جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⭐

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⭐
جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⭐

جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو، میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز است. امروزه در حالی که آرایش ملایم و رنگ موی طبیعی مد شده است، بیشتر حالت چهره روی چشم ها و ابروهای ما متمرکز شده است. بنابراین زیبایی ابروها از هر چیز دیگری مهم تر شده است و چه بسا تاثیرات چشمگیری نیز بر حالت کلی صورت می گذارند و ابروهایی زیبا و خوش حالت می توانند بر جذابیت صورت افراد بیفزایند. میکروبلیدینگ ابرو با ایجاد خطوطی مناسب و زیبا در میان تارهای ابرو به پرپشت شدن ابروها کمک شایانی می کند و نقص های آن را به طور چشمگیری کاهش می دهد. این روش باید توسط آرایشگران حرفه ای و با تجربه انجام شود تا بهترین نتایج ممکن حاصل شود. در ادامه مطالبی را تحت عنوان آشنایی با میکروبلیدینگ ابرو، روند انجام میکروبلیدینگ ابرو، مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو، جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو بیان می کنیم. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز می باشد.

آشنایی با میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ در واقع روش واقعی کاشت رنگدانه ها در بخش های نازک پوست است که قدمت آن به هزاران سال قبل می رسد. در واقع این روش زیباسازی ابرو بعدها به عنوان میکروبلیدینگ شناخته شد، اما در اصل همان تاتو است، اما شامل استفاده از ابزار دستی تخصصی و ظریف تر است. در این روش به جای اینکه رنگی مانند تاتو سنتی به شما بدهد، رنگ طبیعی تری ایجاد می کند زیرا با ضربه های ظریف دست انجام می شود و حالتی شبیه به موهای واقعی ایجاد می کند. به همین دلیل کسانی که به دنبال ابروهای زیبا و پرپشت اما طبیعی هستند این روش را به تاتو ابرو ترجیح می دهند. بسیاری از متخصصان زیبایی آن را به عنوان یک روش نیمه دائمی طبقه بندی می کنند، اما با پر کردن و ترمیم منظم و مراقبت های بعدی عالی، می توانید تا پایان عمر از نتایج میکروبلیدینگ لذت ببرید. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین آرایشگاه برای میکروبلیدینگ ابرو مراجعه فرمایید.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به عنوان یکی از خدمات جدیدتر ابرو دارای طرح های مختلفی است و به روش های مختلفی انجام می شود. مهمترین عامل در تعیین نوع ریز ابروها، فرم صورت و ابروهای شما است. بهترین مدل میکروبلیدینگ ابرو برای صورت کشیده با صورت گرد متفاوت است. یا اگر پلک های افتاده دارید، نوع میکروبلیدینگ ابرو با سایر اشکال پلک متفاوت خواهد بود. در ادامه به جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو می پردازیم :

بولد بروز ابرو :

یکی دیگر از روش های جدید میکروبلیدینگ ابرو، ابروهای پررنگ است که ترکیبی از هاشور و سایه زدن است. در این روش تمرکز روی تاج ابرو است تا ابروها جزء مهمی از صورت شوند. این روش برای کسانی که ابروهای پرپشت و برجسته دوست دارند گزینه مناسبی است و می توان آن را با استفاده از تیغه های خاص و مهارت رنگدانه عالی برای ایجاد ظاهری طبیعی بر روی صورت خود اعمال کرد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز :

یکی از روش های مرسوم میکروبلیدینگ ابرو را باید فیبروز دانست که برگرفته از قوانین فی آکادمی است و روشی جدید با ظاهری بسیار طبیعی است. فیبروز ابرو در سالن های زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما انتخاب یک مرکز تخصصی که پیگمنتر های آن به قوانین آکادمی فی مسلط باشند، از مواد و رنگدانه های اصلی و با کیفیت استفاده کرده و از مهارت کافی برای اجرای آن استفاده کنند.

میکروشیدینگ ابرو :

میکروشیدینگ گزینه بسیار ایده آلی برای کسانی است که دوست دارند علاوه بر خطوط ایجاد شده توسط میکروبلیدینگ ابرو، سایه هایی روی ابروهای خود داشته باشند. این روش ترکیبی از سایه زدن ابروهای شما است که باعث می شود ابروها پرتر و زیباتر به نظر برسند. معمولا در ناحیه ابتدایی و تاج ابرو از هاشور استفاده می شود و بقیه نقاط به کمک ایجاد سایه پر می شوند. در نتیجه ابروها مرتب، پر و زیباتر به نظر می رسند. این تکنیک به مهارت بسیار بالایی نیاز دارد و اگر پیگمنتر شما در کار خود صلاحیت نداشته باشد، شکل زیبای ابروهای شما را از بین می برد و نارضایتی را به همراه خواهد داشت.

نانو بلیدینگ :

یکی از انواع روش های میکرو ابرو که رایج شده است استفاده از تیغه های نانو برای میکروبلیدینگ ابرو می باشد. این تیغه ها از نظر ضخامت با تیغه های قدیمی تفاوت داشتند که خطوط دریچه را بسیار ظریف تر می کرد. در نانوبلیدینگ ابرو احتمال پخش شدن رنگدانه پس از تزریق بسیار کمتر بوده و نتیجه بسیار جذاب و طبیعی خواهد بود.

دیجیتال بلیدینگ :

یکی از روش های جدید میکرو استفاده از دیجیتال بلیدینگ است که در کشور ما روشی تقریبا جدید به حساب می آید. در این روش به جای استفاده از نیروی دستی برای تزریق رنگدانه ها، کل فرآیند به صورت دیجیتالی و با کمک ماشین انجام می شود. در این شرایط تعداد خطاهای احتمالی به حداقل می رسد و هاشور ها دقیقا در جایی که شما می خواهید ایجاد می شود. ظرافت بسیار زیاد، دقت ایده آل و کامل ترین زیبایی حاصل استفاده از دیجیتال بلیدینگ است که یکی از روش های آرایش دائمی ابرو است.

میکروبلیدینگ به روش FNB :

اگر دوست دارید ابروهای خود را همزمان پرپشت و بلند کنید، می توانید از روش میکروبلیدینگ FNB استفاده کنید. در این روش خطوط هاشور روی ابرو ایجاد می شود به گونه ای که ابروها را بلند کرده و بیشتر دراز می کند. به این ترتیب به طور کلی فرم چشم ها و ابروهای شما بالا کشیده شده و تغییرات جالب و جذابی در شما ایجاد می شود.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ یک روش جدید و موثر برای بهبود ظاهر و شکل ابروهاست. میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که با استفاده از دستگاه های مخصوص خطوط ناهموار و نامنظم ابروها را به شکل دقیق تر و زیباتر طراحی می کند. عوامل زیادی وجود دارند که بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو تاثیر می گذارند. در ادامه به توضیح برخی از این موارد می پردازیم:

 • تکنیک صحیح و حرفه ای: تکنیک صحیح انجام میکروبلیدینگ می تواند به طور مستقیم بر میزان ماندگاری آن تاثیر بگذارد.
 • مهارت و تجربه آرایشگر: تجربه آرایشگر در انجام میکروبلیدینگ نقش مهمی ایفا می کند. آرایشگر حرفه ای با مهارت و تجربه، احتمال بروز مشکلات و نامطلوبی را کاهش می دهد.
 • استفاده از وسایل و تجهیزات با کیفیت و مناسب: انتخاب و استفاده از وسایل و تجهیزات با کیفیت و استریل می تواند به ماندگاری میکروبلیدینگ کمک کند.
 • زمان بندی مناسب برای جلسات تکمیلی: انجام جلسات تکمیلی به موقع و با فواصل زمانی مناسب می تواند به ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو کمک کند.
 • پیشگیری از عفونت ها و خطرات: پیشگیری از عفونت ها و استریل نگه داشتن ابروها حین انجام کار می تواند از اثرات منفی بر روی ماندگاری ابروها جلوگیری کند.
 • وضعیت و نوع پوست: وضعیت پوست فرد و نوع پوست (چرب، خشک، حساس و مختلط) می تواند بر ماندگاری میکروبلیدینگ تاثیر بگذارد.
 • سبک زندگی و عادات شخص: سبک زندگی سالم، مصرف آب کافی، خواب کافی و غیره می توانند به بهبود ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو کمک کنند.
 • افرادی با پوست حساس: افرادی که دارای پوست حساس هستند، ممکن است نیاز به مراقبت های بیشتری داشته باشند تا از ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بهره مند شوند.
 • نحوه طراحی ابرو: نحوه طراحی ابرو نیز می تواند بر ماندگاری میکروبلیدینگ تاثیر چشمگیری داشته باشد.
 • بودجه و قیمت: بودجه تعیین شده برای مراجعه به مراکز تخصصی میکروبلیدینگ و قیمت مواد مورد استفاده نیز بر ماندگاری این روش تاثیر می گذارند.
 • روش مراقبت پس از میکروبلیدینگ: رعایت دستورالعمل های مراقبت پس از میکروبلیدینگ نیز از مهم ترین عوامل مرتبط با ماندگاری این روش می باشند.

با رعایت این موارد و توجه به جزئیات، می توانید مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو را افزایش دهید و پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو از داشتن ابروهایی زیبا لذت ببرید.

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

نمونه کار میکروبلیدینگ سوپر نچرال دخترانه

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو

بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو خونریزی یکی از اقدامات طبیعی است که امکان دارد برای همه افراد پیش بیاید. افراد با توجه به فرمی که برای ابروی خود انتخاب می کنند امکان دارد هزینه آن ها متفاوت شود. انتخاب انجام میکروبلیدینگ و فیبروز می تواند در هزینه و ماندگاری نقش داشته باشد. ترمیم ابرو می تاند تاثیر زیادی در ماندگاری ابروهای شما داشته باشد به همین دلیل جلسات ترمیم ابرو اهمیت زیادی دارد. هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو باید با نظر استاد سالن تعیین شود. برای این که با مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ، قیمت میکروبلدینگ و نمونه کارهای آن بیشتر آشنا شوید می توانید به سایت پریسا خاوندگار مراجعه نمایید. انجام میکروبلیدینگ ابرو می تواند چهره ای زیبا به شما هدیه دهد. مشاهده عکس های قبل و بعد از میکرو ابرو به شما در انتخاب مدل میکرو ابرو کمک می کند. علاوه بر این، مراحل تغییر شکل ابرو بخشی از دانش لازم است که باید به دست آورید.

قبل از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

یکی از کارهایی که برای به دست آوردن نتایج بهتر با میکروبلیدینگ ابرو باید انجام دهید این است که قبل از انجام آن از آن مراقبت کنید. همانطور که مراقبت بعد از هر درمان یا عمل مهم است، رعایت دستورالعمل های قبل مهم است زیرا باعث راحتی فرد در حین عمل می شود و تاثیر این عمل روی ابروها و صورت بیشتر می شود. در روز عمل از نوشیدنی های کافئین دار یا الکل استفاده نکنید. رنگ کردن ابروها قبل از میکروبلیدینگ ممنوع است. 3 روز قبل از قرار ملاقات از برنزه کردن خودداری کنید.

تا 2 روز قبل از برداشتن یا اپیلاسیون ابروهای خود خودداری کنید. حداقل 2 تا 3 هفته قبل از عمل از لایه برداری شیمیایی و سایر درمان های شدید صورت خودداری کنید. قبل از عمل حمام کنید زیرا ابروها حداقل تا 7 روز نباید با آب در تماس باشند. مصرف ویتامین A و بوتاکس را متوقف کنید. یک هفته قبل از عمل، مصرف روغن ماهی یا هر رقیق کننده خون طبیعی دیگر مانند ویتامین E را متوقف کنید.

روند انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش خالکوبی نیمه دائمی است که برای ایجاد ابروهایی پرتر و با ظاهر طبیعی استفاده می شود. هر نوع ابرویی را می توان با این روش ایجاد کرد، از ابروهای روشن و بسیار طبیعی گرفته تا ابروهای پررنگ. ابتدا میکروبلیدینگ کار با مشتریان در مورد بهترین فرم ابرو برای صورت آن ها مشورت می کند و رنگی را انتخاب می کند که با رنگ طبیعی مو و رنگ پوست آن ها مطابقت داشته باشد. در مرحله بعد، ناحیه ابرو برای درمان تمیز و بی حس می شود. او به جای استفاده از دستگاه تاتو، از یک ابزار کوچک دستی برای کشیدن دستی موها استفاده می کند و در نهایت برای اتمام کار، از پماد ترمیم کننده برای کمک به روند بهبودی استفاده می کند. بسته به اینکه مشتری می خواهد ابروهایش چقدر پر باشد، این فرآیند می تواند 30 تا 40 دقیقه طول بکشد.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

پس از میکروبلیدینگ ابرو و حداقل یک هفته پس از آن، ابروهای فرد ممکن است تیره تر به نظر برسند. ممکن است به دلیل پوسته پوسته شدن و زخم شدن، خشک یا کمی دردناک باشند. از طرفی احساس قرمزی و تورم خفیف طبیعی است و به مرور زمان از بین می رود. اما برای اینکه دوران نقاهت را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن طی کنید، باید بعد از میکروبلیدینگ ابرو بسیار مراقب باشید. ابروها را با نوک انگشتان به آرامی برس بزنید، حدود 10 ثانیه با آب و صابون ضد باکتری بشویید، سپس خشک کنید. در طول روز از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. ابروها را به مدت 7 تا 10 روز از آب دور نگه دارید، از جمله دوش نگیرید یا شنا نکنید. در حین بهبودی از آرایش کردن روی ناحیه ابرو خودداری کنید تا این ناحیه تا حد امکان تمیز بماند.

حداقل تا 4 هفته پس از جراحی از نور مستقیم خورشید و برنزه شدن خودداری کنید. حداقل تا 4 هفته پس از جراحی از اسکراب یا لایه بردار صورت استفاده نکنید. حداقل تا 10 روز پس از جراحی روی صورت نخوابید. مهم ترین محصولی که می توانید بعد از درمان میکروبلیدینگ استفاده کنید، استفاده از ضد آفتاب است. مانند سایر تاتو ها، کرم ضد آفتاب به افزایش عمر ابروها و جلوگیری از محو شدن آن ها در زیر نور خورشید کمک می کند. یک هفته قبل از عمل و 30 روز پس از عمل، از مصرف رتینول A خودداری کنید، زیرا این مواد می توانند باعث محو شدن زودرس رنگدانه شوند.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چگونه است؟

پس از میکروبلیدینگ، ابروهای شما کمی تیره تر از حد انتظار به نظر می رسند. تیرگی و پوسته پوسته شدن ابرو پس از میکروبلیدینگ پدیده‌های طبیعی هستند که بخشی از روند بهبودی محسوب می‌شوند. با رعایت نکات نگهداری بعد از تاتو، 10 روز طول می کشد تا مراحل بهبود میکروبلیدینگ ابرو طی شود. اما برای بیشتر شدن ماندگاری، تراکم و زیبایی بیشتر فرد نیاز به یک جلسه ترمیم میکرو ابرو دارد. در مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ، پیگمنتر باعث بیشتر شدن طول عمر میکروبلیدینگ، اصلاح فرم اولیه ابرو و اضافه شدن جزئیات بیشتر به ابرو می شود. قسمت هایی از ابرو را که رنگ پریده یا افتاده است را با رنگدانه پر می کند. بهترین زمان برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو حدود 4 تا 6 هفته پس از تاتو است.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو 

پوسته ریزی بعد از انجام میکروبلیدینگ

پوسته شدن ابرو بعد از انجام این خدمات طبیعی است. مراحل لایه برداری میکروبلیدینگ یکی از مراحل ترمیم میکرو ابرو است و نباید نگران آن باشید. ابرو میکرو شده جای زخم های بسیار ریز دارد. لایه برداری ابرو به دلیل بهبود تدریجی زخم ها است. پوسته ریزی ابرو به نوع پوست افراد بستگی دارد. به همین دلیل، میزان پوسته پوسته شدن ابروهای خود را با فرد دیگری مقایسه نکنید.

برای جلوگیری از لایه برداری ابرو باید به مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ مانند خیس نگه داشتن جای زخم، دست نخوردن دست آلوده، شنا نکردن در استخر، استفاده منظم از پمادهای میکرو و استفاده نکردن از محصولات آرایشی توجه کرد. با این حال، محل زخم برای مدتی حساس تر است. گاهی اوقات دانستن تفاوت بین تکنیک ها می تواند تصمیم ما را در مورد آن ها تغییر دهد. اما به طور کلی، طبیعی کردن فرم ابروها نیاز به صبر دارد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد؟

میکروبلیدینگ به عنوان یکی از محبوب ترین تکنیک های زیبایی صورت امروزه مزایای زیادی دارد. در ادامه با مزایای میکروبلیدینگ ابرو آشنا می شوید :

مدت زمان کوتاه :

جلسه میکروبلیدینگ سریع و کوتاه است و حدود دو ساعت طول می کشد. برای اعمال این روش به هیچ مشکلی نیاز ندارید. بنابراین می توانید دو ساعت وقت بگذارید و ابروهای طبیعی زیبایی داشته باشید که ماندگاری طولانی مدت دارند.

ایمن و تاثیر گذار :

اگر می خواهید شکل مناسبی برای ابروهای خود ایجاد کنید، حتما میکروبلیدینگ ابرو را در نظر بگیرید. با این گزینه ابروهای نیمه دائمی طبیعی و جذاب خواهید داشت. اکثر افراد از این روش استفاده می کنند زیرا بی خطر است و هیچ عارضه ای ندارد.

صرفه جویی در زمان :

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد این روش وجود دارد این است که می تواند در زمان شما حتی بیشتر صرفه جویی کند، به خصوص در صبح که برای رفتن به محل کار آماده می شوید. اگر صبح زمان زیادی را صرف آماده کردن ابروهای خود می کنید، این روش باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا آرایش دائمی است.

نتیجه طبیعی :

اگر تصمیم به انجام این روش دارید، مطمئن شوید که بهترین کلینیک میکروبلیدینگ را انتخاب کردید تا از نتیجه کاملا راضی باشید. پس از انجام این روش، از نتیجه راضی خواهید بود زیرا ابروهای طبیعی خواهید داشت و مطمئن باشید که گاهی اوقات نمی توان تفاوت بین ابروهای میکروبلیدینگ و طبیعی را تشخیص داد.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری میکرو ابروها بین 1 تا 3 سال است. از جمله مواردی که در طول عمر میکرو موثر است می توان به کیفیت رنگ استفاده شده، تخصص رنگدانه، میزان پذیرش پوست، توجه به نکات مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ ابرو اشاره کرد. تکنیک فیبروز یکی از تکنیک های اروپایی است. در نهایت، تکنیک فیبروز 6 ماه طول می کشد. تا بر اساس نوع پوست و میزان آرایش ابرویی که روزانه استفاده می کنید، بهترین تکنیک ممکن را به شما ارائه دهد.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

کلام آخر

جدیدترین مدل میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های زیبایی برای پرپشت تر کردن و زیباتر کردن ابروها است که طی سال های اخیر بسیار محبوب شده است و افراد بسیاری تمایل به انجام آن دارند. بسیاری از افراد امکان دارد دچار ریزش ابرو شوند و یا به طور وراثتی ابروهایی کم پشت داشته باشند. یکی از بهترین راهکارها برای برطرف نمودن این مشکلات میکروبلیدینگ ابرو است. بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند و از آن راضی هستند و آن را به دیگران نیز پیشنهاد می دهند. اما باید به این نکته توجه نمایید که میکروبلیدینگ ابرو در صورتی می تواند تاثیرات مطلوب و خوشایندی داشته باشد که توسط افراد کاربلد و ماهر انجام شود بنابراین باید برای انجام میکروبلیدینگ به افراد متخصص مراجعه نمایید.

از شما مچکریم که ما را تا آخر این مقاله از سایت پریسا خاوندگار همراهی نمودید. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم در این زمینه شما را یاری نموده باشیم. ما در این سایت همواره تلاش می کنیم اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیار کاربران خود قرار دهیم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.