هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡

 • خانه
 • -
 • میکروبلیدینگ
 • -
 • هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡
هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ❤️【سال1403】⚡

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به شرایط اقتصادی، میزان نواقص ابرو و غیره اشاره کرد. میکروبلیدینگ ابرو نوعی تاتو زیبایی است که ابروهای شما را زیباتر می کند و خطوطی را مطابق با تارهای ابرو ایجاد می کند و آن ها را پرپشت و خوش حالت نشان می دهد. این روش یکی از محبوب ترین روش های آرایش ابرو است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و افراد بسیاری برای زیباتر نمودن ابروهای خود به آن روی می آورند. میکروبلیدینگ ابرو نتایج نسبتا ماندگاری دارد و ماندگاری آن به عوامل متعددی همچون کیفیت مواد استفاده شده، مهارت و تجربه آرایشگر و نوع پوست شخص بستگی دارد. در ادامه برای آشنا شدن با میکروبلیدینگ ابرو برای خانم ها، مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو، هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو همراه ما باشید. سایت پریسا خاوندگار پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

میکروبلیدینگ ابرو برای خانم ها

میکروبلیدینگ روشی است که برای آرایش ابرو استفاده می شود و در این روش با یک قلم که دارای تیغه است با استفاده از رنگدانه خطوط ریز در قسمت های کم پشت ابرو ایجاد می کنند. این نوع آرایش ابروهای شما را بسیار متقارن و پرپشت نشان می دهد. میکروبلیدینگ ابرو تا حدودی شبیه تاتو است، اما تفاوت بین تاتو و خالکوبی در این است که از ابزار دستی تخصصی و ظریف‌تری برای آرایش ابرو استفاده می‌کنند. بنابراین افرادی که به دنبال ابروهای زیبا، پرپشت اما طبیعی هستند، میکروبلیدینگ ابرو را به تاتو ابرو ترجیح می دهند و آن را برای زیباسازی ابرو انتخاب می کنند. برای دریافت اطلاعات و مشاوره به سایت پریسا خاوندگار مراجعه فرمایید.

میکروبلیدینگ ابرو برای خانم ها

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

فرایند روش میکروبلیدینگ چگونه است ؟

میکروبلیدینگ با یک مشاوره شروع می شود که در طی آن شما با آرایشگر خود در مورد شکل و رنگ مورد نظر صحبت خواهید کرد. سپس یک کرم بی حس کننده برای به حداقل رساندن درد استفاده می شود. بعد از بیهوشی، آرایشگر با استفاده از مداد و ابزار مخصوص شکل نهایی ابروی شما را روی صورت شما می کشد. این ابزار می تواند خط کش های مخصوص یا یک نخ مخصوص آغشته به رنگ باشد. پس از تایید فرم نهایی ابروهای خود، از شما خواسته می شود تا زمانی که آرایشگر مشغول به کار است، با آرامش روی تخت دراز بکشید. در این روش به نوبت روی هر ابرو نوارهایی ایجاد می شود و رنگدانه ها اضافه می شود. در نهایت رنگ اضافی حذف شده و کار شما کامل می شود. این فرآیند از ابتدا تا پایان ممکن است 2 ساعت طول بکشد. پس از آن، باید 4 تا 6 هفته بعد، قرار ملاقات دوم را تعیین کنید.

ویژگیخصوصیات
✔️مواد اولیهمواد فی اروپا
⭐تجهیزات مدرن اروپا
❤️زمان استاندارد انجام کار40دقیقه
⚡ماندگاری بیش از 4 سال
✅تعداد ترمیم 2 بار

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش زیبایی است که با استفاده از سوزن های ریز و مواد خاص، به ایجاد خطوط نازک و طبیعی در ابروها می پردازد. اما میزان موفقیت این روش بسیار وابسته به عوامل مختلفی است که بر ماندگاری آن تاثیر می گذارند. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می پردازیم:

 • اجرای صحیح فرآیند: نحوه اجرای درست میکروبلیدینگ ابرو تاثیر مستقیمی بر ماندگاری نتایج آن دارد و از نظر تخصصی و بهداشتی باید توجه ویژه ای به این مورد شود.
 • تجربه و مهارت آرایشگر: تجربه و مهارت آرایشگر در انجام این روش بسیار حائز اهمیت است. آرایشگر با تجربه و ماهر، بهترین نتایج را به دست خواهد آورد.
 • دقت و حوصله: دقت و حوصله آرایشگر در انجام این روش بسیار حائز اهمیت است. هرگونه خطا و عجله، ممکن است به کاهش ماندگاری آن منجر شود.
 • نوع دستگاه استفاده شده: استفاده از دستگاه های با کیفیت و استاندارد برای انجام میکروبلیدینگ نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد.
 • به روز بودن تجهیزات: استفاده از تکنولوژی های جدید و به روز در انجام میکروبلیدینگ ابرو، تاثیر مثبتی بر ماندگاری آن دارد.
 • استفاده از مواد با کیفیت: استفاده از محصولات با کیفیت و استاندارد بهبود ماندگاری نتایج میکروبلیدینگ را تضمین می کند.
 • فاصله زمانی بین جلسات: فواصل زمانی مناسب بین جلسات میکروبلیدینگ نیز بر ماندگاری آن بسیار تاثیرگذار است.
 • وضعیت پوست: وضعیت پوست افراد پیش از شروع میکروبلیدینگ نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد. پوست سالم و پوستی که چرب نباشد بهبود نتایج را تضمین می کند.
 • مراقبت های پس از آن: مراقبت های دقیق و مناسب پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو نیز در بهبود و ماندگاری نتایج بسیار حائز اهمیت است.
 • مصرف آب کافی: مصرف آب به مقدار کافی برای حفظ رطوبت پوست و تقویت فرآیند‌های بازسازی نقش مهمی دارد.
 • عوامل خارجی: عوامل خارجی مانند استفاده از محصولات نامناسب، ممکن است به کاهش ماندگاری اثر میکروبلیدینگ منجر شود.
 • وضعیت سلامت عمومی: وضعیت سلامت عمومی فرد نقش بسزایی در ماندگاری اثر میکروبلیدینگ دارد.
 • رژیم غذایی: رژیم غذایی سالم و مناسب، به بهبود وضعیت پوست کمک کرده و تاثیر بسزایی در ماندگاری اثر میکروبلیدینگ دارد.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

پاک کردن میکربلیدینگ با لیزر

لیزر یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن میکروبلیدینگ، از بین بردن فیبروز و از بین بردن رنگدانه از تاتو ابرو است. در روش لیزری برای برداشتن میکرو ابروها، از بین رفتن پیوند ذرات باعث از بین رفتن رنگ تاتو به مرور زمان می شود. اما از آنجایی که این رنگدانه ها پس از شکستن پیوندشان و پخش شدن در داخل بدن زیر پوست از بین نمی روند، این روش توصیه نمی شود.

از طرفی این روند بدون دردسر نیست و می تواند منجر به جلسات متعدد و پرداخت هزینه های گزاف شود. استفاده از لیزر برای از بین بردن میکرو ابروها عوارضی مانند قرمزی، سفید شدن موهای ابرو، خارش، سوزش پیاز مو را به دنبال دارد. بنابراین، به این دلایل، لیزر درمانی رایج و موثر است، اما بهترین روش برای کاهش میکروبلیدینگ نیست. در صورت انتخاب این روش باید به یک مرکز تخصصی زیر نظر پزشک مجرب مراجعه کنید.

استفاده از مواد ریموور برای پاک کردن میکروبلیدینگ

یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن میکرو ابروها استفاده از محصولات پاک کننده است. در این روش پیگمنتر پاک کننده را به پوست تزریق می کند و در ناحیه ابرو نوارهایی ایجاد می کند. این مواد با حل شدن با جوهر تاتو باعث خارج شدن رنگدانه از زیر پوست می شوند. این روش در مقایسه با سایر روش های حذف تاتو به دلیل عوارض کم و اثربخشی بالا، بهترین روش میکروبلیدینگ ابرو محسوب می شود. برای استفاده از این روش باید به مراکز تخصصی مراجعه کنید تا در اسرع وقت و بدون عارضه به نتیجه برسید.

پاک کردن میکروبلیدینگ با اسید گلیکولیک چگونه است ؟

اسید گلیکولیک برای از بین رفتن تاتو های آرایشی تاثیر گذار است. اما لازم است پس از بهبود کامل میکروبلیدینگ یا تاتو، درمان با اسید گلیکولیک شروع شود. در طی این روش، یک تکنسین محلول اسید گلیکولیک را به پوست تزریق می کند تا رنگدانه را از پوست پاک کند. این روش پوست را پوسته پوسته می کند و جوهر در نهایت از بین می رود. بعد از 2 تا 6 جلسه می توانید به نتایج دلخواه برسید. از آنجایی که بین جلسات 8 هفته زمان ریکاوری وجود دارد، چندین ماه طول می کشد تا به نتایج مطلوب برسید. البته باید توجه داشته باشید که درمان‌های اسید گلیکولیک برای همه مناسب نیست و محلول‌ها ممکن است حاوی مواد شیمیایی مختلفی باشند که می‌توانند باعث واکنش‌های آلرژیک شوند. بنابراین لازم است این روش زیر نظر متخصصان این حوزه انجام شود تا از هر گونه آسیبی جلوگیری شود.

پیج اینستاگرام پریسا خاوندگار

تفاوت بین میکروبلیدینگ و هاشور ابرو :

هاشور ابرو یکی دیگر از روش های میکروبلیدینگ است. به جای استفاده از ابزار چند تیغه، از ابزار تک تیغه برای برش های دقیق استفاده می کند. فرآیند در هر دو روش یکسان است. رنگدانه اضافه شده در برش های ایجاد شده توسط تیغه، ظاهری کاملا طبیعی به موهای ابرو می دهد. این نوع میکروبلیدینگ برای افرادی است که به طور طبیعی ابروهای ضخیم تری دارند. اما می خواهند کمی شکل را تغییر دهند، مناسب تر است. روش هاشور به تکنسین امکان می دهد دقیق تر باشد.

برای گرفتن نتیجه میکروبلیدینگ چقدر زمان نیاز است ؟

اثرات میکروبلیدینگ فوری است. پوست ممکن است بلافاصله پس از انجام این تکنیک کمی قرمز و حساس باشد. اما این بلافاصله رفع می شود و نتیجه کار قابل مشاهده است. البته با باقی ماندن رنگدانه ها، ابروها ممکن است در ابتدا کمی تیره به نظر برسند، اما با بهبود پوست و محو شدن رنگدانه ها، ابروهای شما طبیعی تر به نظر می رسند. برای ترمیم ابرو لازم و ضروری است که پس از مدتی برای ترمیم به آرایشگاه مراجعه کنید. در این جلسه ابروی شما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد تا شکاف های باقی مانده پر شده و رنگدانه ها تنظیم شوند.

مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو :

یکی از مزایای این روش این است که به افزایش زیبایی، ضخامت و ظرافت ابروهای شما کمک می کند. اگر ابروهای نازکی دارید از این روش برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده کنید. میکروبلیدینگ در یک فرآیند طولانی‌تر می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. اگر احساس می کنید به دلیل نازک شدن ابروهایتان اعتماد به نفس ندارید، این روش می تواند به شما در افزایش اعتماد به نفس کمک کند.

یکی از معایب این روش این است که میکروبلیدینگ در معرض خطرات مشابهی مانند تاتو است، مثل عفونت و واکنش های آلرژیک به ابزار و رنگدانه های مورد استفاده. در برخی موارد نادر، این حساسیت ها می تواند منجر به واکنش های آلرژیک جدی شود. به طور طبیعی پس از عمل، پوست به مدت 10 تا 14 روز دچار حساسیت هایی مانند آفتاب سوختگی یا کبودی می شود. بنابراین مطمئن شوید که مراقبت های ویژه بعد از عمل را برای کم شدن این مشکلات انجام می دهید. ممکن است در حین عمل یا حتی چند روز پس از عمل احساس درد یا سوزش داشته باشید.

فرایند روش میکروبلیدینگ چگونه است ؟

آیا میکروبلیدینگ درد دارد ؟

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو از کرم های بی حس کننده در محل استفاده می شود. این باعث کاهش درد و نگرانی در طول عمل می شود. البته اگر ناراحتی یا استرس زیادی را تجربه می کنید، حتما با پزشک خود صحبت کنید. به این ترتیب، او می تواند از تجربیات خود برای کمک به شما کمک کند تا احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید. آستانه تحمل هر فرد متفاوت است. بنابراین، اگر هر گونه درد یا ناراحتی را تجربه کردید، آن را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر احساس می کنید آستانه تحمل درد شما پایین است، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید تا از یک ماده بی حس کننده بر روی پوست شما استفاده شود.

30 دقیقه طول می کشد تا داروی بی حسی اثر کند. این روش به اندازه تاتو دردناک است و صدها برش کوچک روی خط ابرو ایجاد می کند و سپس آن ها را با خطوط تاتو پر می کند. اکثر پزشکان قبل از شروع عمل جراحی از بی حسی موضعی استفاده می کنند. بنابراین به جای اینکه در حین برداشتن ابروها احساس کنید که تیغه ها روی صورت شما بریده می شوند، فشار کمی را احساس خواهید کرد. در طی این فرآیند ممکن است صداهای عجیب بشنوید.

 

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

منطقه عمل شده را به مدت ده روز خیس نکنید. هنگام شستن صورت یا دوش گرفتن ابروهای خود را بپوشانید. ناحیه جراحی را خشک و تمیز نگه دارید. به مدت یک هفته تا 10 روز از دست زدن، مالش، خاراندن یا خیس کردن ابروهای خود به طور جداگانه خودداری کنید. از استفاده از محصولات مراقبت از پوست قوی روی پوست خودداری کنید.بعد از جراحی به مدت 7 تا 10 روز از هرگونه آرایش در ناحیه عمل شده خودداری کنید. به مدت 14 روز از فعالیت های بدنی شدید که باعث تعریق شما می شود خودداری کنید. از شنا یا سونا خودداری کنید.

اگر می خواهید از مرطوب کننده یا روغن نارگیل برای ابروهای خود استفاده کنید، حتما از پزشک خود راهنمایی بخواهید. به مدت 14 روز دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. از استفاده از کرم ضد آفتاب در ناحیه تحت عمل خودداری کنید. زیرا کرم ضد آفتاب می تواند رنگ ابرو را محو کند. در صورت مشاهده ترشحات از ناحیه عمل شده، به پزشک مراجعه کنید. ترشحات زرد یا قرمز نشانه عفونت پس از جراحی است. اگر ناحیه جراحی متورم، قرمز یا پوسته پوسته شد، با پزشک خود مشورت کنید.

کاشت ابرو و میکروبلیدینگ چه تفاوت هایی دارند ؟

کاشت مو یک عمل زیبایی تهاجمی است و فرد نیاز به مراقبت و استراحت دارد. یک روش دائمی است که طبیعی به نظر می رسد و مانند یک ابرو طبیعی رشد می کند، اما دارای معایبی است که اکثر افراد آن را ترجیح نمی دهند. روش کاشت ابرو هزینه بالایی دارد و برخی افراد به دلیل ترس از جراحی یا نداشتن بانک موی مناسب از روش های دیگری مانند میکروبلیدینگ ابرو استفاده می کنند که ارزان تر است اما روشی نیمه دائمی است که نیاز به ترمیم دارد و دارای ظاهر طبیعی در مقایسه با کاشت ابرو او آن را ندارد، اما طبیعی تر از روش های دیگر به نظر می رسد.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه با آن آشنا می شوید :

موقعیت و امکانات کلینیک ها :

بسته به شهر و منطقه آرایشگاه یا سالن زیبایی در شهر شما، ممکن است قیمت این خدمات تغییر کند. کلینیک‌های زیبایی در مرتفع‌ترین و گران‌ترین مناطق شهر، هزینه خدمات آن‌ها به ویژه اگر شهرت و شهرت داشته باشند، بیشتر خواهد بود. البته امکانات کلینیک در قیمت ها تاثیر دارد و بسیاری از مراکز از مواد باکیفیت تر و تجهیزات مدرن و قابل اعتمادتر استفاده می کنند که این امر منجر به افزایش قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می شود، به خصوص زمانی که نوع و برند قلم و رنگ می توانند تحت تأثیر کار قرار گیرند.

مهارت و سابقه متخصص :

مهارت و سابقه متخصص تاثیر زیادی در هزینه میکروبلیدینگ دارد. سطح مهارت فرد یکی از مهم ترین عوامل در هزینه میکرو است. در کار خدماتی، هر چه فردی که کار خود را با مهارت بیشتری انجام دهد، دستمزد بیشتری دریافت می کند. میزان مهارت و تسلط فرد انجام دهنده کار نقش موثری در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو دارد و بهتر است در انجام این کار از افراد متخصص کمک بگیرید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.

حجم و میزان کار :

آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو میزان کار است. میزان کار مورد نیاز روی ابرو یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در قیمت میکروبلیدینگ می باشد. هر چه تعداد ابروهای بیشتری نیاز به ترمیم و فرم دهی داشته باشند، هزینه میکروبلیدینگ ابرو بیشتر می شود. به عنوان مثال برخی افراد فقط با تاج ابرو مشکل دارند یا در مواردی که قسمتی از ابرو زخم یا بخیه قدیمی داشته باشد و این نیاز به زمان و کار بیشتری دارد و هزینه میکروبلیدینگ افزایش می یابد.

مدل های میکرو طبیعی دخترانه چگونه است ؟

مدل های جدید میکرو طبیعی دخترانه را می توان با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ پیاده سازی کرد. میکروبلیدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های تاتو ابرو است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این تکنیک نتیجه نهایی بسیار طبیعی دارد. با تاتو ابرو، برای مدت طولانی نیازی به مداد ابرو، سایه ابرو و لوازم آرایشی معمولی مرتبط با ابرو نخواهید داشت. تمام تکنیک های آرایش دائمی مانند رژ لب دائمی و سایر تکنیک ها نیاز آرایش شما را برآورده می کند.

پهن و خوش حالت بودن ابرو یکی از دلایلی است که بیشتر افراد دست به انجام میکروبلیدینگ می زنند. مزیت آرایش دائمی نسبت به لوازم آرایشی این است که زمان آرایش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. انواع جدید و طبیعی طرح های میکرو ابرو به دلیل طبیعی بودن در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ بر اساس مدلی که شما انتخاب می کنید تعیین می شود.

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

کلام آخر

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های رایج و مدرن برای فرم دهی و زیبایی ابروهاست که طی سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری به آن علاقه مند هستند. این روش خطوط ریز و ظریفی را در میان تارهای طبیعی ابرو ایجاد می کند که در نهایت به صورت طبیعی ابروهای را پرپشت و خوش حالت نشان می دهد. پس از گذشت مدت زمانی میکروبلیدینگ ابرو باید ترمیم شود تا نتایج حاصل شده در جلسات اولیه تثبیت شود و همانند روزهای اول ابروها خوش رنگ و جذاب باشند زیرا پس از مدتی اگر ترمیم انجام نشود ممکن است مواد و رنگ میکروبلیدینگ پخش شود و ظاهری ناخوشایند ایجاد کند. قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین سالن زیبایی و بهترین آرایشگر را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات تکنسین مربوطه را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض احتمالی آن نشوید. ممنون از این که تا آخر مقاله هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو همراه ما بودید. ما در سایت پریسا خاوندگار همواره تلاش می کنیم اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. اگر سوال و نظری درباره این مقاله دارید می توانید از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهتاب شهریاری

سلام مهتاب شهریاری هستم، 3 سال کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه زیبایی انجام داده ام؛ تا به امروز تمام سعی خود را کرده ام که بهترین مطالب را گردآوری کنم و در اختیار مردم قرار دهم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پریسا خاوندگار پداگوژِیست و مستر میکروبلیدینگ در ایران به پشتوانه ی تجربه ی 15 ساله ی خود در حوزه ی آرایش دائم با بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان از طراحی ، ظرافت خطوط ، بهداشت کار ، انتخاب رنگ مناسب و مشاوره ی صادقانه در مراجعه اول و ماندگاری بینظیر خطوط بلید بدون تغییر و پخش رنگ در موعد ترمیم ضمن ارائه نمونه کارهای واقعی و متنوع آماده ی ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعین عزیز می باشد.