بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران❤️【سال 1403】✅

  • خانه
  • -
  • میکروبلیدینگ
  • -
  • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران❤️【سال 1403】✅
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران❤️【سال 1403】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران آشنا کنیم. اگر ابروهای شما کم پشت هستند یا می خواهید ابروهای زیباتر و جذاب تری داشته باشید، میکروبلیدینگ یکی از پرکاربردترین و موثرترین روش ها برای بیشتر شدن زیبایی ابروها است. امروزه این روش طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد با این روش می توانند ابروهایی پرپشت و زیبا داشته باشند. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

اگر ابروهای شما نازک یا کم پشت هستند، یا اگر به دلیل بیماری های مختلفی مانند آلوپسی، ابروهایتان را از دست دادید، میکروبلیدینگ همان چیزی است که به آن نیاز دارید. میکروبلیدینگ را می توان یک تاتوی آرایشی نیمه دائمی در ناحیه کمری ابرو در نظر گرفت. این روش به طور طبیعی زیبایی ابروها را افزایش می دهد. در این روش از ابزار خاصی برای قرار دادن خطوط رنگدانه نیمه دائمی زیر پوست استفاده می شود. این روش دائمی نیست و باید بعد از چند ماه تمدید شود، در غیر این صورت پس از مدتی ابروها به حالت طبیعی خود باز می گردند. این روش دو تا سه ساعت طول می کشد. البته عده ای دلیل طولانی شدن عمل را استفاده از کرم های بی حس کننده قبل از عمل می دانند. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین مرکز میکروبلدینگ در تهران مراجعه فرمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

فرآیند میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ روشی است که شکل دلخواه را به ابروها می دهد. به دلیل تفاوت در روش کار با سایر روش های فرم دادن به ابرو متفاوت است. به جای استفاده از تاتو سنتی، از یک ابزار کوچک با سوزن استفاده می شود. این سوزن ها نه تنها می توانند موها را به خوبی بسوزانند، بلکه رنگدانه های داخل پوست را بهبود می بخشند. تفاوت دیگر میکروبلیدینگ با سایر تکنیک ها در رنگدانه های آن ها است. رنگدانه های تاتو دائمی هستند، در حالی که در میکروبلیدینگ، تاتو ممکن است به مرور زمان محو شود. تغییر رنگ تاتو به دلیل متابولیسم منظم بدن است. میکروبلیدینگ نسبت به تکنیک های سنتی مزیتی دارد زیرا از ذرات رنگدانه متمرکز کمتری استفاده می کند. این ذرات رنگ به چشمان شما ظاهری نرم و طبیعی می بخشد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای میکروبلیدینگ ابرو هستند ؟

افرادی که به دلیل ریزش ابرو یا موهای نازک دچار کم پشتی ابرو می شوند. افرادی که ابروهای کم پشتی دارند و به دنبال راه حلی برای فرم دادن به ابروهای خود هستند. افرادی که زمان کافی برای آرایش روزانه ندارند. این برای افرادی که ممکن است تصمیم خود را برای تاتو ابروهای خود تغییر دهند و قصد حذف تاتو را دارند بسیار مهم است.

مزایا و معایب استفاده از میکروبلیدینگ ابرو :

از مزایای این روش این است که این روش به بیشتر شدن زیبایی، ضخامت و ظرافت ابروهای شما کمک می کند. اگر ابروهای نازکی دارید پیشنهاد می شود از این روش برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده کنید. میکروبلیدینگ، در یک فرآیند طولانی تر، می تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. اگر فکر می کنید به دلیل کم پشت بودن ابروهایتان اعتماد به نفس ندارید، این روش قطعا می تواند به شما در بیشتر شدن اعتماد به نفس کمک کند. این عمل می تواند زیبایی شما را در نظر دوستان و آشنایان طبیعی و چشم نواز کند.

از معایب این روش این است که میکروبلیدینگ در معرض خطرات مشابهی مانند تاتو است، مانند عفونت و واکنش های آلرژیک به ابزارها و رنگدانه های مورد استفاده. در برخی موارد نادر، این حساسیت ها می تواند منجر به واکنش های آلرژیک جدی شود. به طور طبیعی بعد از عمل، پوست به مدت 10 تا 14 روز دچار حساسیت هایی مانند آفتاب سوختگی یا کبودی می شود. پس حتما از مراقبت های ویژه بعد از عمل برای کم شدن این مشکلات استفاده کنید. ممکن است در حین عمل یا حتی چند روز پس از عمل دچار درد یا سوزش شوید.

فرآیند میکروبلیدینگ ابرو 

میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد ؟

این روش تاتو ابرو نیمه دائمی است. در روش میکروبلیدینگ که با قلم دستی و ایجاد نوارهای خطی انجام می شود، نمی توان فشار زیادی وارد کرد زیرا باعث ایجاد اسکار روی ابرو می شود و به همین دلیل رنگ تاتو به لایه میانی و لایه های کم عمق پوست نفوذ می کند و ماندگاری رنگ تاتو ثابت می ماند. این روش بین 6 ماه تا یک سال متغیر است، البته عواملی مانند میزان چربی و خشکی پوست فرد، مراقبت پس از اصلاح ابرو، رنگ پوست و … می تواند باعث کاهش یا افزایش طول عمر ابرو شود. رنگ میکروبلیدینگ تاثیر قابل توجهی دارد.

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز

فیبروز ابرو، الگوها و طراحی خطی برای هاشور ابروها است و میکروبلیدینگ روشی برای دستیابی به این الگوها است و این روش، روش دستی است. در ابتدا روش های جدید تاتو ابرو با الگوهای هاشوری با ابزارهای میکروبلیدینگ دستی و ابزارهای میکروپیگمنتیشن برقی به همین نام جایگزین روش های سنتی تاتو ابرو شد. به دلیل عدم تنوع الگوها و عدم وجود الگوهای اولیه برای طراحی خط، بیشتر سایه زدن ابرو با الگوهای یکسان برای صورت های مختلف انجام می شد. در ضمن آکادمی فی با روش های اصولی و با در نظر گرفتن نسبت طلایی و الگوی خواب ابروهای مختلف چندین الگوی طراحی خط ابرو را معرفی کرد که تاتو ابرو را با چهره فرد بسیار هماهنگ کرد و نتیجه کار بسیار طبیعی بود. آکادمی تاتو هاشوری را که با طرح، رنگ، قلم و سوزن علامت فیبروز ساخته می شود، به عنوان روشی برای فیبروز ابرو معرفی کرد و به همین دلیل الگوهای طراحی هاشوری فی را به عنوان روشی مستقل معرفی کرد.

 

 

بعد از میکروبلیدینگ ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ در ماندگاری و تثبیت رنگ ابرو بسیار موثر است، بنابراین حتما به توصیه های میکروبلیدینگ خود توجه کنید. به مدت ده روز در برابر عوامل و فعالیت هایی که باعث تعریق، رطوبت صورت و ابرو می شود اجتناب کنید. اگر دچار خارش یا قرمزی پوست در داخل و اطراف ابرو شدید، به هیچ عنوان ابرو را نخارانید و مالش ندهید و این ناحیه را با کرم های مراقبتی حفظ کنید تا از خارش ناشی از خشکی پوست جلوگیری کنید. از پوسته های خشک خودداری کنید. بهتر است استفاده از لوازم آرایشی، ضد آفتاب، لوسیون، صابون را متوقف کنید. بعد از میکروبلیدینگ حدود ده روز خواب روی صورت را فراموش کنید. انجام درمان های زیبایی مانند بوتاکس، ژل، لیفت صورت، پاکسازی توصیه نمی شود. از خوردن غذاهایی که باعث تغییرات هورمونی می شوند، مانند غذاهای تند و قرار دادن صورت خود در معرض باد شدید خودداری کنید. برای اطلاع از هزینه انجام میکروبلدینگ در تهران با بهترین پزشکان مشورت کنید.

نتایج فوری میکروبلیدینگ ابرو :

بزرگترین مزیت میکروبلیدینگ این است که می توانید به نتیجه برسید. از آنجایی که زمان بسیار کمی می گیرد، می توانید از فرم ابروهای خود راضی باشید. میکروبلیدینگ بهترین گزینه برای افرادی است که از سوزن می ترسند. میکروبلیدینگ یک فرآیند ایمن و غیر تهاجمی است که ایمنی را در تمام سطوح فراهم می کند. بعد از عمل نیازی به پوشیدن پانسمان نیست زیرا خونریزی یا قرمزی وجود ندارد. میکروبلیدینگ باعث تورم یا التهاب نمی شود.

از آنجایی که تکنسین های میکروبلیدینگ به راحتی از این ابزار استفاده می کنند، می توانید در کمترین زمان ممکن ابروهای ایده آلی را از متخصصان دریافت کنید. خروج از کلینیک با ابروهای جدید آسان است و هیچ سردرگمی در ذهن شما ایجاد نمی شود. از آنجایی که این یک روش بدون درد است، نیازی به بیهوشی نیست و می توانید به طور کامل آنچه را که اتفاق می افتد ببینید یا فقط چشمان خود را ببندید. همه این دلایل باعث می شود که میکروبلیدینگ بهترین گزینه برای افرادی با ابروهای نازک باشد.

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز

چه افرادی برای میکروبلیدینگ ابرو مناسب نیستند ؟

میکروبلیدینگ ابرو، مانند هر روش دیگری، برای برخی افراد جواب می دهد و برای برخی دیگر خیر. افرادی که پوست آن ها به خراش و زخم های سطحی بسیار حساس و مستعد گوشت اضافی است. افرادی که از دیابت رنج می برند که روند بهبود زخم را کند می کند. افرادی که از پرکننده ها، ژل و بوتاکس در ناحیه ابرو استفاده کردند، باید قبل از میکروبلیدینگ ابرو با پزشک خود مشورت کنند. افرادی که از بیماری‌های خاصی رنج می‌برند یا تحت درمان دارویی قرار می‌گیرند، باید تا پایان دوره درمان، میکروبلیدینگ ابرو انجام ندهند و قبل از انجام این روش با پزشک مشورت کنند.

بهتر است تا رفع آلرژی از تاتوی ابرو خودداری کنید. برای افرادی که از اختلالات هورمونی ناشی از قاعدگی، بارداری و شیردهی رنج می برند، بهتر است منتظر تثبیت هورمون ها باشند. افرادی که تاتو قبلی ابروهایشان پررنگ و روشن در ناحیه ابرو است باعث می شود تن رنگ باقیمانده روی نتیجه و زیبایی ابرو تاثیر بگذارد، بنابراین بهتر است تاتو قبلی را به طور کامل پاک کنید.

منافذ باز بزرگ و کاشت رنگ در لایه سطحی پوست در روش میکروبلیدینگ، می ریزند و دوام زیادی ندارند. افرادی که مشکلات پوستی مانند زونا، اگزما، بثورات اطراف ابرو دارند، خراش روی پوست آن ها می تواند باعث تشدید این بیماری و ایجاد خارش دردناک شود که باعث می شود روند ترمیم رویش ابرو کندتر و دردناک تر شود. بهتر است افرادی که دچار آفتاب سوختگی به خصوص در ناحیه اطراف ابرو شدند، تا زمانی که پوستشان ترمیم نشده است، ابروهای خود را تاتو نکنند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران

برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران باید به ویژگی های مختلفی توجه کرد تا بر اساس آن ها بهترین انتخاب را داشت. در ادامه با ویژگی های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران آشنا می شوید :

استفاده از ابزار حرفه ای :

میکروبلیدینگ با استفاده از ابزار خاصی انجام می شود. بنابراین، فردی که از بهترین ابزار و مواد برای انجام میکروبلیدینگ استفاده می کند، بدون شک بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تخصص و مهارت کافی :

پیگمنتر واقعی کسی است که در میکروبلیدینگ مهارت دارد و گواهینامه لازم را برای این کار دریافت کرده است. زیرا این روش بدون اخذ گواهی قابل انجام نیست و عملا غیر قانونی است. بنابراین قبل از انجام هر کاری، از داشتن گواهی میکروبلیدینگ اطمینان حاصل کنید.

تجربیات فراوان :

مانند هر روش زیبایی، میکروبلیدینگ نیاز به تجربه دارد. بنابراین برای انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران بهتر است به سراغ با تجربه ترین پیگمنتر بروید.

فعالیت در بهترین مرکز زیبایی :

این عمل زیبایی در مراکز و سالن های زیبایی انجام می شود. بنابراین کار در بهترین سالن زیبایی میکروبلیدینگ حرفه ای بودن پیگمنت را نشان می دهد.

ظرافت کار بالا :

از آنجایی که قرینه سازی در آرایش ابرو بسیار حائز اهمیت است، این روش با حساسیت بالایی انجام می شود و تنها یک نفر را می توان به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران انتخاب کرد که ظرافت بالایی در کار داشته باشد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است ؟

عوامل متعددی بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر می گذارد. برای مثال می توان به موقعیت و امکانات کلینیک زیبایی اشاره کرد که بسیار حائز اهمیت است. دومین عامل مهم، توانایی و سطح حرفه ای آرایشگر است. بدون شک حجم کار تاثیر بسزایی در قیمت گذاری کارهای میکروبلیدینگ ابرو دارد. برای مثال برخی از افراد ابروهای نسبتا پرتری دارند و در نتیجه ابروهایشان نازک تر و ارزان تر می شود. اگر فردی ابروهای نازک و کم پشتی دارد، باید میکروبلیدینگ کامل تری داشته باشد. هر چه مدت زمان بیشتری برای کار کردن طول بکشد، هزینه آن بیشتر است. آماده سازی مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ بسیار ضروری است. این دستگاه ها پمادهای تقویت کننده و ضد حساسیت هستند که به بهبود زخم کمک می کنند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شرق تهران

مدل های میکرو طبیعی جدید دخترانه :

مدل های میکرو طبیعی جدید دخترانه با تکنیک میکروبلیدینگ قابل پیاده سازی هستند. میکروبلیدینگ از جدیدترین تکنیک های تتو ابرو می باشد که در سال های گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این تکنیک دارای نتیجه نهایی بسیار نچرال و طبیعی است. با تاتو ابرو تا مدت زمان طولانی به مداد ابرو، سایه ابرو و لوازم آرایشی معمول که مرتبط با ابرو هستند، نیازی نخواهید نداشت. در واقع تمامی تکنیک های آرایش دائم مانند رژ لب دائم و سایر تکنیک ها، نیاز شما به لوازم آرایش را برطرف می کنند. منظور از کسب نتیجه عالی و طبیعی، داشتن ابروهای دخترانه، پهن و خوش حالت است.

امروزه ابروهای نازک دیگر طرفدار ندارند و اکثریت بانوان به دنبال ابروهایی پهن و خوش فرم هستند. برتری آرایش دائمی بر لوازم آرایشی این است که زمان آرایش کردن را تا حد زیادی کاهش می دهد. انواع مدل میکرو ابرو جدید و طبیعی به دلیل نچرال بودن در بین بانوان بسیار محبوب است. قیمت میکروبیلدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران معمولا با توجه به مدل انتخابی شما تعیین می شود. تا سه روز اصلا نباید به ابرو میکروبلدینگ آب برسد. بعد از آن نیز تا ده روز باید جوانب احتیاط را رعایت کنید.

لیست کامل لوازم مورد نیاز برای انجام این خدمات :

ابزار مورد نیاز برای طراحی تارهای ابرو روی پوست در عموم سالن ها یکسان است و تفاوت آن ها در مارک و برند لوازم یا رنگ مورد استفاده است. اگر قصد یادگیری این تکنیک ابرو طبیعی و نچرال را دارید باید ابتدا قلم میکروبلیدینگ تهیه کنید. قلم بلید قلمی عمدتا غیر برقی است که تارهای ابرو به کمک آن کشیده می شود و ابزار اصلی کار است. نمونه های برقی و چند کاره قلم بلید نیز موجود است. مورد بعدی مواد بی حسی است. این مواد برای راحتی زیباجو حین طراحی و تغییر فرم ابرو استفاده می شود. شما باید میزان و نحوه استفاده از این مواد را آموزش ببینید.

تفاوت میکرو با سایر روش ها مربوط به لوازم مورد نیاز آن ها نیز می شود. برای پخش رنگ یا پاک کردن تار ابرو و همچنین ترکیب کردن رنگ، نیاز به میکرو براش دارید. به علت ظرافت کار میکروبلیدینگ، سر باریک براش بسیار کاربردی خواهد بود. از دیگر ابزارها سوزن سرکج است که همان نقش تیغ را برای طراحی تارهای ابرو ایفا می کند. این ابزار، رنگ را از طریق شیارهای ایجاد شده وارد پوست می کند. باقی لوازم شامل لوازم بهداشتی نظیر پد الکلی برای ضد عفونی و دستکش یکبار مصرف می شود.

مراحل تغییر فرم ابرو چیست ؟

میکروبیلدینگ یک روش تتو نیمه دائم برای ابروها است. این روش برای مدت نسبتا طولانی فرم ظاهری ابرو های ما را بهبود می بخشد. اتفاق اصلی در انجام میکروی ابرو طبیعی، ایجاد خطوط ریز مویی است. این کار باید با ظرافت و مهارت انجام شود تا ابرو بتواند ظاهر طبیعی خود را حفظ کند، این خطوط ریز مویی با کاشت رنگدانه ها توسط دستگاه های مخصوص تتو ابرو انجام می شود.  در مراحل میکروبلیدینگ از دستگاه های بلید ابرو استفاده می شود که از سوزن های بسیار ریزی تشکیل شدند.

از این سوزن ها برای کشیدن تارهای ظریف مویی استفاده می شود و نتیجه این است که میکروابرو ، ابروهایی کاملا طبیعی و بدون نقص را برایتان به ارمغان می آورد. در صورت تمایل نیز میکرو ابرو با رنگ روشن برای شما انجام می شود که با شستن از بین نمی رود. فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو در دستگاه هایی است که برای هر کدام استفاده می شود. اینکه بعد از میکرو بلیدینگ ابرو میشه بوتاکس کرد یا خیر بستگی به نظر پزشک شما دارد ولی بهتر است تا بهبودی کامل زخم ها صبر کنید.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.