هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران❤️【سال 1403】✅

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران❤️【سال 1403】✅
هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران آشنا کنیم. ابروها یکی از مهم ترین اجزای صورت افراد هستند و تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارند. میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایشی جدید است که مشکل افرادی را که نیاز به آرایش مداوم روزانه ابروهای خود دارند و یا مشکل رشد موهای ابروی خود دارند را برطرف کرده است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

داشتن ابروهای خوش فرم و زیبا آرزوی هر زنی است. زیرا ابروها در زیبایی چهره افراد تاثیر زیادی دارند و تغییر فرم آن می تواند به ظاهر افراد تنوع ببخشد. شرکت های آرایشی و بهداشتی با علم به این امر هر روز سعی در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی جدید از جمله مداد ابرو، مداد ابرو، ریمل ابرو، ماژیک ابرو و … دارند تا بانوان بتوانند ابروهای خود را به فرم دلخواه فرم دهند.

تاثیرات این لوازم آرایشی موقتی است و در نهایت حالتی مصنوعی به ابرو می دهد. خرید لوازم آرایش از برندهای نامعتبر می تواند به ابروهای افراد آسیب رسانده و باعث ریزش آن ها شود. برای حل این مشکلات، روش های پزشکی زیادی ایجاد شده است که به افراد کمک می کند تا به آرزوی خود یعنی داشتن ابروهایی خوش فرم با پهنای مناسب برسند. کاشت ابرو یکی از این روش هایی است که مانند کاشت مو انجام می شود و موهایی طبیعی به افراد می دهد. اما همه نمی توانند از این روش استفاده کنند. این مشکل ممکن است دلایلی مانند مشکلات مالی، ترس از جراحی یا نداشتن بانک موی مناسب داشته باشد.

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های جدید پرکردن ابرو است که طول عمر نسبتا زیادی دارد و برای پرکردن قسمت های خالی ابرو یا اصلاح فرم آن ها استفاده می شود. این روش کمی تهاجمی است و خراش های بسیار ریز روی پوست ایجاد می کند. این نوارها را باید با استفاده از رنگدانه های همرنگ موهای طبیعی ابرو پر کرد تا قسمت های خالی کاملا پر شود و ابرو کمی پرتر و جذاب تر به نظر برسد. نتایج این روش در مقایسه با سایر روش های پرکردن ابرو مانند تاتو، هاشور کردن و … طبیعی تر و ماندگارتر است.

میکروبلیدینگ باید توسط یک فرد مجرب و متخصص انجام شود تا ابروها کاملا یکدست شوند و رنگدانه مناسب به پوست نفوذ کند. با توجه به این مشکل، توصیه می شود به جایی بروید که متخصص دانش کافی برای شناسایی آناتومی صورت یک فرد و تعیین بهترین فرم ابرو برای او داشته باشد. این کار نیاز به ترمیم دارد و حدود 4-6 هفته بعد از جلسه اول باید دوباره مراجعه کنید تا فرم ابروها طبیعی تر و زیباتر شود و ماندگاری آن بیشتر شود. سعی کنید برای انجام این روش به بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران مراجعه فرمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به اندازه کاشت ابرو پیچیده نیست و در آرایشگاه ها انجام می شود. اما اگر این کار توسط افراد فاقد صلاحیت و غیر حرفه ای انجام شود، می تواند به ابروهای طبیعی شما آسیب برساند و فرم آن را خراب کند. به همین دلیل ابتدا باید با مراجعه به نمونه کار از کار فرد مطمئن شوید. در ادامه با مراحل انجام میکروبلیدینگ آشنا می شوید :

مشاوره و طراحی ابرو :

قبل از هر چیز لازم است متخصص با بررسی آناتومی صورت فرد و آگاهی از انتظارات او بهترین حالت ابرو را برای او ترسیم کند. در جلسه مشاوره علاوه بر فرم نهایی ابروها، می توان بررسی کرد که آیا این روش برای فرد مناسب است یا بهتر است روش های دیگری را انتخاب کرد.

تزریق بی حسی :

در این روش از سوزن ها برای سوراخ کردن پوست و ایجاد خراش استفاده می شود، ممکن است کمی احساس درد کنید. به همین دلیل مقدار مناسبی از بی حس کننده در ابروها استفاده می شود تا در حین انجام عمل دردی احساس نکنید.

ترسیم فرم ابرو :

پس از بیهوشی پوست، فرم نهایی ابروها با استفاده از ابزار مخصوص کشیده می شود و مورد تایید شما می باشد. این به متخصص این امکان را می دهد که در حین عمل محدودیت های ابروها را بداند و شکلی کاملا طبیعی به آن ها بدهد.

افزودن رنگدانه ها :

در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوص با 10-12 سوزن بسیار ظریف، سوراخ هایی در پوست ایجاد می شود و رنگدانه ها به آن تزریق می شود. عمق این سوراخ ها و خراش ها کم است و رنگدانه ها به سطح پوست تزریق می شوند. در پایان پس از اتمام کار، رنگ های اضافی روی ابروها حذف شده و کار انجام می شود. کل عمل 2 ساعت طول می کشد و پس از آن باید حدود 4-6 هفته بعد برای تمدید نهایی مراجعه کنید.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای میکروبلیدینگ ابرو هستند ؟

این روش برای فرم دادن به ابروها و پرکردن قسمت های خالی مناسب خواهد بود. خانم هایی که ابروهایشان به دلایلی نازک شده یا فرم نامتقارن دارند، می توانند به میکروبلیدینگ تکیه کنند. کسانی که نمی توانند کاشت ابرو را انتخاب کنند، می توانند با این روش به ابروهایی خوش فرم و طبیعی دست یابند. افرادی که در گذشته سایه یا هاشور ابرو داشتند می توانند با استفاده از این روش نتایج را اصلاح کنند یا فرم ابروها را بهبود بخشند. برای آشنا شدن با کاندیدای مناسب میکروبلدینگ به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو 

تفاوت میکروبلیدینگ و تاتو ابرو :

تاتو ابرو یکی از روش های پرپشت شدن ابروها یا فرم دادن به آن ها است که چند سالی است طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اما پس از ظهور روش هایی مانند میکروبلیدینگ که نتایج طبیعی تری داشت، کم کم فراموش شد. هنوز هم ممکن است افرادی باشند که نتایج تاتو ابرو را به روش های دیگر ترجیح دهند. در این روش به جای رنگدانه از جوهر استفاده می شود و سوزن های آن بیشتر به عمق پوست نفوذ می کند.

در مقایسه با میکروبلیدینگ، تاتو ابرو بسیار طولانی تر است. اگر به افرادی که قبلا تاتو کردند نگاهی بیندازید، این را کاملا متوجه خواهید شد. نتایج تاتو خیلی طبیعی نیست و جوهر او بعد از مدتی تغییر رنگ می دهد و گاهی سبز یا آبی می شود. اگر قسمتی از ابرو تراشیده شود، رشد این قسمت‌ها می‌تواند چهره شما را ناخوشایند و زیباتر کند.

چه افرادی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو مناسب نیستند ؟

بعضی از افراد برای انجام میکروبلیدینگ ابرو مناسب نیستند و برای آن ها ممنوعیت دارد و نباید از این روش استفاده کنند که در ادامه با این افراد آشنا می شوید :

 • افراد دارای عفونت‌های قارچی یا باکتریایی فعال یا زخم باز در اطراف ابروها
 • افراد با سابقه اگزما
 • افراد دارای اختلال در انعقاد خون
 • افرادی که پوست کلوئید ساز دارند
 • افراد مبتلا له پسوریازیس و اسکلردرمی
 • افراد مبتلا به دیابت و بیماری‌های خود ایمنی
 • خانم‌های باردار

تفاوت میکروبلیدینگ و سایه ابرو

سایه ابرو ابرو که به عنوان میکروشیدینگ شناخته می شود، روشی است که در آن شکل ابروها با استفاده از رنگدانه های سطحی کامل تر می شود. این کار را می توان به عنوان فرم دادن به ابروها با نوعی مداد ابرو دائمی در نظر گرفت. سوزن استفاده شده در سایه ابرو دارای نوک گرد و نوک تیز است که نقاط ریز روی ابرو ایجاد می کند. این لکه ها در نهایت با استفاده از رنگدانه هایی مشابه رنگ طبیعی ابرو پر می شوند.

در ضمن در میکروبلیدینگ سوراخ های ریزی در کنار هم ایجاد می شود که کمی عمیق تر بوده و رنگدانه های آن ماندگاری بیشتری دارد. می توان گفت در بین سایه ابرو و میکروبلیدینگ، روش اول بیشتر برای افرادی که پوست چرب دارند مناسب است و ماندگاری بیشتری دارد. در این روش خراش ها و زخم های کوچکتری ایجاد می شود و به همین دلیل افرادی که پوست حساس و آسیب پذیر دارند می توانند به جای میکروبلیدینگ از سایه ابرو استفاده کنند.

بعد از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

در چند روز گذشته، پوست شما کمی قرمز و ملتهب بوده است. به هیچ وجه آن را دستکاری نکنید. خراش ها و زخم ها پس از چند روز به طور کامل بهبود می یابند. شما نباید آن ها را لمس کنید. زیرا باعث عفونت و باقی ماندن اسکار می شود. ترمیم ابروها کاملا ضروری است تا نتایج واقعی ظاهر شود و فرم واقعی ابروها کاملا اصلاح شود. رنگ ابرو بلافاصله پس از میکروبلیدینگ بسیار تیره است. اما پس از بهبود زخم ها روشن تر شده و شکل طبیعی به خود می گیرد. پس از سه تا چهار روز، ابروها ممکن است کمی پوسته پوسته یا خارش پیدا کنند. بهتر است این مشکل را مدتی تحمل کنید تا برطرف شود.

اگر نمی توانید آن را تحمل کنید، حتما با پزشک مشورت کنید تا داروی مناسب را برای شما تجویز کند. هیچ کاری خودسرانه انجام ندهید و بعد از میکروبلیدینگ ابروهای خود را اسپری نکنید. اگر دچار تحریکات و حساسیت های پوستی شدید، نگران نباشید و برای درمان به پزشک مراجعه کنید. در هفته اول بعد از میکروبلیدینگ بهتر است از خیس کردن و شستن ابروها خودداری کنید. فعالیت های ورزشی که باعث تعریق می شوند را به مدت یک هفته به تاخیر بیندازید. هنگام شستن صورت، ابروهای خود را نشویید. برای تمیز کردن ابروها از آب استریل استفاده کنید. تا زمان بهبودی زخم ها در محیط های آلوده و گرد و غبار قرار نگیرید.

تفاوت میکروبلیدینگ و سایه ابرو

روش فرآیند میکروبلیدینگ ابرو :

این فرآیند فقط 2 ساعت طول می کشد. ابتدا با مشورت اصولی و کامل شروع می شود. پس از آن از بی حسی موضعی برای کم شدن درد استفاده می شود. سپس متخصص با مداد و ابزار کار خود مانند خط کش مخصوص یا نخ مخصوص آغشته به رنگ، شکل نهایی ابرو را روی صورت شما می کشد. پس از تایید شما، هر ابرو کشیده می شود و رنگدانه ها اضافه می شود. در نهایت رنگ های اضافی حذف شده و کار تمام می شود.

مدت زمان ماندگاری ابرو چقدر است ؟

از آنجایی که میکروبلیدینگ جزء خانواده آرایش و تاتوهای دائمی محسوب می شود و مکانیسم اولیه یکسانی دارد، مانند آن ها ماندگار نیست و پس از مدتی محو می شود و باید ترمیم شود. این روش معمولا در افراد مختلف 12-18 ماه دوام می آورد و پس از آن عملا عملکرد و زیبایی خود را از دست می دهد و باید ترمیم شود. معمولا افرادی که پوست چرب دارند بعد از یک سال و افرادی که پوست معمولی و خشک دارند بعد از یک سال و نیم به میکروبلیدینگ در ابروهای خود نیاز دارند.

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو را می توان مقرون به صرفه ترین نوع میکروبلیدینگ دانست. همه خانم ها دوست دارند ابروهایی مطابق مد داشته باشند، به همین دلیل اولین انتخاب برای تغییر فرم ابروهای خود هستند و البته موقتی بودن روش میکروبلیدینگ به آن ها کمک می کند تا این خواسته را برآورده کنند. در آموزش های میکروبلیدینگ ابتدا انواع فرم صورت و نوع ابروی متناسب با آن آموزش داده می شود. نکته دیگری که باید یاد بگیرید استفاده از پمادهای بی حس کننده موضعی است.

سپس نحوه طراحی ابروها و هماهنگی با آن ها در دستور کار قرار خواهد گرفت. اکنون زمان یادگیری انواع سوزن های میکروبلیدینگ است. حال باید بدانید که چگونه خطوط ابرو را بکشید تا ابروهایی کاملا طبیعی داشته باشید. باید بدانید که با استقبال مناسب از این روش در صورت تسلط بر این کار می توانید درآمد خوبی کسب کنید. هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران به صورت جداگانه دریافت نمی شود و در آموزش میکروبلیدینگ انواع میکروبلیدینگ آموزش داده می شود.

میکروبلیدینگ چه مزایایی دارد ؟

میکرو یکی از موثرترین و مطمئن ترین روش های کاشت ابرو نیمه دائمی است. اگر می خواهید ابروهایی پرپشت و شیک با ظاهری طبیعی داشته باشید، روش میکروبلیدینگ گزینه ای عالی برای جذابیت بیشتر شما خواهد بود. اکثر خانم ها از این روش استفاده می کنند زیرا هیچ عارضه خاصی ایجاد نمی کند. میکروبلیدینگ ابرو به شما ابروهای طبیعی طولانی مدت می دهد. در ادامه مزایای میکروبلیدینگ را بررسی می کنیم :

داشتن ابروهایی طبیعی :

اگر تصمیم به انجام این روش دارید، بهترین کلینیک میکروبلیدینگ را انتخاب کنید. پس از انجام این روش از نتیجه راضی خواهید بود زیرا ابروهای طبیعی خواهید داشت و می دانید که نمی توان تفاوت بین ابروی میکرو شده و طبیعی را تشخیص داد.

صرفه جویی در زمان :

یکی از مزایای میکروبلیدینگ صرفه جویی در زمان است. اگر زمان زیادی را صرف آرایش خود کردید، با این روش زمان کمتری برای آماده سازی ابروهای خود خواهید داشت زیرا ابرهای میکرو شما نیمه دائمی هستند.

انجام سریع :

جلسه میکروبلیدینگ دو ساعت طول می کشد. می توانید دو ساعت از وقت خود را صرف داشتن ابروهایی زیبا و ماندگار به صورت طبیعی کنید.

ماندگاری زیاد :

حتی اگر ورزشکار هستید یا زیاد عرق می کنید، این روش طول عمر بسیار بالایی دارد. زیرا رنگدانه ابرو به سه لایه اول پوست شما نفوذ می کند که مانع از نفوذ آب یا عرق می شود.

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران

چگونه با مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو ماندگاری آن را بیشتر کنیم؟

مدت زمان میکروبلیدینگ ابرو بین 8 ماه تا 1 سال است. اما اگر مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو را رعایت کنید، ماندگاری آن را افزایش می‌یابد. این مراقبت‌‌ها می‌تواند شامل استفاده نکردن از لوازم آرایشی، دوری از آب، رطوبت و حذف نکردن پوست‌های جدا شده باشد. در صورت عدم توجه به این موارد رنگدانه‌ها قبل از فیکس شدن از لایه‌های پوست پاک می‌شوند و طبیعتا ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به میزان قابل توجهی کمتر از حد معمول خواهد بود.

یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می‌شود عدم حضور در جلسات ترمیم میکروبلیدینگ ابرو است. این جلسات بسیار مهم است. زیرا خطوط اصلی ترمیم در این جلسات ترمیم می‌شوند و این باعث افزایش ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می‌شود. انتخاب رنگ مناسب هم یک مسئله بسیار مهم است. زیرا رنگ‌های روشن ماندگاری کمتری دارند. نوع پوست عامل دیگری است که باید به آن اشاره کرد. اگر پوست شما چرب یا خشک نیست و پوست معمولی دارید، میکروبلیدینگ ابرو در پوست شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

 

 

آیا می‌توان میکروبلیدینگ را ریمو یا پاک کرد؟

بله. پیگمنتر هایی که برای میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، هیچ نوع لک یا تغییر رنگ در پوست ایجاد نمی‌کنند. برای از بین بردن میکروبلیدینگ و در واقع ریمو کردن آن می‌توان از نوعی حلال مخصوص رنگ‌ها استفاده کرد. فراموش نکنید که در ۷ تا ۱۰ روز بعد از میکروبلیدینگ، ابروهای شما ۴۰ درصد تیره‌تر از نتیجه نهایی کار خواهند بود. با شروع فرایند ترمیم ابرو، این رنگ ملایم‌تر و روشن‌تر می‌شود.

افرادی که میکروبلیدینگ انجام می‌دهند در روزهای اول معمولا از پررنگ بودن ابروهای خود ابزار نارضایتی می‌کنند و حتی دچار ترس و وحشت می‌شوند. ولی باید صبور باشید تا رنگ‌ها به حالت نرمال تغییر رنگ دهند. بعد از ۷ تا ۱۰ روز، می‌توانید رنگ نهایی را ببینید که معمولا روشن‌تر از روزهای اول است. اما به طور کلی برای پاک کردن تاتو ابرو هم روش های خانگی موثری وجود دارد و هم می توانید به تاتوکار خود مراجعه کنید و از او بخواهید تاتوی شما را پاک کند.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر مقاله هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو در تهران همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.