جدیدترین مدل های فیبروز ابرو 【سال 1402】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با جدیدترین مدل های فیبروز ابرو آشنا کنیم. فیبروز بهترین روش در دنیای آرایش نیمه دائمی است. فیبروز طبیعی ترین راه برای ایجاد ابروهای زیبا است که برای مدت طولانی از آن لذت خواهید برد و نیازی نیست هر هفته برای رنگ آمیزی ابرو مراجعه کنید. تفاوت بزرگی در روش میکروبلیدینگ وجود دارد، مهم نیست که چقدر فیبروز طبیعی است، این نشان دهنده حرفه ای بودن کار میکروبلیدینگ شما است. برای بهره مندی از خدمات فیبروز حرفه ای، باید به آکادمی های رسمی فیبروز زیر نظر آکادمی فیبروز برانکو بابیچ مراجعه کنید. در ادامه برای آشنا شدن با جدیدترین مدل های فیبروز ابرو با ما همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست ؟

یکی از روش های میکروبلیدینگ است. امروزه تاتو ابرو با استفاده از ابزارهای دستی و یا با استفاده از ابزارهای الکتریکی  انجام می شود. برای انجام میکروبلیدینگ در آرایش دائمی، تکنیک های برتری در دنیا وجود دارد که شناخته شده ترین آن ها روش های PR و فیبروز است. فیبروز روشی است که از تیغ برای بریدن پوست و انتقال رنگ به لایه‌های پایینی بافت پاره شده استفاده می‌کند. به دلیل تجزیه اپیدرم، رنگ در مقادیر بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بیشتر به لایه های زیرین پوست منتقل می شود. فیبروز روشی جدید برای ایجاد ابرو است که توسط آکادمی فی و با ایده آقای برانکو بابیچ ابداع شده است.

این کار با قلم میکروبلیدینگ مخصوص انجام می شود و به شما امکان می دهد ابروهایی زیبا و طبیعی را فرم دهید. برای انجام میکروبلیدینگ فیبروز از نسبت طلایی یا فی استفاده می شود و با این روش ابروها هم تراز می شوند و هماهنگی بین اجزای صورت آن را زیبا می کند. نسبت طلایی نسبت بزرگ‌ترین قسمت به کوچک‌ترین بخش است که برابر با نسبت کل به بزرگ‌ترین قسمت است. گاهی اوقات از نرم افزار برای بررسی نسبت طلایی بین ابروها استفاده می کنند. فیبروز میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی و دستی است که با وارد کردن ضربه های کوچک با سوزن مخصوص خطوط موم مانند ایجاد می کند و ابروهای شما را بسیار طبیعی و پر جلوه می دهد.

دوام میکروبلیدینگ به پوست و نگهداری فرد بستگی دارد، اما به طور کلی رنگدانه ها پس از 12 تا 18 ماه از بین می روند. این روش برای افرادی که پوست حساسی دارند کمی دردناک است، بنابراین میکرو کار از یک بی حس کننده استفاده می کند. ابزار میکروبلیدینگ یک قلم دستی است که در آن تعدادی سوزن در یک ردیف قرار گرفته و رنگدانه ها به اپیدرم سطحی پوست نفوذ کرده و موهای ظریفی ایجاد می کنند. میکرو کار رنگی متناسب با رنگ موهای ابرو و نوع پوست انتخاب می کند. این رنگدانه ها در لایه سطحی پوست وارد می شوند و در جهت رشد طبیعی مو انجام می شوند، بنابراین ظاهری طبیعی به ابروها می بخشد و 2 ساعت طول می کشد تا این کار انجام شود. برای انجام این روش سعی کنید به مرکز تخصصی فیبروز ابرو در تهران مراجعه فرمایید.

فیبروز ابرو چیست ؟

هدف از انجام فیبروز ابرو

هدف از این روش رفع و ارائه راه حل برای پوشاندن عیوب ابرو است که با پرکردن نواحی خالی، فرم دادن به ابرو و کانتورینگ ابرو انجام می شود. با فیبروز ابرو ممکن است ابروهایی با طرح و رنگ خاص داشته باشید. این روش آرایش ابرو دائمی نیست و پس از مدتی از بین می رود، بنابراین می توانید برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص از این روش به صورت دائمی استفاده کنید. احساسات، شخصیت و نیات یک فرد به خوبی از طریق حرکات و حالات صورت آشکار می شود.

ابروهایی که تحت فرمان این ماهیچه‌ها هستند، آنچه را که برای آن ها اتفاق می‌افتد آشکار می‌کنند و سیگنال‌هایی را برای ما ارسال می‌کنند که همه ساکنان این سیاره را درک می‌کنند. حتی اگر ابروهایمان را تکان ندهیم، باز هم شکل، رنگ و تراکم ابروها حکایتی دارد و همه چیز را درباره ما آشکار می کند. در بیشتر موارد، ما حتی از آن آگاه نیستیم. ابروها به عنوان آهنربایی برای جنس مخالف عمل می‌کنند، آهنربایی که همه را جذب می‌کند. متأسفانه مغناطیس شخصیت درونی با چنین باری در هر یک از ما یافت می شود. با مراجعه به کلینیک های زیبایی می توانید از این روش بهره مند شوید.

فیبروز ابرو چه معایبی دارد ؟

افرادی که قبلا از تاتو استفاده کردند به هیچ وجه نمی توانند از این روش برای زیبایی ابروهای خود استفاده کنند و این مشکل برای افرادی که نمی توانند از فیبروز ابرو بهره مند شوند ناراحت کننده است. با توجه به اینکه کاربر مراحل فیبروز را با اعمال فشار بر روی دستگاه میکروبلیدینگ انجام می دهد و به مرور زمان مچ دست کاربر خسته می شود و در پایان کار فشار کم می شود که می تواند کیفیت کار انجام شده را تحت تاثیر قرار دهد. از آنجایی که تیغه دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر انجام می شود، خطر آسیب به دست بسیار بیشتر است و افرادی که این کار را انجام می دهند باید بسیار مراقب باشند. در برخی از مراکز از رنگ‌های بسیار بی‌کیفیت استفاده می‌شود که باعث ماندگاری کمتری می‌شود و پس از مدت کوتاهی شاهد محو شدن رنگ ابروها هستید. به همین دلیل توصیه می شود به مراکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید تا ابروهای شما کمترین آسیب را ببیند و پول شما هدر نرود.

مراحل فیبروز ابرو :

امروزه فیبروز ابرو روشی بسیار پرطرفدار است، به خصوص خانم هایی که علاقه زیادی به زیبایی طبیعی صورت دارند، این روش را می خواهند و گزینه بسیار مناسبی برای آن ها محسوب می شود. با ابداع و معرفی فیبروز ابرو به سرعت در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت و مورد توجه قرار گرفت به طوری که پس از مدت کوتاهی برانکو از روش فیبروز ابرو راضی نشد و دست به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه زد. در ادامه با مراحل فیبروز ابرو آشنا می شوید :

فرم دهی و قرینه سازی ابرو :

ایجاد فرم بد در ناحیه ابرو می تواند نتیجه ناخوشایند و سختی برای اصلاح داشته باشد. اساس روش فیبروز نسبت طلایی است که به آن نسبت طلایی می گویند. ایجاد ابروهای عالی با استفاده از ابزار Phi Contouring هم ریاضی و هم هنری است. یک ابرو با فرم صحیح صورت مشتری را به زیبایی قاب می کند و زیبایی طبیعی آن ها را بیش از هر زمان دیگری برجسته می کند. آکادمی فی با توجه به میانگین طلایی فرم ابروها را با توجه به 6 نقطه طراحی می کند که در این حالت نقطه 2 در واقع میانگین طلایی ابرو است.

فی آپ ابزاری مفید برای بسیاری از روش های زیبایی است. این برنامه به شما امکان می دهد فایل مشتری خود را با عکس های قبل و بعد ایجاد کنید. می توانید اطلاعات و نکات مهم را برای جلسات بعدی اضافه کنید. هنگام ترسیم شکل، از اندازه گیری استفاده کنید تا یک نتیجه صد در صد متقارن به دست آورید. در اینجا می توانید ببینید که آیا تمام نقاط ترسیم شده در هر دو طرف یکسان هستند و چه چیزی ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشد.

هدف از انجام فیبروز ابرو 

انتخاب رنگ :

انتخاب رنگ مناسب برای مشتری بسیار مهم است. انتخاب خود را بر اساس رنگ طبیعی مو و پوست فرد انجام دهید. عوامل دیگری مانند رنگ چشم یا سن مشتری ممکن است در تصمیم گیری شما مفید باشد. رنگ انتخاب شده نباید خیلی روشن باشد.

اجرای خطوط :

انتخاب رنگ مناسب برای مشتری بسیار مهم است. انتخاب خود را بر اساس رنگ طبیعی مو و پوست فرد انجام دهید. عوامل دیگری مانند رنگ چشم یا سن مشتری ممکن است در تصمیم گیری شما مفید باشد. رنگ انتخاب شده نباید خیلی روشن باشد.

هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟

هزینه فیبروز ابرو بسته به تخصص و مهارت آرایشگر و البته محل آرایشگاه متفاوت است. در نظر داشته باشید که قیمت فیبروز ابرو به عوامل دیگری مانند نوع رنگ تاتو استفاده شده، نوع و برند سوزن های تاتو بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از بهترین سوزن های تاتو سوزن میکروبلیدینگ فی یا رنگ های برند فی است که علاوه بر قیمت بالا از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

جدیدترین مدل های فیبروز ابرو

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز ابرو در الگوهای مختلفی انجام می شود و افراد می توانند با توجه به میل و سلیقه خود الگوی فیبروز ابرو را انتخاب کرده و به ابروهای خود بکشند. اسپاین در وسط ابرو قرار دارد. مشخص می‌کند که قسمت‌های موی بالا و پایین کجا به هم می‌رسند، چون در هر دو طرف به هم می‌رسند، همچنین فشرده‌ترین قسمت ابرو است. معمولا افراد در کلینیک های زیبایی با مشاهده چهره و اجزای صورت افراد بهترین مدل هاشور را پیدا می کنند. در ادامه به جدیدترین مدل های فیبروز ابرو اشاره می کنیم :

مدل هاشور spine-3 :

این الگو به عنوان ابروی تیغه ماهی شناخته می شود. در این مدل نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار می گیرد.

مدل هاشور spine-5 :

این الگوی فیبروز ابرو به عنوان ابروی آسیایی شناخته می شود و نقطه کانونی هاشور در پایین ابرو و بین شروع و قوس ابرو قرار دارد.

هاشور spine-6 :

به این مدل ابرو کلاسیک می گویند. در این روش نقطه کانونی ابرو در قوس پایینی قرار می گیرد و تمام ابروها در این جهت قرار می گیرند.

هاشور upper spine :

در این روش تمام مژه ها بالای ابرو قرار می گیرند زیرا نقطه کانونی در قسمت بالایی ابرو است.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر مواردی است که بی شک افرادی که قصد انجام این روش را دارند به این موضوع بسیار حساس هستند. ابروها با فیبروز یا میکروبلیدینگ کشیده می شوند و تکنیک های حاصل به دلایل زیادی بستگی دارد. ماندگاری این روش از آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود زیرا خطوط ایجاد شده توسط میکروبلیدینگ نسبت به سایر روش ها کم عمق تر است و بنابراین، دوام کمتری دارد. البته در نظر داشته باشید که اگر در این روش هاشور عمیق تر شوند و رنگ های فیبروز به روز تهیه و استفاده شود، ماندگاری دریچه های فیبروز افزایش می یابد. جوهر تاتو این روش به دلیل نفوذ کمتری ماندگاری کمتری دارد در حالی که ماندگاری تاتو بیشتر از این روش آرایش ابرو است.

جدیدترین مدل های فیبروز ابرو

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو :

فیبروز ابرو در رنگ های مختلف تاتو اجرا می شود. رنگ های مورد استفاده در این روش زیباسازی ابرو از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شوند و به دلیل نداشتن فلزات سنگین به راحتی جذب پوست می شوند و بنابراین ظاهر ابروها بسیار طبیعی است.

چه عواملی در ماندگاری فیبروز ابرو تاثیر گذار هستند ؟

تکنیک میکروبلیدینگ بسیار عالی است زیرا با گذشت زمان محو می شود و اگر مشتری تصمیم بگیرد آن را تمدید نکند، عملا نامرئی می شود. در ادامه با عوامل تاثیر گذار در ماندگاری فیبروز ابرو آشنا می شوید :

داروها و بیماری های پوستی :

مشتریانی که به طور منظم داروهای خاصی مصرف می کنند ممکن است در طول زمان تغییراتی را در رنگ رنگدانه های خود تجربه کنند. توصیه می شود همیشه در مورد داروهایی که مشتری مصرف می کند با پزشک مشورت کنید. برخی از بیماری های پوستی می توانند تأثیر مشابهی داشته باشند، بنابراین توصیه می شود از کار بر روی پوست مشکل دار خودداری کنید.

عمق کاشت رنگ نادرست :

اگر رنگدانه ها در ابتدای کاشت خیلی عمیق به پوست نفوذ کنند، اگر رنگ ها خیلی سطحی اعمال شوند، رنگ آن ها به آبی خاکستری یا قرمز تغییر می کند. حفظ رنگدانه ها کافی نخواهد بود، بنابراین کار باید تکرار شود.

کیفیت پایین رنگ :

امروز صنایع مختلف آرایش دائمی به قدری رشد کردند که بازار پر از مارک ها و فرمول های رنگ های مختلف است و همه یکسان ساخته نمی شوند. ترکیب رنگ به شدت بر ثبات آن تاثیر می گذارد و رنگ های بی کیفیت احتمالا در مدت زمان کوتاهی تغییر رنگ می دهند. آکادمی فی بهترین رنگ ها را با کیفیت ارائه می دهد. ایمن و بدون فلزات سنگین، بدون عوارض جانبی مانند تغییر رنگ به قرمز، زرد، آبی.

انتخاب رنگ نادرست :

رنگ اصلی باید با دقت و با در نظر گرفتن رنگ طبیعی ابروها و موهای مشتری انتخاب شود. انتخاب رنگ های تیره برای یک فرد به طور طبیعی بلوند می تواند منجر به رنگ دودی شود.

مراقبت از پوست :

اقدامات و فعالیت های خاص بر نتایج میکروبلیدینگ تأثیر می گذارد. قرار گرفتن ابروها در معرض نور طبیعی اغلب بر رنگ آن ها تأثیر می گذارد. کرم ضد آفتاب فی تتو توصیه می شود و در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید می توانید از کلاه استفاده کنید. طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست می تواند باعث تغییر رنگ شود.

چه عواملی در ماندگاری فیبروز ابرو تاثیر گذار هستند ؟

فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو :

انجام فیبروز دائمی توسط بهترین فیبروز کار ابرو نیازمند تحقیق و بررسی هوشمندانه است. فيبروز ابرو طبیعی با بهترین ماندگاری و هزینه در دسته تکنیک های آرایش دائم قرار دارد. انجام تکنیک های آرایش دائم در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است. در گذشته این تکنیک ها فقط برای نواحی چشم و ابرو و لب کاربرد داشتند. اما امروزه تکنیکی با عنوان اسکالپ سر معرفی شده است که به منظور پرپشت تر دیده شدن موها استفاده می شود. بسیاری از بانوان ریزش رنگ را با ریزش ابرو اشتباه می گیرند و همواره سوال می کنند آیا فیبروز باعث ریزش ابرو می شود. در واقع ابرو فیبروز در طی دوران نقاهت دچار پوسته پوسته شدن و رنگ ریزی می شود اما این امر هیچ ارتباطی با ریزش ابرو ندارد. در واقع اگر شما هم درباره سوالی چون فيبروز ابرو چيست کنجکاو هستید و ترجیح می دهید در این زمینه مشاوره دریافت کنید می توانید با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.

فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو :

فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو جای هیچ نگرانی از بابت رعایت بهداشت و اجرای حرفه ای تکنیک باقی نمی گذارد. سوالات بسیاری درباره تکنیک های تاتو ابرو وجود دارد یکی از آنها مرتبط با انجام فیبروز تلفیقی در بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو می باشد. همانطور که از نام این تکنیک پیداست تکنیک فیبروز تلفیقی در واقع ترکیب متد فیبروز روی سایه ابرو با یکی از متدهای میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن می باشد. متدهای تلفیقی به دلیل افزایش ماندگاری و طبیعی تر شدن نتیجه نهایی انجام می شوند. فیبروز دائمی ابرو یا سایر تکنیک های دائمی ابرو به منظور زیباتر شدن چهره انجام می شوند.

اما نکته حائز اهمیت درباره کسب نتیجه نهایی ایده آل، مراجعه در موعد مقرر زمان ترمیم فیبروز ابرو می باشد. ترمیم ابرو به منظور تثبیت رنگ انجام می شود و از مهم ترین مراحل محسوب می شود. رعایت نکات مراقبتی و ترمیم اولیه تاتو ابرو از مهم ترین نکات افزایش ماندگاری فیبروز روی پوست چرب می باشند. قیمت تاتو فیبروز طبیعی ابرو در سالن های مختلف متفاوت است و طبق عامل مختلفی تغییر می کند. هر زمان که مایل به پاک کردن فیبروز ابرو در مرکز تخصصی بودید، این کار به راحتی برای شما انجام می شود و دردسری هم برایتان ایجاد نمی کند.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر مقاله جدیدترین مدل های فیبروز ابرو همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.