میکرو ابرو دخترانه【سال 1402】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با میکرو ابرو دخترانه آشنا کنیم. میکروبلیدینگ ابرو یک روش طراحی ابرو است که در دسته آرایش دائمی قرار می گیرد. در این روش رنگدانه ها به صورت رشته های نازک مو با استفاده از وسایل مخصوص از جمله سوزن های بسیار ظریف به زیر پوست تزریق می شوند. این روش به قدری با ظرافت انجام می شود که نتیجه کار ایجاد ابروهایی طبیعی و بدون قاب است. تکنیک فوق برای افرادی که ابروهایی کم پشت دارند یا در بعضی قسمت ها ابروهایشان خالی شده، بسیار مناسب است. در ادامه برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو با ما همراه باشید.

میکرو ابرو دخترانه

برای میکروبلیدینگ ابرو سعی می شود از بهترین مواد استفاده شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد و فرم طبیعی تری به ابروهای شما دهد. میکروبلیدینگ ابرو دخترانه یکی از محبوب ترین طرح های میکروبلیدینگ است. میکرو ابرو جدیدترین روش تاتو ابرو است که به ابروهایی با فرم طبیعی دست می یابد. میکرو ابرو دخترانه و ابروهای طبیعی به دلیل ظرافت و الگوهایی که دارد برای افرادی که خواهان فرم طبیعی ابرو هستند بسیار مناسب است. بهترین میکرو کار ابرو می تواند هر طرحی را که بخواهید روی ابروهای شما پیاده کند. مدل میکروبلیدینگ ابرو کاملا به شما بستگی دارد. مراقبت از پوست پس از میکروبلیدینگ است که کیفیت نتیجه نهایی را تعیین می کند.  این روش طبیعی ابرو یکی از تکنیک های آرایش دائمی است و ماندگاری بالایی دارد. بلید ابرو و میکروبلیدینگ دو تکنیک زیبایی ابرو هستند. البته ماندگاری بالا تنها در صورتی امکان پذیر است که جلسات ترمیم را جدی بگیرید. برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه به مقاله مربوطه راجعه فرمایید.

میکروبلیدینگ ابرو دخترانه 

بعد از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

نکات زیادی برای مراقبت بعد از میکرو ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ وجود دارد. البته باید به تفاوت روش های میکرو با سایر روش ها توجه کنید. گاهی اوقات مراقبت پس از این روش ها کمی با مراقبت از میکروبلیدینگ متفاوت است.  اجازه ندهید آب، لوسیون، صابون یا محصولات آرایشی و بهداشتی در 7 روز اول پس از میکرو ابرو به ناحیه ابروی شما برخورد کند. خارش و لایه برداری ممکن است در هفت روز اول پس از عمل رخ دهد. از خاراندن پوست خودداری کنید زیرا این کار باعث ایجاد جای زخم می شود.

بعد از میکروبلیدینگ ابرو سعی کنید پماد ابرو را به یک پنبه آغشته کنید و به آرامی در ناحیه ابروی خود بمالید. این کار را می توان دو بار در روز انجام داد. لطفا استفاده از پماد را به مدت 7 روز ادامه دهید. در انجام کار های سنگین خانه که باعث فشار یا آلودگی در ابرو های شما می شود اجتناب کنید. مصرف بیش از حد الکل پس از انجام میکرو ابرو باید متوقف شود. ناحیه میکروبلیدینگ ابرو را به جز هنگام شستشو و استفاده از کرم درمانی ریکاوری میکروبلیدینگ با استفاده از سواب پنبه ای لمس کنید.

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یکی از وش های جدید در آرایش های دنیا است که امروزه طرفداران زیادی به خود پیدا کرده است.  هزینه تغییر فرم ابرو بر اساس عوامل زیادی تعیین می شود. روش فیبروز میکروبلیدینگ در تعیین نوع هزینه و مدت ماندگاری آن موثر است. جلسات ترمیم ابرو با میکروبلیدینگ بسیار مهم است زیرا ترمیم ابرو با میکروبلیدینگ ارتباط مستقیمی با طول عمر و رضایت از نتیجه نهایی دارد. هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو باید با نظر استاد سالن تعیین شود. انجام میکرو ابرو در مرکز زیبایی چهره جدیدی به شما می بخشد. مشاهده میکرو ابرو قبل و بعد از عکس به شما در انتخاب مدل میکرو ابرو کمک می کند. برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک میکروبلیدینگ را انتخاب کنید تا دچار عوارض شوید.

بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروبلیدینگ دارد ؟

بعضی از افراد نمی توانند کلمه بلید را تلفظ کنند و ترجیح می دهند از کلمه میکرو ابرو یا تیغه ابرو استفاده کنند تا برای آن ها راحت تر باشد. میکروبلیدینگ یکی از طبیعی ترین و بهترین تکنیک ها برای تغییر الگوی میکرو ابروها است. تغییر الگوی میکرو ابرو ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد. برخی از خانم ها نیاز به تغییر جزئی دارند و ترجیح می دهند برای ضخیم شدن جزئی ابروها، ابروهای میکرو را در داخل ابرو انجام دهند. اما برخی از خانم ها قصد دارند ابروهای خود را فرم دهند و انتظار دارند که مدل میکروبلیدینگ ابرو تغییر بزرگی در چهره آن ها ایجاد کند. تثبیت رنگ ابرو به روش فیبروز در بسیاری از سالن ها رایج شده است. برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو و مدل میکرو ابرو و یا تعیین فرم نهایی ابرو حتما با مشاوران حرفه ای مشورت کنید. مشاوره به شما این امکان را می دهد که بهترین شکل را بر اساس هماهنگی اندازه اجزای صورت خود انتخاب کنید. نکته مهم و موثر در زیبایی صورت، هماهنگی اجزای صورت با یکدیگر است.

همه چیز درباره طراحی و تغییر فرم ابرو 

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو :

بسته به نحوه مراقبت از میکرو ابروهای خود، طول عمر میکرو ابرو متفاوت است. اما معمولا تا دو سال طول می کشد. میکروبلیدینگ ابرو یا به اختصار میکرو ابرو برای رفع دائمی عیوب ابرو انجام می شود. این موضوع باعث می شود که خانم ها محصولات آرایشی مانند مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند. میکروبلیدینگ یک روش دائمی است، اما تاتو محسوب می شود. برای اینکه میکرو ابرو مانند روزهای اول زیبا به نظر برسد پس از گذشت چند سال لازم است ابروی میکروبلیدینگ ترمیم شود.

البته تجهیزات میکروبلیدینگ در این زمینه بی تاثیر نیستند. انواع رنگ های میکرو ابرو در تغییر چهره تاثیر بسزایی دارد. باید در انتخاب رنگ ابرو بسیار دقت کنید. میکرو بخشی از آرایش دائمی صورت محسوب می شود.  روش میکروبلیدینگ فیبروز تکنیک های خاص خود را دارد. عواملی مانند برند رنگ، تیره یا روشن بودن رنگ، نوع پوست و میزان نفوذ رنگ بر طول عمر میکروابروها و مراحل پوسته پوسته شدن میکروبلیدینگ تاثیر می گذارد. ماندگاری میکرو ابرو بسیار طولانی است و نیازی به ترمیم میکرو ابرو هر ماه ندارید. برای آشنا شدن با روش انجام میکروبلیدینگ به مقاله مربوطه راجعه فرمایید.

پوسته ریزی بعد از میکرو ابرو چگونه است ؟

پوسته شدن ابرو بعد از انجام این خدمات طبیعی است. مراحل لایه برداری میکروبلیدینگ یکی از مراحل ترمیم میکرو ابرو است و نباید نگران آن باشید. ابرو میکروبلیدینگ شده جای زخم های بسیار ریز دارد. لایه برداری ابرو به دلیل بهبود تدریجی زخم ها است. پوسته ریزی ابرو بستگی به نوع پوست افراد دارد. به همین دلیل، میزان پوسته پوسته شدن ابروهای خود را با فرد دیگری مقایسه نکنید. برای جلوگیری از لایه برداری ابرو باید به مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ مانند خیس نگه داشتن جای زخم، دست نزدن به ابرو با دست های آلوده، شنا نکردن در استخر، استفاده منظم از پمادهای میکرو و استفاده نکردن از محصولات آرایشی توجه شود. گاهی اوقات دانستن تفاوت بین تکنیک ها می تواند تصمیم ما را در مورد آن ها تغییر دهد. طبیعی کردن فرم ابروها نیاز به صبر دارد.

شستن ابروها بعد از میکرو ابرو دخترانه :

بهتر است تا 3 روز به ناحیه ابرو با آب دست نزنید. میکروبلیدینگ نوعی تکنیک آرایش دائمی است که باید بعد از تیغ زدن به آن دقت کرد تا نتیجه دلپذیری حاصل شود. میکروبلیدینگ یکی از پرطرفدارترین روش های فرم دادن به ابروها می باشد و برای رسیدن به نتیجه عالی با نتایج طولانی مدت نباید از مراحل تغییر فرم ابروها و ترمیم ابروها پس از میکروبلیدینگ با بیشترین مدت زمان غافل شد. این روش می تواند تا دو سال ادامه داشته باشد. مراحل ریزش رنگ میکروبلیدینگ بخشی از فرآیند میکرو هستند و شما باید تا تکمیل آن ها صبور باشید. در مراقبت از میکروبلیدینگ باید دقت زیادی داشته باشید تا ابروها به سرعت بهبود یابند.

پوسته ریزی بعد از میکروبلیدینگ ابرو چگونه است ؟

تفاوت میکروبلیدینگ و سایر روش ها در چیست ؟

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو دخترانه با هاشور در نوع ابزار آن ها است. ماندگاری تاتو ابرو زیاد است اما نمی تواند نتیجه طبیعی داشت باشد و بعد از مدتی امکان دارد رنگ آن تغییر کند اما میکروبلیدینگ ابرو نتیجه طبیعی تری دارد و شبیه به موهای طبیعی ابرو است. کاشت ابرو در مقایسه با میکروبلیدینگ بسیار گران است. تاتو یک روش قدیمی است که تفاوت عمده ای با میکرو دارد. میکرو ابرو دخترانه سعی می کند ابروی شما را تا حد امکان طبیعی جلوه دهد. نحوه پخش رنگ در تاتو لطافت کمتری دارد و زیر پوست پخش می شود. در حالی که در روش های جدید سعی می شود ابروها با دقت و ظرافت کشیده شود. مدل میکروبلیدینگ ابرو و ویژگی طبیعی، لطیف و طبیعی آن و اصلاح فرم ابرو از معیارهای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو است.

تفاوت میکروبلیدینگ با هاشور میکروپیگمنتیشن :

در هاشور ابرو از دستگاه برقی تاتو استفاده می شود که سر این دستگاه از سوزن های دایره ای تشکیل شده است که تعداد آن ها 1،3 و 5  عدد است. در این دستگاه ها اجرای رنگ عمیق است و کاشت رنگ به طور دایره ای است.  در لایه های داخلی پوست انجام می شود. در نتیجه دوام بیشتری دارد. تراش ابرو با میکروبلیدینگ با دسته ای که شبیه تیغ جراحی است، تیغ نیست و سوزنی است. یا شاید شبیه یک خودکار طراحی باشد. طراحی ابرو میکروبلیدینگ شبیه به رنگ آمیزی است. بنابراین ایجاد رشته های طبیعی و ظریف در ابرو آسان است.

میکروبلیدینگ ابرو طبیعی است اما ماندگاری میکروبلیدینگ کمتر از دوام کوتاه کردن ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن است، بعضیاز سالن هایی که این کار انجام می دهند امکان دارد برای رنگ تضمینی ندهد البته ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست های چرب بسیار کمتر از ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست های خشک است. در روش تاتو، رنگدانه ها به زیر پوست و بین اپیدرم و درم با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن وارد می شوند. اما آنچه مهم است فرآیند رنگ آمیزی است. البته دستگاه میکروپیگمنتیشن به گونه ای است که اتصال قطعات ثابت آن با قطعات قابل تعویض و یکبار مصرف آن ها کاملا قطع می شود.

یعنی رفلاکس وجود ندارد و بیماری منتقل نمی شود و تمام اجزای دخیل در صورت مراجعه کننده یکبار مصرف و قابل تعویض هستند. تفاوت اصلی میکروپیگمنتیشن با ساخت میکرو ابرو در این است که میکروپیگمنتیشن یک روش دائمی و میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی است. اما در جدیدترین روش تاتو ابرو این دو روش با هم ادغام شده و به ابرو هیبرید یا میکرو معروف هستند. که یک روش تاتو ابرو یکپارچه یا تاتو ابرو یکپارچه است. پس از اصلاح با هر یک از این روش ها، می توان از سایه یا رنگ آمیزی ابرو برای زیبایی بیشتر برای پر کردن نواحی خالی، به خصوص در قسمت تاج ابرو استفاده کرد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد ؟

مزیت روش های نیمه دائمی این است که تغییرات شما برای همیشه دوام نخواهد داشت. زمان نه آنقدر کوتاه است که ارزشش را نداشته باشد و نه آنقدر کوتاه که باعث ایجاد اضطراب و ترس شود. بنابراین برای تغییرات ماهانه بهترین روش اصلاح ابرو است. شما به مدت 40 روز از آرایش ابروهای خود خلاص می شوید  این یکی از مزایای این روش است. این ممکن است برای خانم خانه دار که وقت زیادی دارد واضح نباشد، اما برای پزشک یا کارمندی که به دنبال زمان است، هر روز بیدار شدن از خواب و دیدن ابروهای مرتب ایده‌آل است.

یکی از مهمترین مزایای میکروبلیدینگ ایجاد خطوط ریز به اندازه تارهای مو است که به معنای ایجاد زیبایی طبیعی است. اگر این ظرافت ها را با سایر روش های تاتو ابرو مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که برتری این طبیعی بودن بسیار خوشایند خواهد بود. البته این کار باید با استعداد هنری دست ها و مهارت رنگدانه ترکیب شود تا به نتیجه مطلوب برسد. امروزه هزینه ها به صورت هزینه زمانی و هزینه مالی محاسبه می شود. میکروبلیدینگ هر دوی این هزینه ها را در مقایسه با آرایش معمولی کاهش می دهد. زمان کاملا مشخص است. اما از نظر مالی اگر برای اصلاح ابرو به آرایشگاه مراجعه کنید و هزینه هر بار اصلاح ابرو را محاسبه کنید متوجه این کاهش هزینه ها خواهید شد.

میکروبلیدینگ ابرو چه مزایایی دارد ؟

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر مقاله میکرو ابرو دخترانه همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.