصصی و منحصر به فردی را دریافت نمایید.

از اینکه ما را انتخاب کردید و به یکی از همراهان ما در سایت پریسا خاوندگار اضافه شدید بسیار سپاس گزاریم. ما در مقاله آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه جدیدترین اطلاعات را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دادیم. اگر سوالی در رابطه با این موضوع دارید، نظرتان را کامنت بگذارید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.