مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد❤️【سال1403】⭐
مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد❤️【سال1403】⭐

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد توسط یک کارشناس یا آرایشگر با تجربه و کاربلد تعیین می شود. ابروها یکی از اجزای مهم در زیبایی چشم ها هستند و بیشتر افراد دوست دارند ابروهایی زیبا و مرتب داشته باشند. امروزه راه حل های مختلفی برای زیبایی ابروها وجود دارد که یکی از این راه ها میکروبلیدینگ ابرو است که طرفداران زیادی پیدا کرده و اکثر افراد از این روش استفاده می کنند و از آن رضایت کاملی دارند. این روش با استفاده از سوزن های ریز و مواد مخصوصی انجام می شود که تارها و خطوط ریزی را در بین تارهای ابرو ایجاد می کند و ظاهری پرپشت و زیبا را برای ابروهای شخص به ارمغان می آورد. این روش باید توسط افراد متخصص و ماهر در این حوزه انجام شود تا از بروز خطرات و آسیب های اختمالی جلوگیری شود. در ادامه برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو، تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو، عوارض میکروبلیدینگ ابرو و مدل میکروبلیدینگ ابرو برای انواع صورت با ما همراه باشید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ یکی از صنعت های آرایش دائمی است که امروزه بیشتر به آن توجه می شود. میکروبلیدینگ روشی است که با آن می توان خطوطی روی ابرو ایجاد کرد که با استفاده از تیغ می توان پوست را برش داد و رنگ ها را به زیر پوست قرار داد. انتقال رنگ در این روش نسبت به روش های دیگر بیشتر است زیرا بیشتر رنگ در لایه های زیرین پوست قرار می گیرد. برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو برای پوست چرب به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ برای چه افرادی مناسب است ؟

بعضی از افراد امکان دارد ابروهایی طبیعی داشته باشند اما نتوانند همیشه ابروهای خود را با مداد پر کنند و سعی دارند میکروبلیدینگ ابرو انجام دهند. افرادی که از مداد ابرو هم استفاده می کنند می توانند از میکروبلیدینگ هم استفاده کنند. افرادی که داروهای خاصی مصرف می کنند و یا باردار و شیرده هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند و این روش برای آن ها ممنوعیت دارد.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ ابرو

حداکثر به مدت 24 ساعت قبل در صورت اگزمای پوستی و آفتاب سوختگی به سراغ میکرو ابرو نروید. قبل از انجام میکرو تاج ابرو را اپیلاسیون نکنید. در روز انجام این روش از آرایش ابرو خودداری کنید. قبل از انجام میکرو از رنگ کردن ابروها خودداری کنید. از مصرف مواد کافئین دار، مسکن ها و آسپرین خودداری کنید. روش های تنظیم چربی پوست را انجام دهید. از خدماتی مانند سولار، پاکسازی پوست، لیزر درمانی، لایه برداری خودداری کنید. در دوران شیردهی، قاعدگی و بارداری به دلیل کاهش رنگ از آرایش دائمی خودداری کنید.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

میکروبلیدینگ ابرو بهتر است یا کاشت ابرو؟

میکروبلیدینگ ابرو یک فرآیند زیبایی است که با استفاده از سوزن های ریز به ایجاد شکل و طرح مورد نظر در ابروها کمک می کند. این فرآیند به عنوان یک روش جایگزین غیرجراحی برای زیبایی ابروها به شمار می رود و دیگر نیازی به انجام جراحی کاشت ابرو نیست. در ادامه تفاوت ها و مزایای هر یک از این روش ها را بررسی خواهیم کرد:

 • میکروبلیدینگ ابرو: این روش یک فرآیند آرایشی است که برای افرادی که ابروهای ناقص، کم حجم و بی حالت دارند مناسب است. این فرآیند از سوزن های ریز برای ایجاد خطوط نازک شبیه به موهای ابرو استفاده می کند.
 • کاشت ابرو: در مقابل، کاشت ابرو یک روش جراحی است که ابروهای مصنوعی یا موهای خود شخص را در میان ابروهای موجود قرار می دهند و به پرپشت شدن و پهن شدن ابروها کمک می کند.
 • زمان پروسه: میکروبلیدینگ ابرو به طور کلی زمان کمتری نیاز دارد تا به نتیجه مطلوب برسد، در حالی که کاشت ابرو زمان بیشتری نیاز دارد.
 • هزینه: هزینه میکروبلیدینگ ابرو به طور معمول کمتر از هزینه کاشت ابرو است، اما ممکن است بسته به محل و تکنیک های مورد استفاده، هزینه های مختلفی داشته باشد.
 • ماندگاری: کاشت ابرو ممکن است به طور معمول ماندگاری بیشتری داشته باشد تا میکروبلیدینگ ابرو، زیرا در کاشت ابرو موهای واقعی در بخش های مختلف پوست قرار داده می شوند.
 • طراحی: با میکروبلیدینگ ابرو، می توانید طراحی ظاهری زیبا و طبیعی تری روی ابروهای خود داشته باشید، در حالی که کاشت ابرو نتایج بهتری را برای افرادی ایجاد می کند که به افزایش حجم ابروهای خود نیاز دارند.
 • میزان درد: میکروبلیدینگ ابرو به طور عمومی کمترین درد را به شما اعمال می کند، در حالی که کاشت ابرو ممکن است درد و یا عوارض بیشتری داشته باشد.
 • خطرات و عوارض: میکروبلیدینگ ابرو خطرات و عوارض کمتری نسبت به کاشت ابرو دارد. در کاشت ابرو خطر عفونت و التهاب وجود دارد.
 • بازیابی: روند بازیابی میکروبلیدینگ ابرو سریع تر و آسان تر از کاشت ابرو می باشد.
 • نیاز به مراقبت: بعد از هر دو روش، نیاز به مراقبت خاصی برای حفظ نتیجه دارید، اما نیازهای مراقبتی ممکن است بسته به روش انتخابی تغییر کند.
 •  تعداد جلسات: برای دست یافتن به نتایج دائمی، کاشت ابرو نیاز به یک جلسه دارد در حالی که میکروبلیدینگ ابرو نیاز به تعداد جلسات بیشتری دارد.
 • نتیجه نهایی: هر دو روش اگر توسط یک فرد حرفه ای و با تجربه انجام شود، می توانند نتایج زیبا و طبیعی ایجاد کنند.

در نهایت انتخاب بین میکروبلیدینگ ابرو و کاشت ابرو باید با توجه به نیازهای شخصی، بودجه، تحمل درد، زمان و دیگر عوامل مورد بررسی قرار گیرد.

آیا میکروبلیدینگ باعث آسیب به ابروهای طبیعی می شود ؟

همه روش های آرایشی از ساده ترین تا پیشرفته ترین عوارض خاص خود را دارند و هیچ روش زیبایی را در دنیا نمی توانید پیدا کنید که به هیچ وجه مضر نباشد اما میزان این آسیب به عوامل زیادی مرتبط است مثلا انتخاب کلینیک زیبایی که در آن عمل را انجام می دهید یا مواد استفاده شده در میکرو و همچنین بهداشت رعایت شده در حین عمل یا حتی صلاحیت فردی که عمل را برای شما انجام می دهد همه عواملی هستند که بر شما تأثیر می گذارند.

فرق فیبروز و میکروبلیدینگ

طول عمر میکروبلیدینگ ابرو از فیبروز بیشتر است زیرا در فیبروز از سوزن های ظریف تر استفاده می شود. قلم و سوزن های استفاده شده در فیبروز از شرکت فی می باشد اما اگر ابزار استفاده شده غیر از محصولات آکادمی فی باشد به آن میکروبلیدینگ می گیوند. طراحی ابرو یکی دیگر ز تفاوت های فیبروز و میکروبلیدینگ است که طبق قوانین آکادمی فی صورت می گیرد. طراحی ابرو به سلیقه افراد هم بستگی دارد. اما در میکروبلیدینگ پیگمنتر با مشورت مشتری و با توجه به سلیقه او ابروها را می کشد. به طور کلی، شما باید بر اساس سلیقه و نظر خود در مورد رنگدانه و تفاوت فیبروز و میکروبلیدینگ تصمیم بگیرید.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن یکی از روش های فرم دهی ابرو است. در روش میکروپیگمنتیشن به جای استفاده از چند تیغه از یک تیغه برای ایجاد برش های ریز در ابرو استفاده می شود و رنگدانه هایی در زیر برش تیغه کوچک قرار می گیرد تا به خطوط ابرو ظاهری طبیعی شبیه به آن بدهد. این نوع میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که ابروهای پری دارند  و قسمتی از ابروهای آن ها خالی است و می خواهند کمی تغییر کنند مناسب است. تیغه تکی باعث می شود تکنسین دقت بیشتری در رسم کردن خط ها داشته باشد.

در این روش خط هایی که کشیده می شود هم جهت همدیگر هستند که ابروها به صوت طبیعی و به شکل موهای ابرو در بیاید و زیباتر دیده شود. از طرفی عمق برش در میکروپیگمنتیشن بیشتر است و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. میکروبلیدینگ سریع‌تر از میکروپیگمنتیشن بهبود می‌یابد و هزینه کمتر و ماندگاری کمتری دارد. به همین دلیل، میکروبلیدینگ روشی کمتر تهاجمی برای ایجاد یک طرح طبیعی ابرو در نظر گرفته می شود.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو با توجه به پوست افراد بین 1 تا 3 سال دوام دارد. بعضی از افراد دارای پوست چرب هستند و امکان دارد این مدت زمان برای آن ها کمتر باشد. برای ماندگاری بیشتر رنگدانه ها روی پوست، باید پس از میکروبلیدینگ مراقب باشید. در روش میکروبلیدینگ فیبروز نوع رنگدانه ها و مواد مصرفی با روش میکروبلیدینگ معمولی متفاوت است و ماندگاری رنگدانه ها در روش فیبروز کمتر است. برای اینکه ابروهای شما حالت زیبای خود را از دست ندهند بهتر است هر 10 تا 8 ماه یکبار بسته به نوع پوست خود ابروهای خود را ترمیم کنید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو :

در چند ساعت اول پس از میکروبلیدینگ، ابروهای شما ممکن است کمی شکننده باشند که طبیعی است. رنگ ابرو ممکن است در چند روز اول پس از میکروبلیدینگ بسیار تیره به نظر برسد، اما با ته نشین شدن رنگدانه ها و بهبود پوست، رنگ ابرو تا 60 درصد روشن می شود. در حدود روز سوم یا چهارم، خارش یا پوسته پوسته شدن ابروهای خود را تجربه خواهید کرد. در این صورت از خاراندن ابروهای خود خودداری کنید. در هفته اول باید از تعریق و خیس شدن ابروهای خود اجتناب کنید. به همین دلیل از ورزش کردن، باشگاه رفتن، استخر و سونا پرهیز کنید و هنگام شستن صورت مراقب باشید که آب به ابروهایتان پاشیده نشود.

برای از بین بردن خون یا ترشحات احتمالی، می‌توانید پنبه را به آرامی در محلول نمکی یا آب استریل آغشته کنید و اطراف ابروی خود را تمیز کنید. سعی کنید به مدت چهار هفته زیر نور مستقیم خورشید بیرون نروید و به مدت ده روز از هیچ محصول لایه بردار، لیزر و آرایشی استفاده نکنید. از قرار گرفتن در معرض گرد و غبار یا رانندگی با شیشه پایین خودداری کنید، زیرا ذرات معلق در هوا می توانند باعث عفونت یا تحریک زخم ابرو شوند. پس از چهار هفته، پوست زیر ابروهای شما به طور کامل بهبود می یابد. از کرم های ترمیم کننده ای که برای شما تجویز شده استفاده کنید.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو

آیا می توان میکروبلیدینگ ابرو را پاک کرد ؟

رنگدانه های مورد استفاده برای میکروبلیدینگ هیچ نوع لکه یا تغییر رنگی روی پوست ایجاد نمی کنند. برای حذف میکروبلیدینگ و حذف آن، می توانید از حلال رنگی مخصوص استفاده کنید. 7 تا 10 روز پس از میکروبلیدینگ، ابروهای شما 40 درصد تیره تر از نتیجه نهایی می شوند. با شروع فرآیند ترمیم ابرو، این رنگ نرم تر و روشن تر می شود. افرادی که در روزهای اول میکروبلیدینگ انجام می دهند از رنگ پرپشت ابروهای خود شکایت دارند و حتی می ترسند. اما باید صبور باشید تا رنگ ها به حالت عادی برگردند. بعد از 7-10 روز می توانید رنگ نهایی را مشاهده کنید که روشن تر از چند روز اول است.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

عفونت و واکنش آلرژیک دو عارضه ای هستند که ممکن است بعد از میکروبلیدینگ رخ دهد. برای جلوگیری از خطر عفونت، تکنسین انتخابی و سالن یا کلینیکی که به آن مراجعه می کنید را با دقت انتخاب کنید تا مطمئن شوید که تمام تجهیزات مورد استفاده استریل و ضد عفونی شدند. اگر پوست حساسی دارید و نگران واکنش آلرژیک هستید، می‌توانید قبل از انجام میکروبلیدینگ، برای بررسی حساسیت مواد تشکیل دهنده یک آزمایش محلی درخواست کنید. پس از آزمایش نقطه ای، حساسیت و قرمزی برای چند ساعت و خونریزی خفیف طبیعی است، اما اگر درد ادامه یافت، ناحیه متورم شد یا شروع به عفونی شدن کرد، به پزشک مراجعه کنید.

بعد از میکروبلیدینگ چه انتظاراتی می توان داشت ؟

میکروبلیدینگ ابرو دخترانه برای بهتر شدن مراحلی را باید طی کند. در روز های اول میکروبلیدینگ، رنگدانه ها بسیار تیره هستند زیرا رنگ به لایه های زیرین پوست نفوذ نکرده است. رنگ استفاده شده به تدریج کاهش می یابد. اگر رنگدانه‌هایی روی بافت‌ها مشاهده کردید، نترسید زیرا این رنگدانه‌ها یا مایعات اضافی بدن هستند که به طور طبیعی از پوست حذف می‌شوند. همانطور که پوست شروع به بهبود می کند، این ناحیه دارای پوست خشک یا ذرات شوره مانند خواهد بود. این ممکن است نشان دهد که رنگدانه ها به سرعت محو و ناپدید می شوند. اما در واقع رنگ سطح و پوست خشک از روی ابروهای شما پاک می شود. قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید تا زمانی که ابروهایتان به طور کامل بهبود یابد، حتما از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 استفاده کنید. قرار گرفتن در معرض نور شدید باعث می شود رنگدانه ها سریعتر ناپدید شوند.

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای انواع صورت

برای میکروبلیدینگ بر اساس فرم صورت باید با دقت بررسی شود تا بتوان مدل ها را به طور طبیعی روی ابروی افراد اجرا کرد. پیگمنترها یا متخصص ها باید با الگوی صورت افراد و طراحی ابروی آن ها شناسایی کامل را داشته باشند تا بتوانند این کار را به نحو درست انجام دهند. برای تشخیص فرم صورت باید به استخوان ها و ماهیچه های صورت توجه کرد. در ادامه با مدل میکروبلیدینگ ابرو برای انواع صورت آشنا می شوید :

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای انواع صورت 

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت کشیده و بیضی :

یک صورت کشیده و بیضی از 3 قسمت مساوی تشکیل شده است که هر یک از این قسمت ها 1/3 صورت را پوشانده است. در این نوع صورت ها پشانی از چانه بزرگ تر است و خط گونه به سمت چانه کشیده تر شده است. در صورت بیضی شکل، خط فک به آرامی به استخوان گونه متصل می شود. اگر صورت بیضی را به صورت عمودی تقسیم کنید، از 5 قسمت تشکیل شده است. عرض صورت در قالب ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده و قالب ابرو برای صورت بیضی 1.5 برابر عرض و طول کل صورت است. بهترین طرح ابرو برای صورت بلند و چشمان درشت، تاتو ابروی پهن با طرح های ظریف است. با این طرح تاتو ابرو برای صورت کشیده، چهره فرد جذاب تر و زیباتر می شود. در مدل ابرو برای صورت کشیده، لاغر و چشمان درشت باید نکات لازم هماهنگی ابروها برای صورت بیضی و چشمان درشت رعایت شود.

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت مربعی :

در صورت های مربعی طول و عرض صورت یکسان هستند. خط گونه و خط فک موازی هستند. پیشانی، استخوان گونه و خط فک در یک راستا قرار دارند. بهترین تاتو ابرو بر اساس فرم صورت مربعی، تاتو ابروی پهن و ضخیم است. زیرا در این حالت فک پهن است. به همین دلیل باید توجه خود را از قسمت پایین صورت به قسمت بالایی یعنی ابروها و چشم ها معطوف کنید.

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت مستطیلی :

وجه های مستطیلی را وجه های زاویه ای می نامند. این انواع صورت دارای پیشانی و صورت بلند هستند. سه قسمت از این نوع فرم صورت نسبت به سایر قسمت های صورت بلندتر است. پیشانی و چانه در این شکل صورت بسیار بلند هستند. افرادی که صورت مستطیلی دارند، گونه های صاف یا فرورفته دارند. به این معنی که ابرو باید کمی خمیده باشد و استخوان ابرو باید خارج از عنبیه چشم شکل بگیرد. تاتو ابروهای پهن یا باریک برای صورت مستطیلی مناسب نیست. بهترین شکل تاتو ابرو بر اساس فرم صورت مستطیلی این است که ابروها کمی انحنا داشته باشند. از آنجایی که ابروهای پهن برای این فرم صورت مناسب نیستند، به هیچ عنوان از تکنیک ابرو استفاده نکنید.

مدل میکروبلدینگ ابرو برای صورت گرد :

طول و عرض در صورت های گرد برابر است و همه اجزای صورت در این نوع صورت یک اندازه است. در صورت گرد معمولا گونه ها پر و صورت چرب و صاف است. در صورت گرد، پیشانی، گونه ها و چانه دایره ای تشکیل می دهند. بهترین مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد، ابروهای پهن، کشیده و پرپشت است. برای طراحی تاتو ابرو برای صورت گرد، رنگ ابروها باید تیره باشد. بنابراین بهترین روش برای فرم دادن به ابروهای صورت گرد، تکنیک میکروبلیدینگ ابرو است.

مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت مثلثی :

صورت های مثلثی دارای پیشانی باریک و چانه و فک پهن و زاویه دار هستند. تاتو ابرو بر اساس فرم صورت مثلثی با ابروهای کشیده، بلند و پهن است. افرادی که صورت مثلثی دارند به هیچ وجه نباید مدل ابروی صاف را انتخاب کنند. زیرا در صورت مثلثی، پیشانی پهن و چانه و فک باریک است و باید توجه را از پیشانی به سمت پایین صورت معطوف کرد. مناسب ترین شکل تاتو ابرو بر اساس فرم صورت مثلثی، ابروهای نازک است. به هیچ وجه نباید ابروها در این فرم صورت پرپشت، پهن و بزرگ باشند.

کاشت ابرو و میکروبلیدینگ چه تفاوتی با هم دارند ؟

کاشت ابرو به دو روش کاشت موی طبیعی و کاشت موی مصنوعی انجام می شود. در کاشت موی طبیعی فولیکول های تولید کننده مو منتقل می شوند اما در کاشت موی مصنوعی از تارهای موی مصنوعی استفاده می شود. موهای کاشته شده در روش کاشت مصنوعی یا ترمیم مو رشد نمی کنند و زنده نیستند. اما در حین کاشت موی طبیعی، موهای کاشته شده رشد می کنند، شکل می گیرند، رنگ می شوند و می توانید مانند موهای طبیعی خود با آن رفتار کنید. ماندگاری کاشت ابرو طبیعی دائمی است و ابروهای کاشته شده پس از 6 ماه کاملا شبیه ابروهای طبیعی شما خواهند شد.

کاشت ابرو با روش های میکروبلیدینگ و سایر روش های تقویت ابرو چه در فرآیند انجام این تکنیک، چه در ظاهری که به ابروهای شما می بخشد و چه از نظر هزینه آن متفاوت است. اگر ابروهای شما بسیار نازک است یا اگر ریزش چشمی ابرو دارید، برای انجام کاشت ابرو با پزشک متخصص مشورت کنید. اما اگر ابروهای شما خیلی کم پشت نیستند یا فقط می خواهید ابروهای پهن و پرپشت تری داشته باشید، با توجه به هزینه و زمان، روش میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن به صرفه تر و برای شما بهتر است.

کاشت ابرو و میکروبلیدینگ چه تفاوتی با هم دارند ؟

کلام آخر

میکروبلیدینگ یکی از روش هایی است که باعث پرکردن ابرو و اصلاح شکل ابرو می شود و این کار توسط تزریق رنگدانه های مخصوص به لایه های زیرین پوست انجام می شود. با استفاده از سوزن تاتو و جوهر تاتو ارگانیک، میکرو ابرو یا تیغه موی کرکی می تواند خطوطی شبیه تار ابرو ایجاد کند و مدل ابرو را با ظاهری طبیعی پرپشت و خوش حالت کند. این روش با توجه به نتایج طبیعی و منحصر به فردی که ایجاد می کند طرفداران بسیاری دارد و افراد زیادی برای زیبایی و خوش حالت بودن ابروهایشان از آن بهره می برند. از شما سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت گرد همراهی کردید. امیدواریم که مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم در این زمینه شما را یاری کنیم. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.