انواع رنگ شیدینگ لب ❤️【سال 1403】✅

  • خانه
  • -
  • شیدینگ لب
  • -
  • انواع رنگ شیدینگ لب ❤️【سال 1403】✅
انواع رنگ شیدینگ لب ❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با انواع رنگ شیدینگ لب آشنا کنیم. شیدینگ لب یکی از تخصصی ترین خدمات آرایش دائمی می باشد. شیدینگ لب ها رنگ لب ها را تغییر می دهد و با استفاده از این تکنیک می توان فرم لب ها را تغییر داد. شیدینگ، میکروپیگمنتیشن، تاتو کانتور لب همگی روش های آرایش دائمی برای جذابیت بیشتر لب ها هستند. برای آشنا شدن با انواع رنگ شیدینگ لب با ما همراه باشید.

شیدینگ لب چیست ؟

شیدینگ لب یکی از تکنیک های تاتو لب است که می تواند رنگ لب های شما را برای مدت طولانی تغییر دهد. با انجام این روش دیگر نیازی به استفاده از رژ لب نخواهید داشت. با استفاده از این روش می توانید به راحتی عیوب لب را برطرف کرده و لب ها را حجیم تر کنید. از رنگ های طبیعی در سایه زدن استفاده می شود و رنگدانه با استفاده از یک سوزن فیبری به لب های شما تزریق می شود. یکنواختی تزریق رنگ در این روش بسیار مهم است. در این روش باید به زاویه صحیح و عمق نفوذ رنگ به لب توجه زیادی شود. به دلیل نازک بودن پوست لب، تخصص پیگمنتر در این زمینه بسیار مهم است. برای انجام این روش به بهترین مرکز شیدینگ لب در تهران مراجعه فرمایید.

شیدینگ لب چیست ؟

انواع رنگ شیدینگ لب

رنگ های رژلب بسیار متنوع است، بنابراین باید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. هنگام انتخاب رنگ مناسب، باید رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. برای این امر لازم است با متخصص رنگدانه ها در زمینه زیبایی شناسی مشورت کنید. در ادامه با انواع رنگ شیدینگ لب آشنا می شوید :

رنگ قهوه ای روشن :

رنگ قهوه ای روشن یکی از انواع رنگ شیدینگ لب است. از این رنگ برای اصلاح و روشن کردن لب ها استفاده می شود.

رنگ قهوه ای متوسط :

این رنگ بیشتر برای خانم ها جذاب است و در ابتدا قهوه ای متوسط ​​می شود.

رنگ قهوه ای تیره :

از این رنگ خالص استفاده نکنید، در استفاده از آن دقت کنید. این رنگ ها معمولا در جلسه دوم استفاده می شوند.

رنگ زرد نارنجی :

مناسب برای ترکیب با رنگ تاتو لب، خاکستری را از لب های تیره پاک می کند.

رنگ قهوه ای شکلاتی :

رنگ تاتو قهوه ای شکلاتی برای پوست های سرد مناسب است.

رنگ قهوه ای متوسط :

رنگ تاتو قهوه ای متوسط ​​رنگ پایه و اصلی است. این است که با رنگ ها ترکیب شود و رنگ تاتو ثابت شود.

رنگ کرم روشن :

رنگ تاتو کرم روشن با رنگ تاتو لب برای ایجاد رنگ کالباسی است.

رنگ تاتو شاه بلوطی :

روشن برای پوست های تیره مناسب است و قرمزی پوست را خنثی می کند.

رنگ شاه بلوطی متوسط :

برای پوست های تیره استفاده می شود.

رنگ قرمز تیره :

برای پوست های روشن مناسب است.

بعد از شیدینگ لب چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مراقبت قطعا یکی از مهمترین موارد بعد از یک کار زیبایی است. پس از شیدینگ لب، بهتر است اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید تا ماندگاری آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد. پس از شیدینگ، لب ها پوسته می شوند و نباید پوسته ها را پاک کنید. برای کاهش تورم، سوزش و خشکی لب ها استفاده از وازلین ضروری است. بهتر است حداقل یک ماه از رفتن به استخر خودداری کنید. بهتر است به مدت 3 روز روی صورت خود بنشینید و لب های خود را با آب لمس نکنید. تا زمان بهبود کامل لب ها از خوردن غذاهای شور، تند و ترش خودداری کنید. سعی کنید در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. برای اطلاع از هزینه شیدینگ لب در تهران با بهترین پزشکان مشورت کنید.

انواع رنگ شیدینگ لب 

مزایای انجام شیدینگ لب

در ادامه با مزایای شیدینگ لب آشنا می شوید :

آسیب نرساندن به لب :

این روش به لب های شما آسیبی نمی رساند. نکته مهم این است که رنگ کردن لب توسط افراد متخصص و در محیط بهداشتی انجام می شود.

ماندگاری بالا :

یکی از مهمترین مزایای آن دوام آن است. پس از انجام این روش، لب های شما برای مدت طولانی تری زیبا و رنگارنگ باقی می مانند.

نیاز نداشتن به رژ لب :

با این روش نیازی به استفاده روزانه از رژ لب ندارید.

زیبایی طبیعی :

با این کار می توانید به طور طبیعی لب هایی زیبا داشته باشید.

صرفه جویی در زمان :

این روش به شما این امکان را می دهد که به سرعت برای گردش یا عصر آماده شوید. این روش برای افراد پرمشغله بسیار مناسب است.

انجام شیدینگ لب برای چه افرادی مناسب است ؟

افرادی که لب‌های نازک و ظریفی دارند می‌توانند از سایه لب برای برجسته‌کردن لب‌ها و بزرگ‌تر نشان دادن آن‌ها استفاده کنند. شیدینگ برای افرادی که لب های بی رنگ دارند گزینه خوبی است. زیرا این روش رنگ طبیعی لب ها را تقویت می کند. افرادی که لب‌های ناهموار و مشکلاتی مانند لکه‌ها یا جای زخم دارند می‌توانند از سایه لب برای اصلاح و پوشاندن آن‌ها استفاده کنند. افرادی که زمان کافی برای مراقبت از لب و آرایش خود را ندارند.

نحوه انجام شیدینگ لب :

برای ایجاد یک تاتو نیمه دائمی لب، ابتدا باید لب ها را بی حس کنید. سپس متخصص زیبایی یا سایه زنی با استفاده از دستگاه مخصوص شروع به تزریق رنگ به لب ها می کند. برای این منظور اغلب از دستگاه تاتو و سوزن های مخصوص استفاده می شود. با این دستگاه لب ها رنگ دائمی می گیرند و زیباتر می شوند. بعد از چند ماه یا یک سال باید دوباره شیدینگ را تمدید کنید. این ترمیم شامل انجام مجدد فرآیند تزریق رنگ به لب است.

مراقبت بعد از شیدینگ لب بسیار مهم است. باید توصیه های آرایشگر یا تاتو کار خود را برای چند روز دنبال کنید. به طور کلی مراقبت های بعد از این روش شامل استفاده از مرطوب کننده ها و اجتناب از تماس مستقیم با آب برای مدتی است. باید توجه داشته باشید که شیدینگ لب یک فرآیند آرایش دائمی و تخصصی است و باید توسط متخصصان مجرب انجام شود. علاوه بر این، انتخاب رنگ مناسب و نگهداری مناسب برای دستیابی به نتایج بهتر بسیار مهم است.

آیا شیدینگ لب درد دارد ؟

فردی که شیدینگ را برای شما انجام می دهد، ابتدا یک محصول بی حس کننده را روی لب های شما قرار می دهد تا درد را به حداقل برساند. البته، هرچه تحمل درد فرد کمتر باشد، ممکن است ناراحتی بیشتری را تجربه کند. با این حال، برخی از افراد ممکن است حتی هیچ دردی را احساس نکنند.

مزایای انجام شیدینگ لب

انواع روش های شیدینگ لب

در ادامه با انواع روش های شیدینگ لب آشنا می شوید :

فول شیدینگ لب :

در این روش کل ناحیه لب با رنگ پودری پر می شود. این روش برای افرادی مناسب است که می خواهند لب های خود را کاملا رنگ کنند.

پادرلیپس :

یک تکنیک ترکیبی است که از تکنیک های سایه دهی و حجم دهی مختلف برای ایجاد الگوی روی لب ها استفاده می کند.

شیدینگ ساکورایی و ساکورالیپس :

این تکنیک نام خود را مدیون شکوفه های گیلاس است. این نوع روش برای افرادی مناسب است که لب هایشان به طور طبیعی فرم خوبی دارد و نیازی به کانتورینگ یا حجم دهی ندارند. در این روش با هیلد ملایمی کار می شود و خطوط لب در آن محو می شود.

شیدینگ آکوارال :

این روش جلوه طبیعی تری روی لب ها ایجاد می کند. از رنگ های آبرنگ برای تاکید بر زیبایی طبیعی لب ها استفاده می شود.

شیدینگ روسی :

این استایل شباهت زیادی به ساکورالیپس دارد و از آرایش روسی الهام گرفته شده است. با این روش لب ها طبیعی و نرم به نظر می رسند.

روش الین لس لب :

هدف این تکنیک ایجاد طرحی نرم و جلوه ای طبیعی بر روی لب ها است. خط لب به شکل خطوط ظریفی است که لب ها را شکل می دهد.

لیپ بالش :

لیپ لب روشی برای افزایش حجم لب و ایجاد الگوی دلخواه است. این روش برای افرادی مناسب است که لب های نازکی دارند یا می خواهند حجم بیشتری به لب های خود بدهند.

شیدینگ لب چه عوارضی دارد ؟

با وجود محبوبیت تاتو لب، هنوز خطرات و عوارض جانبی وجود دارد که باید در نظر گرفت. این امر به ویژه در مورد لب هایی که همیشه حساس بودند صادق است. در ادامه به عوارض شیدینگ لب می پردازیم :

بیماری های منتقله :

عدم استفاده از سوزن های استریل شده می تواند منجر به انتقال بیماری های منتقله از طریق خون مانند هپاتیت B، هپاتیت C و HIV شود.

تورم :

سوزن های تاتو باعث ایجاد زخم های کوچک روی سطح پوست شما می شود. طبیعی است که پوست شما در پاسخ به چنین آسیبی متورم شود، اما این تورم باید ظرف چند روز از بین برود. به همین دلیل برای تسریع در کاهش تورم استفاده از کمپرس آب سرد مفید خواهد بود.

ایجاد زخم :

اگر اثرات باقیمانده پس از شیدینگ لب به درستی بهبود نیابد، ممکن است جای زخم ظاهر شود. واکنش های آلرژیک و عفونت های پس از تاتو می توانند خطر تشکیل بافت اسکار را افزایش دهند.

واکنش آلرژیک :

اگر سابقه آلرژی یا حساسیت پوستی دارید، با تاتو کار خود در مورد استفاده از جوهر حساسیت زا صحبت کنید. علائم یک واکنش آلرژیک ممکن است شامل خارش، بثورات پوستی و کهیر باشد.

عفونت :

پس از شیدینگ لب ها، فرد ممکن است به دلایل مختلفی دچار عفونت شود. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید تاتو کار شما از تجهیزات و سوزن های استریل و یکبار مصرف استفاده می کند. باید دستورالعمل های مراقبت پس از تاتو را به طور کامل دنبال کنید.

آنافیلاکس :

اگرچه نادر است، اما در برخی موارد گزارش شده است که تورم لب‌های شما پس از شیدینگ طبیعی است. اما اگر متوجه تورم در اطراف گردن و گونه های خود شدید و در تنفس مشکل دارید، سریعا به اورژانس مراجعه کنید. زیرا در صورت عدم درمان، آنافیلاکسی می تواند تهدید کننده زندگی باشد.

انواع روش های شیدینگ لب

بهتری برندهای رنگ شیدینگ لب

تاتو لب ریزش بالایی دارد، بنابراین در جلسه اول حدود 70 درصد از دست دادن رنگ و در جلسه دوم 30 درصد از دست دادن رنگ رخ می دهد. در نهایت جلسه سوم کاملا رنگی می شود. یکی از دلایل اصلی این مشکل پوسته پوسته شدن طبیعی لب ها در هر روز است. اگر فردی به تبخال مبتلا شود، کل تاتو لب می افتد. بنابراین اصالت رنگ بسیار مهم است.

ورد فیمس :

اولین و بهترین پیشنهاد ما استفاده از رنگ های تاتو Word Fimes است. ورد فیمس محصول یک شرکت آمریکایی و مبتنی بر آب است. در حجم های 15، 30 و 300 میلی لیتری بسته بندی می شود. تمامی رنگ های این شرکت مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده می باشد. این شرکت دارای برند ارگانیک و اورجینال است. رنگدانه های Word Files مولکول های بسیار کوچکی هستند و نفوذپذیری بالایی در پوست دارند. همچنین رنگ بندی بسیار متنوعی دارند و در مقایسه با کیفیت بالا قیمت مناسب تری دارند.

مستر مایک رد :

مستر مایک رد قرمز آلبالویی است. در ترکیب با ناپولی، مارس ساند رد و پل راجرز رد استفاده می شود. دارای خروجی قرمز مایل به صورتی است و محبوب ترین رنگ تاتو لب است.

یورگاندی :

بورگاندی یک رنگ بنفش بسیار پررنگ با تن های بنفش است. اغلب در ترکیب با قرمز ماسه‌ای و پرنس آلبرت صورتی استفاده می‌شود تا روشن‌تر و نرم‌تر شود.

ناپاولی :

ناپولی یک رنگ بنفش با رنگ های سرد است. در ترکیب با آقای مایک رد یا پائول روجرس رد استفاده می شود. برای خنثی کردن سردی آن، یک قطره پرتقال اضافه کنید. برای افرادی که لب های قرمز دوست دارند مناسب است.

مارس سند رد :

مارس سند رد یک رنگ کالباسی بسیار نرم و طبیعی است. نباید به تنهایی استفاده شود، بلکه بهتر است در ترکیب با رنگ های قرمز رمبرنت رد، مارس سند رد یا ناپاولی استفاده شود. به خصوص برای افرادی که به دنبال تاتوی لب بسیار نرم و طبیعی هستند، این انتخاب مناسب تری است.

پائول روجرس رد :

پائول روجرس رنگ قرمز صورتی است. در ترکیب با مستر مایک رد، ناپولی یا رامبراند رد استفاده می شود و دارای خروجی صورتی است.

رمبرنت رد :

قرمز رامبراند قرمز گوشتی است. لب شکری یکی از بهترین انتخاب ها برای بزرگ کردن یا ترمیم لب است. بیشترین کاربرد را در ترکیب با مارس ساند رد یا مستر مایک رد دارد.

ماندگاری شیدینگ لب چقدر است ؟

شیدینگ لب یک روش آرایشی نیمه دائمی یا موقت است که پس از مدتی محو می شود. به عبارت دیگر پس از مدتی شکل و رنگ لب ها می تواند به حالت طبیعی خود بازگردد. ماندگاری سایه لب 6 تا 10 ماه است. برای افزایش ماندگاری این روش می توانید هر ماه رژ لب را ترمیم کنید. در برخی موارد، رژ لب شما ممکن است کمتر از 6 ماه دوام بیاورد. عوامل مختلفی در کاهش ماندگاری این روش دخیل هستند که از جمله آن ها می توان به لایه برداری مداوم لب، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، خشک شدن بیش از حد لب ها و … اشاره کرد.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر مقاله انواع رنگ شیدینگ لب همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.