آیا فیبروز ابرو پاک می شود ؟ ❤️【سال 1403】✅

شاید برای شما سوال باشد آیا فیبروز ابرو پاک می شود ؟ امروزه یکی از راه های زیباتر دیده شدن و تغییر، فیبروز ابرو است. فیبروز ابرو یک تکنیک زیبایی نیمه دائمی و موقتی ابرو است. در این روش بین ابروها نوارهایی قرار می گیرد که باعث می شود ابروها پر و زیبا به نظر برسند. دوام و ماندگاری فیبروز ابرو برای افرادی که می خواهند فیبروز ابرو را انجام دهند بسیار مهم است. نکته مهم این است که پس از رسیدن به فیبروز ابرو، آن را تا حد امکان حفظ کنید. در ادامه برای آشنا شدن با فیبروز ابرو آشنا می شوید.

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز ابرو یک تکنیک اروپایی نیمه دائمی و زیر مجموعه میکروبلیدینگ است که برای اصلاح فرم و ایجاد فرم طبیعی در قسمت پایین کمر و ابروهای نازک استفاده می شود. این روش توسط شرکت PhiBrows طراحی شده و با یک سری قوانین خاص به صورت دستی انجام می شود. در روش فیبروز شکل ابروها بر اساس نسبت طلایی و مورفولوژی صورت یعنی عدد فی تعیین می شود. رنگ انتخابی برای انجام کار به رنگ پوست، مو و ابروهای طبیعی شما بستگی دارد. افرادی که در کار فیبروز تخصص دارند، هنر بزرگی تولید می کنند. آن ها از روش ها و تکنیک های خاصی برای کار پیروی می کنند و در یک دوره 6 ماهه آموزش می بینند. در طول آموزش، این هنرمندان باید 11 سطح مختلف را برای اجرای کار بیاموزند تا اطمینان حاصل کنند که استانداردهای فیبروز لازم برای تکمیل کار را می دانند. برای انجام این رو به بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران مراجعه فرمایید.

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار

دستیابی به فیبروز دائمی از طریق بهترین کار فیبروز ابرو نیازمند تحقیق و بررسی هوشمندانه است. فیبروز طبیعی ابرو با بهترین ماندگاری و هزینه در دسته تکنیک های آرایش دائمی می باشد. تکنیک های آرایش دائمی در سال های اخیر به طور قابل توجهی توسعه یافته است. در گذشته از این تکنیک ها فقط برای کانتور چشم، ابروها و لب ها استفاده می شد. اما امروزه تکنیکی به نام اسکالپینگ معرفی شده است که به پرپشت شدن موها کمک می کند.

بسیاری از زنان از دست دادن رنگ را با ریزش ابرو اشتباه می گیرند و همیشه در این فکر هستند که آیا فیبروز باعث ریزش ابرو می شود یا خیر. در واقع، فیبروز ابرو در طول دوره بهبودی پوسته پوسته و رنگی می شود، اما این ربطی به ریزش ابرو ندارد. در واقع اگر شما هم در مورد سوالی مانند فیبروز ابرو چیست کنجکاو هستید و ترجیح می دهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید می توانید با مشاوران در ارتباط باشید.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

فیبروز ابرو بین یک تا سه سال طول می کشد و مطمئن باشید که از این مدت کمتر یا بیشتر نخواهد بود. ماندگاری فیبروز و میکروبلیدینگ به نوع پوست شما نیز بستگی دارد. اگر پوست نرمال یا خشک دارید، معمولاً بین 1.5 تا 2 سال نیازی به ترمیم نخواهید داشت. اما اگر پوست شما چرب است، ممکن است لازم باشد قبل از یک سال برای ترمیم به آرایشگاه خود مراجعه کنید.

تفاوت فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ :

این دو روش یک تکنیک نیمه دائمی برای اصلاح فرم ابروها هستند. شاید از نظر ظاهری تفاوت چندانی با هم نداشته باشند. هم در میکروبلیدینگ و هم در فیبروز، شکاف هایی در پوست با استفاده از سوزن های مخصوص ایجاد می شود و رنگدانه ها به پوست نفوذ می کنند. در این روش ها تارهای مو باید کاملا طبیعی و به گونه ای طراحی شوند که دوستدار پوست باشند. فیبروز و میکروبلیدینگ به صورت دستی انجام می شود اما روش فیبروز قوانین و چارچوب های خاص خود را دارد.

رنگدانه ها و سوزن های مورد استفاده در تکنیک فیبروز کیفیت بهتری نسبت به میکروبلیدینگ دارند. فیبروز را می توان برای انواع پوست انجام داد اما میکروبلیدینگ روی پوست های چرب نتایج و ماندگاری ایده آلی نخواهد داشت. طول عمر فیبروز بیشتر از میکروبلیدینگ است. تمرین فیبروز بسیار کامل تر، دقیق تر و واضح تر از روش میکروبلیدینگ است. در تکنیک میکروبلیدینگ، اگر از جوهرهای بی کیفیت استفاده شود، ممکن است رنگ ابروی شما پس از مدتی نارنجی، قرمز، زرد یا خاکستری شود.

فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار 

قبل از فیبروز چه مراقبت هایی انجام می شود ؟

چند روز قبل مصرف قرص های ضد بارداری باید قطع شود. اگر از داروهای رقیق کننده خون یا آسپرین استفاده می کنید، باید یک هفته قبل از مصرف آن ها قطع کنید. یک هفته قبل از مصرف قرص امگا 3 خودداری کنید. فیبروز و میکروبلیدینگ را ۲ روز قبل و ۲ روز بعد از پریود انجام ندهید. مصرف چای، قهوه، سیگار و مشروبات الکلی 24 ساعت قبل از شروع کار ممنوع است. اگر مستعد هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب هستید، این روش ها را انجام ندهید. پوست های مبتلا به اگزما، آکنه روزاسه، پوست های بسیار حساس و نازک و پوست های کلوئیدی نباید دچار فیبروز یا میکروبلیدینگ شوند.

اگر یک بیماری خونی مسری مانند هپاتیت یا اچ آی وی دارید، نباید این اقدامات را انجام دهید. اگر بوتاکس یا فیلر به ابروهای خود تزریق کردید، قبل از انجام میکروبلیدینگ یا فیبروز باید 2 ماه صبر کنید. اگر تحت شیمی درمانی هستید از میکروبلیدینگ و فیبروز اجتناب کنید. پس از گذراندن دوره می توانید برای استخدام اقدام کنید. در دوران بارداری از این روش ها استفاده نکنید. بعد از زایمان اگر به نوزاد خود شیر می دهید باید 6 ماه صبر کنید و اگر شیر نمی دهید باید 3 ماه بعد از زایمان بگذرد. اگر جراحی چشم یا لیفت پلک انجام دادید، باید یک سال صبر کنید تا بتوانید فیبروز و میکروبلیدینگ را انجام دهید. اگر عمل بینی انجام دادید، باید حداقل 3 ماه قبل از انجام آن باشد. برای اطلاع از هزینه فیبروز ابرو در تهران با بهترین پزشکان مشورت کنید.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

رعایت نکات مهم مراقبتی بعد از فیبروز ابرو منجر به بهترین نتیجه نهایی می شود. این ممکن است برای شما مشکلاتی ایجاد کند. در هر کاری، اگر داستان درخشانی باشد، پیچیدگی ندارد. برای انجام خدماتی مانند تاتو خط چشم، لیفت مژه، تاتو خط چشم و … اگر با داشتن کادری حرفه ای به بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران یا شهرستان ها مراجعه کنید، هیچ گاه دچار عارضه ای نخواهید شد. همیشه یک بحث قوی و اساسی بین افرادی که مایل به انجام کار زیبایی شناسی هستند، وجود دارد که با عوارض مرتبط است.

از بین بردن فیبروز ابرو بعد از یک هفته تقریبا غیرممکن است. اگر این تکنیک به درستی انجام شود، ماندگاری خوبی دارد. در هیچ صنعتی، هیچ تضمینی برای بروز عوارض و مشکلات وجود ندارد. تنها یک راه حل برای جلوگیری از عوارض فیبروز ابرو وجود دارد، آن هم با تجربه و مهارت. اگر سالنی را انتخاب کنید که سابقه درخشانی در رضایت مشتری داشته باشد و از مدرن ترین امکانات استفاده کند، قطعا هیچ عارضه ای نخواهید داشت. با رعایت موارد فوق متوجه می شوید که فیبروز ابرو چقدر دائمی است. ترمیم و عکس فیبروز ابرو بعد از یک هفته به شما نشان می دهد که این تکنیک به هیچ وجه حالت مصنوعی به ابرو نمی دهد.

چه عواملی بر ماندگاری فیبروز تاثیر دارد ؟

بر اساس آمار به دست آمده از افرادی که از این روش استفاده می کنند؛ این برای آن ها حدود 3 سال طول می کشد. البته این به چند نکته بستگی دارد. در ادامه برای آشنا شدن با عوامل تاثیر گذار در فیبروز ابرو آشنا می شوید :

عمق هاشور ابرو :

اگر تاتو حرفه ای باشد؛ او می داند که تاتو چقدر باید ادامه یابد. هرچه سطح کار کمتر باشد، احتمال اینکه هاشور سریعتر حذف شود بیشتر است. البته عمق بیش از حد می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد. باید به دنبال یک هنرمند حرفه ای تاتو باشید تا تاتو طولانی تر بماند.

نوع پوست :

اولین و مهمترین عاملی که بر دوام فیبروز تاثیر می گذارد نوع پوست است. مقدار چربی پوست ممکن است با ماندگاری هاشور رابطه معکوس داشته باشد. این بدان معنی است که هر چه پوست چرب تر باشد، بثورات زودتر از بین می روند. اگر پوست چرب دارید و می‌خواهید فیبروز داشته باشید، توصیه می‌کنیم قبل از هر کاری یک اسکراب صورت را انجام دهید. زیرا باعث کاهش شدت چربی و طولانی شدن مدت فیبروز می شود.

تغییر هورمون های بدن :

بدن زنان در زمان های خاصی دچار اختلال می شود. معنای اختلال این است که هورمون ها بیشتر یا کمتر از حد معمول ترشح می شوند. زمانی که پریود هستید، بارداری یا شیردهی، بهتر است فیبروز ایجاد نشود و اجازه دهید هورمون ها به حالت عادی برگردند. زیرا این مشکل می تواند روی ماندگاری تاثیر بگذارد.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چه مزایایی دارد ؟

در ادامه با مزایای فیبروز ابرو آشنا می شوید :

اجرای سریع :

عمل فیبروز ابرو به سرعت انجام می شود. با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ خطوط مورد نظر در سطح ابرو کشیده شده و نتیجه آنی و قابل مشاهده است. این به مشتریان این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود دست یابند.

ظاهر طبیعی :

فیبروز ابرو با استفاده از خطوط میکرو تیغه شبیه به موهای طبیعی ابرو شکل طبیعی آن ها را افزایش می دهد. خطوط دقیق و هماهنگ برای شباهت به ابروهای طبیعی کشیده می شوند.

پوشش نقص ابرو :

با استفاده از فیبروز ابرو مشکلاتی مانند بی نظمی، نواحی خالی و کم پشتی ابروها پوشانده می شود. خطوط میکروبلید این نواحی خالی را پر کرده و شکل و تراکم ابروها را بهبود می بخشد.

صرفه جویی در زمان :

با استفاده از فیبروز ابرو، مشتریان می توانند در زمان مورد نیاز برای آرایش روزانه صرفه جویی کنند. این روش ابروها را به طور دائم پر می کند، بنابراین نیازی به استفاده روزانه از مداد ابرو یا سایه چشم نیست.

دوام طولانی :

نتیجه فیبروز ابرو بسته به نوع رنگ استفاده شده و مراقبت مناسب می تواند تا یک تا دو سال باقی بماند. این به مشتریان اجازه می دهد تا برای مدت طولانی از فیبروز ابروی خود لذت ببرند بدون اینکه نگران محو شدن یا پخش شدن رنگ باشند.

آیا فیبروز ابرو پاک می شود ؟

اگر اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید، پس از یک هفته نمی توان فیبروز ابرو را درمان کرد. نتیجه فیبروز طبیعی ابرو با بهترین ماندگاری و هزینه پس از یک هفته قابل مشاهده است زیرا این روش تاتو ابرو معمولاً به 7 روز مراقبت اولیه قابل توجه نیاز دارد. پس از خروج از سالن زیبایی، درمان فیبروز ابرو آغاز می شود. زیرا قسمت های فیبروز مانند یک زخم باز است و باید مراقبت شود تا عفونی نشود. درمان فیبروز معمولا بین 5 تا 7 روز طول می کشد.

بسیار مهم است که در 3 روز اول ابروهای خود را نشویید. توصیه می شود از روز اول تا حدود یک هفته با استفاده از گوش پاک کن کمی ویتامین A به ابروها بزنید. همچنین به مدت یک هفته از رفتن به سونا و استخر خودداری کنید. تمامی نکاتی که باید در موسسه رعایت کنید به شما نشان داده خواهد شد. زیرا مدیریت فیبروز در برخی از زنان به دلیل چربی پوست صورت ممکن است متفاوت باشد. فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز ابرو ماندگاری بالایی دارد زیرا از بهترین مواد اولیه برای این کار استفاده می شود. در صورت تمایل فیبروز طبیعی ابرو را برای شما انجام می دهند.

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو :

استفاده از تاتو برای زیباسازی و فرم دادن به ابرو بسیار قدیمی شده است و در روش تاتو ابرو به صورت غیر طبیعی و پیوسته روی ابرو تزریق می شد. و پاک کردن تاتو از روی صورت بسیار مشکل است و همیشه مقداری جوهر زیر پوست باقی می ماند زیرا جوهر تزریق شده به عمق پوست نفوذ می کند. اما با ابداع روش فیبروز ابرو دیگر جوهری باقی نمی ماند که یکی از مهم ترین تفاوت های فیبروز ابرو با تاتو است.

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده به عمق پوست نفوذ نمی کند و به همین دلیل برداشتن جوهر به راحتی انجام می شود. علاوه بر این، در فیبروز ابرو می توانید الگوی ابرو را تغییر دهید و بدون ترس آن را پهن یا باریک کنید. از جوهر باقی مانده علاوه بر این در فیبروز ابرو می توان ابروی شما را مانند یک تار مو کشید تا مشخص نباشد که خالکوبی است و ابروهای شما کاملا طبیعی به نظر می رسند.

آیا فیبروز ابرو پاک می شود ؟

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.