هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس ❤️【سال 1403】✅

  • خانه
  • -
  • نانو بلیدینگ
  • -
  • هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس ❤️【سال 1403】✅
هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس ❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس آشنا کنیم. ابروها یکی از مهمترین عناصر زیبایی هستند. برداشتن بیش از اندازه ابرو، بیشتر شدن سن باعث نازک شدن ابروها به مرور زمان می شود. در گذشته ابروهای نازک طرفداران زیادی داشت اما امروزه ابروهای پرپشت در بین خانم ها محبوبیت بیشتری دارد. روش های زیادی برای زیباسازی ابروها وجود دارد، جدیدترین روش سایه زدن ابرو، نانو بروز ابرو است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس با ما همراه باشید.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

نانو بروز چیست ؟

امروزه برخلاف گذشته داشتن ابروهای پهن و پرپشت در بین خانم ها بسیار محبوب شده است. عوامل مختلفی باعث کم شدن ابروها در طول زمان می شود، از جمله برداشتن بیش از حد ابروها، استرس، افزایش سن. به همین دلیل امروزه استفاده از روش های مختلف برای پرکردن و زیبایی ابروها بسیار رایج شده است. یکی از جدیدترین روش های سایه زدن ابرو نانو بوروز است که توسط دستگاه نانو مخصوص و تثبیت کننده انجام می شود. پیش از آن فیبروز به عنوان جدیدترین تکنیک سایه زدن ابرو به حساب می آمد، اما نانوبروز توانست انقلابی در دنیای تاتو و سایه ابرو ایجاد کند به گونه ای که نتیجه آن بسیار طبیعی و زیبا خواهد بود.

 

 

نانو برز روشی است که می تواند هر آنچه از یک تاتو انتظار می رود را برآورده کند. و برای انواع پوست به خصوص پوست های چرب موثر است. روش نانو بروز توسط امیل ایلهام اغلو گرند مستر کمپانی فی ابداع شد. نانو بروز تکنیکی است که محدودیت‌های فیبروز را ندارد. نانو بروز همان میکروبیلدینگی است که به جای خودکار با دستگاه انجام می شود و به همین دلیل از ظرافت و ماندگاری بیشتری برخوردار است. برای انجام این روش سعی کنید درباره هزینه نانوبلیدینگ ابرو در تهرانپارس با پزشک با تجربه مشورت کنید.

نانو بروز چیست ؟

تاریخچه روش نانو بروز

نانو بروز اولین بار توسط آقای برانکو بابیک، همان فردی که تکنیک فیبروز را معرفی کرد، اختراع شد، این روش همان میکروبلیدینگ است که توسط دستگاه انجام می شود. ظرافت و زیبایی بلید و فیبروز به خوبی شناخته شده است، اما از آنجایی که با قلم انجام می شود، به اندازه کاشت با دستگاه ماندگاری ندارد. بنابراین ابداع روش کاشت این روش با دستگاه ایده بسیار خوبی به نظر می رسید. دستگاه و سوزن های نانو بروز با بقیه دستگاه ها متفاوت است. رنگ روی خط ابرو یا در جهت ابرو کشیده می شود، از طریق سوزن های نانو که بسیار کوچک هستند. دلیل اینکه نانو بروز امروزه به یکی از محبوب ترین درمان ها تبدیل شده است این است که یک درمان نیمه دائمی است.

علاوه بر اینکه می‌توانید بلافاصله پس از درمان از نتایج و ابروهای جدید خود لذت ببرید، می‌توانید شنا کنید، اسکراب کنید، عرق کنید و تحت تاثیر قرار نمی گیرید. شما می توانید انتظار داشته باشید که بهبودی کامل بین 25 تا 30 روز طول بکشد، اما این می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. اگر از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستید، اما از استفاده از روش های سنتی که طبیعی به نظر نمی رسند و محو نمی شوند را دوست ندارید، نانو ابرو را امتحان کنید. امروز بهترین راه حل برای لذت بردن از نان بروز با ظاهر طبیعی است که خراب نمی شوند.

 

 

دستگاه نانو بروز چگونه کار می کند ؟

دستگاه نانو بروز یک دستگاه 7 ولتاژ است که توسط استابلایزر در قسمت سوزنی کنترل می شود. تثبیت کننده یک نگهدارنده پلاستیکی هلالی شکل است که هنگام کشیدن خطوط روی پوست قرار می گیرد و به سوزن کمک می کند خطوط را بکشد یا در یک خط مشخص قرار بگیرد. روی بدنه این دستگاه تنظیمات درجه و سرعت تعبیه شده است و وقتی دستگاه را روشن می کنید چراغ بالای آن روشن می شود و اگر آن را در پایه استند قرار دهید به حالت استند بای  می رود. سوزن های این دستگاه همگی نانو بوده و با سوزن های میکروپیگمنتیشن معمولی یا پیچی متفاوت هستند.

هنگام کشیدن خط با سوزن نانو بروز باید به آرامی حرکت کنید تا رنگ در چند لایه به پوست تزریق شود و رنگ پخش نشود. این سوزن ها برای کاشت بسیار ظریف هستند، بنابراین خطوط بسیار ظریف تر از خطوط دیگر با دستگاه های دیگر هستند. رتبه سوزن های نانو در رتبه های سوم، چهارم، هجدهم بسیار ظریف تر از سایرین است. آنچه برای کار با دستگاه مهم است زاویه سوزن و تثبیت کننده است که با پوست باید 45 درجه باشد. نوع سوزن های این دستگاه تک سر می باشد که با برداشتن استابلایزر از روی این دستگاه به حالت نانو معمولی تبدیل می شود. این دستگاه و تکنیک برای افرادی با پوست چرب و پوست خشک مناسب است.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

تفاوت نانو بروز ابرو با سایر روش ها :

تفاوت روش نانو بروز با سایر روش ها به دلیل استابلایزر است که مهمترین قسمت دستگاه پایه سوزن و سر دستگاه است. هنگام کاشت در این روش، خطوط ها به لطف این دستگاه لرزش ندارند. این دستگاه دارای سوزن های متفاوت و ظریفی است که خطوط بسیار ظریف تری نسبت به سایر دستگاه ها ترسیم می کند. در روش نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود اما در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف کاشت های مختلفی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک داریم.  هر خط یا مویی که می‌کشید 3 تا 4 ثانیه یا کمتر طول می‌کشد، اما در نانو هر خط یا مویی که می‌کشید حدود 15 تا 20 ثانیه طول می‌کشد. برای آشنا شدن با تفاوت میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

تاریخچه روش نانو بروز

نانو بروز با میکروپیگمنتیشن ابرو چه تفاوتی دارد ؟

وجود تثبیت کننده در دستگاه نانو پیگمنتیشن تفاوت اصلی آن با دستگاه میکروپیگمنتیشن است. این نگهدارنده پلاستیکی از لرزش خطوط در حین کار جلوگیری می کند. در نانوبروز برخلاف سایر تکنیک ها، کاشت به صورت یکنواخت و بدون دست برداشتن انجام می شود و دیگر از کاشت های متفاوتی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک خبری نیست. تفاوت دیگر بین نانو یروز و میکروپیگمنتیشن با روش‌های دیگر این است که کشیدن یک خط یا تار مو حدود 15 تا 20 ثانیه طول می‌کشد، در حالی که کشیدن خط در روش‌های دیگر 3 تا 4 ثانیه طول می‌کشد.

 

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز

رنگ های استفاده شده در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب می باشد. رنگ های به کار رفته در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب و فلزات سنگین بوده و به بدن آسیبی نمی رساند. این نوع رنگ ها با ساختار بدن هماهنگی دارند و به همین دلیل در مواجهه با سیستم دفاعی بدن در صورت طولانی نشدن به تدریج کمرنگ شده و بدون اثر از روی پوست محو می شوند. در روش نانو بروز برای کارایی بیشتر بهتر است هم از دستگاه نانو بروز و هم از رنگ های خاص آن که با برند فیکانتور عرضه می شود استفاده شود. البته با رقیق کردن رنگ های میکروبلیدینگ فیبروز می توان از این رنگ ها برای ابروهای نانو استفاده کرد.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

نانو بروز ابرو چه مزایایی دارد ؟

نانو ابرو یک تکنیک ابرو است که نتیجه بسیار طبیعی دارد زیرا در این روش خطوط روی خطوط ابرو یا در جهت آنها کشیده می شود و هیچ تفاوتی با موهای طبیعی ابروهای فرد ندارد. متخصصان در این کار از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می کنند که برای تقویت ریشه ابرو مفید است. یکی از مزایای دیگر به روز رسانی نانو، انجام آن برای هر دستگاه است. سوزنی که مژه ها را می کشد ظریف و نازک است، بنابراین مژه ها به صورت موهای ابرو به تصویر کشیده می شوند. به دلیل نازک بودن سوزن، این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود. اگر از این تکنیک با دقت استفاده شود، زمان و ماندگاری رنگ آن بیشتر از روش های دیگر است. تکرار زمان ترمیم کمتر باعث محبوبیت بیشتر نانوروفیسینگ نسبت به سایر تکنیک ها شده است.

نانو بروز تکنیک هاشور ابرو است که نتیجه بسیار طبیعی دارد زیرا در این روش خطوط دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود و هیچ تفاوتی با موی طبیعی ابروی فرد ندارد. افراد متخصص در این کار از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می کنند که برای تقویت ریشه ابرو مفید است. یکی از مزیت های دیگر نانو بروز انجام آن به وسیله دستگاه است. سوزنی که هاشور ها را می کشد ظریف و نازک است بنابراین هاشور ها مانند موی ابرو نشان داده می شود. به دلیل نازک بودن سوزن این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود. این تکنیک اگر با دقت زده شود،زمان و ماندگاری رنگ آن بیشتر از سایر روش ها است. تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث شده که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

 

مدت زمان ماندگاری نانو بروز :

نانو بروز روشی مناسب برای افراد دارای پوست چرب است که بسته به شرایط آب و هوایی و نوع پوست بین یک تا دو سال ماندگاری دارد. اگر خطوط ترمیم نشوند، محو می شوند و به هیچ وجه تبدیل به سایه نمی شوند.

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

نانو بروز با هاشور ابرو چه تفاوتی دارد ؟

در روش های هاشور ابرو، فشار دست از ابتدا تا انتهای ابرو یکسان بود. با همین زاویه دست کاشت رنگ را انجام می دادیم اما در روش نانو بروز خبری از این روش ها و ترفندهای رایج هاشور ابرو نیست. مانند میکروبلیدینگ ابرو، فشار دست، چرخش دست و زاویه دست در هر قسمت از ابرو ما متفاوت است. خطوط بسیار ضخیمی در استخوان های ابرو وجود دارد. اما در نانو ابرو خطوط بسیار ظریف و هماهنگ با موهای ابرو و کاملا طبیعی است.

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز 

روش پر کردن ابرو با روش نانو بروز

در ادامه با روش پر کردن ابرو با روش نانو بروز آشنا می شوید :

پر کردن ابرو با هاشور :

در این روش رنگدانه با خطوط بسیار ریز شبیه موهای ابرو کشیده می شود که با موهای ابرو ترکیب شده و ظاهری بسیار طبیعی ایجاد می کند.

پر کردن ابرو با سایه :

روش سایه زدن یا شید ابرو برای افرادی استفاده می شود که قبلا تاتو های تیره داشتند یا پوست بسیار تیره و چرب دارند. برای کسانی که پوست بسیار ضخیم دارند از رنگ کردن ابرو استفاده می شود. روش سایه ابرو باعث ایجاد آرایش روی صورت می شود. ماندگاری این روش نسبت به سایر روش ها بیشتر است.

پر کردن ابرو روش ترکیبی :

در این روش از ترکیب دو روش هاشور و سایه زدن برای پرکردن ابروها استفاده می شود. با ایجاد سایه کم رنگ، نواحی خالی پر می شود و در قسمت بالایی استخوان ابرو یا نواحی بسیار خالی، با اعمال خطوط هاشور شده، ابروها حالت طبیعی تری به خود می گیرند. در برخی موارد برای طبیعی‌تر شدن نتیجه کار از روش سایه زنی در تاج ابرو استفاده نمی‌شود و فقط ابروها را با هاشور پر می‌کنند.

تاتو ابرو با روش کلاسیک با ناتو بروز چه تفاوتی دارد ؟

کسانی که تجربه تاتو ابرو با روش های قدیمی را دارند می دانند که در این روش تاتو تمام کارهای ابرو برداشته می شود و با جوهر تاتو و سوزن یک ابروی جدید به صورت دستی روی پوست ایجاد می شود. این باعث می شود ابروی تاتو شده بسیار مصنوعی و غیر طبیعی باشد. در روش کلاسیک تاتو ابرو، درد و خونریزی بیشتر است و ترمیم خراش های ایجاد شده روی پوست زمان بیشتری می برد. در حالی که نانو بروز ابرو با هدف بهتر شدن قسمت هایی از ابرو که نازک یا آسیب دیده است انجام می شود. ایجاد خطوط بسیار ریز با روش نانو بروز شباهت زیادی به نخ های ابرو دارد که باعث می شود مدل ابرو با نانو بروز بسیار طبیعی به نظر برسد و این خطوط را از نزدیک تشخیص داد.

رضایت مراجعین گرامی

مراقبت های بعد از تاتو بروز ابرو :

تورم و التهاب از عوارض تاتو بروز است، برای کم شدن آن از پماد یا کمپرس یخ استفاده کنید. به مدت 30 روز در معرض نور خورشید قرار نگیرید. در صورت لزوم حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. از مصرف کافئین و نوشیدنی های الکلی خودداری کنید. سوزن های دستگاه همگی نانو بوده و با سوزن های معمولی یا پیچ های میکروپیگمنتیشن متفاوت هستند. ابروهای نانو بروز روزهای اول بسیار رنگارنگ هستند، پس از چند هفته روشن می شوند و پس از چند روز به رنگ انتخابی می رسند. ترمیم ابرو به روش نانو بروز بین هفته ششم تا هشتم می باشد.

نمونه کار شیدینگ چشم دائم

ماندگاری میکرو نانو به نوع پوست و سن بستگی دارد. ابروی هاشور برای زنان باردار و مادران شیرده مناسب نیست. این دستگاه برای پوست های چرب و خشک مناسب است. اگر خطوط ترمیم نشوند، محو می شوند. رنگ های نانو بوروز بدون سرب هستند که باعث رشد و تقویت ریشه ابرو می شود. رنگ های ارگانیک حاوی فلزات سنگین نیستند و به بدن آسیب نمی رسانند. رنگ های ارگانیک با ساختار بدن هماهنگ شده و به تدریج روی پوست محو می شوند.

هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس

قیمت این روش در هر سالن و منطقه بسته به مهارت و تجربه رنگدانه و مواد مصرفی متفاوت است. این روش جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که باید با مهارت انجام شود. در ضمن رنگ های استفاده شده در این روش از برند معروف فی می باشد.

هزینه نانو بروز ابرو در تهرانپارس

سوزن های دستگاه نانو بروز :

همانطور که از نام این تکنیک مشخص است تمامی سوزن های دستگاه نانو بروز از نانو هستند و با سوزن های پیچی یا عادی میکروپیگمنتیشن فرق دارد. در دستگاه نانو بروز مجموعه ای از سوزن های بسیار ریز و ظریف کنار هم قرار گرفته اند که می توانند با کمک استابلایزر در کشیدن خطوط بسیار صاف عمل کنند و رنگ را تا قسمت مشخصی به زیر پوست منتقل کنند. سوزن های نانو بروز به درجه های 3 دهم، 4 دهم و 18 صدم درجه بندی می شود که 18 صدم از همه نازک تر است. هنگام کار کردن با دستگاه نانو بروز باید زاویه سوزن و استابلایزر با پوست 45 درجه باشد.

همچنین هنگام خط کشیدن با سوزن نانوبروز باید آهسته حرکت کرد تا رنگ را در لایه بیشتری از پوست تزریق شود و رنگ پخش نشود. درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است.  نوع سوزن های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود. این دستگاه و تکنیک مناسب افراد با پوست های چرب و پوست های خشک می باشند.

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز :

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب است. رنگ های مورد استفاده در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب و فلزهای سنگین است و آسیبی به بدن نمی رساند. این گونه رنگ ها با ساختار بدن هماهنگ است و به همین دلیل در مقابله با سیستم دفاعی بدن در صورتی که تمدید نشود به مرور کمرنگ می شود و بدون هیچ اثری از روی پوست محو می شود. در تکنیک نانو بروز برای اثر بخشی بیشتر بهتر است هم از دستگاه نانو بروز و هم از رنگ های مخصوص آن که با برند فیکانتور عرضه می شود، استفاده کرد. البته می‌توان با رقیق کردن رنگ ‌های میکروبلیدینگ فیبروز از این رنگ‌ها نیز برای نانو بروز ابرو استفاده کرد.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین روش را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.