میکرو ابرو دخترانه❤️【سال1403】⚡

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • میکرو ابرو دخترانه❤️【سال1403】⚡
میکرو ابرو دخترانه❤️【سال1403】⚡

میکرو ابرو دخترانه یکی از روش هایی است که امروزه بسیاری از افراد خواستار انجام آن هستند. میکروبلیدینگ ابرو یک روش طراحی ابرو است که در دسته آرایش دائم قرار می گیرد. در این روش رنگدانه ها به صورت رشته های نازک مو با استفاده از وسایل مخصوص از جمله سوزن های بسیار ظریف به زیر پوست تزریق می شوند. این روش به قدری با ظرافت انجام می شود که نتیجه کار ایجاد ابروهایی طبیعی و بدون قاب است. تکنیک فوق برای افرادی که ابروهایی کم پشت دارند یا در بعضی قسمت ها ابروهایشان خالی شده، بسیار مناسب است. این روش نیز همچون سایر روش ها مزایا و معایبی دارد که باید قبل از اینکه برای انجام آن اقدام کنید از مزایا و معایب آن آگاه شوید و با آگاهی کامل اقدام به انجام آن کنید. بعد از انجام میکروبلیدینگ باید از توصیه های تکنسین مربوطه پیروی کنید تا بتوانید بهترین نتایج را از میکروبلیدینگ بگیرید. در ادامه همراه ما باشید تا مطالبی را در ارتباط با میکرو ابرو دخترانه، همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو، ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو و تفاوت میکروبلیدینگ با هاشور میکروپیگمنتیشن و هزینه میکروبلیدینگ ابرو بیان نماییم.

میکرو ابرو دخترانه

برای میکروبلیدینگ ابرو سعی می شود از بهترین مواد استفاده شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد و فرم طبیعی تری به ابروهای شما دهد. میکرو ابرو دخترانه یکی از محبوب ترین طرح های میکروبلیدینگ است. میکرو ابرو جدیدترین روش تاتو ابرو است که به ابروهایی با فرم طبیعی دست می یابد. میکرو ابرو دخترانه و ابروهای طبیعی به دلیل ظرافت و الگوهایی که دارد برای افرادی که خواهان فرم طبیعی ابرو هستند بسیار مناسب است. بهترین میکرو کار ابرو می تواند هر طرحی را که بخواهید روی ابروهای شما پیاده کند. مدل میکروبلیدینگ ابرو کاملا به شما بستگی دارد. مراقبت از پوست پس از میکروبلیدینگ است که کیفیت نتیجه نهایی را تعیین می کند.  این روش طبیعی ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائمی است و ماندگاری بالایی دارد. بلید ابرو و میکروبلیدینگ دو تکنیک زیبایی ابرو هستند. البته ماندگاری بالا تنها در صورتی امکان پذیر است که جلسات ترمیم را جدی بگیرید. برای دریافت اطلاعات و مشاوره به سایت پریسا خاوندگار مراجعه نمایید.

میکروبلیدینگ ابرو دخترانه 

بعد از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

نکات زیادی برای مراقبت بعد از میکرو ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ وجود دارد. البته باید به تفاوت روش های میکرو با سایر روش ها توجه کنید. گاهی اوقات مراقبت پس از این روش ها کمی با مراقبت از میکروبلیدینگ متفاوت است.  اجازه ندهید آب، لوسیون، صابون یا محصولات آرایشی و بهداشتی در 7 روز اول پس از میکرو ابرو به ناحیه ابروی شما برخورد کند. خارش و لایه برداری ممکن است در هفت روز اول پس از عمل رخ دهد. از خاراندن پوست خودداری کنید زیرا این کار باعث ایجاد جای زخم می شود.

بعد از میکروبلیدینگ ابرو دخترانه سعی کنید پماد ابرو را به یک پنبه آغشته کنید و به آرامی در ناحیه ابروی خود بمالید. این کار را می توان دو بار در روز انجام داد. لطفا استفاده از پماد را به مدت 7 روز ادامه دهید. در انجام کار های سنگین خانه که باعث فشار یا آلودگی در ابرو های شما می شود اجتناب کنید. مصرف بیش از حد الکل پس از انجام میکرو ابرو باید متوقف شود. ناحیه میکروبلیدینگ ابرو را به جز هنگام شستشو و استفاده از کرم درمانی ریکاوری میکروبلیدینگ با استفاده از سواب پنبه ای لمس کنید.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که برای بهبود شکل ابروها و افزایش زیبایی آن ها استفاده می شود. هزینه میکروبلیدینگ ابرو را نمی توان به طور دقیق بیان نمود زیرا به عوامل مختلفی همچون تجربه و تخصص آرایشگر، نوع مواد استفاده شده و وضعیت ابروهای شما بستگی دارد. در ادامه به طور مختصر این عوامل تاثیرگذار را بیان می کنیم:

 • محل ارائه دهنده خدمات: هزینه میکروبلیدینگ ابرو بستگی به محل ارائه دهنده این فرآیند دارد. مکان های مختلفی مانند آرایشگاه ها، کلینیک های زیبایی یا سالن های زیبایی ممکن است هزینه های مختلفی برای انجام این خدمات دریافت کنند.
 • تجهیزات و مواد استفاده شده: استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد با کیفیت بالا می تواند هزینه میکروبلیدینگ ابرو را افزایش دهد.
 • تجربه و مهارت آرایشگر: تجربه و مهارت آرایشگری که میکروبلیدینگ را انجام می دهد نیز بر هزینه تاثیر بسزایی دارد. آرایشگر با تجربه ممکن است هزینه بالاتری را درخواست کند.
 • تعداد جلسات لازم: بستگی به تعداد جلسات لازم برای دستیابی به نتایج مطلوب، هزینه میکروبلیدینگ ابرو متغیر است. هزینه ها با افزایش تعداد جلسات افزایش خواهد یافت.
 • منطقه جغرافیایی: منطقه جغرافیایی که خدمات میکروبلیدینگ ابرو در آن ارائه می شود نقش مهمی در تعیین هزینه دارد. مناطق با قیمت های بالاتر، هزینه بالاتری را برای این خدمات دریافت می کنند.
 • سطح شهرت آرایشگر: آرایشگری که از شهرت خوبی برخوردار باشد، ممکن است قیمت بالاتری برای خدمات خود تعیین کند.
 • وضعیت ابروها: وضعیت اولیه ابروها ممکن است نیاز به کار بیشتری داشته باشد و هزینه را افزایش دهد.
 • محصولات مراقبتی: هزینه محصولات مورد استفاده بعد از میکروبلیدینگ نیز باید در نظر گرفته شود.
 • مهارت و تخصص فنی: مهارت و تخصص فنی آرایشگر نقش قابل توجهی در تعیین هزینه دارد. هر چه تخصص و مهارت آرایشگر بالاتر باشد مسلما هزینه بیشتری را دریافت می کند.
 • هزینه های اجاره و تجهیزات: هزینه های اجاره فضا و تجهیزات نیز به صورت مستقیم در هزینه خدمات محاسبه می شود.
 • عوامل خارجی: عوامل خارجی مانند نرخ ارز، قیمت مواد اولیه و سایر عوامل اقتصادی نقش مهمی در تعیین هزینه دارند.
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته: استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و به روز نیز هزینه را افزایش خواهد داد.
 • عوامل شخصی: عوامل شخصی مانند نظرات قبلی، رضایت مشتریان و اعتبار آرایشگر نقش قابل توجهی در تعیین هزینه دارند.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

در فیبروز ابرو از سوزن های ظریف تری استفاده می شود، بنابراین طول عمر تیغه ابرو بسیار بیشتر از فیبروز است. در تکنیک فیبروز از قلم، رنگ و سوزن ارائه شده توسط شرکت فی استفاده می شود. اما اگر تیغه ابرو با محصولاتی غیر از محصولات این آکادمی انجام شود، به آن میکروبلیدینگ می گویند. تفاوت دیگر فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ طراحی ابرو است که بر اساس نسبت طلایی و قوانین آکادمی فی انجام می شود و سلیقه فرد اهمیت کمتری دارد. اما در میکروبلیدینگ پیگمنتر با مشورت مشتری و با توجه به سلیقه او ابروها را می کشد. به طور کلی، شما باید بر اساس سلیقه و نظر خود در مورد رنگدانه و تفاوت فیبروز و میکروبلیدینگ تصمیم بگیرید.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

امکان دارد بعد از میکروبلیدینگ ابرو، ابروهای شما کمی تیره شود که این تیرگی و پوسته دادن های ان طبیعی است و برای همه افراد اتفاق می افتد. دوره بهبودی در این روش 10 روز است و افراد تا این مدت زمان طول می کشد تا بهبود یابند. برای این که نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و ماندگاری این روش را طولانی تر کنید باید جلسات ترمیم این روش را جدی بگیرید. در مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ، پیگمنتر می تواند باعث افزایش طول عمر میکروبلیدینگ، اصلاح فرم اولیه ابرو و اضافه شدن جزئیات بیشتر به ابرو شود. همچنین قسمت هایی از ابرو را که رنگ پریده یا افتاده است را با رنگدانه پر می کند. بهترین زمان برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو معمولاً حدود 4 تا 6 هفته پس از تاتو است.

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یکی از وش های جدید در آرایش های دنیا است که امروزه طرفداران زیادی به خود پیدا کرده است.  هزینه تغییر فرم ابرو بر اساس عوامل زیادی تعیین می شود. روش فیبروز میکروبلیدینگ در تعیین نوع هزینه و مدت ماندگاری آن موثر است. جلسات ترمیم ابرو با میکروبلیدینگ بسیار مهم است زیرا ترمیم ابرو با میکروبلیدینگ ارتباط مستقیمی با طول عمر و رضایت از نتیجه نهایی دارد. هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو باید با نظر استاد سالن تعیین شود. انجام میکرو ابرو در مرکز زیبایی چهره جدیدی به شما می بخشد. مشاهده میکرو ابرو قبل و بعد از عکس به شما در انتخاب مدل میکرو ابرو کمک می کند. برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک میکروبلیدینگ را انتخاب کنید تا دچار عوارض شوید.

بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروبلیدینگ دارد ؟

بعضی از افراد نمی توانند کلمه بلید را تلفظ کنند و ترجیح می دهند از کلمه میکرو ابرو یا تیغه ابرو استفاده کنند تا برای آن ها راحت تر باشد. میکروبلیدینگ یکی از طبیعی ترین و بهترین تکنیک ها برای تغییر الگوی میکرو ابروها است. تغییر الگوی میکرو ابرو ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد. برخی از خانم ها نیاز به تغییر جزئی دارند و ترجیح می دهند برای ضخیم شدن جزئی ابروها، ابروهای میکرو را در داخل ابرو انجام دهند. اما برخی از خانم ها قصد دارند ابروهای خود را فرم دهند و انتظار دارند که مدل میکروبلیدینگ ابرو تغییر بزرگی در چهره آن ها ایجاد کند. تثبیت رنگ ابرو به روش فیبروز در بسیاری از سالن ها رایج شده است. برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو و مدل میکرو ابرو و یا تعیین فرم نهایی ابرو حتما با مشاوران حرفه ای مشورت کنید. مشاوره به شما این امکان را می دهد که بهترین شکل را بر اساس هماهنگی اندازه اجزای صورت خود انتخاب کنید. نکته مهم و موثر در زیبایی صورت، هماهنگی اجزای صورت با یکدیگر است.

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو 

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

بسته به نحوه مراقبت از میکرو ابروهای خود، طول عمر میکرو ابرو متفاوت است. اما معمولا تا دو سال طول می کشد. میکروبلیدینگ ابرو یا به اختصار میکرو ابرو برای رفع دائمی عیوب ابرو انجام می شود. این موضوع باعث می شود که خانم ها محصولات آرایشی مانند مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند. میکروبلیدینگ یک روش دائمی است، اما تاتو محسوب می شود. برای اینکه میکرو ابرو مانند روزهای اول زیبا به نظر برسد پس از گذشت چند سال لازم است ابروی میکروبلیدینگ ترمیم شود.

البته تجهیزات میکروبلیدینگ در این زمینه بی تاثیر نیستند. انواع رنگ های میکرو ابرو در تغییر چهره تاثیر بسزایی دارد. باید در انتخاب رنگ ابرو بسیار دقت کنید. میکرو بخشی از آرایش دائمی صورت محسوب می شود.  روش میکروبلیدینگ فیبروز تکنیک های خاص خود را دارد. عواملی مانند برند رنگ، تیره یا روشن بودن رنگ، نوع پوست و میزان نفوذ رنگ بر طول عمر میکروابروها و مراحل پوسته پوسته شدن میکروبلیدینگ تاثیر می گذارد. ماندگاری میکرو ابرو بسیار طولانی است و نیازی به ترمیم میکرو ابرو هر ماه ندارید.

پوسته ریزی بعد از میکرو ابرو چگونه است ؟

پوسته شدن ابرو بعد از انجام این خدمات طبیعی است. مراحل لایه برداری میکروبلیدینگ یکی از مراحل ترمیم میکرو ابرو است و نباید نگران آن باشید. ابرو میکروبلیدینگ شده جای زخم های بسیار ریز دارد. لایه برداری ابرو به دلیل بهبود تدریجی زخم ها است. پوسته ریزی ابرو بستگی به نوع پوست افراد دارد. به همین دلیل، میزان پوسته پوسته شدن ابروهای خود را با فرد دیگری مقایسه نکنید. برای جلوگیری از لایه برداری ابرو باید به مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ مانند خیس نگه داشتن جای زخم، دست نزدن به ابرو با دست های آلوده، شنا نکردن در استخر، استفاده منظم از پمادهای میکرو و استفاده نکردن از محصولات آرایشی توجه شود. گاهی اوقات دانستن تفاوت بین تکنیک ها می تواند تصمیم ما را در مورد آن ها تغییر دهد. طبیعی کردن فرم ابروها نیاز به صبر دارد.

شستن ابروها بعد از میکرو ابرو دخترانه :

بهتر است تا 3 روز به ناحیه ابرو با آب دست نزنید. میکروبلیدینگ نوعی تکنیک آرایش دائمی است که باید بعد از تیغ زدن به آن دقت کرد تا نتیجه دلپذیری حاصل شود. میکروبلیدینگ یکی از پرطرفدارترین روش های فرم دادن به ابروها می باشد و برای رسیدن به نتیجه عالی با نتایج طولانی مدت نباید از مراحل تغییر فرم ابروها و ترمیم ابروها پس از میکروبلیدینگ با بیشترین مدت زمان غافل شد. این روش می تواند تا دو سال ادامه داشته باشد. مراحل ریزش رنگ میکروبلیدینگ بخشی از فرآیند میکرو هستند و شما باید تا تکمیل آن ها صبور باشید. در مراقبت از میکروبلیدینگ باید دقت زیادی داشته باشید تا ابروها به سرعت بهبود یابند.

پوسته ریزی بعد از میکروبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

تفاوت میکروبلیدینگ و سایر روش ها در چیست ؟

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو دخترانه با هاشور در نوع ابزار آن ها است. ماندگاری تاتو ابرو زیاد است اما نمی تواند نتیجه طبیعی داشت باشد و بعد از مدتی امکان دارد رنگ آن تغییر کند اما میکروبلیدینگ ابرو نتیجه طبیعی تری دارد و شبیه به موهای طبیعی ابرو است. کاشت ابرو در مقایسه با میکروبلیدینگ بسیار گران است. تاتو یک روش قدیمی است که تفاوت عمده ای با میکرو دارد. میکرو ابرو دخترانه سعی می کند ابروی شما را تا حد امکان طبیعی جلوه دهد. نحوه پخش رنگ در تاتو لطافت کمتری دارد و زیر پوست پخش می شود. در حالی که در روش های جدید سعی می شود ابروها با دقت و ظرافت کشیده شود. مدل میکروبلیدینگ ابرو و ویژگی طبیعی، لطیف و طبیعی آن و اصلاح فرم ابرو از معیارهای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو است.

تفاوت میکروبلیدینگ با هاشور میکروپیگمنتیشن

در هاشور ابرو از دستگاه برقی تاتو استفاده می شود که سر این دستگاه از سوزن های دایره ای تشکیل شده است که تعداد آن ها 1،3 و 5  عدد است. در این دستگاه ها اجرای رنگ عمیق است و کاشت رنگ به طور دایره ای است.  در لایه های داخلی پوست انجام می شود. در نتیجه دوام بیشتری دارد. تراش ابرو با میکروبلیدینگ با دسته ای که شبیه تیغ جراحی است، تیغ نیست و سوزنی است. یا شاید شبیه یک خودکار طراحی باشد. طراحی ابرو میکروبلیدینگ شبیه به رنگ آمیزی است. بنابراین ایجاد رشته های طبیعی و ظریف در ابرو آسان است.

میکروبلیدینگ ابرو طبیعی است اما ماندگاری میکروبلیدینگ کمتر از دوام کوتاه کردن ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن است، بعضیاز سالن هایی که این کار انجام می دهند امکان دارد برای رنگ تضمینی ندهد البته ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست های چرب بسیار کمتر از ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست های خشک است. در روش تاتو، رنگدانه ها به زیر پوست و بین اپیدرم و درم با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن وارد می شوند. اما آنچه مهم است فرآیند رنگ آمیزی است. البته دستگاه میکروپیگمنتیشن به گونه ای است که اتصال قطعات ثابت آن با قطعات قابل تعویض و یکبار مصرف آن ها کاملا قطع می شود.

یعنی رفلاکس وجود ندارد و بیماری منتقل نمی شود و تمام اجزای دخیل در صورت مراجعه کننده یکبار مصرف و قابل تعویض هستند. تفاوت اصلی میکروپیگمنتیشن با ساخت میکرو ابرو در این است که میکروپیگمنتیشن یک روش دائمی و میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی است. اما در جدیدترین روش تاتو ابرو این دو روش با هم ادغام شده و به ابرو هیبرید یا میکرو معروف هستند. که یک روش تاتو ابرو یکپارچه یا تاتو ابرو یکپارچه است. پس از اصلاح با هر یک از این روش ها، می توان از سایه یا رنگ آمیزی ابرو برای زیبایی بیشتر برای پر کردن نواحی خالی، به خصوص در قسمت تاج ابرو استفاده کرد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد ؟

مزیت روش های نیمه دائمی این است که تغییرات شما برای همیشه دوام نخواهد داشت. زمان نه آنقدر کوتاه است که ارزشش را نداشته باشد و نه آنقدر کوتاه که باعث ایجاد اضطراب و ترس شود. بنابراین برای تغییرات ماهانه بهترین روش اصلاح ابرو است. شما به مدت 40 روز از آرایش ابروهای خود خلاص می شوید  این یکی از مزایای این روش است. این ممکن است برای خانم خانه دار که وقت زیادی دارد واضح نباشد، اما برای پزشک یا کارمندی که به دنبال زمان است، هر روز بیدار شدن از خواب و دیدن ابروهای مرتب ایده‌آل است.

یکی از مهمترین مزایای میکروبلیدینگ ایجاد خطوط ریز به اندازه تارهای مو است که به معنای ایجاد زیبایی طبیعی است. اگر این ظرافت ها را با سایر روش های تاتو ابرو مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که برتری این طبیعی بودن بسیار خوشایند خواهد بود. البته این کار باید با استعداد هنری دست ها و مهارت رنگدانه ترکیب شود تا به نتیجه مطلوب برسد. امروزه هزینه ها به صورت هزینه زمانی و هزینه مالی محاسبه می شود. میکروبلیدینگ هر دوی این هزینه ها را در مقایسه با آرایش معمولی کاهش می دهد. زمان کاملا مشخص است. اما از نظر مالی اگر برای اصلاح ابرو به آرایشگاه مراجعه کنید و هزینه هر بار اصلاح ابرو را محاسبه کنید متوجه این کاهش هزینه ها خواهید شد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد ؟

کلام آخر

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های جذاب و دوست داشتنی برای افزایش جذابیت و زیبایی ابروهاست که با استفاده از دستگاه های حرفه ای و بهره گیری از مواد مخصوص انجام می شود. این روش برای اغلب افراد در سنین مختلف مناسب است اما بهتر است قبل از انجام آن مشاوره های لازم را سپری کنید و از مناسب بودن میکروبلیدینگ برای ابروهایتان اطمینان حاصل کنید. همچنین میکروبلیدینگ باید توسط افراد متخصص و کاربلد انجام شود تا در پایان نتایج خوب و شگفت انگیزی حاصل شود، بنابراین قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات لازم را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض پس از انجام میکروبلیدینگ نشوید. بسیار ممنونیم که تا آخر این مقاله ما را همراهی کردید، امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. ما سعی کردیم در مقاله میکرو ابرو دخترانه جدیدترین و کاربردی ترین مطالب را در اختیار شما قرار دهیم. در صورت هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق کامنت با ما در میان بگذارید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

4/5 - (4 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.