فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟❤️【سال1403】⭐

  • خانه
  • -
  • فیبروز ابرو
  • -
  • فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟❤️【سال1403】⭐
فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟❤️【سال1403】⭐

شاید برای شما سوال باشد که فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟ امروزه فیبروز ابرو به طور گسترده ای مورد استقبال و توجه خانم ها قرار گرفته است. فیبروز همان تاتو است اما به روشی متفاوت ظاهر ابروها را اصلاح و متقارن می کند و همچنین ابروها را مانند روش های قدیمی تاتو مصنوعی جلوه نمی دهد. فیبروز ابرو به آرایش نیمه دائمی معروف است و انواع مختلفی دارد. رعایت نکات مراقبتی پس از انجام فیبروز ابرو برای حفظ رنگ فیبروز و جلوگیری از عفونت ضروری است. در ادامه برای آشنا شدن با فیبروز ابرو با ما همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز ابرو روشی برای تاتو نیمه دائمی است که امکان ایجاد هاشور، زیبایی ابرو و اصلاح عیوب احتمالی آن را فراهم می کند. روش فیبروز بر اساس اصول میکروبلیدینگ است. نام روش فیبروز برگرفته از آکادمی فی در صربستان است که توسط برانکو بابیچ تأسیس شد. میکروبلیدینگ یک روش دستی حذف موهای زائد ابرو به صورت نیمه دائمی است. فرم ابروی عالی و بی نقص بر اساس نسبت طلایی محاسبه می شود و نسبت طلایی فی 1/618 است. در روش فیبروز، طرح ابرو بر اساس نسبت طلایی و مورفولوژی صورت محاسبه می شود. فیبروز با قلم دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف و رنگ های ارگانیک برای فیبروز انجام می شود. بعد از اتمام این روش زیبایی ابروهای خود را با فرمی بسیار طبیعی و عالی خواهید دید. امروزه اکثر افراد این روش زیبایی و آرایش ابرو را می شناسند و در تمام جوامع غربی از این روش استفاده می کنند. در حال حاضر افراد زیادی در کشور ما از روش فیبروز ابرو استفاده کردند.

فیبروز ابرو چیست ؟

هدف از انجام فیبروز :

هدف از این روش حل و ارائه راه حل برای پوشاندن عیوب ابرو است که با پرکردن نواحی خالی، فرم دادن به ابرو و کانتورینگ ابرو انجام می شود. با فیبروز ابرو می توانید ابروهایی با طرح و رنگ خاص داشته باشید. این روش آرایش ابرو دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین می توانید برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاصی از این روش به صورت دائمی استفاده کنید. احساسات، شخصیت و نیات یک فرد به خوبی از طریق حرکات و حالات چهره آشکار می شود. ابروهایی که تحت فرمان این ماهیچه‌ها قرار دارند، آنچه را که برای آن ها اتفاق می‌افتد آشکار می‌کنند و سیگنال‌هایی را برای ما ارسال می‌کنند که برای همه مردم این سیاره درک جهانی دارند.

حتی اگر ابروهایمان را تکان ندهیم، باز هم شکل، رنگ و تراکم ابروها حکایتی دارد و همه چیز را درباره ما آشکار می کند. در بیشتر موارد ما حتی از این واقعیت آگاه نیستیم، از طرفی نمی‌توان داستان ابرو را بدون اشاره به این واقعیت مهم دیگر پایان داد. ابروها مانند آهنربایی برای جنس مخالف عمل می کنند، آهنربایی که همه را جذب می کند. متاسفانه آهنربای شخصیت درونی با چنین باری در درون هر یک از ما نهفته است. با مراجعه به سالن های زیبایی می توانید از این روش بهره مند شوید با تهیه دستگاه فیبروز ابرو و آشنایی با این روش و مراحل آن می توانید ابروهای خود را آماده کنید.

فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟

فیبروز ابرو یکی از روش های جدید آرایش و زیبایی ابروهای نیمه دائمی است که به صورت دستی و با کمک سوزن های یکبار مصرف دریچه یا سایه بین ابروها ایجاد می کند. هدف اصلی این روش ارائه راه حل و اصلاح عیوب ابرو با طرح و رنگ خاص است. فیبروز ابرو روشی دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص می توانید از فیبروز ابرو به صورت دائمی استفاده کنید.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو :

بعد از فیبروز ابرو، قسمتی از ابرو که فیبروز است مانند زخم باز است و نیاز به مراقبت ویژه دارد تا سریعتر بهبود یابد و عفونی نشود. رعایت نکات زیر می تواند در گرفتن بهترین نتیجه فیبروز ابرو بسیار موثر باشد. تا سه روز به دلیل فیبروز ابرو، ابروهای خود را نشویید. از روز اول فیبروز تا حدود یک هفته بعد از پماد ویتامین A استفاده کنید و روزی سه بار با گوش پاک کن مقدار کمی از پماد ویتامین A را به ابروهای خود بزنید. در روزهای اول بعد از ایجاد فیبروز ابروهای شما خارش یا پوسته پوسته می شود، از خاراندن یا چیدن این پوسته ها خودداری کنید، در صورت ساختن این پوسته ها ممکن است رنگ فیبروز ابرو خیلی زود محو شود.

پس از فیبروز ابرو تا یک هفته از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید. تا زمانی که فیبروز ابرو به طور کامل درمان نشود، در معرض نور خورشید قرار نگیرید. از روز اول تا حدود یک هفته از پماد چشمی هیدروکورتیزون استفاده کنید که در روند بهبود سریع نواحی فیبروز بسیار موثر است. البته توجه داشته باشید که اگر پوست چرب دارید، میزان و دفعات استفاده از پمادها را کاهش دهید. برای مراقبت از فیبروز باید دقت شود که پوسته هایی که بعد از فیبروز ابرو ظاهر می شوند دستکاری نشود در غیر این صورت امکان برداشتن رنگدانه و ایجاد لک وجود دارد.

فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟

چه افرادی برای فیبروز ابرو مناسب هستند ؟

از روش فیبروز برای زیباسازی و اصلاح عیوب کمر و ابروهای نامتقارن استفاده می شود. این تکنیک برای کسانی که به دلایل مختلف مانند ژنتیک یا رژیم غذایی نامناسب دارای ابروهای کمری هستند توصیه می شود. افرادی که به دلیل جراحی و بخیه دچار شکستگی ابرو شدند می توانند از این تکنیک بهره مند شوند. علاوه بر این، کسانی که زمان کافی برای مراقبت از ابروهای خود ندارند، می توانند از فیبروز به عنوان یک روش نیمه دائمی برای آرایش ابروهای خود استفاده کنند. برای آشنا شدن با کاندیدای مناسب فیبروز ابرو به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

نحوه شستن صورت بعد از فیبروز ابرو :

روش شستشوی صورت بعد از فیبروز ابرو به این صورت است که تا سه روز ابروها را نشویید و بعد از این سه روز تا حد امکان از شستن ابروها خودداری کنید تا فیبروز ابرو به طور کامل بهبود یابد. برای شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ به روش فیبروز، بهتر است فقط از آب ولرم یا سرد استفاده کنید و اگر مجبور به استفاده از مواد شوینده هستید، از شامپو بچه استفاده کنید. یا صابون اما تا حد امکان از تماس مستقیم ابزار یا دست ها با ابروهای خود اجتناب کنید. پس از شستن صورت، ابروهای خود را به آرامی با یک حوله تمیز خشک کنید. به هیچ وجه حوله را روی ابروهای فیبری آسیب دیده نکشید و فقط آن ها را به آرامی قرار داده و بردارید. پس از خشک شدن، یک لایه نازک از پماد هیدروکورتیزون یا پماد چشم ویتامین A را به ابروهای خود بزنید. سعی کنید تا سه روز پس از فیبروز ابرو از دستشویی رفتن خودداری کنید.

قبل از انجام فیبروز ابرو چه مراقبت هایی باید انجام دهید ؟

قبل از هر اقدامی باید از مراقبت قبل از انجام فیبروز بر روی ابروهای خود اطمینان حاصل کنید. بهتر است ابتدا با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید که پوست شما با این روش سازگار است. حداقل دو هفته قبل از فیبروز، لایه برداری شیمیایی و لیزر موهای زائد صورت خود را انجام ندهید و ده روز قبل از فیبروز، ابروهای خود را رنگ نکنید. سه روز قبل از فیبروز از اپیلاسیون و قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید خودداری کنید و حداقل 24 ساعت قبل از فیبروز از آسپرین، نیاسین، ویتامین E یا ایبوپروفن استفاده نکنید. سعی کنید در روزی که به فیبروز مبتلا می شوید از نوشیدن قهوه، الکل و نوشیدنی های انرژی زا خودداری کنید و حتما قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی استحمام کنید. با رعایت این نکات می توانید بهترین نتیجه را از این روش بگیرید.

مراحل فیبروز ابرو

امروزه فیبروز ابرو روشی بسیار پرطرفدار است، به خصوص خانم هایی که علاقه زیادی به زیبایی طبیعی صورت دارند، این روش را می خواهند و گزینه بسیار مناسبی برای آن ها محسوب می شود. با ابداع و معرفی فیبروز ابرو به سرعت مورد استقبال و توجه جهانیان قرار گرفت، به طوری که پس از مدت کوتاهی برانکو از روش فیبروز ابرو راضی نشد و دست به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه های براق شد. در ادامه با مراحل فیبروز آشنا می شوید :

فرم دهی و قرینه سازی ابرو :

ایجاد فرم بد در ابرو می تواند نتیجه ناخوشایندی داشته باشد که اصلاح آن دشوار است. اساس روش فیبروز نسبت طلایی است که به آن نسبت طلایی می گویند. ایجاد ابروهای عالی با استفاده از ابزار فی هم ریاضی و هم هنری است. ابرویی با فرم صحیح صورت مشتری را به شکلی زیبا قاب می کند و زیبایی طبیعی او را بیش از پیش برجسته می کند. آکادمی فی با توجه به میانگین طلایی فرم ابروها را با توجه به 6 نقطه طراحی می کند، در این حالت نقطه 2 در واقع میانگین طلایی ابرو است.

برنامه فی یک ابزار مفید برای بسیاری از روش های زیبایی است. این برنامه به شما امکان می دهد فایل مشتری خود را با عکس های قبل و بعد ایجاد کنید. همچنین می توانید اطلاعات و نکات مهم را برای جلسات بعدی اضافه کنید. هنگام ترسیم شکل، از اندازه گیری استفاده کنید تا یک نتیجه صد درصد متقارن به دست آورید. در اینجا می توانید ببینید که آیا تمام نقاط ترسیم شده در هر دو طرف یکسان هستند و چه چیزی ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشد.

مراحل فیبروز ابرو 

انتخاب رنگ :

انتخاب رنگ مناسب برای مشتری بسیار مهم است. انتخاب خود را بر اساس رنگ طبیعی مو و رنگ پوست فرد انجام دهید. عوامل دیگری مانند رنگ چشم یا سن مشتری می تواند در تصمیم گیری شما مفید باشد. رنگ انتخاب شده نباید خیلی روشن باشد.

اجرای خطوط :

ابتدا خطوط ابرو باید در قسمت بالایی ابرو کشیده شود، هر خط ابرو باید 2 بار دیگر کشیده شود. در مرحله بعد قوس ابرو و دم ابرو کشیده می شود تا تاتو کمرنگ نشود ضخامت ضربه ها باید دو برابر شود. سپس نوبت به شوک زدن رنگ می رسد، بسته به نوع پوست افراد، فیبروز ابرو در چند مرحله ایجاد می شود و هر دو پوست خشک و نرمال برای اجرای بهتر این روش مناسب هستند.

نحوه پاک کردن آرایش بعد از فیبروز چگونه است ؟

برای پاک کردن آرایش از شامپو بچه یا صابون ملایم استفاده کنید و با آب ملایم یا سرد بشویید و تمیز کنید. نکته دیگر این است که در هفته اول بهبودی فیبروز ابرو توصیه می کنیم هر روز صبح و عصر کمپرس آب یخ را روی ابروهای خود قرار دهید و حدود 10 تا 15 دقیقه روی ابروهای خود نگه دارید. انجام این کار در چهار روز اول باعث تسریع روند بهبود اسکار فیبروز ابرو می شود.

رنگ های فیبروز ابرو :

فیبروز یکی از روش های مدرن و پرکاربرد برای اصلاح عیوب ابرو است. یکی از فاکتورهای مهم مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب در این روش، اطمینان از کیفیت رنگ مورد استفاده است. برای جلوگیری از کم رنگ شدن پیش از موعد ابرو باید از رنگ های باکیفیت و مطمئن استفاده کرد. رنگ های مورد استفاده در این روش از مواد معدنی با کیفیت تشکیل شده و فاقد فلزات سنگین هستند. به همین دلیل به راحتی جذب پوست می شوند و نتیجه نهایی ابرویی طبیعی با ظاهری جذاب و زیبا خواهد بود. مهم ترین مزیت این رنگ ها این است که پس از حذف آن ها رنگ قرمز روی پوست باقی نمی ماند و ابرو حالت طبیعی خود را حفظ می کند. در نتیجه استفاده از رنگ های فیبروز به شما این امکان را می دهد تا برای مدت طولانی از ابروهای زیبا و جذاب لذت ببرید بدون اینکه نگران محو شدن یا تغییر رنگ باشید.

فیبروز ابرو چه معایبی دارد ؟

افرادی که در گذشته از تاتو استفاده کردند به هیچ وجه نمی توانند از این روش برای زیبایی ابروهای خود استفاده کنند و این مشکل برای افرادی که نمی توانند از فیبروز ابرو بهره مند شوند ناراحت کننده است. با توجه به اینکه کاربر مراحل فیبروز را با اعمال فشار به دستگاه میکروبلیدینگ انجام می دهد و به مرور زمان مچ دست کاربر خسته می شود و در پایان کار از میزان فشار کاسته می شود که می تواند کیفیت کار انجام شده را تحت تاثیر قرار دهد.

از آنجایی که تیغه دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر ساخته می شود، احتمال آسیب به دست بسیار بیشتر است و افرادی که این کار را انجام می دهند باید بسیار مراقب باشند. در برخی مراکز از رنگ های بسیار بی کیفیت استفاده می شود که باعث کاهش ماندگاری آن می شود و پس از مدت کوتاهی کم رنگ شدن رنگ ابرو دیده می شود. به همین دلیل توصیه می شود به مراکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید تا کمترین آسیب به ابروهای شما وارد شود و پول شما هدر نرود. برای آشنا شدن با معایب فیبروز ابرو به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

فیبروز ابرو چه معایبی دارد ؟

فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو :

انجام فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو نیازمند تحقیق و بررسی هوشمندانه است. فيبروز ابرو طبیعی با بهترین ماندگاری و هزینه در دسته تکنیک های آرایش دائم قرار دارد. انجام تکنیک های آرایش دائم در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است. در گذشته این تکنیک ها فقط برای نواحی چشم و ابرو و لب کاربرد داشتند. اما امروزه تکنیکی با عنوان اسکالپ سر معرفی شده است که به منظور پرپشت تر دیده شدن موها استفاده می شود. بسیاری از بانوان ریزش رنگ را با ریزش ابرو اشتباه می گیرند و همواره سوال می کنند آیا فیبروز باعث ریزش ابرو می شود. در واقع ابرو فیبروز در طی دوران نقاهت دچار پوسته پوسته شدن و رنگ ریزی می شود اما این امر هیچ ارتباطی با ریزش ابرو ندارد. در واقع اگر شما هم درباره سوالی چون فيبروز ابرو چيست کنجکاو هستید و ترجیح می دهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید می توانید با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.

مدل فیبروز ابرو طبیعی :

انتخاب مدل فیبروز ابرو طبیعی از مهم ترین مراحل کار محسوب می شود. یکی از مزایای فیبروز نچرال ابرو این است که می تواند به داشتن یک ظاهر طبیعی و روشن تر از ابروهای رسمی کمک کند. در حالی که ابروهای رسمی معمولاً شامل خطوط سخت و قطعی هستند، تاتو ابرو می تواند ابرویی طبیعی را به نمایش بگذارد. این نکته امروزه اهمیت بیشتری از قبل پیدا کرده است چرا که برخلاف گذشته که ابروهای نازک و اصطلاحا نخی همراه با آرایش ابروی تیره و تاتوی پررنگ محبوبیت داشت. این روزها طبیعی بودن حالت صورت بسیار محبوب تر است. فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو نیز به درخواست زیباجویان قابل انجام است.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین مرکز فیبروز در تهران و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.