هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو【سال1402】✅

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو آشنا کنیم. میکروبلیدینگ ابرو نوعی تاتو زیبایی است که ابروهای شما را زیباتر می کند. این روش یکی از محبوب ترین روش های آرایش ابرو است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو با ما همراه باشید.

درباره میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ روشی است که برای آرایش ابرو استفاده می شود و در این روش با یک قلم که دارای تیغه است با استفاده از رنگدانه خطوط ریز در قسمت های کم پشت ابرو ایجاد می کنند. این نوع آرایش ابروهای شما را بسیار متقارن و پرپشت نشان می دهد. میکروبلیدینگ ابرو تا حدودی شبیه تاتو است، اما تفاوت بین تاتو و خالکوبی در این است که از ابزار دستی تخصصی و ظریف‌تری برای آرایش ابرو استفاده می‌کنند. بنابراین افرادی که به دنبال ابروهای زیبا، پرپشت اما طبیعی هستند، میکروبلیدینگ ابرو را به تاتو ابرو ترجیح می دهند و آن را برای زیباسازی ابرو انتخاب می کنند. برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو به سبک لیفت به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

درباره میکروبلیدینگ ابرو 

فرایند روش میکروبلیدینگ چگونه است ؟

میکروبلیدینگ با یک مشاوره شروع می شود که در طی آن شما با آرایشگر خود در مورد شکل و رنگ مورد نظر صحبت خواهید کرد. سپس یک کرم بی حس کننده برای به حداقل رساندن درد استفاده می شود. بعد از بیهوشی، آرایشگر با استفاده از مداد و ابزار مخصوص شکل نهایی ابروی شما را روی صورت شما می کشد. این ابزار می تواند خط کش های مخصوص یا یک نخ مخصوص آغشته به رنگ باشد. پس از تایید فرم نهایی ابروهای خود، از شما خواسته می شود تا زمانی که آرایشگر مشغول به کار است، با آرامش روی تخت دراز بکشید. در این روش به نوبت روی هر ابرو نوارهایی ایجاد می شود و رنگدانه ها اضافه می شود. در نهایت رنگ اضافی حذف شده و کار شما کامل می شود. این فرآیند از ابتدا تا پایان ممکن است 2 ساعت طول بکشد. پس از آن، باید 4 تا 6 هفته بعد، قرار ملاقات دوم را تعیین کنید.

تفاوت بین میکروبلیدینگ و هاشور ابرو :

هاشور ابرو یکی دیگر از روش های میکروبلیدینگ است. به جای استفاده از ابزار چند تیغه، از ابزار تک تیغه برای برش های دقیق استفاده می کند. فرآیند در هر دو روش یکسان است. رنگدانه اضافه شده در برش های ایجاد شده توسط تیغه، ظاهری کاملا طبیعی به موهای ابرو می دهد. این نوع میکروبلیدینگ برای افرادی است که به طور طبیعی ابروهای ضخیم تری دارند. اما می خواهند کمی شکل را تغییر دهند، مناسب تر است. روش هاشور به تکنسین امکان می دهد دقیق تر باشد.

برای گرفتن نتیجه میکروبلیدینگ چقدر زمان نیاز است ؟

اثرات میکروبلیدینگ فوری است. پوست ممکن است بلافاصله پس از انجام این تکنیک کمی قرمز و حساس باشد. اما این بلافاصله رفع می شود و نتیجه کار قابل مشاهده است. البته با باقی ماندن رنگدانه ها، ابروها ممکن است در ابتدا کمی تیره به نظر برسند، اما با بهبود پوست و محو شدن رنگدانه ها، ابروهای شما طبیعی تر به نظر می رسند. برای ترمیم ابرو لازم و ضروری است که پس از مدتی برای ترمیم به آرایشگاه مراجعه کنید. در این جلسه ابروی شما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد تا شکاف های باقی مانده پر شده و رنگدانه ها تنظیم شوند.

مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو :

یکی از مزایای این روش این است که به افزایش زیبایی، ضخامت و ظرافت ابروهای شما کمک می کند. اگر ابروهای نازکی دارید از این روش برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده کنید. میکروبلیدینگ در یک فرآیند طولانی‌تر می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. اگر احساس می کنید به دلیل نازک شدن ابروهایتان اعتماد به نفس ندارید، این روش می تواند به شما در افزایش اعتماد به نفس کمک کند.

یکی از معایب این روش این است که میکروبلیدینگ در معرض خطرات مشابهی مانند تاتو است، مثل عفونت و واکنش های آلرژیک به ابزار و رنگدانه های مورد استفاده. در برخی موارد نادر، این حساسیت ها می تواند منجر به واکنش های آلرژیک جدی شود. به طور طبیعی پس از عمل، پوست به مدت 10 تا 14 روز دچار حساسیت هایی مانند آفتاب سوختگی یا کبودی می شود. بنابراین مطمئن شوید که مراقبت های ویژه بعد از عمل را برای کم شدن این مشکلات انجام می دهید. ممکن است در حین عمل یا حتی چند روز پس از عمل احساس درد یا سوزش داشته باشید.

فرایند روش میکروبلیدینگ چگونه است ؟

آیا میکروبلیدینگ درد دارد ؟

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو از کرم های بی حس کننده در محل استفاده می شود. این باعث کاهش درد و نگرانی در طول عمل می شود. البته اگر ناراحتی یا استرس زیادی را تجربه می کنید، حتما با پزشک خود صحبت کنید. به این ترتیب، او می تواند از تجربیات خود برای کمک به شما کمک کند تا احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید. آستانه تحمل هر فرد متفاوت است. بنابراین، اگر هر گونه درد یا ناراحتی را تجربه کردید، آن را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر احساس می کنید آستانه تحمل درد شما پایین است، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید تا از یک ماده بی حس کننده بر روی پوست شما استفاده شود.

30 دقیقه طول می کشد تا داروی بی حسی اثر کند. این روش به اندازه تاتو دردناک است و صدها برش کوچک روی خط ابرو ایجاد می کند و سپس آن ها را با خطوط تاتو پر می کند. اکثر پزشکان قبل از شروع عمل جراحی از بی حسی موضعی استفاده می کنند. بنابراین به جای اینکه در حین برداشتن ابروها احساس کنید که تیغه ها روی صورت شما بریده می شوند، فشار کمی را احساس خواهید کرد. در طی این فرآیند ممکن است صداهای عجیب بشنوید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

منطقه عمل شده را به مدت ده روز خیس نکنید. هنگام شستن صورت یا دوش گرفتن ابروهای خود را بپوشانید. ناحیه جراحی را خشک و تمیز نگه دارید. به مدت یک هفته تا 10 روز از دست زدن، مالش، خاراندن یا خیس کردن ابروهای خود به طور جداگانه خودداری کنید. از استفاده از محصولات مراقبت از پوست قوی روی پوست خودداری کنید.بعد از جراحی به مدت 7 تا 10 روز از هرگونه آرایش در ناحیه عمل شده خودداری کنید. به مدت 14 روز از فعالیت های بدنی شدید که باعث تعریق شما می شود خودداری کنید. از شنا یا سونا خودداری کنید.

اگر می خواهید از مرطوب کننده یا روغن نارگیل برای ابروهای خود استفاده کنید، حتما از پزشک خود راهنمایی بخواهید. به مدت 14 روز دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. از استفاده از کرم ضد آفتاب در ناحیه تحت عمل خودداری کنید. زیرا کرم ضد آفتاب می تواند رنگ ابرو را محو کند. در صورت مشاهده ترشحات از ناحیه عمل شده، به پزشک مراجعه کنید. ترشحات زرد یا قرمز نشانه عفونت پس از جراحی است. اگر ناحیه جراحی متورم، قرمز یا پوسته پوسته شد، با پزشک خود مشورت کنید.

کاشت ابرو و میکروبلیدینگ چه تفاوت هایی دارند ؟

کاشت مو یک عمل زیبایی تهاجمی است و فرد نیاز به مراقبت و استراحت دارد. یک روش دائمی است که طبیعی به نظر می رسد و مانند یک ابرو طبیعی رشد می کند، اما دارای معایبی است که اکثر افراد آن را ترجیح نمی دهند. روش کاشت ابرو هزینه بالایی دارد و برخی افراد به دلیل ترس از جراحی یا نداشتن بانک موی مناسب از روش های دیگری مانند میکروبلیدینگ ابرو استفاده می کنند که ارزان تر است اما روشی نیمه دائمی است که نیاز به ترمیم دارد و دارای ظاهر طبیعی در مقایسه با کاشت ابرو او آن را ندارد، اما طبیعی تر از روش های دیگر به نظر می رسد.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه با آن آَنا می شوید :

موقعیت و امکانات کلینیک ها :

بسته به شهر و منطقه آرایشگاه یا سالن زیبایی در شهر شما، ممکن است قیمت این خدمات تغییر کند. کلینیک‌های زیبایی در مرتفع‌ترین و گران‌ترین مناطق شهر، هزینه خدمات آن‌ها به ویژه اگر شهرت و شهرت داشته باشند، بیشتر خواهد بود. البته امکانات کلینیک در قیمت ها تاثیر دارد و بسیاری از مراکز از مواد باکیفیت تر و تجهیزات مدرن و قابل اعتمادتر استفاده می کنند که این امر منجر به افزایش قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می شود، به خصوص زمانی که نوع و برند قلم و رنگ می توانند تحت تأثیر کار قرار گیرند.

مهارت و سابقه متخصص :

مهارت و سابقه متخصص تاثیر زیادی در هزینه میکروبلیدینگ دارد. سطح مهارت فرد یکی از مهم ترین عوامل در هزینه میکرو است. در کار خدماتی، هر چه فردی که کار خود را با مهارت بیشتری انجام دهد، دستمزد بیشتری دریافت می کند. میزان مهارت و تسلط فرد انجام دهنده کار نقش موثری در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو دارد و بهتر است در انجام این کار از افراد متخصص کمک بگیرید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.

حجم و میزان کار :

آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو میزان کار است. میزان کار مورد نیاز روی ابرو یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در قیمت میکروبلیدینگ می باشد. هر چه تعداد ابروهای بیشتری نیاز به ترمیم و فرم دهی داشته باشند، هزینه میکروبلیدینگ ابرو بیشتر می شود. به عنوان مثال برخی افراد فقط با تاج ابرو مشکل دارند یا در مواردی که قسمتی از ابرو زخم یا بخیه قدیمی داشته باشد و این نیاز به زمان و کار بیشتری دارد و هزینه میکروبلیدینگ افزایش می یابد.

مدل های میکرو طبیعی دخترانه چگونه است ؟

مدل های جدید میکرو طبیعی دخترانه را می توان با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ پیاده سازی کرد. میکروبلیدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های تاتو ابرو است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این تکنیک نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارد. با تاتو ابرو، برای مدت طولانی نیازی به مداد ابرو، سایه ابرو و لوازم آرایشی معمولی مرتبط با ابرو نخواهید داشت. تمام تکنیک های آرایش دائمی مانند رژ لب دائمی و سایر تکنیک ها نیاز آرایش شما را برآورده می کند.

پهن و خوش حالت بودن ابرو یکی از دلایلی است که بیشتر افراد دست به انجام میکروبلیدینگ می زنند. مزیت آرایش دائمی نسبت به لوازم آرایشی این است که زمان آرایش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. انواع جدید و طبیعی طرح های میکرو ابرو به دلیل طبیعی بودن در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ بر اساس مدلی که شما انتخاب می کنید تعیین می شود.

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین متخصص را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.